Ekspertu intervija: Andžela Anglija par naudas pelnīšanu darot to, kas jums patīk

Angela Anglija ir Untrained Housewife un Blissfully Domestic dibinātāja. Viņai ir veiksmīga rakstniecības karjera un viņa kaislību dēļ ir pārdevusi daudz e-grāmatu. Jūs varat atrast viņu vietnē angengland.com un uzzināt vairāk no viņas vebināriem vietnē Creative rentabilitāte.


Es viņu intervēju, lai uzzinātu, kā emuāru autori var gūt panākumus pašu rakstīšanas karjerā.

J: Pastāstiet mums, kā sākās jūsu rakstīšanas karjera. Kas jums palīdzēja gūt panākumus? Kādus īpašus pasākumus veicāt, lai reklamētu savu pirmo grāmatu “Sētas zemkopība uz akra”?

Mana karjera tiešsaistes satura veidošanā sākās, kad piedzima mans trešais bērns. Vairs nebija iespējams turpināt strādāt ārpus mājas un apmaksāt bērnu aprūpes izmaksas.

Man bija nepieciešami tikai USD 250 mēnesī, lai dzīvotu, tāpēc es rakstīju mazām satura vietnēm, lai izveidotu publicēto klipu portfeli. Es ilgi nestrādāju pie šīm zemām likmēm, bet tos izmantoju, lai stratēģiski veidotu publicēto darbu par tēmām, kuras vēlējos turpināt. Cik ātri vien iespējams, es sāku pieteikties uz atlikušo ienākumu pozīcijām, kur es varētu veidot pastāvīgus ienākumus.

Man bija aģents manai pirmajai tradicionāli izdotajai grāmatai, jo viņi bija tieši sazinājušies ar mani savstarpējā drauga un mana emuāra rezultātā. Kad runa bija par manas grāmatas “Sētas zemkopības audzēšana uz akra (vairāk vai mazāk)” izkārtošanu, es kopā ar viņu strādāju, lai izveidotu pārliecinošu un kopsavilkumu. Aģenti var būt noderīgi, lai iegūtu tiešu kontaktu ar izdevējiem un atklātu, kāda veida grāmatas viņi meklē un ir 15% maksas vērts. Pēc manas pirmās grāmatas izdevēji tieši sazinājās ar mani.

Pirmajai grāmatai vissvarīgākais, ko es izdarīju, bija darbs ar draugiem un kolēģiem, lai izveidotu grāmatu parakstīšanas iespējas, iepazīstinātu ar podcast intervētājiem un grāmatu pārskatus viņu vietnēs, Amazon un Goodreads. Es strādāju ar citām vietnēm, emuāru veidošanu un sabiedrības grupām utt., Lai izveidotu savu kopējo “platformu”, kas piesaistīja izdevēja uzmanību. Tas arī radīja stabilu pamatu grāmatas izlaišanai. Kad patērētāji salīdzināja manu nosaukumu ar līdzīgām grāmatām, viņi redzētu daudz atsauksmju, emuāru ierakstu un pozitīvas atsauksmes, kas mudināja veikt pirkumus.

J: Kā emuāru autori var sākt radīt ienesīgu e-grāmatu un pārvērst to satura veidošanas karjerā?

E-grāmatas rakstīšana ir paredzēta, lai atrastu saldo vietu starp unikālu, saistošu nosaukumu un pietiekami plašu potenciālo auditoriju. Jūsu grāmatai jābūt pietiekami koncentrētai, lai piesaistītu potenciālā klienta uzmanību, taču ne tik šaurai, lai tikai daži cilvēki to vēlētos iegādāties. Sākumā tas var būt izaicinājums, tieši tāpēc es vienmēr esmu pieejams prāta vētras tēmām un nosaukumiem kopā ar saviem vebināra studentiem. Tas, iespējams, ir vissvarīgākā lieta, nevis faktiski grāmatas rakstīšana.

Ienākumi no grāmatām parasti ir lēni – jūsu honorāru pārbaudes no Amazon sāksies nelielas un sporādiskas. Kad esat publicējis vairākus nosaukumus un izveidojis sev vārdu, jūsu ienākumi palielināsies un pieaugs eksponenciāli.

Angela AnglijaAngela Anglija

J: Kā emuāru autoriem vajadzētu reklamēt savas pašreizējās vai gaidāmās grāmatas, lai palielinātu karjeru?

Lieciet, lai jūsu centieni kalpotu dubultam pienākumam. Ja es rakstu žurnāla rakstu, es jautāju, vai es rakstā varu iekļaut citātu no manas grāmatas, lai reklamētu šo grāmatu. Es arī mēģināšu tirgoties ar draugu vai parakstīt bijušos klientus kā filiāles, lai mudinātu viņus reklamēt manu grāmatu.

Jūsu e-pasta saraksta izveidošana ir ļoti svarīga. Kad jums būs pārliecinošs izvēles piedāvājums, reklamējiet to visur. Piemēram, es piedāvāju savas grāmatas pielikuma lapas kā bezmaksas lejupielādi no savas vietnes. Ja kāds iegādājas “Sētas zemkopību” un vēlas lejupielādēt izdrukājamos materiālus, viņi abonē manu adresātu sarakstu, kur var uzzināt par manu nākamo grāmatu. Tas lasītājam dod vēl vienu iespēju sazināties ar jums.

Ja jums vēl nav e-pasta saraksta, nekavējoties izveidojiet to. Jūs nekad neteiksit: “Es pārāk ātri sāku savu biļetenu sarakstu un man ir pārāk daudz abonentu.” Es esmu uzrakstījis rakstu par to, kā izveidot bezmaksas biļetenu, izmantojot Mailchimp.

J: Pastāstiet mums par drukāšanu pēc pieprasījuma (POD) un tās priekšrocībām / trūkumiem jauno grāmatu autoriem.

Pirms POD pašizdevniecības autoriem bija jāiegādājas 500 vai 1000 grāmatu un tirgus eksemplāru, pašiem tie jāpārdod un jāizplata. Tas bija pārāk dārgi vidējam soloprēnam vai iesācējam.

POD ļauj autoriem apmaksāt grāmatas iespiešanas izmaksas pēc to pārdošanas. Piegādes izmaksas rodas no klienta pirkuma, nevis no jūsu kabatas. Tādā veidā jūs zaudēsit nelielu peļņu, bet bez lielām sākotnējām izmaksām vairāk rakstnieku var izmēģināt savus spēkus izdevējdarbībā.

Lielākais trūkums ir tas, ka POD joprojām ir ierobežots. Grāmatas drukāšana pilnās krāsās joprojām var būt dārgi. Vēl viens trūkums ir tas, ka liela daļa izdevēju peļņas nonāk ražošanas izmaksās. Tā vietā, lai saņemtu milzīgu atlaidi drukāšanai drukātajā drukāšanā, jūs maksājat prēmiju par tikai viena vai divu eksemplāru publicēšanu vienlaikus.

Pēdējais trūkums ir pārbaužu un līdzsvara trūkums. Izmantojot tradicionālo izdevniecību, vairākas grāmatas katru grāmatu pirms drukāšanas pierāda. Esmu redzējis dažus nobružātus pašizdevušos nosaukumus, kas nekad nebūtu tikuši līdz izdevējam. Kad publicējat sevi, nekaunieties sev un citiem pašizdevumu autoriem ar sliktu produktu. Izveidojiet kaut ko patiesi profesionālu un labi izstrādātu.

J: Kāds ir jūsu ieteikums emuāru autoriem, kuri interesējas par žurnālu izlikšanu un maksas vietām?

Es uz to raugos no perspektīvas, kas man jāzaudē? Ja meklējat žurnālus vai apmaksātus izvietojumus, pārejiet no “nav rakstu” uz iespēju publicēt kādu darbu. Ja domājat: “Ja es kāpinu uz 100 un divi saku“ jā ”, tas ir zems”, atcerieties, ka divi apmaksāti izvietojumi ir par diviem vairāk nekā jums bija pagājušajā mēnesī. Izmantojiet šos rakstus, lai izmantotu vairāk iespēju. Pirmie daži būs vissmagākie, taču no turienes tas viss ir lejā.

Es iesaku autoriem nerēķināties ar pieņemšanām un noraidījumiem. Tā vietā saskaitiet aktīvos vaicājumus. Tas ir kaut kas, ko es iemācījos, veicot izaicinājumu “30 jautājumi 30 dienu laikā” kopā ar draugu. Tā kā mūsu mērķis bija katru dienu izvietot noteiktu vaicājumu daudzumu, mēs aktīvi virzījām ārštata rakstīšanas karjeru uz priekšu.

Es pazīstu rakstnieku, kuram vienmēr ir 10 aktīvi vaicājumi vienā reizē. Saņemot atbildi uz vaicājumu, viņa dod 24 stundas, lai aizstātu šo vaicājumu ar citu neatkarīgi no rezultāta. Pirms sākt rakstīt rakstus, viņa uzdod jautājumu citam žurnālam. Šī metode ļauj viņai koncentrēt uzmanību uz to, kas viņai ir kontrolē, nevis noraidījumus.

J: Visi galīgie padomi, kas palīdz emuāru autoriem kļūt par grāmatu autoriem?

Piešķiriet grāmatai vispārēju stāstu vai formu. Katrai sadaļai vajadzētu būt unikālam mērķim. Esmu redzējis dažas šausmīgas e-grāmatas, kuras vienkārši tika izgrieztas un ielīmētas emuāra ziņas bez pārejām, bez stāsta arkas, bez formatējuma un virziena. Pat ne fantastikas darbiem vajadzētu būt virzienam, kā diktēt grāmatas kustību.

Tas ir iemesls, kāpēc es vienmēr sākt ar s. Pēc tam es varu iztēloties grāmatas plūsmu. Tas ir tas, kas trūkst daudzās emuāru autoru grāmatās: viņi nemaz nedomā par visu pēc garuma, domājot par grāmatu kopumā.

Visa darba ieskicēšana pirms laika ir noderīga, lai uzsvērtu, vai ir kādas nepilnības, un palīdz emuāru veidotājiem vizualizēt pāreju uz lielākiem darba elementiem.

Es iesaku arī izmantot ārpakalpojumus jomām, kurās neesat tik spēcīgs, lai ātrāk paveiktu savu darbu un izveidotu patiešām profesionālu produktu. Tad jūs varat pāriet pie nākamā nosaukuma.

Īpašs paldies Angelai par šo acu atvēršanas perspektīvu pārejā no emuāru autora uz rakstīšanas profesionāli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map