Išsamus nukreipimo puslapių vadovas pradedantiesiems

Jei ilgą laiką rašėte tinklaraščius, girdėjote apie nukreipimo puslapius. Jums buvo pasakyta, kad jums jų reikia. Jūsų „WordPress“ tema gali turėti specialų nukreipimo puslapio šabloną, ir jūs tikriausiai matėte kitas „WordPress“ temas ir papildinius, kurių specializacija yra tiesiog nukreipimo puslapių kūrimas..


Su kiekvienu kitu jūsų skaitomu tinklaraščio įrašu skelbiate, kad „privalote“ tai ar dar, kad sėkmingai veiktumėte internetinių dienoraščių rašymui ar verslui, nesunku tiesiog atstatyti triukšmą..

Bet jei nuspręsite klausytis tik vieno „privalu padaryti“ patarimo, negalite suklysti dėl nukreipimo puslapių. Tinkamai naudojami nukreipimo puslapiai yra galingas įrankis, padedantis pasiekti tinklaraščių kūrimo tikslus:

 • Norite daugiau el. Pašto abonentų? Nukreipimo puslapiai gali padėti greitai prisiregistruoti.
 • Norite parduoti daugiau produktų ar paslaugų? Nukreipimo puslapiai gali padidinti jūsų pajamas.
 • Norite sulaukti daugiau potencialių klientų? Turėdami gerus nukreipimo puslapius, turėsite daugiau potencialių klientų, nei galite sutvarkyti.

Šiame vadove tiksliai sužinosite, kaip nukreipimo puslapius galite naudoti savo svetainėje, kad pasiektumėte savo tikslus.

Kas yra nukreipimo puslapis?

Nukreipimo puslapis yra puslapis, kuris yra atskiras nuo likusios jūsų svetainės ir kurio labai tikslus tikslas: priversti auditoriją imtis veiksmų.

Kadangi nukreipimo puslapiai yra nukreipti į vieną tikslą lazeriu, jie paprastai neturi įprastų elementų, kuriuos turi visa kita jūsų svetainė: naršymo antraštė, šoninė juosta ar poraštė. Jie taip pat gali turėti kitokią išvaizdą ir dizainą nei likusi jūsų svetainė.

Paprasto, nepatogaus nukreipimo puslapio tikslas yra, kad lankytojai netrukdytų ir negalėtų pasirinkti, kaip konvertuoti ar spustelėti mygtuką Atgal..

Geras nukreipimo puslapio išdėstymo dizainas (kreditas: „Spellbrand“).

Kada naudoti nukreipimo puslapius

Yra du pagrindiniai nukreipimo puslapių tipai:

 1. Paspaudimų nukreipimo puslapiai, siekiant priversti lankytojus spustelėti saitą ar mygtuką.
 2. Pirmaujančios kartos nukreipimo puslapiai, siekiant priversti lankytoją užpildyti formą (paprastai tam, kad gautumėte pardavimo paskatų jūsų verslui).

Paspaudimų nukreipimo puslapiuose jūsų kopija turėtų veikti taip, kad įtikintų auditoriją apie to produkto ar paslaugos įsigijimo pranašumus.

Pirmaujančios kartos nukreipimo puslapiuose yra gera idėja lankytojams paskatinti perduoti savo informaciją, pvz., Nemokamą dovaną naujiems el. Pašto prenumeratoriams..

Taip pat galėtumėte pasiūlyti:

 • Nemokama el. Knyga ar baltas popierius
 • Registracija į nemokamą internetinį seminarą
 • Nemokama konsultacija
 • Nuolaidos kuponas
 • Dalyvavimas dovanų konkurse
 • Nemokamas bandymas
 • Pranešimas apie būsimą gaminio paleidimą

„Hubspot“ nustatė, kad kuo daugiau nukreipimo puslapių, tuo daugiau potencialių klientų gausite:

Nors dauguma kompanijų nemato potencialių klientų, padidindamos savo bendrą nukreipimo puslapių skaičių nuo 1-5 iki 6-10, kompanijos mato 55% padidėjimą, kai padidina nukreipimo puslapių skaičių nuo 10 iki 15. Ir pažiūrėkite, kaip tai lemia, kad indekso numeris dar labiau padidėja, kai įmonės svetainėje yra 40 ar daugiau nukreipimo puslapių.

Nukreipimo puslapių naudojimo pranašumai

Kodėl verta naudoti nukreipimo puslapį, o ne tik įprastą savo svetainės puslapį?

Pagrindinė priežastis yra ta, kad jie padidina perskaičiavimo kursus. Jei turite savo svetainės puslapį, kurio tikslas – pritraukti lankytojus į veiksmus, kad ir kokie jie būtų, jie yra labiau linkę imtis veiksmų nukreipimo puslapyje.

Nukreipimo puslapiai taip pat turi papildomų privalumų:

1 pranašumas – jie leidžia geriau nukreipti auditoriją

Jūsų pagrindinėje svetainėje kiekvienas lankytojas mato tą pačią svetainę.

Bet naudodami nukreipimo puslapius, galite lengvai sukurti skirtingus pasiūlymus skirtingiems auditorijos nariams. Tai labai naudinga, jei turite kelis asmenis, į kuriuos bandote nukreipti.

Turėdami atskirus nukreipimo puslapius, galite kalbėti savo auditorijos kalba ir lengviau įtikinti.

2 pranašumas – juos lengva pakeisti

Jei nukreipiate visus savo lankytojus į savo pagrindinį puslapį, bus sunku eksperimentuoti ir atlikti didelius pakeitimus, kad padidintumėte konversijas. Bet koks jūsų atliktas pakeitimas paveiks visus jūsų lankytojus, o gal net ir visą jūsų svetainę.

Vienas nukreipimo puslapis yra daug judresnis. Galite padaryti bet kokius norimus pakeitimus tik tame viename puslapyje, nepažeisdami likusios svetainės dalies.

3 pranašumas – juos lengva išbandyti

Kiekvieną kartą atlikdami pakeitimus nukreipimo puslapyje, galite lengvai išbandyti įvairius pakeitimus, kad pamatytumėte, kas geriausiai konvertuoja.

Daugelyje nukreipimo puslapio įrankių iš tikrųjų yra įmontuoti A / B testavimo įrankiai, kurie netgi pasirinks jums geriausią jūsų puslapio versiją, ir ataskaitų teikimo įrankiai, kad galėtumėte pamatyti, kaip jūsų puslapiai padeda atlikti konversijas (plačiau apie tuos įrankius žemiau).

Kaip susikurti savo nukreipimo puslapius

Norėdami sukurti savo nukreipimo puslapius, turite tris veiksmus:

 1. Nustatykite savo tikslą
 2. Parašykite turinį
 3. Suprojektuokite puslapį

Aukščiau apžvelgėme kelis tikslus, kuriuos galite turėti nukreipimo puslapiams, taip pat paskatas siūlyti savo auditorijai.

Efektyvus tekstų rašymas

Rašydami turinį, pažvelkite į kai kuriuos ankstesnius mūsų straipsnius apie kopijų rašymo būdus, kurie padės įtikinti lankytojus:

 1. 5 greitos internetinių dienoraščių rašymo taisyklės
 2. 25 taisyklės, kaip rašyti beprotiškai gerus sakinius
 3. Nustokite bijoti skaitytojų – palengvinkite savo rašymą

Nukreipimo puslapių kūrimo įrankiai

Sukurti nukreipimo puslapį yra lengviausia, jei naudojate nukreipimo puslapio įrankį. Yra daugybė variantų, tačiau čia yra keletas populiariausių:

1 – „Thrive Themes“ nukreipimo puslapiai

„Thrive Themes“ turi „WordPress“ papildinį, skirtą tik nukreipimo puslapiams kurti. Kartu pateikiama dešimtys iš anksto sukurtų šablonų, sukurtų optimizuoti konversijas. Jį lengva nuvilkti ir spustelėti, kad galėtumėte redaguoti sąsają, todėl jums nereikia žinoti, kaip užkoduoti, kad tinkintumėte savo puslapius ir padarytumėte juos unikaliais arba kad jie atitiktų jūsų pačių prekės ženklą..

2 – „OptimizePress“

„OptimizePress“ siūlo ir „premium WordPress“ temą, ir papildinį su įrankiu nukreipimo puslapiams kurti. Jame yra nutempimo redaktorius, palengvinantis jūsų turinio tinkinimą, taip pat įvairūs šablonai, kurie padės jums pradėti.

Apmokėtame plane „OptimizePress“ siūlo daugiau nei 60 nukreipimo puslapio šablonų (nuo 97 USD).

3 – „LeadPages“

„LeadPages“ yra nukreipimo puslapio kūrimo platforma, kurią sudaro įrankių rinkinys nukreipimo puslapiams kurti ir optimizuoti. Jį galima įsigyti kas mėnesį. Tai veikia su „WordPress“, bet ir su bet kuria kita svetaine, nes ją galite įgyvendinti tiesiog naudodami HTML.

Geriausia praktika, kuria nukreipiami aukšto lygio puslapiai

Pasiruošę pradėti kurti savo pirmąjį nukreipimo puslapį? Atminkite šiuos patarimus ir būtinai išbandykite, kad pamatytumėte, kas jums tinka:

Geriausia praktika Nr. 1 – pašalinkite blaškymąsi ir išaiškinkite savo CTA

Nesvarbu, ar tai didelis spalvingas mygtukas, ar akivaizdi pasirinkimo forma, lankytojai iš pirmo žvilgsnio turėtų tiksliai žinoti, kokių veiksmų norite imtis.

„Open Mile“ nustatė, kad pašalinus netvarką ir supaprastinus nukreipimo puslapio dizainą, taip pat pavertus CTA labai akivaizdžiu kontrastingu mygtuku, jų konversijos padidėjo 232%.

„OpenMile-AB“ testavimas-palyginimas

„SAP BusinessObjects“ nustatė, kad pridėjus didelį oranžinį atsisiuntimo mygtuką, šalia esamos atsisiuntimo nuorodos, jų konversijos padidėjo 32%. Prabangus Londono viešbutis „Vineyard“ taip pat nustatė, kad pridėjus didelį mygtuką jų konversijos padidėjo 32 proc..

vynuogynas-abtest-santrauka

Geriausia praktika Nr. 2 – naudokite veiksmo žodžius

Rašydami antraštes ir kopijuodami būtinai vartokite į veiksmus orientuotus žodžius.

Tiesiog pakeisdami jų kopijas iš emocijų į veiksmais pagrįstas, „L’Axelle“ sugebėjo beveik padvigubinti jų konversijas:

Antraštės ir kopijos formuluotės turėjo milžiniškų pasekmių, kai reikėjo konvertuoti – veiksmo pojūtis atliktas 93% geriau.

Dešinėje esančioje versijoje naudojama į veiksmus orientuota kopija padidino konversijas 93%.

nukreipimo puslapiai - orientuoti į veiksmus - kopija

3 geriausia praktika – naudokite žmonių paveikslėlius

Kad ir kaip įtikinama būtų jūsų kopija, matant asmens atvaizdą auditorija gali geriau bendrauti, nes jie gali save vaizduoti to žmogaus vietoje.

Atlikdami A / B testą, kurį atliko 37 signalai, jie nustatė, kad įtraukiant asmens nuotrauką daugiau nei dvigubai padidėjo jo atsivertimas.

Geriausia praktika Nr. 4 – suderinkite savo pasiūlymą su savo reklama

Jei „Facebook“ reklamuojate nemokamą el. Knygą, lankytojai turėtų būti nukreipti į nukreipimo puslapį, kuris yra skirtas būtent tai el. Knygai atsisiųsti. Negąsdinkite jų, priversdami juos medžioti (jie pasiduos!).

Oli Gardner iš „Unbounce“ sako:

Kiekvieną kartą nutraukdami konversijos impulsą, jūs suteikiate lankytojui veidą ir sakote, kad jis taip pat gali išeiti į kitą vietą (šaltinis).

Geriausia praktika Nr. 5 – dėmesys konkrečioms išmokoms

Nesvarbu, koks jūsų tikslas, turite pateikti auditorijai gerą priežastį imtis veiksmų. Įsitikinkite, kad jūsų kopija sutelkta į tai, ką gaus jūsų lankytojai, ir kodėl ji svarbi.

„The Sims“ padidino savo registraciją 128%, tiesiog pakeisdami kopiją, kad susitelktų į patraukliausią pasiūlymą. Išbandę keletą skirtingų variantų, jie suprato, kad žaidėjai geriau reaguoja į konkrečius pasiūlymus. Nors originalioje kopijoje buvo parašyta „Prisiregistruok dabar“, galutinėje versijoje sakoma: „Užsiregistruok savo žaidimą ir gauk nemokamą miestą dabar!“ Specifiškumas yra pagrindinis dalykas – ir jums netrukdo aiškiai pasakyti, kad tai, ką jūs siūlote, yra nemokama!

Geriausia praktika Nr. 6 – pridėkite apžvalgų ir atsiliepimų

Kai prašote auditorijos imtis veiksmų, jūs paprašote jos pasitikėti jumis, ypač jei tas veiksmas apima mokėjimo informacijos perdavimą. Galite pateikti auditorijai signalus apie savo patikimumą įvairiais būdais, tačiau vienas efektyviausių būdų tai padaryti yra apžvalgos.

„MarketingLand“ duomenimis, 90% klientų sako, kad jų apsisprendimui pirkti įtaką daro internetiniai atsiliepimai. Pagalvokite apie paskutinį kartą, kai ką nors nusipirkote internete – tikriausiai pirmiausia perskaitėte apžvalgas.

Moterų drabužių parduotuvė „FigLeaves“ nustatė, kad įtraukus apžvalgas į savo el. Prekybos svetainę visi jų svetainės lankytojai 35 proc. Labiau linkę pirkti. Kitame „WikiJob“ atliktame tyrime nustatyta, kad pridėjus paprastų atsiliepimų jų pardavimai padidėjo 34 proc..

Geriausia praktika Nr. 7 – išbandykite savo pasirenkamąsias formas

Visas laikas, kurį praleidote nustatant nukreipimo puslapį, bus švaistomas, jei formos neveikia. Įsitikinkite, kad išbandėte tiesioginę pasirinkimo formą, kad įsitikintumėte, jog ji veikia kaip numatyta.

Sukurkite savo pirmąjį nukreipimo puslapį šiandien!

Jei jums reikia dar keleto pavyzdžių, kad galėtumėte pradėti, peržiūrėkite mūsų pranešimus 9 geriausiuose nukreipimo puslapiuose ir tai, ko galite pasimokyti iš jų.

Tada pasirinkite vieną iš aukščiau pateiktų įrankių, kad galėtumėte stebėti savo konversijų rodiklius ir pamatyti, kaip jie pagerėja nukreipimo puslapiuose. Jūs būsite šokiruotas dėl jų skirtumo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me