Kaip naudoti 7 taisyklę, norint pritraukti naujų klientų

Jei kada nors lankėtės rinkodaros kursuose ar dirbote su viešųjų ryšių kompanija, greičiausiai girdėjote apie „7 taisyklę“. Tai yra tiesiog nykščio taisyklė, kurią vartotojas privalo pamatyti ar išgirsti apie jūsų produktą ar paslaugą vidutiniškai 7 kartus, prieš tai jis ar ji veiks ir pirks. Nors šiuo metu vyksta diskusijos apie tai, ar 7 vis dar yra stebuklingas skaičius, ypač internetinėje aplinkoje, bendra idėja, kaip pasiekti žmones per skirtingas laikmenas skirtingu metu, vis dar galioja ir gali padėti pritraukti naujų klientų, kurių kitu atveju galbūt dar nesulaukėte. Ši statistika paremta tyrimais. Remiantis Ro7.com:


80% pardavimų vykdoma per 5–12 kontaktus

Kodėl 7?

Vykdomasis konsultantas Dori Thompson pasakoja apie tai, kiek skelbimų parodymų vidutinis žmogus per dieną mato mūsų dabartiniame, žiniasklaidos perkrautame pasaulyje. Ji išmeta 3000.

Tai apima visų laikmenų reklamą:

 • Televizija
 • Žurnalai
 • Radijas
 • Skelbimai internete
 • Šlamštas
 • Naršymas mobiliesiems
 • Skelbimų lentos
 • Nepageidaujamas paštas
 • Laikraščiai
 • El. Paštas

Nenuostabu, kad mažos įmonės turi sunkiau ir sunkiau dirbti, kad pasiektų klientus ir užimtų dalį rinkos. Pridėkite šį skelbimą dėl to, kad dauguma žmonių turi trumpus dėmesio diapazonus ir šimtą kitų dalykų, konkuruojančių dėl to dėmesio, ir jūs turite patraukti jų dėmesį, greitai patraukti jį ir sudaryti įspūdį. Turite tai padaryti daugiau nei vienu būdu, kelis kartus ir turite naudoti prekės ženklo strategiją, pagal kurią jūsų įmonės pavadinimas būtų įsimenamas..

Mylėkite ar neapykantą, naujoji „K-mart“ reklaminė kampanija yra puikus pavyzdys, kaip padaryti įtaką, padaryti ją greita ir pasiekti naujus klientus. Nors skelbimai nėra lengvai prieinami per televiziją, daugeliui jie yra tokie juokingi, kad internete jie pasiekia klientus įvairiais būdais.

„Kmart’s Brilliance Times 7“

Daugelis mano draugų iš tikrųjų nekenčia naujausių „Kmart“ skelbimų ir jūs galite būti vienas iš tų žmonių, tačiau kiekvienu atveju panagrinėsime juos kaip pavyzdį, kaip linksmai pasiekti 7 taisyklę, pasiekiančią naujus klientus..

Pristatykite mano kelnaites

Ši reklama buvo išleista internete ir greitai tapo virusine. Nors „Kmart“ išleido jį internete vienoje vietoje, skelbimas privertė juoktis dėl žodžių žaismo ir pradėjo skelbti „Facebook“, tviteryje apie tai „Twitter“, siųsti el. Paštu ir rašyti apie tai straipsniuose internete . Tai reiškė, kad žmonės vėl ir vėl matydavo skelbimą arba vėl ir vėl matydavo skelbimą. Dėl staigaus populiarumo tai taip pat buvo populiari šių svetainių temose. Vien tik „YouTube“ jame yra daugiau nei 18 milijonų peržiūrų. Tai yra gana geras 30 sekundžių reklamos pasiekiamumas.

Nors šiuo metu neaišku, ar skelbimai padės ar pakenks „Kmart“ esmei, nes kai kuriems žmonėms skelbimai atrodo įžeidžiantys, negalima ignoruoti galimybės sukurti vieną skelbimą, kurį tada reklamuos interneto vartotojai. Įtariu, kad jie mato tam tikrą pasisekimą, nes neseniai išleido naują skelbimą pavadinimu „Big Gas Savings“ su panašiu žodžių žaismu.

Ar galite juos pasiekti per 5? 3? Arba net 1?

Interneto rinkodaros skelbimai

Ar tikrai prireiks septynių susitikimų su informacija apie jūsų produktą, kol asmuo apsvarstys galimybę jį įsigyti? Tai diskutuotina. Kai kurie žmonės pamatys vieną reklamjuostės skelbimą, spustelės jį ir nusipirks jūsų produktą. Akivaizdu, kad kuo didesnė produkto kaina, tuo daugiau pasitikėjimo turėsite sukurti pirkėjui. Jei klientas niekada negirdėjo apie jūsų įmonę, ji greičiausiai nepirks iš jūsų prabangios jachtos, nes pamatė tinklalapio reklamjuostę. Kita vertus, jei jūs pasiūlysite žurnalą, kurio vertė mažesnė nei 10 USD, ir ji mato skelbimą, ji gali jį nedelsdama nusipirkti.

Kadangi tai, kas laikoma „aukšta“ kaina, kiekvienam asmeniui gali būti skirtinga, geriausia stengtis pasiekti savo klientus kiek įmanoma daugiau būdų. Štai keletas žingsnių, padėsiančių išsiaiškinti, kaip tai padaryti. Didžioji dalis verslo negali sau leisti televizijos ar radijo skelbimų, kai pradeda savo veiklą, todėl mes sutelksime dėmesį į pigesnius variantus.

Prisimink vietinį turgų

Nepaisant to, kad jūsų produktas gali būti pasaulinis produktas, kuris domina žmones iš viso pasaulio, nepamirškite savo vietinės rinkodaros pastangų. Kreipkitės į vietines bendroves, kurios gali turėti priežasčių naudoti jūsų produktą ar paslaugą. Nusiųskite pranešimą spaudai į savo vietinį laikraštį ir jie gali parašyti istoriją apie jus (nemokama reklama). Išimkite skelbimų lentą arba paskelbkite skelbimą savo vietiniame teatre. Įdėkite skrajutes į savo kaimynų laikraščių dėžutes. Skirkite kalbas vietinėms organizacijoms ir prisijunkite prie kai kurių tinklų grupių. Sužinokite daugiau apie savo verslą ir tai, ką galite pasiūlyti.

Mainų skelbimai

Keitimasis skelbimais su verslininkais, kurie turi nemokamą, bet nekonkurencingą verslą, yra nemokamas ir paprastas būdas pirmą kartą suteikti savo vardą naujiems klientams. Galite pasirinkti keistis skelbimais su, pavyzdžiui, vietinės tinklo grupės vartotojais, turinčiais internetinius biuletenius. Geriausi jūsų ryšiai greičiausiai bus iš internetinių draugų. Prisijunkite prie grupių, kalbėkitės lentose, susipažinkite su žmonėmis ir sužinokite, kurie informaciniai biuleteniai atitinka jūsų verslo filosofiją. Kai turite trijų ar keturių sąrašą, kreipkitės į tuos verslo savininkus ir pasiūlykite pasikeisti naujienlaiškių skelbimais. Būkite atsargūs čia. Kreipkitės tik į jums patogų verslą, kurį reklamuojate ir rekomenduojate savo klientams.

Reklamjuostės

Mokamos reklaminės juostos yra dar vienas būdas sužinoti apie savo produktą ir susidaryti dar vieną įspūdį tiems klientams. Ieškokite svetainių, tenkinančių norimą pasiekti klientų tipą. Jei svetainėje yra 18–24 metų amžiaus vidurinės klasės moterų demografiniai rodikliai ir norite pasiekti 40 žmonių, tada tai nėra geriausia svetainė, kurioje galite paimti reklaminį skydelį. Tačiau jei norite sulaukti 22 metų amžiaus, esate tinkamoje vietoje. Atminkite, kad norite sudaryti įspūdį bent 7 kartus iš kiekvieno kliento. Turėdami tai omenyje, pabandykite priversti svetainių savininkus duoti jums du mėnesius už vienos kainos ar nuolaidos kainą, jei išimsite trijų mėnesių reklaminį skydelį. Svetainės lankytojai turėtų pamatyti jūsų reklamjuostę kiekvieną kartą lankydamiesi.

Svečių dienoraščiai

Ar ta pati svetainė turi tinklaraštį? Siūlyk parašyti svečio įrašą. Tai pasieks vartotoją dar kartą. Taigi, ji gali perskaityti apie jus svetainės informaciniame biuletenyje (1 parodymas), pamatyti jūsų reklamjuostės skelbimą tris skirtingus kartus (dar 3 parodymai) ir pamatyti svečio įrašą (dar 1 parodymą). Esate daugiau nei įpusėjęs parduoti savo daiktą ir turėti jį kaip klientą. Kas žino, galbūt ji labiau yra 5 tipo merginos taisyklė ir jūs jau laimėjote ją kaip visą gyvenimą trunkančią klientę.

Forumai

Ar svetainėse, kuriose reklamuojatės, yra forumų ar vietų, kur galima komentuoti skelbimus? Įsitraukite. Vis dėlto būkite atsargūs. Šlamšto įrašai yra išties susiraukę. Jei neturite ką nors teisėto pridėti prie pokalbio, geriau nekomentuoti. Tačiau, jei turite ką nors protingo pasakyti, pirmyn ir paskelbkite. Tiesiog neskelbkite savo produkcijos. Puiku tai pasirašyti kaip John Doe, „Whatever Company“ generalinis direktorius. Tačiau netinka parašyti ką nors tokio: „Jei jums patinka mano pranešimas, eikite į mano„ Gizmo “programėlę apsilankę www.gizmogadget.com“. Viskas, kas pasakyta, yra didelis „ne-ne“, kai kalbama apie forumo etiketą. Žmonės internete ieško informacinės vertės. Jei tai atsimeni, tau viskas bus gerai.

7 NĖRA stebuklingas skaičius

Galbūt viskas skamba tikrai paprastai, tačiau 7 nėra stebuklingas skaičius.

Galite susisiekti su klientu milijoną kartų, o jei neturite patikimos rinkodaros žinutės, ji tik pavargs matyti jūsų įmonės pavadinimą. Prieš bandydami pasiekti klientą 7 kartus, turėtumėte apgalvoti tvirtą žinutės, kurią norite pateikti vartotojui, planą. Prisiminti:

 • Norite, kad ji suprastų, kodėl jai reikalingas šis produktas.
 • Norite, kad ji pamatytų, jog jūsų produktas yra geresnis už bet kurį kitą.
 • Norite parodyti, kodėl siūlote jos pinigų vertę.
 • Norite parodyti, kas yra išskirtinė jūsų įmonėje iš konkurentų.

Jei galėsite atlikti šiuos veiksmus ir pasiekti vartotoją kelis kartus, pasieksite daugiau naujų klientų, nei kada nors tikėjotės.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map