Intervija ar tīmekļa mitinātāju: Arvixe Hosting dibinātājs Arvand Sabetian

Arvīds Sabetians, Arvixe Hosting dibinātājs un izpilddirektors, divus gadus pēc kārtas, 2002. un 2003. gadā, nolaidis Inc 30 līdz 30 gadus vecam.


Saskaņā ar rakstu par Inc, Sabetian pirmais sāka savu uzņēmumu – Arvixe pēc vidusskolas jaunākā gada. Sākot koledžu, viņš nevēlējās atteikties no sava uzņēmuma; Tātad, ko viņš pārliecināja dažus draugus palīdzēt viņam turpināt to darboties, kamēr viņi ieguva grādus. 2008. gadā jaunajam uzņēmējam bija paredzēts pabeigt grādu inženierzinātnēs, un tajā pašā laikā viņa uzņēmums Arvixe katru gadu ienesa apmēram 150 000 USD peļņu. Viņš nolēma dot Arvixe vēl vienu gadu…, un pārējais ir vēsture.

Šodien Arvixe no viena cilvēka darbības pārtapa uzņēmumā, kas nopelna vairākus miljonus. Uzņēmums joprojām ir privātīpašums un atrodas San Luis Obispo, Kalifornijā. Man visvairāk interesē Arvixe, ka, lai arī uzņēmumā ir vairāk nekā 100 darbinieku, tam nav galvenā biroja. Jā – jūs lasījāt pareizi. Ikviens no uzņēmuma 130 darbiniekiem strādā attālināti no savas atrašanās vietas. Pārsteidzoši, vai ne? Gaidīsim šodien mūsu godājamo viesi – Arvandu Sabetianu un uzzināsim vairāk šodienas intervijā.

Par biznesu & Tīmekļa mitināšana

Sabetian kungs, sveicam un apsveicam ar iesaistīšanos Inc. 5000 trīs gadus pēc kārtas 2011., 2012. un 2013. gadā. Ir liels pagodinājums būt šeit šodien kā mūsu intervijas viesim. Arvixe ieņēmumi no 2009. līdz 2012. gadam palielinājās gandrīz astoņkārtīgi. Lūdzu, pastāstiet mums, kāds ir uzņēmuma veiksmes noslēpums?

sebatian

Nodrošināt pilnībā pieejamus tīmekļa mitināšanas risinājumus ar bezjēdzīgu pieeju kvalitātes un pieejamības apvienošanai, kas šobrīd mūsu nozarē nav saskaņoti..

Mūsu plāni ir unikāli ar to, ka tie nodrošina lielāko tehnoloģiju apakškopu, kas nepieciešama mūsdienu populārākajām atvērtā pirmkoda lietojumprogrammām. Tāpēc pastāv izredzes, ka neatkarīgi no lietojumprogrammas, kuru izvēlaties savas vietnes darbināšanai, mums ir plāns, kas to atbalstīs.

Ko mēs varam uzzināt vairāk par Arvixe biznesu??

Arvixe šobrīd ir 12 miljonu dolāru uzņēmums ar ~ 130 darbiniekiem, kuri visi strādā attālināti visā pasaulē. Vairāk nekā puse mūsu darbinieku dzīvo un strādā ārpus ASV un Eiropas. Pašlaik mūsu koplietotajās, tālākpārdevēju un vps / speciālajās / mākoņa platformās tiek mitināti vairāk nekā 250 000 domēnu.

Kaut arī mēs esam izauguši no tā, ka vienkārši sniedzam dažus no augstākā līmeņa pakalpojumiem koplietojamo hostingu nozarē (Linux un pēc tam Windows), gandrīz 25% no mūsu pašreizējiem ieņēmumiem veido mūsu VPS / Cloud risinājumi. Mūsu mērķis ir turpināt attīstīt šo mūsu biznesa aspektu, jo mēs piedāvājam lielāku produktu komplektu dažādos cenu punktos, lai apmierinātu gan iesācējus, gan pieredzējušus lietotājus, kuri vēlas mitināties savā vidē..

Ir pārsteidzoši redzēt, kā lietas darbojas kopā Arvixe, kad gandrīz visi jūsu darbinieki strādā attālināti. Jūs pieminējāt vairākus dažādus Arvixe piedāvātos mitināšanas piedāvājumus – kurus es uzskatu, ka daži no lasītājiem būtu ieinteresēti uzzināt vairāk. Vai jūs, lūdzu, varat iepazīstināt ar katru Arvixe hostinga paketi un tās mērķauditoriju?

Protams. Īsumā –

 • Personīgā klase – paredzēta maznodrošinātiem, personīgiem un maziem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams ātrs risinājums, lai savas vietnes ievietotu tiešsaistē.
 • Biznesa klase – lai arī joprojām tiek dalīta mitināšana, biznesa serveros ir 1/4 tikpat daudz klientu, cik mūsu PersonalClass. Lietotājiem šajos serveros ir piešķirts vairāk resursu, un serveri bieži darbojas ar augstāku uzticamības un veiktspējas līmeni nekā mūsu PersonalClass plāni.
 • Tālākpārdevēju klase – tālākpārdevēju plāni, kas ļauj klientiem pašiem izveidot vairākus dalītas hostinga plānus. Tas ļauj tālākpārdevējam norēķināties tieši ar klientu un vienkārši piedāvāt klientiem pielāgotu plānu un kontu, ievērojot noteiktos ierobežojumus..
 • VPS klase / mākoņa klase – mūsu nākamās paaudzes plāni, izmantojot Hyper-V virtualizāciju, nodrošina zemu izmaksu gatavu speciālu vidi ar iepriekš ielādētu programmatūru, lai palīdzētu gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem ātri nokļūt. Mūsu filozofija ir tāda, ka, izmantojot mūsu VPS, jūs iegūsit tādu veiktspēju, kādu jūs sasniegtu, izmantojot uzlabotos VM / Cloud pakalpojumus, taču jums ir pieejama vadība un programmatūra, kas palīdzēs jums ērti pārvaldīt savu VM.
 • Specializēta klase – to parasti izmanto pieredzējuši lietotāji un uzņēmumu klienti, kuriem nepieciešama īpaša arhitektūra, un mūsu pārdošanas komanda var palīdzēt salikt risinājumu.

Arvixe kopīgais tīmekļa mitināšanas darījums - sākot no USD 4 mēnesīArvixe kopīgais tīmekļa mitināšanas darījums – sākot no USD 4 mēnesī

Uz personīga fona & Dzīve

Es saprotu, ka jūs bijāt students inženierzinātnēs. Bet šeit jūs esat, pats vadāt vairāku miljonu IT uzņēmumu. Kāds ir jūsu stāsts aiz tā? Kā Arvixe sāka darbu pirmajā vietā?

Es nodarbojos ar vietējā apgabala klientu tīmekļa dizaina darbu un nolēmu viņiem palīdzēt mitināšanas jomā. Tā kā pirmsskolā bija spēcīga datorzinātņu un datorzinātņu fona informācija, es varēju iemācīties pamatus un ātri pāriet uz vienu no saviem serveriem, jo ​​mana klientu bāze pieauga pirmo 6 mēnešu laikā..

Sekojošie 4 gadi piedzīvoja lēnu izaugsmi, pateicoties tam, ka mans laiks tika sadalīts starp Arvixe un skolu. Pēc skolas beigšanas es pavadīju apmēram 4 mēnešus un atkārtoti darīju vietni un uzsāku mūsu saistīto programmu. Turklāt es izveidoju dažas no atvērtā koda partnerībām, kas līdz mūsdienām virzīja mūsu izaugsmi 2009. gadā.

Kā tas ir piederēt un vadīt tādu ātri augošu, globālu uzņēmumu kā Arvixe? 

Es esmu diezgan gatavs, tāpēc es katru dienu strādāju ar daudziem dažādiem vadītājiem, lai palīdzētu viņiem veikt ikdienas aktivitātes. Tā kā mēs esam attāls uzņēmums, tas ļauj man efektīvi komunicēt un, iespējams, konkrētā dienā tikt galā ar vairākiem dažādiem jautājumiem.

Galu galā Arvixe mēs zinām, kā mēs šeit nokļuvām. Tas bija saistīts ar kvalitatīva produkta nodrošināšanu ar labiem atbalsta pakalpojumiem. Jebkuram augošam uzņēmumam ir izaicinājumi un jautājumi, kas jāatrisina. Tomēr mēs ņemam vērā iepriekšminēto un turpinām pārliecināties, ka katrs mūsu veiktais virziens ir vērsts uz augstas kvalitātes produktu un atbalsta pakalpojumu sniegšanu.

Skatos uz priekšu & Atzinums

Pēdējos gados mēs esam redzējuši diezgan daudz lielu pārņemšanu un apvienošanos – mitināšanas uzņēmumu dibinātāji veica miljonus, ja ne pat miljardus. Kāda ir jūsu doma šajā sakarā? Nākamo 18 mēnešu laikā izpārdošana vai citu uzņēmumu pirkšana ir daļa no Arvixe paplašināšanās plāna?

Konsolidācija ir jebkuras nozares sastāvdaļa. Mums ir paveicies, ka esam pietiekami lieli, lai spētu konkurēt ar lielākiem uzņēmumiem mārketinga jomā, un mēs esam spējuši izmantot radošas mārketinga stratēģijas, lai šodienas tirgū atrastu nišas, kuras lielākie uzņēmumi ir palaiduši garām..

Mūsu mērķis ir turpināt ieviest jauninājumus, lai augtu organiski, vienlaikus izmantojot jebkuru iespēju iegūt veselīgu klientu bāzi, kurai ir jēga mūsu izaugsmes stratēģijā. Gadu gaitā esam ieguvuši mazas klientu bāzes un to darīsim arī turpmāk, kad vien tāda būs izdevība.

Pēdējais jautājums. Jūsuprāt, kas padara labu hostinga pakalpojumu? Kādi ir galvenie punkti, kas jāņem vērā, izvēloties tīmekļa mitinātāju?

Man trīs svarīgākie aspekti ir –

 1. Gatavo atslēgu – mitināšanas kontam jābūt viegli un ātri lietojamam. Lai gan tas ir atkarīgs no lietotāja zināšanām, daļēji pieredzējušam lietotājam ir vajadzīgas tikai dažas minūtes, lai sāktu darbu ar kādu no mūsu produktiem, kamēr lielāko daļu no tiem uzreiz nodrošina iepirkumu grozs..
 2. Kvalitāte – tīmekļa mitināšanā kvalitatīvs produkts attiecas uz uzticamību un veiktspēju. Mēs izmantojam daudzas tehnoloģijas, lai nodrošinātu, ka mēs arī turpmāk nodrošinām visaugstāko uzticamību un veiktspēju. Kaut arī dalītajā mitināšanā vienmēr var rasties problēmas, mūsu tehnoloģija nodrošina, ka mūsu klientiem ir vismazāk problēmu nekā lielākajai daļai pakalpojumu sniedzēju, kas šobrīd darbojas tirgū..
 3. Atbalsts – tā kā mēs esam pieauguši, mēs šodien esam pārgājuši no pakalpojumu sniegšanas simtiem klientu uz gandrīz simts tūkstošiem unikālu klientu. Tas nozīmē, ka dienā mēs apstrādājam tūkstošiem pieprasījumu. Mūsu mērķis ir vienmēr ieviest jauninājumus un veidot sistēmas, lai ne tikai pareizi apstrādātu šādus pieprasījumus, bet arī pārliecinātos, ka mēs to darām labāk nekā konkurence.

Tas ir viss. Paldies vēlreiz par jūsu laiku. Vai ir ko piebilst, pirms beidzam šo interviju?

Nē, paldies par jūsu laiku.

Uzzināt vairāk

Jūs varat sazināties ar Sabetian un komandu Facebook, Twitter un Google+. Arvixe Hostings šobrīd ir mūsu izsekošanas sarakstā. Manu pārskatu varat izlasīt šeit.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map