6 būdai, kaip pritraukti daugiau el

Ką pirmiausia padarote, kai patenkate į biurą? Jūs tikrinate savo el. Laiškus, tiesa? Nepaisant to, kad el. Paštas yra vienas iš seniausių interneto kūrinių, jis vis dar yra tas įrankis, kurį visi naudojame kiekvieną dieną. Būtent tai daro jį galingiausiu ir veiksmingiausiu būdu parduodant savo klientus.


Iš tikrųjų, pasak daugumos populiariausių rinkodaros specialistų, el. Paštas ir toliau lenkia socialinę žiniasklaidą ir įvairius kitus kanalus.

Kodėl? Kadangi tai yra asmeniška priemonė, jūs pasiekiate savo klientų pašto dėžutes.

Tai taip pat labai konvertuoja. Juk jūsų abonentai yra žmonės, kurie jau parodė susidomėjimą jūsų produktu ar paslauga. Praėjusį mėnesį „KeriLynn“ rašė apie tai, kaip pasyviai užsidirbti pinigų su el. Pašto sąrašu. Šiandien aš žengiu dar vieną žingsnį ir paaiškinu, kaip padidinti jūsų abonentų skaičių. Kuo daugiau abonentų, tuo daugiau konversijų ir tuo daugiau pardavimų.

Pradėkite nuo 6 žingsnių: 6 būdai, kaip pritraukti daugiau el. Pašto prisijungimų savo tinklaraštyje

1. Sukurkite nuostabų turinį

Galbūt jūs galvojate … „Na, duh“.

Bet tai kartojasi.

Jūsų el. Pašto sąrašas yra toks pat geras, kaip jūsų sukurtas turinys. Neįtikinsite abonentų perduoti savo el. Pašto adresus neišpūsdami jų su puikiu turiniu. Ir jų nepateiksite į savo sąrašą, jei nepakuosite savo naujienlaiškio, kuriame bus naudingos informacijos. Pirmasis žingsnis yra medžiagos, kuri stebina, intriguoja, moko ir vilioja lankytojus, gamyba. Tada, kai paprašysite jų el. Pašto, jie bus patenkinti.

2. Pasirinkite efektyviausią registracijos formos vietą

Ar žinote posakį „mažiau yra daugiau“? Kai kalbate apie registracijos formas el. Paštu, pamirškite apie jas. Jei norite didelio abonentų srauto, turėsite maksimaliai padidinti registracijos formą. Be abejo, reikia rasti puikų liniją – jūs tikrai nenorite erzinti savo lankytojų.

„Buffer“ ekspertai surengė eksperimentą, į savo svetainę įtraukdami devynias naujas el. Pašto gavimo formas. Rezultatas? Jie per mėnesį padidino savo registracijos skaičių.

Pasirinkite efektyviausią registracijos formos vietą

Geriausiai veikiantys jų gaudymo langeliai buvo „HelloBar“ – registracijos forma, esanti pačiame jų tinklalapio viršuje, ir „Slideup“ – registracijos langas, kuris pasirodo, kai lankytojas perkelia daugiau nei 60% puslapio žemyn. Kuo daugiau galimybių žmonės turi pasirašyti, tuo didesnė tikimybė, kad jie tai padarys.

3. Pasirinkite nenugalimą švino magnetą ir turinio atnaujinimus

Dėl puikaus turinio ir matomumo lankytojai turėtų galvoti apie registraciją.

Dabar jūs turite uždaryti sutartį dėl sultingos paskatos. Registracija į naujienlaiškį yra mainai. Jūsų lankytojai nori kažko mainais. Taigi pasiūlykite jiems tai, ko jie negali atsispirti! Kai kurios gerai patikrintos idėjos apima: e-knygą, suvestinę su duomenimis ir tyrimais, nemokamą bandomąją versiją, katalogą ar brošiūrą. Tačiau yra vienas ypatingas švino magnetas, kuris skatina konversijas vis aukščiau ir aukščiau: „turinio atnaujinimas“. Tai labai specifinis ir tinkamas turinys, suteikiantis pridėtinę vertę jūsų esamiems tinklaraščiams.

Štai kaip tai atrodo natūraliai:

Turinio atnaujinimas

Reklamuojamas kaip „išskirtinė premija“. Turinio atnaujinimas yra labai specifinis, trumpas kontrolinis sąrašas, suteikiantis skaitytojams galimybę nedelsiant išsinešti. Kontroliniai sąrašai veikia tikrai gerai, tačiau pasitelkite savo fantaziją ir sukurkite tai, kas tinkama ir būdinga jūsų turiniui. Tada įdėkite jį į savo populiariausius tinklaraščius.

4. Sukurkite magnetinį raginimą veikti

Jūsų raginimas veikti gali padaryti arba sugadinti jūsų prenumeratos kampaniją. Tai yra jūsų mygtukas „užsiprenumeruoti“. Tai paskutinis žingsnis. Turite priversti skaitytojus jaustis priverstais spustelėti. Čia yra trys veiksniai: spalva, išdėstymas ir kopija. Spalvoms ypač gerai tinka žalumynai, geltonos spalvos ir apelsinai. Jie drąsūs, traukia dėmesį ir atkreipia jūsų dėmesį. Galite žengti dar vieną žingsnį ir padaryti jį interaktyvų. Šis, žinoma, senosios mokyklos, CTA yra geras pavyzdys. Pavirtęs nuo raudonos iki žalios, jis paragina vartotoją eiti!

Sukurkite magnetinį raginimą veikti

Kalbant apie kopiją, padarykite ją trumpą, aštrią ir iki galo. Kai kurie rinkodaros specialistai nustatė, kad geriau naudoti „pirmojo asmens“ kopiją. Aukščiau pateiktas GIF yra dar vienas puikus pavyzdys: „Duok man savo nemokamą ataskaitą dabar!“ o ne „atsisiųsti nemokamą ataskaitą“. Jis yra skubesnis ir tariasi tiesiogiai su jūsų lankytojais.

5. Nužudyk baimę

Net ir laikydamiesi visų šių nuostabių patarimų, lankytojai gali ką nors atgrasyti: baimė.

Jie nerimauja, kad jau yra prisijungę prie per daug el. Pašto adresų sąrašų. Jie bijo, kad galite jiems atsiųsti daugybę šlamšto ir pardavimo laiškų. Jei jie yra nauji lankytojai, jie jaudinasi, nes niekada apie jus negirdėjo. Užmušti tą instinktyvų dvejonę nėra lengva, tačiau tai galima padaryti. Pirmiausia pasakykite jiems tiksliai, ką jie gaus užsiprenumeravę. Būkite skaidrūs ir atviri. Kitas triukas yra „socialinio įrodymo“ naudojimas norint parodyti jiems, kad kiti jumis pasitiki. Štai paprastas pavyzdys, derinantis abu šiuos metodus: Norėdami sunaikinti baimę, naudokite socialinius įrodymusViršuje yra socialinis įrodymas („Prisijunkite prie 31 012 kitų nuostabių žmonių!“), Tada yra skaidrus sąrašas to, ką jūs gaunate iš prenumeratos. Kitas paprastas baimės žudikas primena savo potencialiems abonentams, kad taip pat nekenčiate šlamšto ir niekada nebendrinsite jų informacijos su niekuo kitu..

6. Prisiregistruokite greitai ir lengvai

Galutinis prenumeratos barjeras yra sudėtinga ir ilga registracijos forma. Fotografavimo formoje nereikia reikalauti, kad jūsų skaitytojos motinos katės mergautinė pavardė būtų. Jums net nereikia vietos ar gimimo datos. Daryk paprastai. Laikykitės greitai. Nesuteikite jiems galimybės persigalvoti.

Kai kurioms svetainėms reikalauti vardo yra naudinga idėja. Tai reiškia, kad galite kreiptis į savo skaitytojus asmeniškai pačiu el. Laišku – tai savo ruožtu paprastai pagerina atvirą kainą. Bet daugiau informacijos nereikia! Tai ne tik prideda laiko procesui, bet ir gali jaustis įkyriai, o tai gali atstumti kai kuriuos skaitytojus, vertinančius jų privatumą. Kitas patarimas – įsitikinkite, kad lankytojai neprivalo spustelėti kitą puslapį, kad prisiregistruotų. Tai turėtų būti paprasta:

  1. vardas
  2. Elektroninio pašto adresas
  3. Patvirtinkite vienu paspaudimu

Teisingai padaryta, jūs turėtumėte sugebėti įtikinti ir konvertuoti per kelias sekundes. Viskas susijusi su auditorijos el. Pašto fiksavimu, kai jie jaudina jūsų turinį – prieš jiems suteikiant galimybę persigalvoti. Atminkite: kuo daugiau abonentų turite, tuo daugiau šansų užsidirbti pinigų. Pinigai yra sąraše! Kokias gudrybes ir metodus panaudojote padidindami savo abonentų skaičių?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me