Kaip paslėpti ar pakeisti mano adres IP? Apsaugokite savo privatumą internete

Adres IP vienareikšmiškai identifikuoja prie tinklo prijungtų prietaisų numerius. Internetas laikomas tinklu ir dėl didėjančių saugumo problemų vis daugiau žmonių norėjo paslėpti ar pakeisti savo Adres IP.


Taigi kaip paslėpti Adres IP?

Próbuje būdai, kaip paslėpti ar pakeisti savo IP adresą, norint anonimiškai naršyti internete:

  Šiame straipsnyje mes įsigilinsime į šių metodų detales.

  3 paprasti būdai paslėpti / pakeisti savo IP adresą

  1. Naudojant VPN

  VPN jungia jus prie kito serverio (taigi keičiate savo IP addressą) ir nukreipiate srautą per tunelį (šifravimas), kad jūsų duomenys išliktų konfidencialūs. Sužinokite daugiau apie VPN darbus čia.

  VPN arba virtualūs privatūs tinklai yra vienas iš geriausių būdų ne tik paslėpti savo Adres IP, bet ir saugoti duomenis. Nors už naudojimąsi VPT imami nedideli mokesčiai, jie siūlo visą sąrašą privalumų, kurie gerokai viršija išlaidas.

  Pirma, prisiregistruodami su VPN paslaugų teikėju gausite prieigą prie viso jų saugių serverių tinklo. Šie serveriai užmaskuos jūsų Adres IP ir pakeis jį savo kodu. Svetainės, kuriomis naudojatės, žinos tik jūsų naudojamo VPN serverio adres IP.

  Kitame lygmenyje patikimiausios VPN paslaugos taip pat teikia aukštą šifravimo lygį. Tai reiškia, kad bet kokie duomenys, perduodami tarp jūsų įrenginio ir VPN serverio, yra apsaugoti, dažnai naudojant panašų šifravimo lygį, kurį naudoja daugelis kariškių.

  Pakeisdami savo IP, VPN taip pat padės sugadinti vietas. Tai reiškia, kad kai kurias tarnybas ar šalis galėsite įveikti geografinės padėties blokus. Pavyzdžiui, naudodamiesi VPN, galite pascti „Netflix US“ turinys iš bet kurios pasaulio vietos.

  Pokaż wszystkie informacje, przejdź do VPN VPN pas siugo kokybiškas paslaugas. Mes rekomenduojame ieškoti tokio stipraus ir patikimo paslaugų teikėjo kaip „NordVPN“ (3,49 USD / m.) I „SurfShark“ (1,99 USD / m.).

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me