Ankieta: Najlepsze narzędzie do tworzenia witryn internetowych dla firm internetowych według 24 ekspertów

Tyle platform do budowy witryny, tak mało czasu!


Jako właściciel firmy online ostatnią rzeczą, o której powinieneś pomyśleć, jest platforma, której będziesz używać do konfigurowania swojej witryny. Masz już wiele zadań związanych z rozwojem firmy. Sposób projektowania i rozwijania witryny powinien mieć niski priorytet?

ŹLE!

Według stanu treści firmy Abode: Oczekiwania na wzrost, 38% użytkowników przestanie wchodzić w interakcję z witryną, jeśli ma zły projekt i układ.

Kolejne badanie, Raport o użyteczności B2B w sieci Web w 2015 r .: Czego oczekują kupujący B2B od stron internetowych dostawców przez Huff Industrial Marketing, KoMarketing, & BuyerZone twierdzi, że 47% odwiedzających najpierw przegląda strony z produktami i usługami, a następnie przegląda inne sekcje.

Dalsze badania potwierdzają znaczenie założenia witryny biznesowej w celu przyciągnięcia uwagi odbiorców i potencjalnych klientów. Należy pamiętać, że musisz poświęcić więcej czasu na to, jak planujesz rozwijać i utrzymywać swoją stronę internetową. Sukces Twojej firmy będzie zależeć od tego, jak dobra jest Twoja witryna.

Problemem jest teraz decyzja, które narzędzie lub platformę do tworzenia witryn internetowych wybrać z rynku.

Każda z nich ma funkcje i zalety, których inni nie posiadają. Dlatego musisz zadowolić się najlepszym narzędziem, które odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć wybór narzędzia do tworzenia witryn dla swojej firmy internetowej, zwróć uwagę na poniższych właścicieli firm. Dzielą się swoimi przemyśleniami i opiniami na temat najlepszej platformy dla firm internetowych i dlaczego.

Założyciel Radiator / Facebook – Twitter – LinkedIn

Justin MetrosKażda mała firma skorzysta ze strony internetowej, która pomaga wzmocnić jej markę, produkty i usługi, jednocześnie zwiększając ich zasięg. Dla właścicieli firm, którzy chcą przejść do trybu online, ważne jest dostosowanie celów do budżetu i oczekiwań.

Najłatwiejszym sposobem na rozpoczęcie pracy jest skonsultowanie się z profesjonalistą internetowym, któremu możesz zaufać.

Właściwy profesjonalista może pomóc w nawigacji po właściwej równowadze platformy, wstępnej konfiguracji, miesięcznych opłat serwisowych i bieżącej konserwacji. Każda firma jest wyjątkowa i nie ma dobrych lub złych odpowiedzi – ale niektóre będą dla Ciebie lepsze niż inne.

Dostępnych jest wiele niesamowitych platform internetowych zaprojektowanych, aby pomóc w uruchomieniu witryny i przekazaniu wiadomości przy jednoczesnym zminimalizowaniu początkowego obciążenia. Zarówno Wix, jak i Squarespace natychmiast przychodzą na myśl, a oba mają piękne i bardzo opłacalne szablony, które pomogą Ci szybko rozpocząć pracę. Każde z nich ma bardzo przyjazne dla użytkownika narzędzia administracyjne i projektowe, które nie wymagają specjalnego szkolenia. Po skonfigurowaniu aktualizacja treści witryny powinna wydawać się naturalna i wzmocnić.

Jeśli Twoja firma sprzedaje towary przez Internet lub w sklepie, albo jedno i drugie, nic nie przebije Shopify. Oferuje bardzo przystępne warstwy cenowe zaprojektowane z myślą o rozwoju, bezpłatne i niedrogie płatne szablony, które pomogą Ci szybko rozpocząć działalność, a także ma świetny system punktu sprzedaży, który może bezpośrednio łączyć się z Twoją firmą. Zarządzaj zawartością witryny, zapasami, zamówieniami, wysyłką i realizacją oraz zarządzaniem klientami pod jednym dachem – to wspaniałe i zmienia grę. I będzie rosnąć wraz z tobą aż do przedsiębiorstwa.

Założyciel Hubbion / Twitter

anand srinivasanPodczas gdy WordPress jest zdecydowanie wystarczająco płynny, aby tworzyć strony internetowe dowolnego rodzaju i wielkości, żyjemy obecnie w świecie wyborów. Twój wybór powinien zależeć od rodzaju witryny, którą chcesz obsługiwać. Właściciel małej firmy, który musi sprzedawać swoje produkty online, może wybrać Shopify lub Magento. Jeśli chcesz promować usługę, sprawdź SquareSpace.

Ale jeśli wszystko, czego potrzebujesz, to skonfigurować mikrostronę w celu pozyskiwania potencjalnych klientów, wówczas Unbounce lub Instapage to świetne opcje. Wszystkie te usługi kosztują zaledwie kilka dolarów miesięcznie i są oparte na zasadzie „wskaż i kliknij”. Konfiguracja stron internetowych z dowolną z tych usług powinna zająć mniej niż dziesięć minut.

CEO Smart DNS Proxy / Twitter

Efe CakinberkIstnieje wiele usług online, w których możesz samodzielnie stworzyć witrynę małego biznesu. tj .: Wix, Weebly, Squarespace.

Ale nawet przy najmniejszym budżecie sugeruję, aby ludzie korzystali z platformy WordPress.

Ponieważ WordPress ma najróżniejsze narzędzia, możesz rozbudowywać i aktualizować swoją witrynę z większą elastycznością. W końcu właściciel witryny musi pomyśleć o zarządzaniu witryną, bezpieczeństwie, tworzeniu kopii zapasowych itp. Dla wszystkich tych, którzy pracują z zarządzaną usługą hostingową WordPress, taką jak WP Engine, Pagely lub Fly Wheel. Zdecydowałem, że nie sugeruję korzystania ze wspólnej niezarządzanej usługi hostingu, aby firma mogła zaufać swojej obecności online. Pamiętaj też, aby zachować wszystko z powrotem dzięki usługom takim jak Fatdisco lub VaultPress.

Main Man at MohitTater.com / Facebook – Twitter – LinkedIn

Mohit TaterNajlepszym sposobem na rozpoczęcie pracy byłoby skorzystanie z łatwej w użyciu, gotowej usługi, takiej jak SquareSpace.com.

Nawet zupełny nowicjusz byłby w stanie utworzyć witrynę w ciągu kilku minut na SquareSpace. Najlepsze jest to, że oferują bezpłatny okres próbny i nie wymagają karty kredytowej. Czy zapomniałem wspomnieć, że witryny utworzone za pomocą SquareSpace wyglądają wspaniale i zajmują się także handlem elektronicznym?

Konsultant ds. Marketingu przychodzącego w Kevintpayne.com / Twitter – LinkedIn

Kevin PayneJeśli jesteś właścicielem małej firmy, która chce sprzedawać produkty cyfrowe, zdecydowanie polecam korzystanie z platformy RainMaker, która stanowi kompleksowe rozwiązanie do budowania marki online bez konieczności zakupu wielu produktów.

Niektóre z wielu funkcji, które obejmuje:

 • Wiele szablonów WordPress
 • Learning Management System do tworzenia kursów online
 • Narzędzie do planowania mediów społecznościowych
 • Narzędzie do automatyzacji e-maili w kampaniach kroplowych
 • Możliwość prowadzenia podcastów
 • Możliwość tworzenia stron członkowskich

Polecam również HubSpot, jeśli skalujesz startup Saas B2B. Jest to najwyższej klasy system automatyzacji marketingu, który sprawia, że ​​realizacja przychodzących kampanii marketingowych jest dziecinnie prosta. Jeśli jesteś startupem technologicznym w inkubatorze, możesz kwalifikować się do 90% zniżki HubSpot.

Założyciel SERPlified / Facebook – Twitter – LinkedIn

Roxana NasoiPrzez lata prowadziłem wiele przedsięwzięć internetowych i dużo eksperymentowałem z większością typów CMS. Kiedy Christopher zapytał mnie o najprostszy sposób na zbudowanie strony internetowej, pomyślałem o stworzeniu tej listy, mając nadzieję, że nie wybierzesz tam, co jest popularne, ale jaka jest najlepsza platforma odpowiadająca twoim potrzebom, produktom i usługom. Oto on:

Wszystko zależy od rodzaju działalności.

a) Jeśli jesteś wizualnym biznesem (załóżmy, że udostępniasz grafiki informacyjne, tworzenie obrazów, tworzenie treści w mediach społecznościowych, logo, zdjęcia), to zdecydowanie radzę wybrać CMS Tumblr.

Idealnym przykładem (i jedną ze stron, które obserwuję od 2011 roku) jest To nie jest szczęście. Peteski, właściciel, założył ją jako społeczność, a następnie poszedł za sklepem, w którym można kupić koszulki „Nie jest”. W przypadku tego rodzaju biznesu opartego na społeczności nie potrzebujesz wiele, a Tumblr to najprostszy sposób na umieszczenie obrazu, linku i krótkiego opisu.

IT wymaga minimalnej kwoty inwestycji i jest bardzo przyjazne dla użytkownika. Część marketingowa należy jednak do Ciebie.

b) HTML 5 działa dla każdego rodzaju małej firmy.

To byłby mój wybór, gdybym chciał uruchomić stronę internetową, która wyjaśnia usługi i produkty naszej firmy i koncentruje się na tym, co możemy zrobić, aby pomóc naszym klientom. I mniej o tym, kim jesteśmy, naszym głosie i tak dalej. W drugiej części masz media społecznościowe, Medium.com i LinkedIn Pulse. Mówię, że dobrze sprawdzają się na blogach o firmie i zespole lub promują historie sukcesu klientów. Chociaż strona internetowa jest głównym źródłem informacji dla klientów, tak zwana „wizytówka internetowa”.

Budowa strony internetowej w HTML5 to jednorazowa inwestycja, trochę kosztowna (może kosztować około 2000 USD lub więcej, w zależności od tego, czego chcesz), ale jest stabilna i masz pełną kontrolę nad tym, jak będzie wyglądać i funkcjonować. Ulubiony osobisty.

Teraz nie przejmuj się częścią SEO. Ponieważ łatwo jest zoptymalizować witrynę pod kątem wyszukiwarek, wdrażając odpowiednią architekturę SEO w kodzie witryny. Twój programista powinien wiedzieć o tym coś więcej.

c) Shopify to platforma CMS dla Ciebie, jeśli myślisz o sprzedaży przedmiotów, ma on e-commerce napisany na wszystkich jego układach. Włączenie do platform mediów społecznościowych sprawia, że ​​jest to wielki atut, jeśli zmagasz się również ze ścieżkami sprzedaży.

d) Budowanie osobistej marki? Następnie wybierz „WordPress”. I… jesteśmy tutaj. Następny przystanek, WordPress. JEŚLI jesteś soloprenerem lub freelancerem, prowadzenie bloga pomoże Ci zyskać ekspozycję i zbudować zaufanie do Twojej marki. Zawiera również wiele wtyczek, które mogą pomóc zoptymalizować każdy artykuł pod kątem SERP i mediów społecznościowych (za pośrednictwem kart SM).

Alternatywnie, wielu freelancerów użyłoby Behance lub Wix tylko po to, aby wystawić tam swoje portfolio. Ale jeśli chcesz więcej i lubisz komunikować się z odbiorcami, czytelnikami i klientami, trzymaj się WordPress.

Moja ostatnia firma SERPlified działa jak blog. Zasadniczo chciałem mieć własne miejsce, w którym mógłbym od czasu do czasu pisać, i „stronę”, na której klienci mogliby czytać w moich myślach. Najczęściej wybieram moich klientów na podstawie rekomendacji, więc w tym momencie nie potrzebowałem strony internetowej typu wezwanie do działania, wykonanej w HTML5.

e) Właśnie rozpoczynająca się działalność oparta na aplikacjach lub działach informatycznych (start-up, small biz) może przynieść więcej korzyści z korzystania z Joomla. Jest szeroko stosowany w USA (ponad 50%, według GetApp.com), przy czym 33% firm ma siedzibę w sektorze internetowym, a ta sama liczba w branży IT&Branża usługowa.

Masz większą elastyczność, stosunek jakości do ceny i świetne wsparcie w tym CMS. Minusem jest część bezpieczeństwa w gotowych funkcjach. Można to jednak rozwiązać za pomocą protokołów cyberbezpieczeństwa. A IT wie najlepiej, jeśli chodzi o ochronę cybernetyczną.

Właściciel Writally / Facebook – Twitter – LinkedIn 

Cas McCulloughZwykle polecam WordPress większości małych firm, a jeśli chcesz zbudować witrynę społeczności lub członkostwa, to jest to najlepsza droga. Pojawiają się jednak inne rozwiązania, które zapewniają znakomitą wartość małym firmom.

Jedną z opcji, którą ostatnio widziałem, jest Synergy 8. Faceci z Synergy 8 stworzyli niesamowite rozwiązanie dla małych firm, które pomaga ci dobrze pozycjonować się w SEO i umożliwia uruchamianie całego systemu CRM i systemów zdarzeń z ich platformy. Niedawno odwiedziłem faceta w Synergy 8 i byłem pod dużym wrażeniem.

Właściciel GuestCrew / Facebook – Twitter – LinkedIn 

uttoran senWordPress na pewno! Korzystanie z WordPress było prawie drugą naturą w większości firm internetowych w ciągu ostatniej dekady – ale to sposób ich dostosowania robi różnicę.

W przypadku prostych stron internetowych, które nie wymagają dużej liczby stron, wolę zrobić stronę pojedynczą. Pasek nawigacyjny zawiera zwykłe strony o, kontakt itp., Ale są one połączone hash do konkretnego ekranu tej samej strony głównej.

Na przykład moja witryna Crowd Speaking jest taką witryną. Górne przyciski nawigacyjne wysyłają użytkownika do określonej lokalizacji na stronie, na której znajduje się konkretna treść. Jeśli klikniesz karty Informacje lub Funkcje, ekran wskaże miejsce na stronie, na której znajdują się te dane.

W ten sposób nie tylko oszczędzasz się przed tworzeniem wielu stron, ale także ułatwiasz odwiedzającym szybkie uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji.

Nawet w przypadku witryn, które są niestandardowo kodowane lub korzystały z innego CMS i niechętnie się zmieniają – w pewnym momencie również potrzebują przeprojektowania lub sekcji blogu. Kiedy skonsultowano się ze mną w sprawie przeprojektowania Temoka, zasugerowałem skorzystanie z WordPress w dziale blogów. Dzięki WordPress dostępne są wtyczki, które mogą udostępnić Ci przycisk udostępniania społecznościowego, dodać członkostwo, skonfigurować stronę cenową, naprawić SEO, sprawić, by Twój schemat wyglądał dobrze – może nawet wprowadzić Cię do Google News! Nie ma możliwości, aby jakikolwiek inny CMS mógł zrobić tak wiele rzeczy. WordPress to po prostu najprostszy sposób na zbudowanie strony dla każdej małej firmy.

Założyciel OPTIM-EYEZ / Facebook – Twitter – LinkedIn

Sam HurleyRęce w dół, WordPress!

Jest to najczęściej używany, szeroko obsługiwany CMS, który zawiera TONY wtyczek i wsparcie społeczności.

Nawet początkujący może zacząć od WP… I stopniowo uczyć się lin.

Jeśli utkniesz w czasie, gotówce i zasobach; nie ma lepszej opcji.

Nie będę wymieniał innych: ale NIEKTÓRE „darmowe” platformy na rynku są okropne dla SEO, użyteczności, konwersji, a co za tym idzie – Twojej reputacji (pomimo ich roszczeń).

Trzymaj się WordPressa i zawsze możesz go w dużym stopniu dostosować później, gdy masz większy budżet.

Na początek: Skorzystaj z bezpłatnego (lub bardzo niski koszt) motywy / skórki na rynku!

Założyciel Listiller / Twitter – LinkedIn

Elvis MichaelMój wybór jest dość powszechny, ale muszę przekazać moją rekomendację tylko WordPress.

Wielu użytkowników spędzało niezliczone miesiące (a nawet lata) na dopracowywaniu i doskonaleniu swoich blogów na platformie innej niż hostowana. W końcu stopniowo zdali sobie sprawę ze wszystkich ograniczeń, jakie te platformy nakładają na ich zdolność do rozwoju. W rzeczywistości natknąłem się na horrory, w których witryny takie jak Blogger.com nagle – i dość gwałtownie – zamknęły witrynę użytkownika bez ostrzeżenia.

Z tego i wielu innych powodów WordPress na własnym serwerze jest absolutnie najlepszą platformą dla każdego blogera, który poważnie myśli o publikowaniu online, niezależnie od tego, czy ta osoba rozpoczyna działalność, czy jest zwykłym hobbystą.

Innym powodem wyboru alternatywnych platform (takich jak wspomniany wyżej Blogger) jest to, że oferują one bezpłatne miejsce na hosting. Biorąc to pod uwagę, pozyskanie przestrzeni hostingowej kosztuje obecnie zaledwie 3 USD – 4 USD miesięcznie, dzięki czemu WordPress jest bardzo dostępny i nie wymaga od nowszych i doświadczonych blogerów.

Założyciel Top Left Design / Facebook – Twitter – LinkedIn

Keren LernerDla mnie easy oznacza:

 • szybko zacząć
 • szybkie wyniki
 • niski stres
 • mały kłopot

Luksusowym sposobem jest pójście z firmą, która ma doświadczenie, talent i wiedzę, aby wydobyć z ciebie to, co najlepsze, i upewnić się, że pojawi się na stronie internetowej, która reprezentuje Twoją firmę w sposób, z którego możesz być dumny. Jednak niektóre MŚP mają ograniczone budżety i nie mają innego wyboru, jak pójść na majsterkowanie. Często wybierają szablony WordPress, ponieważ WordPress jest tak szeroko stosowany i wyrafinowany. Jednak dla niedoświadczonych użytkowników szablony DIY WordPress często powodują wiele problemów i nie są łatwe. W rzeczywistości, jeśli chcielibyśmy polecić dobrą trasę do szablonów, zalecamy Squarespace – jest to jeden z lepszych konstruktorów szablonów. Ma pewne ograniczenia, ale jest o wiele bardziej intuicyjny i mniej kłopotliwy. To takie proste w porównaniu.

Dodatkowa wskazówka: upewnij się, że masz odpowiednią nazwę domeny, aby na końcu nie było .squarespace.com. I pewnego dnia będziesz mógł zainwestować w następny krok (opcja luksusowa) – specjalnie zaprojektowaną stronę internetową z WordPress jako CMS – stworzoną przez zespół utalentowanych ekspertów!

Założyciel EAK Digital / Facebook – Twitter – LinkedIn

Erhan KorhalillerDla mnie najszybszym i najłatwiejszym sposobem na stworzenie wysokiej jakości strony internetowej przy niskich kosztach jest nadal WordPress. Powiedziawszy, że uważnie obserwuję nowe narzędzia do tworzenia witryn oparte na sztucznej inteligencji, takie jak Firedrop i Grid.

Chociaż jestem pewien, że ta technologia wymaga pewnych udoskonaleń, aby nadal działać prawidłowo, wraz z ciągłym ulepszaniem narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, takich jak chatboty i Alexa Amazona, nie mam wątpliwości, że technologia ta przyniesie nowy początek wygody i wykorzystania budowanie nowej strony internetowej. Jednak na razie i dającej się przewidzieć przyszłości zawsze zalecałbym zatrudnienie ludzkich talentów, aby wykonali pracę, o ile pozwala na to budżet.

Menedżer & Partnerstwa w Rankpay / Facebook – Twitter – LinkedIn 

Sam WarrenOsobiście wolę używać WordPressa na stronach małych firm. Ale instalacje WordPress często wymagają pewnej wiedzy specjalistycznej, aby rozwiązać problem, a problemy techniczne mogą być trudne dla niewtajemniczonych.

Mając to na uwadze, poleciłbym SquareSpace jako najłatwiejszy sposób na założenie nowej strony internetowej przez właściciela małej firmy. Jest niezwykle przyjazny dla użytkownika, a neofici w mgnieniu oka poczują się komfortowo pracując z platformą.

Prezes w THGM Writers / Twitter – Pinterest

David LeonhardtZbudowałem strony internetowe za pomocą WordPress. Wiele osób uważa, że ​​WP jest przeznaczone tylko do blogów, ale możesz zobaczyć te witryny małych firm, które pomogłem zbudować (w tym moje własne), nie są blogami:

 • jnlplumbingbc.ca
 • thgmwriters.com
 • strategicznebusinessmtg.com

Proces jest bardzo prosty:

 • Prześlij bezpłatny CMS z WordPress.org
 • Wybierz motyw w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych. Ten aspekt jest krytyczny.
 • Wybierz wtyczki, które lubisz (co sprawia, że ​​WordPress jest tak łatwy dla każdego!)
 • Uzyskaj niestandardowy projekt. Omówiłem znaczenie tego w tym poście.
 • Dodaj swoją treść, ale upewnij się, że jest to zwykły angielski i jest zorientowany na klienta (twoja strona internetowa dotyczy twoich klientów, a nie ciebie).

Voila! Masz witrynę małej firmy. Możesz z czasem ulepszać tekst i obrazy, ale platforma i motyw działają od samego początku, ponieważ trudniej jest zmienić tę drogę.

Właściciel Write Mix dla firm / Twitter – LinkedIn – Facebook

Sue-Ann BubaczJako właściciel butiku od prawie 30 lat mogę powiedzieć, że marketing online nie jest priorytetem.

Biorąc pod uwagę wszystkie czapki, które mały właściciel biz nosi przy operowaniu i zarządzaniu – zwłaszcza w lokalnych zakładach usługowych – już i tak zajętej firmie, nie jest niczym niezwykłym, że myślenie o stronie internetowej jest całkowicie szalone.

Prawdę mówiąc, kiedy przez lata myślałem lub szukałem strony internetowej dla biznesu, rozwiewało mnie kilka rzeczy. Dla mnie były to przeszkody na starcie. Największymi problemami były (w tym czasie) wysoki koszt zaprojektowania witryny, ogólnie brak kreatywnej swobody w projektowaniu oraz brak kontroli w celu wprowadzania zmian i aktualizacji witryny.

Wreszcie, ale głównie dlatego, że zacząłem pisać treści dla Internetu, stworzyłem witrynę internetową dla mojej pierwszej firmy, aby nadać jej „obecność w sieci”… i dodać coś do mojego portfolio do pisania!

Początkowo nie mogłem opanować WordPressa, więc moja pierwsza strona znajduje się na WebStarts, podobnym do Wix dostawcy hostingu i tworzenia witryn, co sprawiło, że było to dość łatwe. Całkiem DYI. I dość niedrogi.

Oczywiście teraz, jako twórca treści profesjonalnych dla firm, podbiłem i nauczyłem się tego

Witryny WordPress to konkurencyjny standard witryny biznesowej. Mimo to moja strona rynku lokalnego pozostaje w lokalnym łatwym kreatorze witryn i utrzymuje „obecność w sieci”.

Założyciel Vincredo

Wybrany kreator stron internetowych: Weebly

Budując naszą stronę internetową dla Vincredo, chcieliśmy skorzystać z platformy, która byłaby łatwa, szybka i stylowa do złożenia. Oprócz niewiarygodnie łatwego przeciągania i upuszczania elementów do projektowania strony internetowej, mają one Tło Wideo, które można wbudować w stronę internetową, aby uczynić ją o wiele bardziej atrakcyjną wizualnie, aby promować Vincredo i nasze produkty.

Właśnie to sprzedało platformę, gdy podjęto decyzję o wyborze platformy.

Właściciel fabryki prowizji / Twitter – LinkedIn – Facebook

Zane McIntyreWiele osób prawdopodobnie zareaguje, zalecając użycie szablonu z przyjaznego dla użytkownika systemu CMS, takiego jak WordPress.

Co jednak zrobić, jeśli próbujesz udowodnić swoją koncepcję biznesową? Istnieje wiele programów budujących strony docelowe, takich jak Instapage i LaunchRock (z gotowymi szablonami jednego pagera), które mogą pomóc szybko i tanio uzyskać stronę.

Celem jest zdefiniowanie jasnej ścieżki przychodów / potencjalnych klientów dla Twojej firmy, a czasem konieczność wcześniejszego rozważenia funkcji strony internetowej / CMS może prowadzić do rozproszenia uwagi.

Chief Technology Officer w BlitzMetrics / Facebook – Twitter – LinkedIn

Dennis YuWszyscy używają WordPressa jako swojej bazy – łącznie ze mną, co jest dobrym początkiem, ponieważ jest łatwy w obsłudze i konfiguracji dla twoich potrzeb.

Ale jeśli chcesz ruchu i sprzedaży, samo korzystanie z WordPressa nie wystarczy.

Musisz publikować mnóstwo jednominutowych filmów, które integrują się z Facebookiem. Poszukaj wtyczek WordPress, które zarządzają komentarzami Facebooka, pikselem Facebooka i artykułami błyskawicznymi Facebooka – jest wiele dostępnych.

W końcu, bez względu na to, jak „ładnie” wygląda Twoja strona, ważne jest podłączenie jej do największego źródła ruchu na świecie – Facebooka. Jeśli dodasz te przedmioty, będziesz mieć to, co najlepsze z obu światów i nie będziesz marnować cennego czasu na zabawę w techniczne elementy.

Współzałożyciel Advantages of Age / Facebook – Twitter – Instagram

Suzanne NobleDla przyjaciół i klientów, którzy potrzebują super prostych stron, które wiem, że mogę zbudować samodzielnie, używam Pantery. Jest to nowa strona do tworzenia stron internetowych, która jest bardzo łatwa w użyciu i tworzy piękne, responsywne strony, które są idealne dla małych firm, konsultantów i freelancerów. Zrobiłem kilka i uwielbiam sposób, w jaki integruje się z dużymi dostawcami hostingu, dzięki czemu możesz publikować witryny w swojej domenie jednym kliknięciem przycisku.

W mojej witrynie korzystam z WordPress. Pracuję z WordPress od ponad dziesięciu lat, więc czuję się z tym dobrze. Jest tak wyrafinowany, że korzysta z niego wiele naprawdę dużych firm i można go dostosować tak, aby robił wszystko, co tylko chcesz..

Dyrektor administracyjny w Arctic Gray, Inc. / Facebook – LinkedIn – Instagram

Anthony M. SpalloneJeśli szukasz szybkiej i intuicyjnej platformy do tworzenia witryny, Wix byłby bez wątpienia najlepszym miejscem do rozpoczęcia. Mają bardzo przyjazny dla użytkownika CMS, dzięki czemu tworzenie witryny jest dziecinnie proste dzięki bardzo opłacalnym planom hostingowym.

Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej solidnego w odniesieniu do witryny eCommerce, Shopify będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Ich CMS jest nieco bardziej skomplikowany niż Wix, ale jego funkcjonalność jest piękna – wszystko od inteligentnego wyszukiwania wbudowanego w automatyczne e-maile do odzyskiwania porzuconych koszyków.

Nie możesz się pomylić z żadnym z nich. :)

Cyfrowa strategia marketingowa w Only Way Online / Facebook – Twitter – Google+

Neil ShethWordPress to moja platforma GO TO, jeśli chodzi o zakładanie strony internetowej, ale nie jest to najłatwiejsza w użyciu platforma. W tym przypadku WIX i Squarespace mają przewagę, ale ich funkcje są ograniczone. Dlatego zawsze polecam moim klientom uczestnictwo w 1-dniowym szkoleniu WordPress w ich okolicy, które zwykle wystarcza do zbudowania wystarczająco dobrej strony i rozpoczęcia zarządzania twoimi treściami.

Istnieje kilka powodów, dla których wolę WordPressa niż inne platformy, ale moje trzy pierwsze to:

 1. Dostosowania – dzięki WordPress możesz teraz robić wszystko – od tradycyjnego bloga po sprzedaż produktów i usług za pośrednictwem Woocommerce.
 2. Zarządzanie treścią – łatwo dodawać treści i sprawić, by wyglądały świetnie
 3. Ogromna społeczność – będąc tak popularną platformą, łatwo jest znaleźć kogoś, kto wie, jak zrobić coś, czego nie zrobisz.

CEO Hiver / Facebook – Twitter – LinkedIn

Niraj Ranjan RoutSquarespace jest jednym z najlepszych twórców stron internetowych dla małych firm. Największym USP jest to, że małe firmy nie muszą zatrudniać sprawnego programisty, aby zbudować witrynę.

W przeciwieństwie do WordPress, gdzie wymagana jest duża ilość kodowania, Squarespace pozwala przeciągać i upuszczać obrazy i tekst. Gdy tworzysz witrynę, możesz jednocześnie na żywo zobaczyć jej wygląd. kocham to!

Szef produktu w ShortPixel / Facebook – Twitter

Alex FlorescuW przypadku podstawowej witryny łatwym i interesującym rozwiązaniem byłby płaski CMS. Nie masz bazy danych do zarządzania, nie zajmuje ona dużo miejsca na hosting, a może być znacznie szybsza niż duży CMS.

Co więcej, płaski CMS jest zazwyczaj bardzo łatwy w instalacji: po prostu rozpakuj go na swoim serwerze. Ale jeśli twoja strona jest częścią długoterminowej strategii lub jeśli potrzebujesz określonych funkcji, skorzystaj ze starego, dobrego WordPressa. Jest łatwy w utrzymaniu i aktualizacji. Jest łatwy do dostosowania i dostosowania dzięki wielu wtyczkom i motywom. Czy powinienem wspomnieć o ogromnej i przyjaznej społeczności?

Tak więc, jeśli masz prostą stronę, możesz wybrać płaski CMS. W przeciwnym razie odpowiedzią jest WordPress.

Community Manager w Icegram / Facebook – Twitter

Najszybszym sposobem na rozwój małej firmy jest koncentracja na treści. I choć Weebly, Wix pozwala tworzyć piękne strony internetowe, strony blogów – WordPress wciąż jest królem. Możesz zarządzać zarówno dużą liczbą stron, jak i użytkownikami. Aby dodać do tego ogromny katalog bezpłatnych wtyczek, które oferuje WordPress, jest czymś, z czego każda mała firma może skorzystać w pewnym momencie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map