بهترین خدمات VPN 2020: 10 برتر VPN در مقایسه

انتخاب بهترین مطلوب بهترینها کار ساده ای نیست. بستگی زیادی به آزمایشات گسترده انجام شده دارد ، اما بخش عمده آن نیز به شما بستگی دارد – کاربر. هر کس نیاز خود را با توجه به شرایط مختلف دارد سرویس شبکه خصوصی مجازی (VPN) و دوست دا و د رد د رد.


به طور کلی, با در نظر گرفتن بسیاری از VPN ها, متوجه شدم که چند نام بزرگ وجود دارد که بارها و بارها به آن ها رسیده است و بسیار در همه رده های کلیدی رتبه بندی شده است. ی ی ا ا ا ی ی خ ی ی ی ی ی ی ب ی ی ،.

مقایسه قیمت گذاری VPN ها و بررسی برنامه ها (به روز شده مارس 2020)

برای تعالی کلی تقریباً در کلیه مقولات ، سه ارائه دهنده VPN وجود دارد که باید در سال 2020 به آن توجه کنk.

بهترین قیمتورود به سیستمامتحان رایگان سرورپشتیبانی Netflix پشتیبانی P2P
3,49 USD / ماهروز 303000 +5
1,99 USD / ماهروز 303000 +5
0,83 USD / ماه10
2,42 USD / ماه5
7,99 USD / ماهروز 312000 +تا اندازه ایروز 30700 +تا اندازه ایروز 71100 +تا اندازه ای نکاتی مفید برای خریداران VPN

1- NordVPN اکنون در فروش است 70 ت٪فیف – برای سفارش اینجا کلیک کنید (30 روز آزمایشی رایگان).

2- چگونه کک VPN انتخاب منیم؟ –

3- موارد استفاده مختلف برای VPN پیشنهادی ما:

بهترین خدمات VPN 10 از 2020

1 NordVPN

NordVPN - انت اب برتر VPN ما

طرفداران NordVPN

 • قیمت های طرح بلند مدت معقول
 • قابل اعتماد و ویژگی بسته بندی شده
 • شبکه سرور عظیم

وب سایت: https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN یکی از برندهای معتبر و متتبر در تجارت VPN سار و در واقع یکی از گزینه های برتر ما است. مستقر در جزایر ویرجین انگلیس ، خدمات آنها قابل اعتماد ، ایمن و پایدار است.

میزبانی بیش از سرورهای 3.000 در کشورهای 94 در سراسر جهان ، شبکه وسیع آن کاربران را از تقریبا هر نقطه د راد. فهرستی از قابلیت های آن ارائه شده است طولانی و متمایز, از جمله رمزگذاری بالا, دسترسی به محتوا در محدود خدمات جغرافیایی مانند Netflix و iPlayer بی بی سی و پشتیبانی از به اشتراک گذاری فایل P2P.

البته ، یک تن اضافی وجود دارد که با سرویس ارائه می شود که شماره ی یکی از این لیست هاست.

قیمت ها از 8.32 دلار در هر ماه به بعد شروع می شود که متأسفانه در سطح بالایی قرار دارد.

در مورد بررسی ExpressVPN بیشتر بدانید.

مضرات ExpressVPN

 • گران

ExpressVPN تست سرعت

من موفق به دریافت 83 Mbps برای سرعت دانلود در ExpressVPN. این در مورد چند VPN چندان هم نیست.

نتیجه تست سرعت از سرور ایالات متحده.

نرخ پینگ از سرور سنگاپور نشان می دهد 11 ms ، ه به عنوان کیفیت خوب در نظر گرفته می شود.

نتیجه تست سرعت از سرور سنگاپور.

P2P و Torrenting

سرعت برای تورنتینگ صاف بود. فکر می کنم ترافیک P2P قادر به به دست آوردن سرعت بهتر از حد معمول است.

3 Surfshark

VPN surfshark

طرفداران Surfshark

 • قیمت گذاری سخت
 • سریع و پایدار
 • امنیت بالا
 • شهرت خوب

وب سایت: https://torguard.net/

این اسم شاید برای خیلی از شما خیلی آشنا نباشد ، اما من احتمالاً به همان اندازه که الان احساس می کنید تعجب در نگاه اول مشتری TorGuard کمی قدیمی به نظر می رسد و به اندازه سه لبه ما در لیست بهترین VPN ما جلب نمی شود.

با این حال گزینه های چندگانه ای که در سرویس به آن اضافه شده است به همراه سرعت اتصال قابل توجه آآ را را زا ز توانایی تنظیم سطوح رمزنگاری ممکن است به نظر یک ایده عالی نرسد ، اما به کاربران اجازه می د د د د د د د د د.

TorGuard همچنین شروع به ارائه دسترسی به پروتکل نسل بعدی WireGuard می کند ، بدین معنا که در لبه برش فناوری VPN.

قیمت ها با قیمت پایین 4.99 در هر ماه شروع می شوند.

در این بررسی درباره TorGuard VPN بیشتر بدانید.

منفی از TorGuard

 • رابط کاربری به کمی مورد نیاز است
 • قیمت کمی بالاتر است

5 Cel mai rapid VPN

FastestVPN

مزایای FastestVPN

 • سرعت های شدید
 • طرح های بلند مدت ارزان قیمت
 • خط مشی ورود به سیستم
 • در دسترس بودن و سرعت بالا

مزایای PrivateInternetAccess

 • شبکه سرور عظیم
 • Anti-malware a programului de supraveghere adblocker
 • پروکسی SOCKS5 گنجانده شده است
 • عالی برای جریان رسانه ای

مزایای هات اسپات شیلد

 • Mesaje de confidențialitate 24/7 زنده است
 • حریم خصوصی کامل از trackers
 • دوره تضمین پرداخت پول بسیار طولانی است

طرفداران PureVPN

 • سرورهای آماده ازن
 • سرور اختصاصی P2P
 • سرورها برای جریان بهینه سازی شده اند

مزایای VyprVPN

 • واقع در سوئیس
 • دسترسی کامل به Netflix و سایر محتویات محدود شده
 • هیچ سرور شخص ثالث وجود ندارد
 • آسان برای استفاده از برنامه

طرفداران IPVanish

 • سازگار با TOR
 • دسترسی به هزینه های VOIP پایین تر را دریافت کنید
 • مانع بازرسی بسته های عمیق

VPN توصیه شده برای بهترین ناشناس:

 • NordVPN – Configurați-vă VPN که در پاناما مستقر است ، تحت صلاحیت این کشور قرار دارد (که به نظر می رسد در قانون حفت اطدد.
 • Surfshark – Surfshark کلیه کارتهای اعتباری اصلی را برای پرداخت (VISA ، Master ، AMEX ، Discover) می پذیرد و گزینه های مختلف پرداخت ناشنادوا.

Descărcare VPN کلید # 2- امنیت

از وروتکل های رمزگذاری گرفته تا ویژگی های امنیتی نرم افزار مشتری ساخته شده است ، VPN ها امروزه امنیت را در ادر. البته مهمترین آن امنیت و یکپارچگی ارتباطی است که بین شما و اینترنت برقرار است.

کک و ددددکککککک ک ا ا ا ائ از ازززززززز VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP تکتکک. این بدان معنی است که هر زمان که ارتباط بین دستگاه شما و سرور VPN به هر دلیلی شکسته یا از دست رفته باشد, سرویس گیرنده VPN همه داده ها را از بیرون رفتن یا ورود به دستگاه شما متوقف می کند.

سایه اندازی

VPN ها نیز به اندازه کافی بلند هستند که برخی از وب سایت ها و یا حتی دولت ها در شناخت فعالیت های اهور. ارائه دهندگان خدمات VPN همچنین این را می دانند و یک ویژگی به نام Stealthing ، Ghosting یا VPN Obfuscation را معرفی توالادوا. ییکککککییککککییکی VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VPN VPکددک VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VPششششششششششششششششششششششننن VP VP VP VP VP VP VP VP.

VPN دو

بعضی از VPN ها به اندازه کافی طول می کشد تا به مشتریان خود هویت خود را پنهان کنند و با یک ویژگی به نام VPN دو نفره یا چند هاپ این بدان معناست که شما به یک سرور VPN وصل می شوید و اتصال از طریق سرور VPN دیگری قبل از برخورد به اینترنت هدایت می شود. گذشته از مسیریابی ، رمزگذاری نیز دو برابر شده و یک لایه امنیتی اضافی را اضافه می کند.

ویژگی دوتایی VPN اراره شده توسط NordVPN.NordVPN از رمزنگاری مضاعف برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی و امنیت سطح بالا (اطلاعات بیشتر در ما استفاده می ر ر رور..

گذشته از این ، ویژگی های اضافی به بسیاری از سرویس های VPN در همه زمان ها نظیر اسکن بدافزار، در حالی که همه اینها مفید هستند ، هرگز هدف اصلی را فراموش نکنید – اتصال خود را امن و ناشناس نگه داری.

VPN برای بهترین سرعت توصیه می شود:

 • ExpressVPN – میزبانی بیش از 3.000 سرور در 94 کشور در سراسر جهان ، شبکه گسترده آن تقریباً از هر کشور دسترسی به نقاط درس.

ExpressVPN سرعت آزمون

تست سرعت ExpressVPN - ExpressVPN ی ای از سه VPN برتر است.نتیجه آزمایش ExpressVPN از سرور آسیا. پینگ = 11 ms ، دانلود = 95,05 مگابیت در ثانیه ، آپلود = 114.20 مگابیت در ثانیه (بررسی کامل ExpressVPN را ببینید).تست سرعت شبکه ExpressVPN - ExpressVPN یکی از سه VPN برتر است.نتیجه آزمایش ExpressVPN از سرور استرالیا. پینگ = 105 ms ، دانلود = 89,55 مگابیت در ثانیه ، آپلود = 38,76 مگابیت در ثانیه.

ویژگی شماره اصلی VPN شماره 4 – کلاهبرداری محل سکونت

به یاد داشته باشید که همیشه در مورد سرعت نیست ، بلکه در دسترس بودن است. گگ م م مخخخخخخخ م م م م م م م م ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا Net Net Net Netflix Netmpix را عععععععثععپخپخپخپخپخپخ VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VPN به همین ترتیب ، در انگلستان اگر به دنبال پخش محتوای iBBC هستید.

اگر شما در کشورهایی هستید که سانسور اینترنت را به شدت انجام می دهید یا به یکی از آنها سفر می کنید, مانند چین, مطمئن شوید که یک سرویس VPN را انتخاب می کنید که در کنار بلوک ها مناسب است. این امر به ویژه در چین مشکل است زیرا تقریبا همه چیز در اینترنت سانسور می شود و تمام سرویس های VPN د و دوا دور دود.

برای غلبه بر این ، برخی از شرکت های VPN از انسداد سرور استفاده می کنند که می تواند در دور زدن برخی مودوارو ی ضض مض م م م م م مکککک VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VPN.

VPدمات VPN دوستانه P2P

 • TorGuard – بهترین سرعت سیاههها ، ارزش بسیار خوبی دارند ، و توسط بسیاری از سرویس دهنده ها می توانید از طریق تر.

ویژگی شماره 6 کلیدی VPN – خدمات به مشتری

تست سرعت انجمن TorGuard - TorGuard در لیست بهترین VPN های ما در رتبه 4 قرار دارد.TorGuard – یکی از بهترین خدمات VPN پشتیبانی شده, یک انجمن فعال را برای پشتیبانی از کاربران خود اجرا می کند (اطلاعات بیشتر در این زمینه را کسب کنید بررسی TorGuard تیموتی).

همانطور که با هر صنعت ، انجمن VPN دارای سگ های برتر و سگ های کم در خدمات مشتری هستند. من نمی خواهم نامی که آنها در اینجا هستند ، اما اطمینان دارم که من آنها را در این بررسی در بررسی VPN فرد.

نکته ای که من باید بر آن تأکید کنم این است که برای خدماتی که به اندازه VPN از نظر فنی فنی باشد, هیچ عذر و شکی برای شرکتی که در این زمینه تخصص دارد ارائه نکرده است که پشتیبانی مشتری خوبی را ارائه دهد. لازم است. اگر در حال ثبت نام برای سرویس VPN هستید ، حتماً برخی از بررسی ها را طی کنید تا ببینید که چگونه آنوا.

اینکه برخی به سیستم فروش بلیط متکی هستند ، به اندازه کافی بد است ، اما ممکن است به سادگی سن خود را ندن دد. آیا می توانید تصور کنید که در خانه نشسته اید و ناامید می شوید زیرا هر ایمیلی بعد از یک یا دو روز به شما باز می گردد – به یاد داشته باشید که هزینه استفاده از خدمات آنها را پرداخت می کنید.

چرا یک VPN Perioadă de viață Arata mai multe detalii خوبی نباشد

برخی از ارائه دهندگان خدمات VPN این مفهوم را دارند که "معامله مادام العمر" را بر روی خدمات خود ارائه دهند. در حالی که این ممکن است برای کسانی که تصور می کنند یک VPN با طول عمر ممکن است 100 دلار باشد ، درد د در.

VPN ها با توجه به ماهیت خود ، شرکت ها را ملزم می کنند تا مبلغ هنگفتی را برای توسعه محصول ، سخت افزاداداراداداراداراد رادود راد راد البرد. اگر آنها می خواهند یک بار پول شما را بگیرند و طول عمر خود را به شما بدهند – چه اتفاقی می ف د اآ

به عنوان یک طرح پونزی فکر کنید ، جایی که خدمات جدید شما با استفاده از خدمات ثبت نام جدید در این در ور. وقتی این طرح برای حمایت از بودجه جدید بسیار سنگین می شود ، به هم می خورد. در طرح های پونزی مالی که منجر به ضرر مالی خواهد شد.

در یک VPN آشکار نیست. ممکن است بدون خارج شدن خدمات ، علائم را متوجه شوید. سرعت آهسته تر ، مشکل در اتصال و بدتر از همه – نقاط ضعف امنیتی بالقوه ناشی از سرویس و پشتیبانی ناکافی.

از طرف دیگر ، ارائه دهنده خدمات ممکن است با فروش داده های شما سود خود را یارانه دهد ، که حتی از ادارار. بنابراین قبل از اینکه کارت اعتباری خود را برای یک برنامه عمر پایین بکشید ، به خطر بالقوه ای که ک م او س اط هیچ کس توانایی پرداخت خدمات را به صورت رایگان ندارد.

استفاده از موارد VPN – چرا باید VPN را در نظر بگیرید؟

1. VPN برتر برای مشاغل

VPN پیشنهادی برای دانشجویان: NordVPN (15 ٪ خخ یخ ی ی)

همه ما به عنوان دانش آموز در آنجا بوده ایم. همیشه به پول نقد کوتاه و دچار مشکل شوید. به لطف انفجار رسانه های دیجیتالی و اجتماعی ، امنیت و حفظ حریم خصوصی در اینترنت به یک نیاز فوری دان دار دارد درد.

اگرچه در اکثر موارد دانش آموزان صرفا ارزانترین خدمات را انتخاب می کنند, چرا وقتی یک دلار بیشتر هزینه می کنید, می توانید یکی از بهترین VPN های بازار را بخرید. NordVPN متناسب با این دسته از قیمت ها و قیمت ها کنار می رود ، مجموعه ای از ویژگی های اضافی را به دانشجویان اد.

برنامه های تلفن همراه و برنامه های افزودنی مرورگر آنها همچنین آنها را برای دانشجویان در حال حرکت ایده آل می کند و این امکان را برای کار امن در لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند خود در هر جای دانشگاه فراهم می کند.

3. ارزانترین VPN سرویس

VPN برای رفع انسداد توصیه می شود: ExpressVPN, NordVPN

برخی از سرویس های پخش رسانه ای به دلیل عوامل مختلف مانند قوانین خاص کشور ، قوانین سانسور یا توادد مدادوادوا Ție Netflix بکشد. برای اطمینان از این ،، سرویس VPN کمک می کند اما نه تنها هر VPN.

ب ا اN ززززززززززززززززززز VPززز VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VPی VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP بهترین ها به طور فعال IP های سرور را مرتب می کنند و فعالیت های سفیدی را بر روی IP های قبلا ممنوع شده ان. در حقیقت ، برخی از VPN ها می دانند که نمی توانند از Netflix پشتیبانی کنند و صادقانه بگویند که آنها نمو دوب.

ExpressVPN و NordVPN با دارا بودن سرعت بسیار عالی و دامنه شبکه سرور بسیار گسترده ، احتمالاً دو بهترین تراد ترد ات سرعت آن به راحتی می تواند از فیلم های HD تأمین شود و Netflix به طور قطع در صدر لیست افراد "می خواهد" قرار دارد.

5. VPN برای کاربران Android

Descărcare VPN یشنهادی برای تورنت: ExpressVPN, TorGuard

برخی از شما ممکن است شنیده باشید که VPN ها اشتراک گذاری فایل P2P (تورنت) را سریعتر می کنند ، اما کاملاً واقعیت این است که در بعضی از کشورها تورنت در بعضی از کشورها ممکن است شما را به مجازات مجازات و مجازات محکوم کند, در صورتی که به دلیل گرفتن مواد اشتباه گرفتار شوید.

در بسیاری موارد, ارائه دهندگان خدمات اینترنت نیز وجود دارند که از ادعا می کنند که سهامداران فایل P2P بیشتر از پهنای باند موجود را می خورند, از تورنت غافل می شوند. این اغلب منجر به پرتاب شدن و کاهش سرعت کاربران P2P می شود.

کک VPN –وب – Aplicație TorGuard ، به شما کمک می کند تا توسط این ISP در حقیقت ، هنگام استفاده از VPN برای استفاده از دریچه گاز ، ISP شما حتی نمی داند که مشکوک هستید.

7. VPN برای آزادی دیجیتال

افشای درآمد

ما از این لینک ها در این مقاله استفاده می کنیم. WHSR از شرکت های ذکر شده در این مقاله هزینه ارجاع دریافت می کند. نظرات ما براساس تجربه واقعی و اطلاعات سرور واقعی است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map