Jak ukryć lub zmienić mój adres IP? Chroń swoją prywatność online

Adresy IP jednoznacznie identyfikują liczbę urządzeń podłączonych do sieci. Internet jest uważany za sieć, a ze względu na rosnące obawy związane z bezpieczeństwem coraz więcej osób próbuje ukryć lub zmienić swój adres IP.


Jak ukryć adres IP?

Trzy sposoby ukrywania lub zmiany adresu IP w celu anonimowego przeglądania Internetu:

  W tym artykule zajmiemy się szczegółami tych metod.

  3 proste sposoby na ukrywanie / zmianę adresu IP

  1. Korzystanie z VPN

  VPN łączy Cię z innym serwerem (stąd zmiana adresu IP) i kieruje ruchem przez tunel (szyfrowanie), aby Twoje dane pozostały poufne. Dowiedz się więcej o VPN działa tutaj.

  VPN lub wirtualne sieci prywatne to jeden z najlepszych sposobów nie tylko ukrywania adresu IP, ale także bezpieczeństwa danych. Chociaż sieci VPN pobierają niewielką opłatę za ich użycie, oferują całą listę korzyści, które znacznie przewyższają koszty.

  Po pierwsze, rejestrując się u dostawcy usług VPN, zyskujesz dostęp do całej sieci bezpiecznych serwerów. Serwery te maskują twój adres IP i zastępują go własnym. Witryny, do których uzyskujesz dostęp, będą znać tylko adres IP używanego serwera VPN.

  Na innym poziomie, najbardziej niezawodne usługi VPN zapewniają również wysoki poziom szyfrowania. Oznacza to, że wszelkie dane przesyłane między twoim urządzeniem a serwerem VPN są chronione, często przez podobny poziom szyfrowania, z którego korzysta wiele wojskowych.

  Dzięki wymianie adresu IP sieci VPN pomagają również sfałszować lokalizacje. Oznacza to, że będziesz w stanie pokonać bloki geolokalizacji przez niektóre usługi lub kraje. Na przykład, korzystając z VPN, możesz uzyskać dostęp do treści Netflix US z dowolnego miejsca na świecie.

  Pamiętaj jednak, że nie wszystkie usługi VPN oferują usługi wysokiej jakości. Zalecamy spojrzenie na silnego i renomowanego dostawcę usług, takiego jak NordVPN (3,49 USD / mc) i SurfShark (1,99 USD / mc).

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map