The Inside Scoop na stronach członkowskich

Istnieje wiele różnych sposobów zarabiania na blogu, ale czy zastanawiałeś się nad utworzeniem opcji opartej na członkostwie? Witryny oparte na członkostwie mogą przybierać różne formy. Mogą być całkowicie oparte na członkostwie, a dostępna jest tylko strona docelowa, chyba że uiścisz opłatę. Prawdopodobnie bardziej powszechne są obszary witryny oparte na członkostwie, które wymagają opłaty za dostęp lub subskrypcji strony internetowej lub forum. National Federation for Independent Business (NFIB) stwierdza, że ​​strona oparta na członkostwie to zazwyczaj strona, na której ludzie płacą „miesięczną opłatę za dostęp do treści”. Niektóre rodzaje witryn członkowskich obejmują:


 • Oparte w 100% na członkostwie
 • Kilka bezpłatnych artykułów, a następnie treści premium, czyli członkostwo
 • Specjalne funkcje członkostwa, takie jak warsztaty, treści, filmy
 • Blog oparty na członkostwie lub zawierający części oparte na członkostwie
 • Organizacja, w której musisz być członkiem, aby uzyskać dostęp do dodatkowych lub ukrytych treści

Plusy i minusy witryn opartych na członkostwie

Podobnie jak w przypadku większości modeli, istnieją zarówno zalety, jak i wady, jeśli chodzi o prowadzenie witryny opartej na członkostwie. Doświadczyłem tego z pierwszej ręki wiele lat temu, kiedy prowadziłem magazyn drukowany i internetowy dla czytelników i pisarzy zatytułowany Żółte karteczki. Ten magazyn był pełen artykułów, opowiadań, poezji i reklam. Wersja online oferowała kilka bezpłatnych elementów, które mogli przeczytać osoby odwiedzające po raz pierwszy lub co kwartał (był to kwartalnik). Jednak aby uzyskać dostęp do wszystkich materiałów, musieli zasubskrybować wersję drukowaną lub online magazynu. Było wiele problemów związanych z prowadzeniem witryny opartej na modelu członkostwa, która utrudniała zadanie niż prowadzenie standardowej witryny. Były jednak także nagrody.

Plusy

 • Generuje przychód
 • Możesz zebrać wiele informacji o swoich odbiorcach i tworzyć ściśle ukierunkowane treści
 • Automatyczna lista mailingowa / kolejne
 • Chroni piratów przed kradzieżą dzieł twoich i innych pisarzy

Cons

 • Niektóre osoby opuszczą Twoją witrynę z frustracją
 • Twoje obszary chronione hasłem mogą zostać zhakowane
 • Musisz zachować świeżość i ciekawość treści, ponieważ ludzie za to płacą
 • Będziesz potrzebować pomocy, aby nadążyć za postami na forum i / lub treścią. Jeśli prowadzisz witrynę opartą na członkostwie, nie jest to wystawa jednoosobowa.

Najważniejsze jest to, że jeśli pobierasz opłaty od osób lub wymagasz od nich podania informacji w celu uzyskania dostępu do części witryny, lepiej upewnij się, że zawartość członkowska jest niesamowita, lub będziesz mieć bardzo złych członków.

Udane witryny członkowskie

Bonnie Vanak

Istnieje wiele przykładów udanych modeli witryn członkowskich. Niedawno rozmawiałem z moim przyjacielem pisarzem, autorką bestsellerów New York Times, Bonnie Vanak. Znałem Bonnie od wielu lat i zawsze wiedziałem, że jest mądra i sprytna, jeśli chodzi o biznesowy koniec pisania. Nie zdziwiłem się, kiedy ostatnio odwiedziłem jej witrynę i zobaczyłem, że ma ona strefę tylko dla członków.

zrzut ekranu strony Bonnie VanakZrzut ekranu strony głównej Bonnie Vanak. Zwróć uwagę na przycisk tylko dla członków.

http://ediets.com eDiets wykazuje wahania przychodów, ale jako przykład w drugim kwartale 2012 r. firma przyniosła 5,63 mln USD przychodów i osiągnęła zysk brutto w wysokości 2,81 mln USD. Trudno jest wskazać, co sprawia, że ​​jedna strona odnosi większy sukces niż inna, ale istnieje kilka funkcji eDiets, które prawdopodobnie przyczyniają się do ciągłego sukcesu.

 • Wszystko jest nakierowane na zachęcanie ludzi do zapisania się do usługi. Od strony docelowej, przez artykuły, po bezpłatne oferty – zachęcamy do korzystania z eDiets i rozpoczęcia odchudzania.
 • Oferowany jest bezpłatny profil diety. Oferują one bezpłatny profil, ale profil ten prowadzi nawet do rejestracji w usłudze. Plus, teraz mają twój adres e-mail i dane kontaktowe, ponieważ swobodnie im je podałeś. To naprawdę genialne.
 • Strona jest jasna i łatwa w nawigacji. Wybory są ograniczone, dlatego też te ograniczenia są dla ciebie zrozumiałe.

ProBlogger

Jeśli blogujesz bardzo długo, prawdopodobnie już słyszałeś o tej stronie. ProBloggers oferuje bezpłatny biuletyn i fora, aby pomóc zarówno blogerom, jak i klientom w interakcjach. Ich tematy są aktualne, pogłębione i dobrze zbadane. Darren Rouse jest autorytetem w świecie blogów i stał się głównym źródłem blogowania wszystkiego.

zrzut ekranu probloggeraProBlogger oferuje bezpłatne treści, a następnie treści „pro” za opłatą

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map