Top 10 tematów sportowych Shopify do wprowadzenia zwycięskiej obecności online

Kiedy stajesz przed zadaniem uruchomienia najlepiej sprzedającego się sklepu z artykułami sportowymi / podróżnymi online, możesz ponieść straty. Po drodze musisz dokonać wielu wyborów.


Przede wszystkim musisz zdecydować się na kompleksowy silnik sklepu internetowego i wybrać projekt sklepu, który przyciąga odwiedzających i przekonuje użytkowników do klientów. Następnie musisz zdecydować o podstawowych elementach witryny, takich jak hosting, nazwa domeny, certyfikat SSL itp.

Te wybory mają ogromne znaczenie, a my jesteśmy tutaj, aby pomóc ci w pierwszych dwóch. Dziś przedstawiamy prosty w obsłudze i błyskawiczny silnik Shopify oraz prezentujemy 10 najpopularniejszych tematów sportowych Shopify w tym roku.

Dlaczego właściciele sklepów internetowych wybierają Shopify?

Shopify to obecnie drugi najpopularniejszy silnik handlu elektronicznego i piąty najpopularniejszy system zarządzania treścią na świecie.

Top 5 systemów zarządzania treścią na świecie (źródło: W3Techs.com).

Zarządzanie sklepem za pomocą Shopify jest proste i intuicyjne – dzięki kompleksowemu, łatwemu do zdobycia kokpicie.

Shopify ma łatwy w użyciu edytor stron internetowych.

Strona konfiguracji sklepu Shopify.

Chociaż platforma Shopify nie jest darmowa, jej cena jest więcej niż uzasadniona. Dzięki Shopify nie musisz dodatkowo inwestować w hosting i utrzymanie oprogramowania, ponieważ zespół Shopify dba o wszystko za Ciebie.

Kupuj plany i ceny

Shopify Plany Plan rocznyNielimitowane produkty Analiza oszustw Zaniechany zwrot wózka Kalkulator stawek wysyłki Opłaty za transakcje
Podstawowe Shopify29 USD miesięcznie2,0%
Shopify79 USD / mies1,0%
Zaawansowane Shopify299 USD miesięcznie0,5%

Zalety Shopify

Wśród zalet Shopify są:

  1. Shopify jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Dlatego silnik nadaje się nawet dla początkujących w e-commerce;
  2. Shopify oferuje znakomity hosting, który jest znany z szybkości, jaką zapewnia Twojej witrynie i niezrównanego poziomu bezpieczeństwa.
  3. Nie musisz dbać o aktualizacje, ponieważ zespół Shopify zajmuje się tą sprawą za Ciebie.
  4. Dzięki Shopify Twoja firma nigdy nie jest samodzielna, ponieważ zespół oferuje całodobową pomoc przez telefon, czat internetowy i pocztę e-mail, która rozwiązuje wszystkie problemy związane z funkcjonowaniem silnika.
  5. Silnik ma bogaty sklep z aplikacjami, który zawiera wiele rozszerzeń, które możesz dodać, aby zwiększyć funkcjonalność swojego e-sklepu.
  6. System Shopfify jest wyposażony w potężne narzędzia do optymalizacji SEO, które pozwalają Twojej witrynie uderzyć w markę i dotrzeć do pierwszej strony wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach.

Wybierając sklep sportowy, ważne jest, aby wybrać wysokiej jakości silnik, który stanie się solidną podstawą udanego sklepu internetowego. Shopify jest zdecydowanie jednym z takich rozwiązań, które mogą podnieść poprzeczkę każdej firmy.

Uwaga: Poniżej znajdują się linki partnerskie do szablonu Monster. WHSR otrzymuje opłatę za polecenie, jeśli kupisz za pomocą tych linków.

1- Sports Direction: Sports Gear Store Shopify Theme

Kierunek sportowy - Sports Store Shopify Theme

Dowiedz się więcej: Informacje o motywie | Próbny

Utworzenie wydajnego sklepu rowerowego nie stanowi problemu w przypadku związanego z sukcesem szablonu BikeRound. Ten szablon odzwierciedla najbardziej porywające trendy w projektowaniu i postępy w 2018 roku i pomaga ustanowić wyjątkową obecność w Internecie. Aby zaangażować użytkowników tuż nad zakładką i zapobiec upuszczeniu, motyw zawiera profesjonalny, wciągający górny suwak, który jest optymalny do pokazywania najbardziej kuszących okazji, przedmiotów w sprzedaży, nowych przełomowych nowości i innych. Niewątpliwie motyw BikeRound przyjmuje podejście UX-pierwsze, zapewniając takie dodatkowe rozszerzenia, jak Szybki podgląd produktu, Dodaj do listy życzeń, Katalog kolekcji i więcej.

3- FireUp: Broń / Sklep myśliwski Responsive Shopify Design

Sklep z bronią Responsywny motyw Shopify

Dowiedz się więcej: Informacje o motywie | Próbny

Szablon SoccerSpot został zaprojektowany, aby pomóc Ci zasilać sklep piłkarski w locie, a także z łatwością zaspokoi potrzeby innych sklepów sportowych. Dzięki liczbie gotowych układów stron i typów zawartości masz szansę szybko dostosować swój sklep i upewnić się, że pasuje do Twojej profesjonalnej wizji i tożsamości korporacyjnej. Szablon zawiera zestaw unikalnych ikon, ponad 600 czcionek Google, dodatkowe zdjęcia demo i wiele innych. Otrzymasz również wstępnie zbudowane rozszerzenie wielowalutowe, które jest przydatne do ustawiania różnych cen dla walut dla produktów w twoim sklepie.

5- Kabury: Gun / Hunting Shopify Store Design

Sklep Gun Shopify

Dowiedz się więcej: Informacje o motywie | Próbny

Jason to sklepowy sklep z sztukami walki o wysokim kontraście, pełen akcji, który skutecznie usprawnia użytkowników od wpadnięcia do sklepu do finalizacji zakupu. Strona główna motywu jest zoptymalizowana pod kątem zaangażowania dzięki 14 niestandardowym typom bloków treści, z których możesz skorzystać. Ponadto użytkownicy są zobowiązani do znalezienia opcji sortowania, które zapewnia ten temat bardzo wygodnie. Będą mogli sortować produkty według nazwy, ceny, popularności i innych kryteriów.

7- Motyw wyposażenia Shopify Shopify

Sprzęt turystyczny Shopify Theme

Dowiedz się więcej: Informacje o motywie | Próbny

Motyw BasketStore jest pełen pasji i skoczny, w pełni responsywny i zoptymalizowany pod kątem konwersji. Przyciski CTA w kolorze pomarańczowym są ustawione ostrożnie i zoptymalizowane pod kątem konwersji. W połączeniu z mozaikowymi siatkami produktów i zdjęciami w wysokiej rozdzielczości Retina, zapewniają one wysoki współczynnik konwersji. Na szczęście zadanie ponownego kolorowania motywu BasketStore jest proste dzięki Theme Color Switcher i kilku gotowym schematom kolorów. Dzięki temu rozszerzeniu premium z łatwością uzyskasz pełną zgodność projektu sklepu i tożsamości korporacyjnej.

9- CatchFish: Artykuły rybackie Responsive Shopify E-shop

Artykuły i sprzęt wędkarski Shopify Szablon

Dowiedz się więcej: Informacje o motywie | Próbny

Szukasz jednego z najmodniejszych i najbardziej funkcjonalnych motywów sportów ekstremalnych? EnergyIn byłby w 100% dopasowany. Ten responsywny szablon otwiera się z wiodącą, bogatą w obrazy stroną główną, która upraszcza nowych gości witryny bezpośrednio do katalogu produktów z możliwością filtrowania. Dzięki rozszerzonym opcjom sortowania znalezienie potrzebnego produktu w optymalnym przedziale cenowym nie stanowiłoby żadnego problemu. Dodatkowe ulepszenie UX występuje dzięki wstępnie zbudowanemu rozszerzeniu Ajax Cart, które eliminuje wszelkie zakłócenia w sposobie dokonywania zakupu przez użytkownika.

Mamy nadzieję, że ten motyw sportów motywacyjnych Shopify zainspirował Cię. Nie wahaj się zasilić swojego najlepszego sklepu internetowego jednym z tych trendów. Życzymy powodzenia w tym przedsięwzięciu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me