Onderwerp: من از شرکت های میزبانی 28 برای پشتیبانی چت زنده درخواست دادم

برای پشتیبانی میزبانی – من ترجیح می دهم چت های زنده بیش از تماس های تلفنی به دلیل:


  • کبت کردن در مورد مسائل فنی از طریق کلمات ، تصاویر و ضبط صفحه نمایش ساده تر است
  • مکالمات در تماس های تلفنی خارج از کشور گاهی اوقات مفید هستند – مخصوصا هبگام صحبت کردن اصطلاحات فنیه.

پشتیبانی چت زنده نیز بهتر از ایمیل در نظر من است ، ارا (معمولا) مشکلات شما را در محل حل می کند. در حالی که با ایمیل یا سیستم خرید بلیط ، ساعت ها یا حتی روزها برای حل یک مسئله کوچک طول خواهد کشید.

برای دو ماه گذشته من تحت پوشش قرار گرفتم و با شرکت های میزبانی 20 + از طریق سیستم های چت زنده خود تماس.

چه کاری کردم؟

مون ساده بود.

من از هر وب سایت شرکت میزبانی وب بازدید کردم ، از طریق سیستم چت زنده خود درخواست پشریرود وکردو و اربد وراو دربو و دکرشو و ینرددم همچنین مدت زمان انتظار برای دریافت اولین پاسخ برای هر جلسه ثبت شد.

این چیزی است که من کشف کردم

نتایج و اظهارات من در جدول زیر آمده است.

میزبان وبتعداد تلاشمیانگین زمان انتظارراضی؟ سخنان
A2 میزبانی وب3پاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه بسیار خوب در کل.
Arvixe16 دقیقه 28 ثانیهامکان دسترسی به کارکنان پشتیبانی از طریق چت زنده وجود ندارد. سیستم درخواست داد که به جای آن یک ایمیل بفرستم نگاهی به تصویر -2 (در زیر) برای مرجع.
تالارها12 دقیقه 2 ثانیهدر زمان تماس با چت زنده آفلاین بود نگاهی به تصویر -3 (در زیر) برای مرجع.
CoolHandle18زتیبانی چت زنده ارائه نشده است
پارادایم مهم1زتیبانی چت زنده ارائه نشده است
میزبانی Dot5132 .انیهدر زمان تماس با چت زنده آفلاین بود همچنین ، توجه داشته باشید که کاربران قبل از گروکاد الس Dreamال السلام.
DTS-NET120 .انیهپاسخ بسیار سریع – با پشتیبانی خیلی خوشحال نیستم. میانگین تجربه
eHost211 ثانیهپاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه بسیار خوب در کل.
نیک115 .انیهدکمه چت زنده را در سایت GoDaddy پیدا نمی کنید ، اما آنها دو شماره محلی (مالزی) برای تماس با شما ارائه من یکی از شماره ها را امتحان کردم و تماس من در 10 ثانیه برداشت شد. متأسفانه ، مشکلات من بعد از دقیقه 10 روی تلفن حل نشده باقی مانده است. کارکنان پشتیبانی با محصول خودشان خیلی آشنا نبودند. سرانجام منصرف شدم و تماس تلفنی را تمام کردم.
GoGetSpace110 ثانیهفقطتیبانی فروش از زریق چت زنده در دسترس است ، اما اارکنان نتپشبانی مفید و بسیار آگاه بودند. تجربه عالی در کل.
GreenGeeks120 .انیهپاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه بسیار خوب در کل.
میزبان رنگ18 دقیقه 5 ثانیهمدت زمان انتظار HostColor از اسکایپ به جای یک سیستم چت زنده در سایت استفاده می کند. اربران نیاز به اضافه کردن رنگ میزبان در تماس اسکایپ قبل از ارتباطات.
HostGator در44 دقیقهامکان دسترسی به کارکنان پشتیبانی از طریق چت زنده وجود ندارد. سیستم درخواست داد که به جای آن یک ایمیل بفرستم نگاهی به تصویر -4 (در زیر) برای مرجع.
وب هاستینگ14 دقیقه 20 ثانیهمان واکنش منطقی ، سوالات به طور حرفه ای پاسخ داده شده است. تجربه خوب در کل.
Hostده Hostpapa13 ثانیه پاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه بسیار خوب در کل.
iPage11 دقیقه 10 ثانیهیکاسخ طولانی به نظر می رسید ، اما کارمندان پشتیبانی خود بسیار دوستانه و مفید بودند. تجربه خوب در کل.
سایتها130 .انیهپاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. سیستم پشتیبانی چت بسیار معروف (تصاویر زیر را ببینید) en zijn پشارمندان پشتیبانی بسیار مفید است. تجربه عالی در کل.
WebHostFace225 ثانیهپاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه عالی در کل. با توجه به اینکه WebHostFace ارژ کمتر ا،ت ، این شرکت من را با پشتیبانی از چت عالی زندگی خود دشگف.
Vrouw WP22 ثانیهبعد از 3 ثانیه در سایت شما یک جعبه گپ ظاهر می شود. من یک پاسخ فوری از جعبه چت دریافت کردم و سوالاتم به طور حرفه ای پاسخ داده شد. توجه داشته باشید ، با این حال ، کاربران باید برای پشتیبانی فنی از WP Engine خود وارد شوند.

جدول تنها داستان نیمه گفت

در این آزمایش مواردی از قبیل اصالت و مهارت های ارتباطی وجود دارد که نمی توانم آن را تعیین کنم و رب.

یکی از اعضای هیئت مدیره InMotion Hosting در طول جلسه چت زنده ما یک مشکل بالقوه با حساب کاربری من (که من از آن آگاه نبودم و می توانستم نادیده گرفته شود) متوجه شدم و ابتکار عمل را برای حل آن کردم.

ن N.ولا N. از SiteGround اخساس خوبی از طنز داشت و سرگرم کننده بود تا با هم گپ بزنیم.

روز بعد WP Engine یک ایمیل پیگیری فرستاد تا اطمینان حاصل کند که مشکل من حل شده است.

و ، برای برخی از شرکت ها ، می توانید احساس کنید که آنها به خوبی آماده پرسش های گفتگوی زنده هستند. به عنوان مثال ، یک دکمه چت زنده در بالای هر صفحه از وب سایت BlueHost موجود است. Alle rechten voorbehouden InMotion ، WebHostFace ، Host1Plus g HostPapa ، Hostgator en SiteGround است.

این چیزهای کوچک مهم هستند اما در جدول بالا نمی توان اندازه گیری و رتبه بندی کرد.

زتیبانی چت زنده در دسترس نیست

قبل از برداشتن هر نتیجه ای از این ، دو مورد که باید در ذهن داشته باشید وجود دارد:

  1. من در مالزی زندگی می کنم ، منطقه زمانی GMT ​​+ 8. زمان تماس معمولی من در این آزمایش 2 به 5 سزال المال المال الزال الزال الزال التال zal je er niet inhouden من فکر نمیکنم انتظار داشته باشا.
  2. زت زنده تنها راه شرکت های میزبانی امروزه پشتیبانی نیست. اغلب کاربران می توانند از طریق ایمیل ، تلفن ، و همچنین رسانه های اجتماعی پس از فروش پشنیبانی کند. به جز GoDaddy در این مورد ، هنوز باید از پشتیبانی تلفن در این آزمایش امتحان کنم.
  3. برای میزبانی A2 – این چیزی است که لوری به من گفت پس از خواندن و ویرایش پست من

من از A2 Hosting استفاده می کنم و همیشه فقط برای آنها ایمیل ارسال می کنم. من هرگز در طی چند دقیقه برگشت به من مشکلی نداشته ام, اما هرگز مشکلی نداشته ام که به یک گفتگوی زنده نیاز به تعداد زیادی عقب و جلو نیاز داشته باشم, بنابراین جالب بود که آنها فراموش نشدند. اینطور نیست

Afbeelding-1: من نتوانستم از طریق چت زنده به پشتیبانی میزبانی A2 دسترسی پیدا کنم و به شما توصیه شد به جای آنیکر.Afbeelding-2: هیچ کس پاسخگوی درخواست چت من در B3 نبود. هیئت مدیره چت به جای آن ایمیل من را درخواست کرد.Afbeelding-3: سیستم Chat آفت BulwarkHost آفلاین بود زمانی که من از آن خارج شدم.Afbeelding 4: تمام بخش ها در HostMetro در زمان برقراری تماس آفلاین بودند.

امیدوارم این پست برای کسانی که در جستجوی یک میزبان وب هستند مفید باشد. اطمینان حاصل کنید که شما همچنین چک کنید بررسی عمیق میزبانی ما برای جزئیات بیشتر.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me