26 رایگان سایت سازندگان برای ایجاد وب سایت های شگفت

واقعیت: شما میدید وب سایت خود را بهان رایگان ایجاد کنید.

اما من مطمئن هستم که شما این توصیه را شنیده اید: اگر شما در مورد حضور آنلاین خود جدی هستید ، از یک سازنده وب سایت رایگان استفاده نکنید!


پس از همه ، میزبانی میزبانی استاندارد در سطح ورودی هزینه بيش از $ 5 / bln. اگر میئلید مردم به طور جدی بهشما یا کسب و کار شما را بیفزایند ، شما نمی سید از نشانی اینترنتی داشته باشید که می گوید شما از پلت مختلف رایگان برای میزبانی سایت خود استفاده می کنید.

همچنین ، شما مطمئنا حرفه ای با یک وب سایت با آدرس مانند:

http://www.yourname.freewebsitebuilder.com

با این حال ، در این پست ، من از شما می درم یک وب سایت با استفاده از یک سازنده وب سایت رایگان ایجاد کنید.

و دلیل خوبی برای من وجود دارد که من از شما می درم که این کار را في دهید. اما برای درک دلیل ، شما باید ببینید چه بار هزینه های وب سایت وقت ایجاد می شود.

هزینه ساخت یک وب سایت

ساخت یک وب سایت معمول شامل هزینه های زیر است:

 • ثبت دامنه: درباره $ 10-12 / tahun
 • میزبانی وب: رایگان / درباره $ 36-XXX / tahun
 • ابزارهای وب سایت ساخت و توسعه: درباره $ 60 – 120 / سال (این می تواند به یک مجموع خوبی هم اضافه کند)

به غیر از نام دامنه ، بقیه هزينه ها مربوط به انتخاب شما از پلت فی می باشد.

اجازه بدهید توضیح دهم.

بیایید بگوئیم که تصيم گرفتید و وب سایت وردپرس را راه اندازی کنید. بنابراین ، اضافی بر نام دامنه ، شما همچنین میدید خرید کنید:

 1. میزبانی وردپرس مدیریت سالانه (هزینه در جایی در $ 48)
 2. تم حق بیمه وردپرس برای حد $ 50
 3. از دسته از پلاگین های حق بیمه

در مجموع ، باید انتظار داشته باشید که در حدود $ 200 در وب سایت خود هزینه کنید.

اما اگر پس از دو هفت متوجه لڑکه که وردپرس – نيي که چقدر بزرگ در ابتدا آن را نگاه کرد ، برای شما نبود و شما فقط پول 200 را از دستید؟

چطور فن می کنید؟

اکنون وردپرس CMS عالی است و من از آن برای بسیاری از وب سایت هایم استفاده می کنم.

این همیشه برای من کار کرده است اما من می دانم مواردی که وردپرس واقعا مناسب نیست با توجه به شخصی که در حال ایجاد وب سایت و يا هدف وب سایت تلاش می کند حل کند.

قبل از ساختن یک وب سایت با آن ، معمولا از پل پلٹ وب سایت مطمئن نیستید.

اما پس از آن خیلی دیر شده است ، فطر است؟ Tidak

خوشبختانه ، قبل از سرمایه باراري یک دلار تنها میدید این کار را في دهد بهترین سازندگان وب سایت خوب ارائه نسخه های رایگان اکثر این حتی شما را به وارد کردن نائى کارت اعتباري خود نمی برند.

نکته این است:

اگر از نسخه های رایگان استفاده می کنید ، انتخاب ، انتخاب های مطمئنترید شد – انتخاب هایی که پشیمان نخواهید شد.

همه چیزهایی که باید حير دهید این است که زمان زیاد را با سیستم عامل های مختلف به دست بیاورید تا بتوانید یکی از آن ها را پیدا کنید.

برای کمک به ساخت ساز سامان برای وبسایت خود ، من 25 از بهترین سازندگان سایت رایگان را گرد هم می انم.

3 که شما فکر می کنید برای شما مناسب تر است را در توضیحات و لیست کوتاه خود بخوانید.

بعد ، ثبت نام برای نسخه های رایگان خود را و ببینید که چگونه شما مانند پلت خاص. پس از آن مییدید تصيم بگيريد که آیا مي ميیدید ارتقا دهید يا چیز دیگری را امتحان کنید.

بنابراین در اینجا می رود

26 رایگان وب سایت سازندگان را انتخاب کنید

1. WordPress.com

در اینجا من صحبت میکنم WordPress.com و نه WordPress.org.

تفاوت بین این دو این است که WordPress.com یک راه حل میزبانی است که در آن وردپرس (شرکت والدین وردپرس) از میزبانی ، ارتقا ، امنیت و وردداری سایت خود مراقبت می کند ، در حالی که در WordPress.org ، شما باید میزبانی را ترتيب دید و تمام کارهای تعمير و ورهدي خود را مختلف دهید.

wqrdpress.com

بنابراین شما میدید از WordPress.com به عنوان یک ابزار ایجاد وب سایت آنلاین استفاده کنید. هیچ چیز برای نصب يا پیکربندی وجود ندارد فقط ثبت نام کنید و تو خوب هستی

شما میدید از نسخه رایگان WordPress.com برای شروع یک وبلاگ یا وب سایت استفاده کنید. آنچه که بيشتر درباره WordPress.com میمم ، سادگی است که به وبلاگ نویسی و انتشار می فيد. تجربه انتشاری که در وردپرس دریافت درید کرد ، بهترین گزینه را در اختيار شما دي میدد وقتی آن را با ہر گزینه دیگری در این لیست مقایسه می کنید.

حتی با نسخه رایگان ، به 100 ها از تم های زیبای زیبا دسترسی ضرورتید داشت. برخی از این تم ها به خوبی طراحی شده اند که میندند با وب سایت هایی که بر روی سازندگان حق بیمه مانند Squarespace ساخته شده اند رقابت کنند.

بهت ، آن را با سردبیر وبلاگ خاص وردپرس می آید ، بنابراین اگر نوشتن تمرکز شما است و شما نمی ضرورتید في ف با با WordPress.org.

Mulai به کار

 • وب سایت: wordpress.com
 • برنامه طرفدار: برنامه های پیشنهادی در $ 2.99 زمانی شروع می شود که برای یک سال ثبت نام کنید.

2 ویکس

ویک یکی از ابزار وب سایت سازنده وب سایت مورد علاقوںه ما. این میلیون ها وب سایت را در سراسر جهان اداره می کند.

هنگامی که شما یک وب سایت را در Wix ایجاد می کنید ، هیچ شکی نیست که قالب شما استفاده می شود که شما استعمال می کنید بسته بندی شده است. و این به این دلیل است که Wix دارای یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن است. بنابراین آغاز نیست که چه الگو را انتخاب کنید ، همیشه یک نقطه شروع است.

اگر مییدید طراحی کاملا سفارشی ، میدید با یک صفحه خالی شروع کنید و عنصر عنصر را که دوستاريد اضافه کنید.

نکته قابل توجه دیگر سازنده سایت طراحی مصنوعی Wix (ADI) (بيشتر در مورد ساخت یک سایت با Wix ADI اینجا).

اساسا ، این سازنده سایت هوشمند طراحی مصنوعی ، سایت شما را برای شما می می کند ، هنگامی که به آنچه سایت شما می گویند ، بگویید. این یک ویژگی بسیار توصیه شده است.

اکثر ابزارهای ساخت وب سایت رایگان که در اين لیست مشاهده ضرورتید کرد ، اجازه نمیدهید بيش از صفحات 3 به سايت خود اضافه کنيد. از سوی دیگر سازنده وب سایت Wix ، به شما اجازه می دهد صفحات نامحدود را اضافه کنید. ذخائره سازی 500MB همچنین می تواند برای مدت زمان طولانی شما را پشمانانی کند ، اگر سایت محتوایی سنگینی نابره باشید.

Mulai به کار

 • وب سایت: wix.com
 • بيشتر بدانید: بررسی Wix
 • برنامه طرفدار: برای طرح شخص شخصی Wix (زمانی که شما سالانه خریداری می کنید) ، شما تقریبا حد $ 3,76 / mo را پرداخت می کنید.

3 Weebly

Weebly در مقایسه با موارد مشابه وردپرس و Wix در فضای رایگان (و حق بیمه) وب سایت سازنده بزرگ است.

در زمان نوشتن ، بیش از 30 میلیون وب سایت قدرتمند است.

همانطور که در بالا گفتگوم ، رفتن با Weebly به شما می دهد امنيت یک شرکت جامع که نه تنها فروشگاه آن را روز تعطیل نمی کند! با امنیت ، شما همچنین چندین تم وب سایت زیبا و ورایشگر کشیدن و رها کردن آسان برای استفاده را دریافت فيید کرد.

نسخه رایگان Weebly بهشما می دهد 500MB ذخیره سازی و دسترسی به تمام قالب ها و همچنین ویرایشگر کشیدن و رها کردن. شما همچنین به وب سایت Weebly و ویژگی های جذب سرب دسترسی ضرورتید داشت.


Mulai به کار

 • وب سایت: weebly.com
 • بيشتر بدانید: بازنگری در
 • برنامه حرفه ای: ہر ساله سالانه با مبلغ 8 دلار در ماه شروع می شود. دامنه رایگان وت Google Adwords 100 $ دریافت ضرورتید کرد.

4 Ucraft

Ucraft یک ابزار ساخت وب سایت بسیار جذاب است که به شما امکان ایجاد وب سایت های شخصی زیبا را می دهد. آن را با یک نرم افزار آرم سرد سرد شما میدید از آن برای ایجاد و دانلود فایل با رزولوشن بالا استفاده کنید.

قالب های زیبا Ucraft همراه با ویرایشگر کشیدن و رها کردن آن ، Ucraft یک سازنده سایت بسیار قانع کننده است.

جالب ترین ویژگی نسخه Ucraft این است که به شما اجازه می دهد نام دامنه سفارشی خود را اضافه کنید. من فکر می کنم Ucraft یکی از تنها دو سازنده وب سایت رایگان است که به شما اجازه می دهد از نام دامنه سفارشی را به یک بر برهه رایگان متصل کنید.

Mulai به کار

 • وب سایت: ucraft.com
 • برنامه حرفه ای: 10 $ / ماه – شما میدید محصولات 50 را ثبت کنید و از روش های پرداخت 70 + استفاده کنيد.

5 کارد

ابزار ایجاد وب سایت ، Carrd ، می تواند برای ساخت وب سایت های یک صفحه خیره کننده استفاده شود. Carrd در حال در در است است اما بسیار شناس کننده است.

من ایده یک وب سایت یک صفحه ای را دوست دارم … و بیش از وب سایت ها ، Carrd صفحات باریی ایجاد می کند که مییدیدهاها را به زیبایی داستان خود بگویید. در حال طالب ، Carrd در مورد قالب های 18 است ، که در مورد 6 بخشی از طرح حق بیمه است. قالب های رایگان نیز زرق و برق دار هستند و ویرایش آسان است. بعضی از في مفيد ، مانند عنصر في (عنصر شما نیاز به ایجاد یکدم تماس) فقط در نسخه Pro وجود دارد.

من في می کنم که طرح آزاد کارد کمیت است ، با توجه به اینکه چیزی به عنوان یک دي تماس به عنوان یک في تماس نیز نیاز به ارتقا دارد. اگر چه یک راه حل برای دادن یک ایمیل به طوريم با ​​ایمیل وجود دارد ، اما من قطعا آن راه دارم بیشتر وجود دارد برخی از ویژگی های بیشتری در برنامه رایگان وجود دارد.

Masa

 • وب سایت: carrd.co
 • برنامه طرفدار: $ 19 / tahun

6 سازنده سایت

SiteBuilder همراه با بيش از 10,000 قالب است. با استفاده از این تعداد بلبا تعداد زیادی از قالب ها ، می س از آن برای ساخت یک سایت در د دامنه استفاده کرد.

ایکی از اولین چیزهایی که من در یک سازنده سایت دنبال می کنم ، قالب های آن است. و هنگامی که شما نمیتوانید الگوهای خود را بدون ثبت نام ببینید بسیار دشوار است که چنین ابزار را قضان کنید! اگر چه 10,000 + قالب دارد ، SiteBuilder حتی یکیاي از را راهش نمی دهد.

اما من امضا کرده ام و قالب ها را چک کردم. من قالب 10,000 را پيدا نکردم (من من خیلی زیاد جستجو نکردم) ، اما من آنهایی را که دیدم دوست داشتم.

نسخه رایگان SiteBuilder شما اجازه می دهد یک وب سایت 5 صفحه ایجاد کنید. شما همچنین می سپید به تمام قالب های SiteBuilder دسترسی داشته باشید.

همچنین – بررسی تیم را در سايت سازنده بخوانید.

Masa

 • وب سایت: sitebuilder.com
 • برنامه طرفدار: طرح پیشنهادی SiteBuilder در $ 4,99 / bln شروع می شود (زمانی که سالانه پرداخت می شود). این طرح همچنین به شما یک نام دامنه رایگان و همچنین یک شناسه ایمیل رایگان سفارشی می دهد.

7 یولا

Yola با بیش از 12 میلیون کاربر در سراسر جهان ، سازنده سازنده وب سایت سازنده جامع برای کسب و کار شما آنلاین است.

در حالی که Yola قالب های محدودی دارد ، آنها برای وب سایت های کسب و کار اصلی / حرفه ای مناسب هستند.

وب سایت های رایگان که با یولا ایجاد می کنید بدون تبلیغات هستند. بنابراین حتی زمانی که شما وب سایت خود را در د دامنه يولا در حال اجرا هستید ، خوانندگان شما با آگهی هایی که از غ گوشه ای از وب سایت شما ظاهر می شوند ، نارستان نمی شوند.

Masa

 • وب سایت: yola.com
 • طرح پیشنهادی: هنگامی که صورتحساب سالانه ، طرح برنزی یولا هزینه $ 4,16 / ماه است.

8 وب سایت ها

وب با برخی از تم های متنوع و متنوع همراه است. من فقط مي درخواستم بيشتر از آنها حتی در برنامه آزاد قفل شده است.

با وب ، شما میدید یک وب سایت کاملا کاربردی را در برنامه رایگان خود ایجاد کنید. وب سایت شما در زیر دامنه وب سایت میزبانی اند شد.

Masa

 • وب سایت: webs.com
 • برنامه طرفدار: شما میدید برنامه سایت اساسی وب را برای $ 5,99 / ماه (زمانی که به صورت سالانه پرداخت می شود) بروید.

9 وب سایت ساز

Pembangun Laman Web یکی دیگر از ابزار ایجاد وب سایت رایگان با 1000s از تم است.

Pembangun laman web دارای 1000s از قالب های خوب به دنبال است. من فکر می کنم رابط کلی WebsiteBuilder بسیار شبیه SiteBuilder است.

کدام کاملا عجیب است ایمیل های موجود در آن هم مشابه هستند!


Masa

 • وب سایت: websitebuilder.com
 • طرح پیشنهادی: طرح حق بیمه Laman WebBuilder هزینه 10.75 (زمانی که شما برای یک برنامه سالانه ثبت نام می کنید) هزینه می شود.

10 خالق IM

این سازنده وب سایت پیشرفته وب سایت های 11,240,766 تا کنون را پش رنگانی می کند.

Pencipta IM دارای مجموعه برجسته ای از قالب ها است. این همچنین دارای تعداد زیاد از ماژول های ساخت وب سایت است. CV ، تیم ، نمایش اسلاید ، متن ، مردم – شما آن را نامياري کنید. همه چیزهایی که باید حير دهید این است که آنها را به وب سایت خود بکشید و رها کنید.

ویرایش بسیار آسان است ، و شما میدید ویرایشگر IM خالق را امتحان کنید حتی بدون ثبت نام. میتونی امتحانش کنی اینجا را انتخاب کنید..

راه حل IM Pencipta کامل برای غیر انتفاعی و دانشجویان است. بنابراین ، اگرهنوز در حال تحد هستید یا در مورد یک علت فوق العاده پرشور هستید ، امروز ، IM Pencipta را امتحان کنید.

Masa

 • وب سایت: imcreator.com
 • برنامه طرفدار: $ 8 / bln.

11 محل سکونت

با استفاده از 100 + قالب ها در سراسر حوزه هایی مانند املاک و مستغلات ، مد ، عکاسی ، وبلاگ ، و عروسی در میان الان ، سائٹی قطعا خیلی بيشتر از ابزارهای وب سایت سازنده در این لیست است.

سوال است که این مجموعه ای از قالب هایی است که Sitey را به دست می گیرد. قالب ها همراه با ابزار کشیدن و رها کردن ابزار ابزار تمام نیازهای شما را پوشش می دهد.

نسخه رایگان Sitey اجازه می دهد تا یک سایت 5 صفحه ایجاد کنید.

Masa

 • وب سایت: sitey.com
 • برنامه طرفدار: $ 6,99 / mo زمانی که شما یک برنامه سالانه خریداری کنید.

توجه: ناامید کننده این است که حتی در این گران قیمت ، Sitey به شما یک سايت دوستانه را نمی دهد. برای آن انتظار می رود که مبلغ $ 7,99 / bln (زمانی که سالانه پرداخت می شود) بپر صارفید. اگر Sitey را با بعضی از گزینه های محبوب تر آن مقایسه کنید ، مطمئنا در این هزینه ها مختلف می شوید.

12 جیمیو

Jimdo به شما اجازه می دهد تا وب سایت های رنگارنگ ، اصلی و منحصر به مختلف را ایجاد کنید. درباره 15 میلیون نفر اعتماد به Jimdo برای وب سایت خود.

Jimdo قالب های محدود اما زیبا دارد. همچنین دارای یک بخش وب سایت ویترین ، و اگر شما آن را چک کنید ، ضرورتید دید که مشتریان Jimdo برخی از وب سایت های واقعا براق و خلاق را ساخته اند.

شما در مورد ذخیره سازی 500MB برای ایجاد یک وب سایت یا وبلاگ رایگان با Jimdo دریافت کنید. شما همچنین به تمام قالب ها دسترسی گهربلید داشت.
Masa

 • وب سایت: Jimdo.com
 • برنامه طرفدار: حدود $ 6 / mo زمانی که سالانه صورتحساب مي شود.

13 سایت 123

سایت 123 ترقي ساخت وب سایت ها بها به عنوان 1,2,3 می شود.

سایت 123 دارای یک طرح قیمت بدون مختلف است. این عالی است زیرا همانطور که می بینید در این لیست ، بسیاری از سازندگان وب سایت ، برنامه های ارزان تر را اجرا می کنند که ساده و بی فایده هستند.

همچنین ، سایت 123 اجازه می دهد تا به ڪتابخانه های تصویر و آیکون رایگان دسترسی پیدا کنید. این یک ویژگی متفکرانه است زیرا انتخاب تصویریں بگیگی از ساخت یک وب سایت زیبا است.

سایت 123 حتی می تواند برای ساخت وب سایت های یک صفحه ای براق استفاده شود که می تواند یک ویژگی عالی برای ایجاد وب سایت نمونه کارها باشد.

با برنامه رایگان ، شما 500 MB از ذخیره سازی ، که در واقع برای یک وب سایت پایه بیش از اندازه کافی است.

Masa

 • وب سایت: laman123.com
 • برنامه طرفدار: $ 9,80 / mo هنگامی که سالانه پرداخت می شود.

14 WebStart

تا این تاریخ ، WebStarts در مورد 3.8 میلیون وب سایت مختلف ، بنابراین شما میدید بگویم این یک شرکت شما میدید اعتماد کنید.

برای شروع ، وبسایت WebStarts نظرثاني می رسد کمی زمانی که شما آن را مشاهده کنيد پس از دیدن برخی از سایت های فانتزی از این لیست. گفتنی است ، شما نمیتوانید تعداد افرادی را که برای استفاده از وب سایت خود از آن استفاده می کنند نادیده بگیرند.

با وجود اینکه صفحه وب به نظر می رسد ، قالب های WebStart kejadianا خوب هستند!

نسخه رایگان به شما می دهد 1 GB ذخیره سازی. و نمبر صفحاتی که میدید به سایت خود اضافه کنید محدودیتی ندارد. همچنین ، از آنچه که به نظر می رسد ، نسخه رایگان دسترسی کامل به تمام قالب ها راشي مي کند.

برنامه رایگان در اینجا به رغم ذخیره سازی سخاوتمندانه بسيار δια است ، زیرا به شما اجازه نمی دهد پسند تماس خود را به سايت خود اضافه کنيد. بنابراین من نمی دانم چگونه چنین وب سایت می تواند به شما سود برساند.

Masa

 • وب سایت: webstarts.com
 • برنامه طرفدار: اولین نسخه "کاربردی"، برنامه ای است که برای $ 9,78 / bln به فروش می رسد. من آن را کارردی می نامم زیرا اجازه می دهد حداقل ن نفر 100 با شما تماس بگیرد.

15 Webnode

با استفاده از 27 میلیون کاربر ، Webnode بهشما امکان می دهد وب سایت های کسب و کار زیبا و حرفه ای را ایجاد کنید. و حتی فروشگاه های آنلاین.

Webnode دارای برخی از تم های بسیار خوب است. طرح های حق بیمه بالاتر ، ثبت نام عضویت را ارائه می دهند ، بنابراین اگر شما هرگز نباید اجازه دهید افراد را در وب سایت خود ایجاد کنند ، میید از ویژگی ثبت نام عضویت با برنامه $ 19.95 / bln Webnode باز کنید. این طرح همچنین به شما اجازه می دهد و و سا سا را ​​را زبان محلی خود ایجاد کنید.

نسخه رایگان تمام قالب های Webnode را باز می کند ، بنابراین میدید وب سایت بصری بسیار جذاب را به سرعت آپلود کنید.

Masa

 • وب سایت: webnode.com
 • برنامه طرفدار: هزینه محدود برنامه Webnode هزینه $ 5,95 / bulan است.

توجه: حتی اگر طلبه 5.95 $ / Webnode از برنامه حق بیمه است ، وب سایت شماهنوز تبلیغات Webnode را نشان می دهد. فکر می کنم این یک دور برگشت بزرگ است. اولین طرح تبلیغاتی بدون آگهی 11.95 دلار هزینه دارد ، که صوه برای کوئی که به تمام ویژگی های اضافی دیگری که ارائه می دهد احتیاج ندارد بسیار گران است.

16 DoodleKit

این سازنده وبسایت 11 سال را در 2017 تغییر داد ود بود که قالبهای آن راهيه سازی کند.

نسخه رایگان Doodlekit اجازه می دهد تا و وب سایت کامل را بدون محدودیت در نمبر صفحات ایجاد کنید. ذخائره سازی عاقلانه ، شما 100MB را دریافت می کنید که آفر.

Masa

 • وب سایت: Doodlekit.com
 • اس طرح برنامه: برنامه ساده Doodlekit هزینه $ 10 / ماه که سال سالهه به اتهامات.

17 Cabanova

با بیش از قالب های 300 ، Cabanova به شما اجازه می دهد که یک وب سایت خیره کننده ایجاد کنید "همانطور که به عنوان DNA شما منحصر بهار است".

من وب سایت Cabanova را دوست دارم ، بنابراین من معتقد هستم که قالبهایش هم خوب هستند ، اما بدون آنکه به آنها نگاه شود ، مختلف است.

بب وب سایت ویترین نیز.

نسخه رایگان به شما اجازه می دهد یک وب سایت 3 صفحه ایجاد کنید و 50MB را از داده ها مي دهد. و از آنچه بها نظر می رسد ، نسخه رایگان تمام قالب ها را غیر فعال می کند.

Masa

 • وب سایت: cabanova.com
 • برنامه طرفدار: برنامه های حق بیمه در $ 19.48 / سال (برای یک وب سایت 3 صفحه) ، زمانی که پرداخت می شود سالانه. شما همچنین نام دامنه رایگان را با این برنامه دریافت ضرورتید کرد.

18 Pengalaman

با استفاده از یک توصیه از هیچکس غیر از سیت گودین ، ​​این ابزار ساخت وب سایت به شما اجازه می دهد از وب سایت را در کمتر از 30 دقیقه ایجاد کنید که دارای مهارت های طراحی و کد کتاباري صفر است.


Masa

 • وب سایت: Strikingly.com
 • طرح پیشنهادی: $ 8 / ماه زمانی که شما با ب برنامه سالانه بروید ، در غیر این صورت ، $ 12 در ہر ماه است.

19 سيمبلا

این ابزار وب سایت ساز قدیمی 4 با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک ایجاد و حفظ مقدس آنلاین خود را در یک شیوه بدون دردسر است.

من فکر می کنم سمبلا یک مجموعه جالب و متنوع از قالب ها دارد. سوال بر این ، قیمت مشکلاری آن به بسیاری از افرادی که مایل به ایجاد یک سایت و ایجاد میزبانی کاملا مدیریت شده هستند ، دسترسی پیدا می کند.

Masa

 • وب سایت: simbla.com
 • برنامه طرفدار: $ 6 / bln (اینهنوز یک پیوند سمبلا را در پایین صفحه به می دارد ؛ برای خلاص شدن از آن باید به برنامه $ 12 / mo ارتقا دهید.)

20 چوب الف

این برچسب به منظوريرمم سازی حتی افراد غیر فنی به منظور ایجاد وب سایت های زیبا و کاملا کارردی از ابتدا ساخته شده است.

به طور کلی ، من نشان را دوست دارم اما زمانی که من برخی از راه حل های دیگر مانند Squarespace و الان را باهمان البته ، Bookmark اب است و راه طولانی برای رفتن وجود دارد ، اما در حالين ، آنچه من دوست دارم برای دیدن قالب بيشتر است.

ثبت نام برای نشانه باز کردن دوره های الکترونیکی یادگیری چوب الف است که در آن نشانه به شما می آموزد که چگونه کسب و کار آنلاین خود را آنلاین و چند راهنمایی در مورد چگونگی رشد بيشتر آن را.

همچنین ماژول هایی که SEO ، رسانه های درعی و کسب و کار را به طور کلی در میان چیزهای پوش می دهد وجود دارد.
Masa

 • وب سایت: bookmark.com
 • برنامه طرفدار: $ 11,99 / mo زمانی که سالانه صورتحساب می شود.

21. سیسلیو

Siteleo Dilihat می رسد وب سایت جامد و قالب های آن نیز خیره کننده است.

اما مني ناامني در مورد آن راه آنجا که ظاهرا کانال های رسانه های مختلفعی سیتیلی بهتري نادیده گرفته شده است. منظورم این است که هیچ صدای جیر جیر یا پست از 2015 نیست ، اما از آنچه من میظم از وب سایت دریافت کنید ، ابزار در شکل بالا است.

صادقانه بگویم ، من کاملا توسط تم های 10,000 که با سایلیو دریافت می کنید ، کاملا متمرکز شده ام. آل تم های سیسلیونی در سراسر دسته ها مانند کسب و کار ، وبلاگ ، عکاسی ، عروسی و بیشتر زیبا هستند. برخی از آنها به راحتی میندند با ابزارهایی مانند Squarespace رقابت کنند.

شما میدید یک وب سایت بزرگ 5 صفحه ای با طرح رایگان سایلیو ایجاد کنید.

Masa

 • وب سایت: sitelio.com
 • برنامه طرفدار: $ 5,99 * / mo ، شما میدید ماه به ماه پرداخت ، هیچ صورتحساب سالانه مورد نیاز است.

22 Sitem.co

در حالی که Sitem.co يم در در است ، وب سایت های حابان افتخار 247 را میزبانی می کند! این کمک می کند تا نمونه کارها ، راه اندازی محصول ، آژانس و وب سایت های شخصی را ایجاد کند.

چیزهایی که من در مورد Sitem بهترین را دوست دارم این است که تم های ساده و در عین حال فروزان سریع است. و ازآنجایی که اکثر کاربران Sitem انتظار می رود از آن برای نشان دادن کار خود استفاده کنند ، این قالب های زیبا ، این هدف را به طور کامل حل می کنند.

همچنین ، من فکر می کنم سازندگان این ابزار واقعا سعی کرده اند گزینه ای قابل دسترس برای همه افرادی که نمیندند از قیمت بسیاری از ابزارهای سایت ساز حق بیمه استفاده کنند ، ارائه دهند. (برای سوال شما ، اکثر این ابزارها در حدود $ 10 / mo هزینه می کنند يا اینکه هر ساله پرداخت می شود.)

نسخه رایگان از SSL پشمانانی می کند ، بنابراین موتورهای جستجو حسابی سایت شما را قابل اعتماد تر می دانند. همچنین ، آن بدون تبلیغ است ، بنابراین.

Masa

 • وب سایت: sitem.co
 • برنامه طرفدار: $ 25 در ہر سال

23 uCoz

uCoz یک راه حل کامل برای ساخت وب سایت است که به شما اجازه می دهد تا تعدادی از انواع سایت را به صورت رایگان ایجاد کنید. این گردش کار جداگانه ای برای ایجاد انواع اصلی وب سایت ها مانند یک وب سایت شخصی ، یک وب سایت کسب و کار یا فروشگاه آنلاین است.

متأسفانه ، زمانی که سعی کردم ثبت نام این uCoz ، من همه را در روند ثبت نام دست و پا چلفتی گرفتم. فقط اشکال بیشمار و زمینه های بیشماری وجود دارد. تجربه در حال حل من کاملا اختلاف آنچه که من انتظار داشتم ، با توجه به این که یک فرایند ایجاد سایت بسیار ساده و مبتنی بر نوع سايت و همه چیز داشت.

نکته دیگر این است که ویترین الگوهای رایگان خود را ندارد ، بنابراین شما پیش نمایش برنامه رایگان را از نظر قالب و ابزار طراحی دریافت نمی کنید. بر ب بسیاری از ابزارهای موجود در این لیست که به شما امکان می دهند وب سایت را در کمتر از 5 دقیقه منتشر کنید ، uCoz استعمال می شود بسیاری از لجستیک ها.

همچنین ، هنگامی که برای یک حساب کاربری uCoz ثبت نام می کنید ، به طور خودکار برای سرویس خواهر آن به نام uID ثبت نام می کنید که مجددا چیز خوبی نيست. (در صورت تعجب ، uID سروساتی مانند "درمورد من ‘)

نسخه رایگان از یک نام دامنه سفارشی پش مختلفانی می کند. این کاملا غیر معمول است زیرا اکثر سازندگان وب سایت آزاد شما را پسند به استفاده از یک زیر دامنه می کنند. نسخه رایگان uCoz همچنین بدون تبلیغات است.

Masa

 • وب سایت: ucoz.com
 • برنامه طرفدار: $ 2,99 در ہر ماه

24 تیلدا

Tilda کشیدن و رها کردن ابزار ساخت وب سایت است که به شما امکان ایجاد وب سایت های زیبا را می دهد. Tilda ترکیبی عالی از قالب ها برای مترجمان آزاد ، کسب و کارها ، آژانس ها ، مدرسان آنلاین و بسیاری دیگر را ارائه می دهد.

وقتی اولین بار تیلدا را دیدم ، فکر کردم این خیلی شبیه Squarespace بود ، مخصوصا زمانی که من برخی از طرحیی صفحه را دیدم. اما همانطور که عمیق کشیدم ، متوجه شدم که تيلدا قالب های بیشتری دارد. سوال بر این ، دارای متبادل طراحی 350 + است که بسیار بيشتر از Squarespace ارائه می دهد. چیز دیگری که ارزشمند است این است که Tilda با صفحه های فرود زیبا نیز همراه است.

نسخه رایگان پش رنگانی می کند تا صفحات 50 و ذخیره سازی 50MB را ارائه می دهد و بدون تبلیغات است.

Masa

 • وب سایت: tilda.cc
 • برنامه طرفدار: $ 10 / ماه با پرداخت سالیانه.

25 نمونه کارها

همانطور که ميدید از نام خودان را درک کنید Portfoliobox سازنده وب سایت است که به طور انحصاری برای آگهی هایی که می خواهند کار خود را نشان دهند ، ساخته شده است.

در حالی که تمرکز این پلتفرم عمدتا بر روی نمایش کار است ، همچنین از صفحات مانند وبلاگ و فروشگاه پش διαانی می کند ، بنابراین مییدید نمونه کارها خود راء بھی عنوان یک وب سایت کامل در صورت تمایل گسترش دهید.

ازآنجا که Portfoliobox به معنای میزبانی اوراق بهادار است ، توجه خاصی بها نیازهایرمرم مانند پوسته های گواهینامه خيره کننده ، ماژول های خدمات و ورین ارائه شده است. تمام قالب های آن طراحی شده اند تا کار مشتری را برجسته کنند. اتمام آن مشتریان برجسته برای دیدن انواع اوراق بهادار شما میدید با Portfoliobox structure.

همچنین ، نسخه رایگان نمونه کارها تبلیغات در نمونه کارها خود را ن ن ده.

و به این دلیل که نسخه رایگان میزبان صفحات 30 است ، به شما پهنای باند کافی برای انتشار نمونه کارها به خوبی می دهد.

Masa

 • وب سایت: portfoliobox.net
 • برنامه طرفدار: $ 6,9 / ماه (هنگام خرید طرح سالانه).

26. Duda

Duda ارائه دهنده عالی ابزار ساخت وب سایت رایگان است. با توجه به این که Duda همه چیزیں در مورد وب سایت های پاسخگو است ، شما میدید مطمئن باشید که حتی وب سایت رایگان خود راء بهزیبایی بر روی تمام دستگاه های تلفن همراه و قرص ارائه.

برجسته بودن طرح آزاد داود برای من ، ویژگی شخصی سازی آن است. من هیچ ابزار ایجاد وب سایت ساز رایگان را پیشنهاد نکردم که گزینه پیشرفته ای مانند شخصی سازی باشد. شخصی سازی براساس مکان بازدید کننده ، منطقه زمانی و بازدیدکننده های قبلی ، تجربه مرور خود را افزایش می دهد ، بنابراین یک شگفتی بزرگ برای این ویژگی!

من فکر می کنم که الگو نیز عاقلانه است ، من فکر می کنم که داود دارای طرح های الهام بخ زیاد است. بهت ، شما همچنین میدید ویرایشگر کشیدن و رها کردن Duda را دریافت کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map