10 pagrindinių veiksmingos „LinkedIn“ rinkodaros taisyklių

„LinkedIn“ gali tikėtis mažesnės vartotojų bazės, palyginti su „Facebook“ ir „Twitter“, tačiau skaičiai vis tiek yra aktualūs tinklaraštininkams ir socialinės žiniasklaidos vadybininkams, ypač jei niša ar pramonės šaka yra B2B. „Statista“ duomenimis, „LinkedIn“ 2016 m. Antrąjį ketvirtį galėjo pasigirti 450 milijonų vartotojų, o platforma auga.


„LinkedIn“ narių skaičius nuo 2009 m. I ketvirčio iki 2016 m. III ketvirčio (mln.)

Be skaičių, vis dėlto svarbiausia yra bendruomenė. „LinkedIn“ yra daugiau nei internetinis gyvenimo aprašymas, o gausus vartotojų grupių skaičius, pranešimų siuntimo funkcijos ir „Pulse“ publikavimo platforma padaro tai puikia rinkodaros galimybe.

Kurkite savo turinį

Kaip teigia „Sean Martin“, „Investment Consulting“ turinio rinkodaros vadovė:

„LinkedIn“ yra puiki platforma, skirta reklamuoti skirtingus jūsų turinio elementus tinkamai auditorijai. Jis taip pat puikiai tinka reklamuoti savo paslaugas, nes gali nukreipti į pomėgius, demografinius rodiklius ir darbo kategorijas.

Norite maksimaliai išnaudoti „LinkedIn“ taikymo galimybes, taip pat optimizuoti skelbimus, kad sugeneruotumėte ieškomo srauto tipą..

Tai savaime yra geras motyvas išbandyti „LinkedIn“, tačiau Orenas Greenbergas, skaitmeninės rinkodaros ir „Kurve.co.uk“ generalinis direktorius, prideda šiek tiek daugiau konteksto. Jis pastebi, kad „[po] visų mūsų ir kitų skaitmeninių agentūrų vykdomų bandymų kampanijų rezultatai beveik nesiskiria -„ LinkedIn “parduoda daugiausia B2B pardavimų, o„ LinkedIn “klientai turi didesnį konversijų rodiklį“.

Be to, pasak Greenberg, „LinkedIn“ veikė geriau ir davė gerų rezultatų, palyginti su vidutinėmis ir tinklaraščių teikimo galimybėmis (nebent jau turite auditoriją šiose platformose), nes „LinkedIn“ iškart praneša apie jūsų tinklą ir, jei jūsų straipsnis vertas akcijų, jūs matykite, kad jūsų kvietimai auga ir [net] dalijasi kitais kanalais “.

10 esminių rinkodaros taisyklių šiame įraše padės jums maksimaliai išnaudoti „LinkedIn“ galimybes trijose srityse:

  • Sukurkite ir nustatykite buvimą platformoje
  • Padidinkite srautą ir įsitraukimą
  • Skatinti ir didinti pardavimų ir tinklų kūrimo galimybes

„LinkedIn“ reklamjuostė

1. Pirma iškelkite santykius

Pagrindiniai darbai „LinkedIn“ veikia kaip ir kiekvienoje kitoje socialinės žiniasklaidos platformoje – norėdami sukurti savo buvimą turite praleisti laiką „LinkedIn“. Ir jūs turite užmegzti ryšius, kad galų gale sukurtumėte tinklą aplink savo vardą ir verslą.

2014 metais parašiau socialinės žiniasklaidos rinkodaros pagrindų vadovą, kurį galbūt norėsite perskaityti, kad pradėtumėte, ir siūlau taip pat pažiūrėti į KeriLynn įrašą apie 6 rinkodaros būdus, kaip ir pasimatymus..

Būk konkretus:

  • Prieš bandant generuoti srautą reklamuodami, susitelkite į santykių kūrimą
  • Prieš pasidalydami savo turiniu, domėkitės jų turiniu
  • Pasinaudokite savo žiniomis, kad padėtumėte visur, kur matote poreikį

Atsargiai: faktas, kad „LinkedIn“ buvo sukurtas profesiniams santykiams, neleidžia vartotojams galvoti apie platformą kaip apie šlamšto lentą, ir, deja, „LinkedIn“ vis dar neatrodo turinti stiprią politiką prieš šešėlinę praktiką..

Taigi, sukurkite puikią „LinkedIn“ patirtį, pradėdami nuo jūsų, ir būkite labai išrankūs kontaktai, kurių prašote ar priimate.

„Padėkite sau minties lyderį savo pramonėje“.

Alayna Frankenberry, „BlueSky ETO“ turinio strategijos vadovė, siūlo keturis būdus, kaip galite sukurti sėkmingą „LinkedIn“ buvimą ir įvardinti save kaip vieną iš pagrindinių savo nišoje ar pramonėje dirbančių asmenų:

1. „Sukurkite savo buvimą prieš savo klientą.

Daug lengviau priversti žmones išklausyti pramonės ekspertą, o ne priversti juos įsitraukti į beveidę įmonės sąskaitą “, – aiškina„ Frankenberry “. „Jei pozicionuosite kaip mąstymo lyderį savo pramonėje, pastebės kiti vadovai ir sprendimus priimantys asmenys – ir jie bus daug labiau linkę tikrinti jūsų įmonę, klientus ir žinutes“.

„Frankenberry“ priduria, kad vis tiek turėtumėte dalytis žinutėmis ir reguliariai atnaujinti savo prekės ženklo paskyrą, tačiau proceso metu neturėtumėte pamiršti savo profilio..

2. „Aktyvuok ryte.

Suplanuokite 20 minučių kiekvieną dieną, kad galėtumėte peržiūrėti asmeninius „LinkedIn“ pranešimus ir bendrauti su jūsų sklaidos kanale esančiais įrašais. Pažiūrėkite, kas vyksta jūsų bendruomenėse, ir apsilankykite keliuose profiliuose iš kitų, kurie dirba jūsų pramonėje. “ „Frankenberry“ tikina, kad tai nedidelė laiko investicija, tačiau įprotis „ilgainiui atsiperka, kai sukursite ir išlaikysite stiprią buvimo vietą„ LinkedIn “.

3. „Būk dosnus“.

„Frankenberry“ ragina jus „patvirtinti savo kolegas įgūdžiams, kuriuos jie moka“, ir „parašyti rekomendacijas savo darbuotojams, klientams ir vadovams be jūsų prašymo. Tai ne tik uždirbs jums tuos pačius rekvizitus “, bet ir pagerins jūsų„ LinkedIn “buvimą ir„ paskatins daugiau apsilankyti jūsų profilyje ir spustelėti jūsų įrašus “.

4. „Duokite žmonėms to, ko jie nori.

Dauguma žmonių naudojasi „LinkedIn“, nes jiems rūpi tokie dalykai kaip profesinis tobulėjimas ir verslo augimas. Dalykitės žinutėmis, kuriose pateikiami bendrų verslo klausimų sprendimai, ir patariama, kaip pasiekti tikslus. “ „Frankenberry“ primena „sutelkti dėmesį į sprendimus, o ne į savęs reklamą“, taigi pamatysite, kad vartotojai vėl ir vėl sugrįš, kad galėtų su jumis bendrauti ir pasidalyti jūsų įrašais.

2. Naudokite žinutes / pokalbius tinkle ir reklamuokite

Naudokite integruotą pokalbių ir pranešimų siuntimo sistemą „LinkedIn“, kad galėtumėte sukurti asmeninį ryšį su jūsų ryšiais prieš išvykdami susisiekti su kitais žmonėmis jūsų nišoje (per „InMail“, jei esate „Premium“ vartotojas, arba per asmens el. Paštą, rodomą jų „LinkedIn“ profilyje, esančiame „Kontaktai“). skirtukas).

„Linkedin“ pranešimų sistema„LinkedIn“ integruota pranešimų / pokalbių sistema

Žinutės (ir pokalbiai, nes ji buvo integruota 2015 m.) Iškart užmezgus ryšį ir parodžius tikrą susidomėjimą jais bei tuo, ką jie daro, taip pat gali padėti sukurti pirmąjį pranešimą ir sukelti tiesioginį pasitikėjimą..

Pirmame subtiliame etape labai svarbu ne siųsti į šlamštą atrodančių pranešimų. Susikoncentruokite į žmogiškąjį faktorių:

  • Komentuokite viską, kas jums įdomu iš ryšio profilio.
  • Klauskite apie naujausią jų projektą.
  • Priversk juos kalbėti.

Galimybė reklamuoti savo kūrybą atsiras savaime, nes kitas asmuo sudomins jus.

Carole Lieberman, M.D., pabrėžia santykių užmezgimo svarbą per reklaminės žinutės siuntimą ir riziką, kurią jūs patiriate ignoruodami žmogiškąjį veiksnį:

Kai jūs [paprašote] susisiekti su kuo nors, nedarykite to, jei jūsų vienintelis tikslas yra pabandyti išnaudoti jų ryšius ir ką nors reklamuoti. Kai kas nors tai daro su manimi, aš atsiriboju su jais.

„LinkedIn“ iš tikrųjų yra daug daugiau nei platforma, kurioje profesionalai ir įmonės prekiauja interesais. Tai vieta užmegzti santykius, kurie ilgainiui pavers abiem pusėms geras galimybes.

„InMail“ naudojimas

Erikas Brantneris, „Scribblrs.com“ įkūrėjas pataria nenuvertinti paties „LinkedIn“ premium žinučių siuntimo įrankio („InMail“) efektyvumo, ypač turint mintyje tinklaraštininkus ir influencerius..

Svarbiausia yra įsitikinti, kad turite glaustą, gerai suplanuotą žingsnį. Jūs taip pat turite įsitikinti, kad jūsų taikinys yra tinkama jūsų pikio auditorija.

Manau, kad „InMail“ atsakymai gali būti didesni nei šalto el. Pašto adresų, nes tinklaraštininkų el. Pašto dėžutės taip dažnai užpildomos šlamštu. Į jūsų kelią medžioti „LinkedIn“ profilį ir išsiųsti el. Laišką gali būti žiūrima kaip nuvažiavus papildomą mylią.

Taip pat skaitykite Dano Virgillito „4 būdus, kaip sukurti laidus, naudojant„ Premium LinkedIn “profilį, kad gautumėte daugiau patarimų ir konteksto.

3. Paskelbkite „LinkedIn Pulse“

Nuosava „LinkedIn“ leidybos platforma („Pulse“) gali padėti jums sukurti jūsų autoritetą, jei pateikiate turinį, kurį jūsų tinklas nori (ir reikia) pamatyti.

Kaip pavyzdį, pažiūrėkite, ką padarė copywriters ir verslo savininkas Ed Gandia toliau pateiktame įraše:

Edo Gandijos „LinkedIn Pulse“

Gandia, žinoma, naudojo platformą savo tinklaraščio reklamai, tačiau jis tai padarė skelbdamas kokybiškus įrašus, kuriuose atkreipiamas dėmesys į jo tikslinės auditorijos skausmo taškus.

Taigi, matote, kad „Pulse“ turinys negali sau leisti būti niūrus, kad būtų efektyvus.

Carole Lieberman sako: „Kai rašote straipsnį, svarbu skirti šiek tiek laiko renkantis nuotrauką ir sukuriant dėmesį patraukiančią antraštę. Norite, kad žmonės nustotų slinkti ir nusileistų ant jūsų pašto. “

Kitaip tariant, jūs norite, kad jūsų „Pulse“ įrašai būtų tokie pat puikūs kaip jūsų tinklaraščio įrašai – galbūt tik šiek tiek trumpesni.

„Sean Hall“, „TekBoost“ savininkas, sutinka, kad „su pramone susijusio tinklaraščių turinio teikimas„ LinkedIn “yra puiki strategija norint parodyti ekspoziciją iš naujų auditorijų, tuo pat metu aptarnaujant jūsų esamą tinklą“ ir kad „tikslas yra pateikti dalijamąjį turinį“.

Norite paskelbti „tai, ką jūsų sekėjams būtų tikrai įdomu pamatyti, ir apsvarstykite galimybę pasidalyti su savo sekėjais. Rezultatas yra ekspozicija, kuri eksponentiškai padidėja, ypač kai turinio dalis tampa virusinė. “

Kodėl svarbu skelbti „Pulse“

„Crystal Structures Glazing“ rinkodaros direktorius Teajai Kimsey mano, kad „LinkedIn“ sėkmės paslaptis yra.

Nepakanka sudėti gerai parašytą profilį ir eilutes. Turite reguliariai skelbti turinį, kuris sudomina su jumis susijusius žmones; dalykai, kurie nėra įprasti, bet galvoja apie verslą. Skelbdamas gerą turinį matau daugiau žmonių, žiūrinčių į mano profilį, prašančių prisijungti ir panašius dalykus, ir komentuojantis tai, ką aš ten pateikiau.

Įsitraukimas yra tas atvejis, kai visos jūsų įdėtos pastangos „LinkedIn“ atsiperka, o „Pulse“ yra puiki platforma tai padaryti.

Priešingai nei grupės gijos ir komentarai, jūs galite įgyti autoritetą savo nišoje, kai pradėsite publikuoti „Pulse“ straipsnius, kurie „LinkedIn“ ir apskritai platformos vartotojams pateikia mintis apie savo bendruomenės didelius ir mažus vardus..

Skatinimas ir reputacija

Atminkite, kad jūsų „Pulse“ įrašai turi egzistuoti tam, kad būtų galima reklamuoti jūsų tinklaraščio turinį, o ne tik dalytis pramonės žiniomis su „LinkedIn“ bendruomene. Tai svarbu, nes norite labiau įsitraukti tiek į savo profilį, tiek į savo tinklaraštį, o ne į vieną iš dviejų, todėl norėsite paskelbti tik turinį, susijusį su tuo, ką jau darote, ir rašyti savo tinklaraštyje..

TheMLS.com rinkodaros direktorė Kristina Viola pastebėjo: „[Buvo] pasipiktinimų prašymuose, kai mes susiejome su savo originaliu tinklaraščio turiniu, taip pat su straipsniais, kuriuose cituojami mūsų generaliniai direktoriai. Vienas mūsų paskelbtas straipsnis (buvo cituojamas generalinis direktorius) sulaukė daugiau nei 1 200 peržiūrų. Kadangi esame MLS sistema, mes visada stengiamės paskelbti atitinkamą nekilnojamojo turto turinį, susijusį su mūsų auditorija. “

4. Sverto grupės diskusijos

Gali atrodyti, kad čia pasikartoti, bet pasinaudokite grupinėmis diskusijomis „LinkedIn“ ne tik pradėdami savo, bet ir reaguodami į kuo daugiau esamų gijų..

Henry Butleris, „CanIRank“ rinkodaros konsultantas, siūlo įsitraukti į atitinkamas „LinkedIn“ grupes, kurios gali nukreipti tikslinį srautą į jūsų profilį ir tinklaraštį:

Vienas „LinkedIn“ pranašumų prieš kitus socialinės žiniasklaidos kanalus yra tai, kad galite įgyti tikslingesnį srautą prisijungdami ir reklamuodami savo turinį bendruomenės grupėse, susijusiose su jūsų pramone. Tai leidžia jums sužinoti įmonės pavadinimą žmonėms, kurie greičiausiai domisi jūsų siūlomu produktu ar paslauga.

„LinkedIn“ pašalinus reklamos skirtuką iš grupių, dabar dar svarbiau eiti ten, kur yra jūsų auditorija, ir vengti savireklamos, kol nepavadinsi savęs.

Julie Graff, „Pole Position Marketing“ socialinio turinio ryšininkė, pataria „susirasti ir prisijungti prie grupių, kurios pritraukia jūsų tikslinę auditoriją“ ir „aktyviai įsitraukti, atsakant į užduodamus klausimus ir suteikiant naudingos informacijos pokalbiuose“.

Taip pat galite (atsargiai) skelbti nuorodas į savo turinį, su sąlyga, kad jis yra vertingas grupei, o ne reklamuoja save. Tokiu būdu naudodamas grupes gali padėti padidinti prekės ženklo žinomumą, įtvirtinti jus kaip autoritetą ir padėti užmegzti tikrus santykius su jūsų tikslinės auditorijos nariais..

Kita idėja yra prisijungti prie reklaminių grupių, kuriose yra visi nariai, kad būtų galima skatinti vienas kito darbą. Vienas iš pavyzdžių yra „LinkedIn“ šiuo metu esanti „Blog Promotion Mastermind Group“, prie kurios galite prisijungti, jei jūsų tinklaraštis jau gauna šiek tiek srauto.

Plėskite savo tinklą

Grupinės diskusijos yra naudingos plėtojant jūsų tinklą. Kaip komentuoja „TheLinkedCoach.com“ tarptautinės rinkodaros konsultantas Doug McIsaac: „Dydis svarbu – kai kas nors ieško„ LinkedIn “, pirmiausia mato rezultatus iš savo tinklo. Jei norite parodyti daugiau paieškų, turite dirbti plėtodami savo tinklą. Tai yra dar svarbiau, jei turite sprendimą, kurio žmonės ieško tam tikroje pramonėje “.

Sean Hall rekomenduoja interaktyviai dalyvauti su pramone susijusiame Q&Užsiėmimai yra „galingas būdas užmegzti stipresnius ryšius ir parodyti savo pramonės patirtį. Svarbiausia yra įsitikinti, kad pridedate pridėtinę vertę pokalbiui, o ne tik akivaizdžiai parodyti savo įmonę ar produktą “.

Apibendrinant, sukurkite svarbias diskusijas savo nišoje ir įtraukkite bendruomenę, paliesdami temas ir rakursus, susijusius su jūsų tinklaraščio ar verslo žinutės esme ir turiniu..

Kai pasieksite šimto ar tūkstančių auditoriją, taip pat galite apsvarstyti galimybę sukurti savo grupę ir panaudoti ją kryžminiam savo skelbimų reklamai.

5. Parašykite intelektualiojo profilio antraštę ir santrauką

Norite atkreipti reikiamą dėmesį iš tinkamų žmonių ir susidaryti aiškų vaizdą apie save, ką darote ir kas skatina tai daryti.

Tai gali padaryti jūsų profilio antraštės ir suvestinės laukai.

Doug McIsaac pataria padaryti jūsų antraštę „ką nors pasakyti apie tai, kokį produktą ar paslaugą jūs pristatote. „Aš padedu savo idealiems klientams pasiekti idealių rezultatų“ arba „Aš užtikrinu idealius rezultatus savo idealiems klientams“. “

Jūsų antraštė taip pat gali būti trumpesnė: Neilas Patelas naudojasi „Crazy Egg“ įkūrėju & Sveiki, baras “ir aš sau pasirinkau„ Į rezultatą orientuotą laisvai samdomą tinklaraštininką, rašytoją, karikatūristą “..

Svarbu yra tai, kad „jums neatrodo, kad tai pernelyg panašus į paspaudimo masalą“, – sako Chelsea Hewitt, „Unlimited Sotheby’s International Realty“ rinkodaros specialistė. „Tekstas turėtų turėti tam tikrą medžiagą, kad galėtų sulaukti [lankytojų] paspaudimo ir priversti juos sugrįžti į jūsų puslapį ar svetainę ateityje“.

Apibendrinant, „McIsaac“ aiškiai nurodo, kad:

Tai ne apie jus – santrauka yra jūsų galimybė parduoti savo potencialiems klientams, kodėl jie turėtų daryti verslą su jumis. Tai turėtų paaiškinti, su kuo dirbate, kokį sprendimą pateikiate ir kaip jie gali su jumis dirbti.

Tačiau tuo pat metu jūs taip pat norite, kad santrauka būtų bent kiek asmeniška, nes ją skaitantis asmuo norės žinoti jūsų balsą ir mąstyseną..

Mano apibendrinimas prasideda keliais asmeniniais sakiniais, kad būtų galima nusistatyti nuotaikas prieš pradedant darbą, kurį galiu pasiūlyti:

Priimkite žmogų su beribiu smalsumu ir daugybe pomėgių.

Derink tai su vaikui panašia asmenybe.

Tu turi mane. 🙂

Kaip ir aš, Sarah Boutwell, atvykstanti „Geek Powered Studios“ rinkodaros specialistė, laikosi nuomonės, kad rašydami savo profilį turėtumėte naudoti pirmąjį asmenį..

Tai priverčia jus atrodyti žmogiškiau ir, kaip jūs, tiesą sakant, dėjote mintis ir stengėtės rašyti profilį. Jūsų profilis nėra tik gyvenimo aprašymas, tai labiau asmeninis žvilgsnis į tai, kas esate kaip profesionalas. Nepamirškite pridėti to, kas daro jus puikiu žmogumi, su kuriuo galite dirbti ne tik.

Galų gale jūs nuspręsite, kokia asmeniška bus jūsų santrauka, tačiau atminkite, kad tai yra pardavimo įrankis, o ne autobiografija.

6. Panaudokite kitus 4 svarbiausius profilio laukus

Kiekviename iš šių laukų galite prie savo profilio pridėti konkrečios informacijos, kuri padės pritraukti tinkamus potencialius klientus.

Taigi, be savo antraštės ir santraukos (5 taisyklė), galite sukurti geresnį įspūdį.

1. Profilio nuotrauka

„LinkedIn“ profilio nuotrauka

Pirmieji įspūdžiai skaičiuojami, todėl įkeldami profilio nuotrauką įsitikinkite, kad ji yra draugiška, švari ir profesionaliai atrodanti.

„Pagrindinė„ LinkedIn “demografija yra 30–50 metų“, – sako Chelsea Hewitt. „Šioje amžiaus grupėje dažnai gyvena greito gyvenimo tempo žmonės, besisukantys darbo, socialinės veiklos, šeimos renginių ir dar daugiau! Svarbiausias dalykas norint atkreipti jų dėmesį greitai naršant jų „LinkedIn“ naujienų kanalą yra nuostabi nuotrauka su trumpa, bet įdomia antrašte / tekstu, verčiančiu juos sustoti ir sužinoti daugiau. “

Tai reiškia, kad jūsų profilio nuotrauka turėtų gerai derėti su antrašte ir, kiek įmanoma geresnė, pasiekti, kad ji būtų gyva.

2. Leidinių nuorodos

„LinkedIn“ leidinių aplankas

Savo „LinkedIn“ profilyje parodykite geriausius tinklaraščio įrašus, svečių įrašus ir nemokamas el. Knygas kaip publikavimo nuorodas.

Šiame skyriuje pateikiamas trumpas aplankas, į kurį jūsų lankytojai gali atkreipti dėmesį, kad „atrinktų“ jūsų kompetenciją ir kompetencijas.

3. Failų įkėlimo funkcija

„LinkedIn“ failų įkėlimo funkcija

Aukščiau esančioje ekrano kopijoje parodyta, kaip savo profilio skyriuje „atnaujinti“ pridėjau iliustracijas, padarytas kūrybinio rašymo institutui, su susijusia darbo patirtimi..

Galite nusiųsti failus į savo profilio suvestinės, patirties ir švietimo skyrius. Tai yra jūsų klipai – tai jūsų patirties ir kompetencijos įrodymas iš pirmų rankų.

4. Integracija su „SlideShare“

Kadangi „LinkedIn“ įsigijo „SlideShare“ 2012 m., Platforma yra lengvai prieinama iš socialinio tinklo ir jūs galite lengvai pridėti skaidrių ir pristatymų prie savo profilio, kad visi galėtų skaityti..

Kodėl svarbu tai padaryti vizualiai

„Vaizdai yra vienas iš patraukliausių dalykų, kuriuos reikia įdėti į„ LinkedIn “profilio ar verslo puslapį“, – sako Sarah Boutwell. Tai gali būti vaizdo įrašai, nuotraukos, logotipai, nuorodos, infografika, ekrano nuotraukos ir skaidrės.

„LinkedIn“ turi tiek daug papildomų funkcijų, kurias dabar galite nemokamai įtraukti į savo puslapį ar profilį. Gaila, jei nepasinaudoji jais.

„Boutwell“ ypač rekomenduoja naudoti „SlideShare“, „kuris leidžia jums sukurti informacijos skaidrių demonstraciją“. Patarimus skaitykite 6 taisyklėje, jei dar neskaitėte.

Galiausiai galite pridėti vaizdų į „LinkedIn“ profesionalų portfelį, „kuris leidžia organizuoti ir suprojektuoti visą savo vaizdinį ir interaktyvų turinį“.

7. Įvadinių pranešimų galia

Kai paprašote naujo ryšio, „LinkedIn“ leidžia parašyti mažą įvadinį pranešimą:

„LinkedIn“ įvadinis pranešimas apie ryšio užklausas

Daugelis vartotojų dažnai pamiršta šią funkciją ir apsiriboja numatytojo pranešimo „LinkedIn“ įterpimo lauku – „Norėčiau įtraukti jus į savo profesionalų tinklą„ LinkedIn ““ naudojimu, tačiau, gerai naudojant, funkcija virsta neįtikėtinai galingu būdu. sukurti pasitikėjimą ir patikimumą.

Trumpas įvadas turėtų atsakyti į pagrindinį klausimą gaunančiam asmeniui:

“Kas tu esi?”

Ar dar geriau:

„Kas pirmiausia paskatino jus susisiekti su manimi?“

Įvadinis pranešimas yra jūsų galimybė pranešti apie jūsų esamą ryšį, ką jūs darote ir dėl ko norėjote susisiekti – visa tai yra mažiau nei 300 simbolių.

Įžangos pranešimo pavyzdys gali atrodyti taip:

Sveiki! „Luana Spinetti“ čia. Aš esu Italijoje įsikūręs laisvai samdomas tinklaraštininkas, turintis aistrą robotams, tokiems kaip tu. Aš norėčiau įsitraukti į pokalbį apie mūsų bendrą hobį! Ar norėtum prisijungti?

8. Siekite (sąžiningų) rekomendacijų

Rekomendacijos yra apžvalgos, o apžvalgos skatina srautą, pardavimus ir reputaciją tiek potencialių, tiek kitų profesionalų akimis.

Alexa Kurtz, „WebTek“ rinkodaros strategė, labai gerai supranta, ką rekomendacijos reiškia verslui:

Jei užsakytumėte produktą, kurį siūlo dvi bendrovės internetu, kaip nuspręstumėte, iš kurios įmonės jį pirkti? Galbūt palyginsite A bendrovės kainas su B kompanija arba sužinotumėte, kaip kiekviena įmonė elgiasi su savo darbuotojais, bet greičiausiai jūs ieškosite apžvalgų internete ar paklausite savo draugų nuomonės.

Kurtzas sako, kad tas pats atsitinka su „LinkedIn“ profiliu:

„Norint išsiskirti iš minios internete, labai rekomenduojama susikurti patikimumo ir patikimumo jausmą“.

Geriausias būdas tai padaryti yra paprašyti buvusių klientų, bendradarbių ir tinklaraštininkų, kuriuos pakvietėte į svečius ar bendradarbiaujate, rekomenduoti jus „LinkedIn“.

Tačiau rekomendacijos veikia tik tada, kai jos tikros (taip, kažkas iš tikrųjų gali nueiti ir patikrinti, ar tai, kas sakoma, yra tiesa!). Turėdamas tai omenyje, kartą savo tinklui pasiūliau nemokamą iliustraciją mainais į sąžiningą rekomendaciją už nuveiktą darbą arba iš laimingų mano tinklaraščių skaitytojų..

Rezultatas? Turėjau keletą gerų atsakymų ir gavau geriausių laimingų skaitytojų rekomendacijas, o viena mano kolega tinklaraštininkė iš tikrųjų teigė, kad jai nemokama iliustracija (galite pamatyti čia).

9. Naudokite @mentions ir Updates

Galite naudoti „@mentions“ komentaruose ir temose. Jie gaus jūsų tinklą ir bus įtrauktas į jūsų turinį beveik be jokių pastangų, pavyzdžiui, „Twitter“..

Minėjimai yra puiki priemonė „paskambinti“ tiek jūsų ryšiams, tiek kitiems dideliems ar mažiems pramonės vardams, kad jie galėtų dalyvauti jūsų gijose, įskaitant influencerius, iš kurių norite gauti atsiliepimų iš.

Galite „paskambinti“ tiek profiliams, tiek įmonės puslapiams, todėl paminėjimai iš tikrųjų apima platų jūsų tinklo diapazoną.

Kaip „@mentions“ veikia „LinkedIn“Kaip „@mentions“ veikia „LinkedIn“

Nuo paskelbimo negalite naudoti minčių „Pulse“ žinutėse, tačiau tikrai galite komentuoti savo įrašą ir pridėti paminėjimų ten, kad „paskambintumėte“ šaltiniams, kuriuos cituojate kūrinyje..

Taip pat galite rašyti atnaujinimus iš savo „LinkedIn“ prietaisų skydelio. Jie yra gana naudingas būdas atkreipti žmonių dėmesį į jūsų turinį ir gauti atlygį už srautą, komentarus ir panašius dalykus, nes jie veikia kaip „Facebook“ ir „Twitter“ derinys..

„Sean Hall“ šią išmoką išplečia net į darbuotojų sąskaitas, jei turite personalą. „Įsitikinkite, kad darbuotojai reguliariai skelbia turinį, susijusį su pramone, savo asmeninėse paskyrose, kurios yra sujungtos su jūsų įmonės puslapiu“, – sako jis. „Jie taip pat turėtų dalytis jūsų atnaujinimais savo stebėtojams, kad padidintų pasiekiamumą ir susižavėjimą“.

10. Nepamirškite įmonės puslapio

Įmonės puslapiai yra ne mažiau svarbūs nei jūsų profilis. Anksčiau aš maniau, kad jie tokie yra, ir aš susigraudinau tiek prarasdamas srautą ir įsitraukdamas į savo tinklaraščius.

Labai svarbu sukurti internetinę informaciją apie savo verslą ar tinklaraštį, o įmonės puslapiai yra puiki nemokama priemonė, leidžianti savo gerbėjams ir savo nišos ar pramonės žmonėms įsitraukti į konkrečius jūsų tinklaraščio atnaujinimus, o ne tik save. (Norėdami palengvinti procesą, naudokite @ mentions! Žr. 9 taisyklę.)

Kaip sako Sean Hall:

Turėdami įmonės puslapį galite bendrauti su savo pasekėjais, dalytis galimomis darbo galimybėmis ir būti patikimais šaltiniais bendruomenėje. Tai taip pat gali būti dar viena galimybė dalintis bet kokiais naujais jūsų išleistais produktais. Tai puikus būdas pateikti nuorodas į jūsų svetainę. „LinkedIn“ gali padėti jums atskirti save nuo konkurentų, taip pat padėti patikrinti, ką jūsų konkurentai gali veikti.

Iš tiesų, pasinaudojimas šiuo tiksliniu kanalu, kuris taip pat pateikiamas kartu su savo analitika, norint stebėti, ar jūsų naujiniai yra veiksmingi, gali būti naudingi tik jūsų bendrai „LinkedIn“ rinkodaros strategijai..

Tačiau Swapnil Bhagwat, „Orchestrate Technologies, LLC“ vyresnysis vadybininkas, perspėja, kad „turėdamas„ LinkedIn “įmonės puslapį ir paskelbdamas turinį ten, kur tau patinka, gali nekelti norimo sužadėtuvių. Konkurencija patraukti vartotojo dėmesį „LinkedIn“ sklaidos kanale yra gana intensyvi, todėl norint pasiekti jūsų turinį matomą reikia papildomų pastangų. “

Taigi nepakanka turėti įmonės puslapį. Jūs turite tai išlaikyti ir spardyti, kad įtrauktumėte savo auditoriją ir išnaudotumėte visas jos galimybes. Kaip? Bhagwatas siūlo:

Pridėkite savo „LinkedIn“ puslapį prie visų tipų socialinių tinklų, tokių kaip „Buffer“ ar „HootSuite“. Be to, [galite pasiekti] nišą segmentuojant [naudojant] taikymo pasirinktį, kuri leidžia įmonėms išskirtinį turinį nukreipti į konkrečią auditoriją, remiantis demografiniais rodikliais ir kitais filtrais..

„Hall“ taip pat priduria, kad „LinkedIn“ įmonės puslapis „leidžia susisiekti su potencialiais klientais, dalijantis su pramone susijusio tinklaraščio turiniu, dalyvaujant Q&Sesijos ar netgi raginimas veikti jūsų suvestinėje. “

Tai daug daugiau, ką galite pasiekti, nei jūsų profilis!

Kelvinas Jiang, CFA, „Buyside Focus“ įkūrėjas, naudoja „LinkedIn“ savo verslui parduoti ir generuoti didžiąją dalį savo srauto. Jiango patarimas: „kad jūsų įmonės atnaujinimus būtų galima spustelėti ir nukreipti į konversijas“.

Pagalvokite apie auditorijai aktualias temas ir paskelbkite nuorodas į kokybišką turinį savo įmonės puslapyje. Tai apims atitinkamus tinklaraščio įrašus, infografiką, vaizdo įrašus ir suapvalintus įrašus jūsų įmonės svetainėje. Stebėtojai pamatys nuorodas į jūsų turinį tiesiai „LinkedIn“ pirmajame puslapyje, o tai lemia didelę konversiją. Tai puikus būdas generuoti srautą į jūsų svetainę ir pritraukti daugiau stebėtojų į jūsų įmonės puslapį.

Kalbant apie atnaujinimus, Sarah Boutwell rekomenduoja išlaikyti „nuoseklumą skelbiant savo verslo puslapyje“. Jei mano socialinės žiniasklaidos bendruomenės vadovo patirtis manęs išmokė ko nors, tai laikas ir nuoseklumas yra du svarbiausi dalykai, kuriuos reikia atsiminti naudojant socialines platformas.

„LinkedIn“ tikrai yra profesionalesnė atmosfera, tačiau tai nereiškia, kad negalite būti socialūs ir žymėti savo tinklo narius, jei manote, kad kažkas, ką jūs paskelbėte, bus jiems aktuali. Dažnai skelbimas yra puikus, norint įsitraukti ir tiesiog išvysti savo prekės ženklą. Tačiau nešlaminkite visų. Įsitikinkite, kad įtraukėte įvairovę, pavyzdžiui, maišymą nuotraukoje ar „SlideShare“ pristatymą kaskart.

Esminė „LinkedIn“ kompanijos puslapių eilutė, kaip sako Jiang, yra:

Paskelbkite susijusius atnaujinimus. Padarykite juos spustelėjamus ir orientuotus į konversijas. Tai generuoja srautą į jūsų svetainę ir pritraukia daugiau stebėtojų į jūsų „LinkedIn“ įmonės puslapį.

BONUS # 1 – reklamuokitės „LinkedIn“

Jei negalite skirti per daug laiko ir išteklių atvykstamajai rinkodarai, visada galite reklamuotis „LinkedIn“.

Seanas Martinas rekomenduoja „patobulinti tikslines kampanijas“ ir pabandyti įkelti „LinkedIn“ potencialių klientų sąrašą arba el. Pašto sąrašą, kad dar labiau susiaurintumėte savo reklamos auditoriją. Tada galite naudoti „LinkedIn“, kad siųstumėte tiesioginius retargetinius skelbimus šiems vartotojams, taip pat kuriate panašias auditorijas, kad galėtumėte pakartoti demografinius rodiklius vartotojams, kuriems jau pavyko sugeneruoti potencialius klientus. Tai tarsi receptas pakartoti ankstesnę švino kartos sėkmę. “

Taip pat galite „naudoti remiamus įrašus, susietus su nukreipimo puslapiais, o ne turinio dalimis“, o Martinas paaiškina, kaip:

Yra du „LinkedIn“ skelbimų tipai, kuriuos galite naudoti savo turiniui ar puslapiams. Pirmasis yra įprasti tekstiniai skelbimai, antrasis – remiami skelbimai. Antrieji yra didesni ir naudojami vaizdams reklamuoti, o ne tik statiškam skelbimo tekstui. Jie mato daug didesnį paspaudimų rodiklį nei įprasti tekstiniai skelbimai, ir tai yra prasminga.

Paprastai žmonės naudoja šiuos sėkmingesnius remiamus skelbimus, norėdami reklamuoti savo naują turinį. Nors tai yra puikus būdas reklamuoti savo naujesnius kūrinius, galite išleisti tą aukštą paspaudimų procentą, kad gautumėte optimaliausias galimybes. Pvz., Galite sukurti konkrečius nukreipimo puslapius ir susieti su tais, kuriuose yra jūsų remiami skelbimai, ir generuoti konversijas, o ne tik potencialius klientus. Norite išnaudoti kuo stipresnį srautą ten, kur jam svarbiausia.

BONUS # 2 – dvi „LinkedIn“ strategijos

Bendrieji patarimai ir patarimai gali tekti tik jums iki šiol, ir niekas nepaveiks išsamių strategijų, pagrįstų rinkodaros vadybininkų patirtimi, patikimumo..

Carey Dodd, „Siren Group“ rinkodaros vadovas, ir Orenas Greenbergas, abu pasidalino savo žingsnis po žingsnio strategijomis, kaip maksimaliai išnaudoti „LinkedIn“ galimybes. Rasite daugumą ankstesnėse taisyklėse pateiktų patarimų ir keletą unikalių įžvalgų iš jų tiesioginės patirties.

„Raktas į jūsų turinio atradimą yra niša.“

Carey Dodd sako, kad „raktas į turinio atradimą yra niša“ ir tai reikia padaryti:

1. Apibrėžkite pagrindinius įmonės vertikalumus ir kiekvienam sukurkite unikalų turinį

Pavyzdžiui, „Siren Group“ vertikalėse yra žvalgybos gyvybės draudimo brokeriai, mados elektroninės komercijos įmonės ir socialinių internetinių žaidimų kūrėjai..

2. Kiekviename savo vertikalėje nustatykite „LinkedIn“ demonstravimo puslapį

Dalykitės susijusiomis pramonės naujienomis – visada sukurkite įvaizdį kiekvienam įrašui, kad geriau įsitrauktumėte.

3. Dalykitės savo įmonės tinklaraščio straipsniais šioje vertikalėje kaip vitrinos puslapis

Naudodami nedidelį biudžetą, naudokite „LinkedIn Ads“, norėdami remti savo tinklaraščio įrašus demonstravimo puslapyje (nustatykite tikslinę auditoriją, kad pasiektumėte geriausių rezultatų). Tai padeda auginti jūsų demonstravimo puslapio stebėtojus.

4. Paskelbkite unikalių, naudingų „LinkedIn Pulse“ straipsnių

„Būtinai pasidalykite [jomis] savo vitrinos puslapyje.

5. Nusiųskite „Twitter“ žinutę „@LinkedInPulse“ su nuoroda į savo „Pulse“ straipsnį

Įsitikinkite, kad jūsų „Pulse“ straipsnis bus bendrinamas, mėgstamas ir žmonės komentuoja per pirmąsias 48 valandas nuo publikavimo (klauskite draugų / šeimos narių / kolegų). Tai suteiks didesnę galimybę tapti rodomu „LinkedIn“.

6. Kiekvienoje vertikalėje nustatykite „LinkedIn“ grupę

Pakvieskite pagrindinius potencialius asmenis dalyvauti šioje grupėje, pasidalykite naudingais ir tinkamais straipsniais. Sudarę grupę galėsite užmegzti ryšį ir nusiųsti tiesioginį pranešimą grupės nariams.

Tiksliniai pranešimai: žingsnis po žingsnio strategija

Antroji Oreno Greenbergo strategija padės jums žingsnis po žingsnio rasti tikslinę auditoriją „LinkedIn“ ir parašyti puikų, jų poreikiams pritaikytą, įrašą:

1. Pastatykite dangoraižio postą. Pridėkite vaizdų (vaizdų, vaizdo įrašų ir kt.) Ir net pramogų elementą, nes „būdamas juokingas ir žmogiškas, baltųjų apykaklių tinklas suteikia visiškai naują lygį..

2. Raskite savo tikslus – susidarykite 50–100 norimų jūsų tinklo asmenų sąrašą (pagalvokite pirmiausia – kam jis aktualus, ar jie jį perskaitytų, ar informacija jiems yra vertinga?).

3. Nusiųskite asmeninį prašymą prisijungti – papasakokite jiems šiek tiek apie save bendravimo žinutėje: jei jie mato, kad jūs su jais šiek tiek laiko praleidote, praeina daug kitų žmonių. (Žr. 2 taisyklę)

4. Išsiaiškinkite 10-20 grupių, kurios yra labai tikslingos ir svarbios straipsniui ir gavę bent 10 tikslinių naujų ryšių tinkle, paskelbkite įrašą ir taip pat bendrinkite jį tose grupėse. Jūs netgi galite paleisti informacinį biuletenį, kuriame pasakysite auditorijai, kad ką tik paskelbėte straipsnį, ir nieko nenorite parduoti – jei įrodysite savo vertę, pas jus ateis žmonės, galėsite užmegzti santykius ir galbūt užsidirbti klientui visam gyvenimui..

„Tai gali atrodyti kaip didelis darbas, – sako Greenbergas, – tačiau rezultatai kalba patys už save – kartais net 5 tūkstančiai nuomonių apie tuos straipsnius ir daugiau nei 100 akcijų. Bendraukite su savo auditorija ir užbaikite klausimą – „tai buvo mano įžvalga šiuo klausimu, mielai išgirsčiau jūsų“ – komentarai turi didelę galią, nes jie rodomi žmonių pranešimuose, renkant ir stiprinant vaizdus. “

Apie jus – koks yra jūsų slaptas efektyvios „LinkedIn“ rinkodaros receptas? Praneškite mums savo socialiniais kanalais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me