Kaip pagerinti svetainės konversijos koeficientą: trumpi patarimai + pavyzdžių analizė

Srauto į savo svetainę nukreipimas nėra galutinis tikslas, o viso proceso, nukreipiančio svetainės lankytojus į klientus, dalis. Galite turėti dešimtis tūkstančių unikalių svetainės lankytojų per dieną ir vis tiek nepaversti tų klientų pardavimo rezultatais.


Šiame įraše pasidalinsiu keletu patarimų, kurie padės jums paversti šios svetainės srautą galinga rinkodaros sėkmės istorija.

Konversijos koeficientas = kiek iš šių kairėje esančių vaikinų (lankytojų) virsta tais vaikinais dešinėje (lankytojai, kurie užsako arba užsisako jūsų informacinį biuletenį, ar ... ir tt), išreikšti procentiliu skaičiumi.

Patarimai, kaip pagerinti svetainės konversijos koeficientą

1. Atsiliepimai

Surinkite patenkintų klientų atsiliepimus ir pasidalykite jais savo svetainėje. Bet ne tik sustokite. A / B patikrinkite, kaip naudojate tuos atsiliepimus, kad pasiektumėte maksimalų poveikį. Tai gali būti informacija apie tai, kur juos dedate puslapyje, kokios spalvos yra tekstas ar net kokius atsiliepimus naudojate.

Pavyzdžiui, „Wikijob“ padidino savo pardavimus 34%, tiesiog pridėję optimizuotų klientų atsiliepimų. Padėkite savo atsiliepimus jums. Tikslas buvo padidinti pardavimus, tačiau jūsų konversijos tikslai gali būti bet kokie dalykai – nuo socialinės žiniasklaidos akcijų iki lankytojų įtraukimo į jūsų informacinį biuletenį.

„Comscore“ siekė padidinti lankytojų potencialų klientų konversijų rodiklį, sužinojęs, kad švino gaudymo puslapiuose yra žemas rodiklis – net tuose puslapiuose, kuriuose yra atsiliepimai (žinomai gerai veikianti puslapio taktika). Norėdami patikrinti hipotezę, kad socialinis įrodymas gali padėti pagerinti konversijas, „Comscore“ išbandė tris puslapių variantus, įskaitant skirtingus dizaino variantus su pateikto liudijimo organizacijos logotipu. Naudojant išdėstymą, kuriame aiškiai matomas logotipas, konversijos rodikliai padidėjo 69%, palyginti su pradine versija.

Perskaitykite atvejo analizę: „Crossfit – Highrise“ 

4. Pramonės tendencijos

Sekite naujausias pramonės tendencijas. Pastebėję tendenciją, greitai įgyvendinkite savo idėją, kad pasinaudotumėte proga, kol ji nepraeis. Jei tendencijose yra vienas dalykas, tai yra, kad jie dažnai keičiasi.

Vienas iš pavyzdžių, kai svetainė įsitraukia į tendenciją ir jai sekasi, yra tai, kai „Amazon“ per dvi valandas po pop-idolio Michaelio Jacksono mirties visiškai atnaujino jų MP3 pagrindinį puslapį. „Amazon“ taupiai naudojasi tuo, kas verčia klientus pažymėti, todėl protinga žiūrėti, ką jie daro, ir iš to mokytis. Anot ARHG, „Amazon“ bet kuriuo metu savo svetainėje gali vykdyti net 200 konversijos testų.

5. Pasitikėjimo signalai

Kitas dalykas, kurį galite padaryti, yra pridėti pasitikėjimo signalus.

Socialinis įrodymas yra konversijos optimizavimas 101 – tai dalykai, kurie nepažįstantys jūsų jaučia, kad jie gali jumis pasitikėti. Galite pasiūlyti tokius dalykus kaip nemokama prekių grąžinimo politika, 30 dienų pilna grąžinimas be klausimų, nemokamas pristatymas ar dar geresni logotipų dizainai..

Taip pat yra tam tikrų bendrovių, kurias galite gerai įvertinti, ir kuriomis vartotojai natūraliai pasitiki, pavyzdžiui, „BBB“ ir „Consumer Reports“. „Moz“ siūlo išsamią lentelę, kurioje pateikiami įmonės simboliai ir vartotojų pasitikėjimo šiais simboliais lygis.

ženkliukasRemiantis tyrimais, užtikrintas „Norton“ suteikia geriausią pasitikėjimo jausmą, kai payi.ng lankosi. Kreditų ir studijų diagramos informacija – „Baymard“.

6. Paprastos / uždarytos kasos

„Amazon“ siūlo puikų uždarojo kasos modelio pavyzdį. Uždara kasa yra paprasčiausia vieta, kur pašalinami visi blaškymai, o dėmesys sutelkiamas į patikrinimą ir pirkimą, kas yra jūsų krepšelyje.

Ar jūsų kasa per daug užimta? Ar jūsų lankytojas išsiblaškys ir spustelės kur nors kitur prieš baigdamas pardavimą?

„PyramydAir“ savo kasų puslapyje atliko A / B testavimą, kad išbandytų būdus, kaip padidinti pardavimo užbaigimą. Testuodamas jis nustatė, kad paprasčiausiai pašalinę kasos procesą, jie sugebėjo padidinti užbaigimo procentą 25 procentais. Tai eina į parodymą, vis dar karaliauja paprastumas.

Perskaitykite atvejo analizę: „Walmart“ & „Truckers“ ataskaita

8. Specialiosios žiniatinklio funkcijos ir efektai

Nors neturėtumėte jaudintis dėl specialiųjų efektų, nes jie gali pakenkti jūsų svetainės apkrovos laikui, keli štai ir čia gali patraukti lankytojų dėmesį ir padėti lankytojus paversti klientais..

Pavyzdžiui, „Hello“ juostą labai paprasta pridėti į savo svetainę. Tai padės surinkti adresuotus el. Laiškus, nukreipti lankytojus į savo socialinės žiniasklaidos kanalus ar net pritraukti srautą į tam tikrą jūsų svetainės puslapį.

Pertvarkant svetainę, „Blue Acorn“ baigė A / B bandymus, kad optimizuotų savo puslapius. Jis išmoko daugelio dalykų, įskaitant poreikį sumažinti rankinį duomenų įvedimą, poreikį pertvarkyti ir supaprastinti savo kategorijų puslapį ir dar daugiau. Vykdydama pakeitimus pagal testavimo rezultatus, organizacija padidino vidutines lankytojų pajamas 17,1%, be kitų teigiamų pranašumų.

9. Puslapio formatas

Ar jūs kada nors lankėtės svetainėje, kuri yra tokia užimta ar netvarkinga, kad ją sunku perskaityti? Tikriausiai jūs ten neužsibuvote labai ilgai, pakankamai trumpai, kad galėtumėte ką nors nusipirkti. Svarbu, kad pasirinktumėte vizualiai malonų ir lengvai naršomą puslapio išdėstymą ir dizainą, kurį lengva skaityti internete.

Panaudokite antraštes, po antraštes ir taškų dalis. Įsitikinkite, kad visame tekste yra tarpų ir teksto. Padėsite sumažinti atmetimo rodiklį, jei jūsų puslapiai bus lengvai skaitomi.

Kartais net plikų kaulų versija gali nueiti toli. Bandant tris skirtingus puslapius, jos geriausios versijos variantai buvo super mažiausiai turinio atimami variantai – versija, kuri, bendrovės manymu, buvo per menka. Jei jie nebūtų buvę bandomi, jie greičiausiai nebūtų naudojęsi ta versija ir nebūtų matę, kad padidėjo švino generavimas 197 proc..

10. Atskiri nukreipimo puslapiai

Neturite vieno nukreipimo puslapio. Pasiūlykite skirtingus nukreipimo puslapius skirtingoms auditorijoms, į kurias nukreipiate.

„Voices.com“ padidino konversijų rodiklį daugiau nei 400%, tiesiog sukūrę du atskirus kanalus. Įsivaizduokite, kaip dar daugiau galėtumėte patobulinti savo konversijas, pridėdami kelis nukreipimo puslapius, skirtus skirtingoms vartotojo asmenybėms.

Įrankiai ir pasiūlymai, kaip padėti

Dabar, kai turite keletą idėjų, ką galite padaryti norėdami pagerinti savo konversijos koeficientą, čia yra keletas įrankių, kurie padės jums greičiau ten patekti ir palengvinti bei tikslesnį jūsų darbą:

Pagalvokite apie akių stebėjimą

galvok akių sekimą

Ar kada susimąstėte, kiek efektyvios jūsų reklamos pastangos? Tai gali būti sunku atsekti, tačiau „ThirdEye“ gali padėti tiek teikdami ekspertų konsultacijas dizaineriams, tiek atlikdami vartotojų bandymus. Bendrovė daugelį metų dirbo rinkodaros srityje ir turi statistiką, kuri padės sugalvoti sėkmingesnę kampaniją.

Google analizė

„Web Engage“

„WebEngage“ yra įrankis, leidžiantis rinkti atsiliepimus tiesiogiai iš klientų. Jie naudoja „labai tikslines apklausas“ ir stumia pranešimus norėdami surinkti informaciją, kurios jums reikia norint padidinti pardavimus. Tai padės pagerinti svetainės pritaikomumą ir įsitraukimo procentą.

 Spustelėkite Šiluma 

Atsiliepimai apie koncepciją

Nesate tikri, ar einate teisingu keliu? Šioje svetainėje galite gauti nemokamus plėtros specialistų patarimus ir atsiliepimus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me