Intervija ar tīmekļa mitinātāju: Pressidium Hosting līdzdibinātājs Endrjū Žoržs

Nesen WHSR bija tas gods un privilēģija vadīt ekskluzīvu interviju ar Andreid Georges, Pressidium līdzdibinātāju. Es arī pabeidzu godīgu pārskatu par šo WordPress vietņu mitināšanas pakalpojumu, kuru varat izlasīt šeit. Tāpat kā visos mūsu pārskatos, es rūpīgi pārbaudīju pakalpojumu un piedāvāju skaidras atsauksmes par to, kas darbojas un kas jums būtu jāzina.


Ievads

iemeta

Sveiks, Endrjū, kā tev klājas? Esmu pagodināts, ka šodien jūs esat mūsu intervijas viesis.

Paldies Džerijam, tas ir arī gods un privilēģija mitināties jūsu emuārā.

Parunāsim par sevi un savu uzņēmumu Pressidium. Kā jūs raksturotu savu kā Pressidium līdzdibinātāja lomu.

Kā starta līdzdibinātājs es iesaistos visos biznesa aspektos, sākot no produktu izstrādes, inženiertehniskajiem un tehniskajiem jauninājumiem līdz izaugsmes plānošanai, pārdošanai un mārketingam..

Mēs esam izveidojuši uzņēmuma klases platformu, kas ļauj WordPress vietnēm pārsniegt mākoņdatošanas līmeni un faktiski gūt reālas uzņēmējdarbības priekšrocības. Mēs palīdzam samazināt klientu izmaksas, ātri reaģēt uz mainīgajiem biznesa apstākļiem un nodrošināt vienkāršotus pārvaldības rīkus.

Man ļoti patīk sadarboties ar klientiem, ir lieliski uzzināt un dzirdēt, kā darbojas viņu bizness un kā Pressidium var viņiem palīdzēt (un ir palīdzējis) viņiem ar savām ausīm. Mēs patiešām redzam katru klientu kā partneri un smagi strādājam, lai izveidotu spēcīgas attiecības ar viņiem.

Kas ir tas, kas jūs visvairāk aizrauj strādāt Pressidium?

Es domāju, ka Pressidium ietekme uz mitināšanas nozari mani visvairāk satrauc. Pressidium zemo cenu / augstas veiktspējas dizains dod ikvienam iespēju izjust Enterprise Architecture Hosting priekšrocības. Tas vairs nav premium klases pakalpojums, kuru var izmantot tikai daži priviliģēti klienti.

Izmantojot mūsu modeli, katrs klients, kurš izmanto platformu Pressidium® Pinnacle, piedzīvos, ko nozīmē kvalitatīva, uzņēmuma līmeņa veiktspēja un serviss bez astronomiskas cenu zīmes.

“Es iemīlēju savu pirmo 300 baudmodemu.”

Vai varat pastāstīt mums vienu lietu, ko vairums cilvēku par sevi nezina?

Tas, ko daudzi cilvēki nezina, ir tas, ka es jau no ļoti jauna vecuma biju tehniķis. Es visu mūžu būvu inženierzinātnēs un veidoju darbus, sākot no eksperimentiem ar elektroniku un sava radītā šķiņķa radio veidošanas 10 gadu vecumā līdz brīnišķīgas programmatūras inženierijas pasaules atklāšanai un sava pirmā Atero 500 spēles klona izstrādei (pulksten 12). Mana patiesā mīlestība bija tīkls, tas, ka esmu savienots ar kaut ko lielāku un lielāku par sevi, vienmēr mani fascinēja. Es iemīlēju savu pirmo 300 datu pārraides modemu (jūs zināt precīzu veidu no “WarGames” pārvietojuma) un iezvanot VAX / VMS lieldatoru vietējā tehnoloģiju koledžā. Toreiz, vecajos labajos laikos, jums bija vajadzīga liela pacietība.

Augot, es tomēr sapratu, ka patiesībā esmu problēmu risinātāja. Es vienmēr atradu sevi identificēt problēmu, analizēt to un nākt klajā ar risinājumu. Tā rezultātā 15 gadu vecumā es nolaidu savus pirmos tehnoloģiskos darba vietu veidošanas serverus un lokālos tīklus, un mana karjera un aizraušanās ar datoriem vienkārši turpināja attīstīties. Kopš tā laika ir pagājuši vairāk nekā 20 gadi, bet mana mīlestība pret disciplīnu nav mazinājusies.

Es paņēmu Pressidium šo attieksmi pret problēmu risināšanu un es pastāvīgi jautāju komandai “Kāda ir problēma, kuru mēs cenšamies atrisināt?” Tā kā, paturot prātā sākotnējo problēmu, ir diezgan grūti nākt klajā ar efektīvu risinājumu.

Redzi, mēs ne tikai rakstām kodu koda labad (lai gan iepriekš esmu to darījis, un es atzīstu, ka tas bija jautri). Mēs cenšamies sniegt patiesu vērtību mūsu klientiem, un mēs to sasniedzam, izmantojot Pressidium’s Services kā mūsu risinājumu instrumentu komplektu viņu problēmām.

Uzņēmuma un hostinga pakalpojumi

Ko mēs varam zināt par Pressidium? Lūdzu, sniedziet mums pārskatu par Pressidium mitināšanas pakalpojumiem.

Pressidium mājas lapaPressidium mājas lapa

Pressidium Pinnacle platforma ir pilnībā pārvaldīta WordPress mitināšanas platforma, kas no paša sākuma izveidota ļoti pieejamai un pielāgojamai (bez viena kļūmes punkta). Pressidium piedāvā ātru, stabilu, mērogojamu un drošu Premium pārvaldīto WordPress mitināšanu.

Mūsu platforma ir īpaši izstrādāta, lai mitinātu profesionālas WordPress vietnes, izmantojot tīmekļa mēroga tehnoloģijas un sistēmas, kas ir optimizētas, lai nodrošinātu neticamu ātrumu, nepārspējamu pieejamību un darbības laiku. Tas piedāvā pārsteidzošu vadības līmeni, izmantojot mūsu ātri un ērti pielāgoto tīmekļa lietotāja saskarni, lai lietotāji ar vienu pieskārienu varētu izjust lieliskas iespējas, piemēram, tūlītējas dublējumkopijas, vietņu izveidi un daudz ko citu..

* Piezīme: Šeit varat ātri apskatīt ekskursiju un uzzināt vairāk par Prezidija pakalpojumu.

“Mēs koncentrējamies uz vietnes veiktspēju, nevis lielapjoma.”

Pressidium Pinnacle platforma izklausās pēc piepildījuma tiem, kuri vēlas papildu stabilitāti un mērogojamību. Ko mēs varam uzzināt vairāk??

preses portāls

Mūsdienās lielākā daļa cilvēku cīnās ar savu mitināšanu, viņiem ir jāpārvalda sava CMS, jārisina drošība, jāpārliecinās, ka viņu programmatūra ir atjaunināta, un, ja viņu vietne kļūst populāra, viņiem ir jāizveido sava infrastruktūra, lai apmierinātu pieprasījumu.

Tas parasti ir pārāk daudz emuāru autoriem, uzņēmumiem un WordPress speciālistiem, un tas bieži novedīs pie ievērojamas viņu vietnes dīkstāves (vissliktākajā iespējamā laikā). Presidijs to visu atrisina. Mūsu platforma un pakalpojums pārredzami risina drošības un mērogojamības problēmas, lai jums tas nebūtu jādara. Turklāt problēmas gadījumā mūsu komanda to apstrādā ar jums.

Īsumā mūsu pilnībā pārvaldītā WordPress platforma un skaistais pārvaldības portāls ļauj jums koncentrēties uz savu saturu, neuztraucoties par savu vietni, viss pārējais ir atkarīgs no mums – pilnīgi bez problēmām.

Viena no patiešām lieliskajām lietām, kas attiecas uz mūsu dizainu, ir mūsu mēroga arhitektūra. Lielākā daļa parasto mitinātāju galvenokārt koncentrējas uz lielapjoma, kas nozīmē, ka simtiem, ja pat ne tūkstošiem vietņu būs jāapkopo vienā datorā līdzīgā serverī..

Pressidium Pinnacle Platform platforma ir pilnīgi atšķirīga. Mēs koncentrējamies uz vietnes veiktspēju, nevis lielapjoma. Katra vietne tiek mitināta serveru fermu tīklā vai masīvā ar daudzpakāpju arhitektūru. Šis dizains nāk no reāllaika misijai kritiskās vides (ko izmanto telekomunikāciju nozarē, akciju tirgū un NASA), kur viss ir lieks un jaudu var palielināt, vienkārši pievienojot vairāk mezglu līmenim, kam tas nepieciešams.

presidija-arhitektūra-2

“Ticiet vai nē, mums nav kvotu izpildes.”

Kas notiek, ja klienti iesaistās vairāk trafiku nekā viņiem piešķirta kvota (piemēram, personīgā plāna lietotājiem ir 30 tūkstoši apmeklējumu mēnesī)? Un kā jūs mēra apmeklējumus??

Ticiet vai nē, mums nav kvotu izpildes. Mēs nepieņemam stingru un stingru pieeju tam, cik tālu klienti pārsniedz viņu plānu, jo katrs apstākļu kopums ir atšķirīgs.

Vietējā statistika tiek izmantota, lai izsekotu konta vispārējo izmantošanu. Ja izmantošana vairāk nekā divus līdz trīs mēnešus pastāvīgi pārsniedz plānā noteikto ierobežojumu, mēs izmantosim statistiku, lai ieteiktu klientam veikt jaunināšanu uz piemērotāku plānu. Ja klients nevēlas veikt jaunināšanu vai tas nav nepieciešams, mēs vispirms iesakām viņam samērīgu maksu par pārmērīgu summu, pirms tā faktiski tiek iekasēta. Galvenā filozofija ir klientam visrentablākā risinājuma atrašana un noteikti nevajag acīmredzami pārdot. Tas vairāk attiecas uz to, lai klienti iegūtu vislabāko sniegumu un palīdzētu viņiem gūt panākumus, nevis izspiestu no viņiem katru santīmu.

Mēs esam arī padarījuši apmeklējumu skaitīšanu vienkāršu un cenšamies, lai tas patiesi un godīgi atspoguļotu faktiskos resursus, kurus vietne izmanto noteiktā mēnesī. Kā apmeklējumu mēs ieskaitīsim katru unikālo IP adresi, kas vietnei piekļūst 24 stundu laikā, kā arī filtrēsim sliktā robota un ļaunprātīgas darbības. Tas nozīmē, ka viens apmeklētājs dienas laikā var piekļūt vietnei vairākas reizes, tas tiks uzskatīts par tikai vienu apmeklējumu. Šādi aprēķinot apmeklējumu, aptuveni tiek pielīdzināts Google Analytics sesijai, lai gan Google izmanto atšķirīgu metodoloģiju. Klientiem reāllaikā tiek atjaunināta viņu statistika par lietojumu, izmantojot savu Pressidium informācijas paneli, un drīz viņiem tiks nosūtīts ikmēneša lietošanas pārskats, lai viņi varētu sekot līdzi savas vietnes izaugsmei. Tomēr, kā minēts iepriekš, mēs nekad neatmetīsim vietni, ja tā pārsniedz klienta plānā paredzētos resursus – mēs vēlamies, lai mūsu klientu vietnes augtu un viņu bizness gūtu panākumus, nav nepieciešams viņus sodīt..

Par biznesa un personīgo viedokli

Ir pagājis gandrīz gads kopš Pressidium darbības uzsākšanas. Kā līdz šim ir bizness? Kas nākamais būs uzņēmumam nākamo sešu mēnešu laikā?

Mēs pirmo reizi iepazīstinājām Pressidium ar WordCamp 2014 Sofijā, un WordPress kopienas locekļi izrādīja lielu interesi par to, kas mums bija jāpiedāvā. Tas noveda pie neparedzēta daudzuma lietotāju ļoti īsā laika posmā, liekot mums palielināt mērogu agrāk, nekā bijām plānojuši. Tomēr, pateicoties mūsu uzņēmuma arhitektūras mitināšanas dizainam, mūsu infrastruktūra tika pārredzami samazināta, tāpēc nevienam no mūsu lietotājiem nebija problēmu.

Raugoties nākotnē, mums ir nepārtraukta attīstības sistēma, ar kuras palīdzību mēs regulāri izstrādājam, ieviešam un izvietojam jaunas iespējas savā platformā. Mūsu ceļveža pamatā ir mūsu klienta ieguldījums. Piemēram, mēs balsojam par visvairāk pieprasītajām funkcijām un iekļaujam tās nākamajā izlaidumā.

Mēs strādājam arī pie tā, lai vairāk iesaistītos WordPress kopienā, kurai, mūsuprāt, esam piederīgi. Tas ietver stabilu, padziļinātu rakstu nodrošināšanu mūsu emuārā, aktīvu dalību sabiedrības diskusijās un sadarbību ar galveno komandu, un, protams, sponsorējot sanāksmes un WordCamps.

Ir forši, ja ir tīmekļa mitinātājs, kas koncentrējas tikai uz WordPress mitināšanu (es esmu WordPress fans!). Bet tajā pašā laikā tas nozīmē, ka jūs aizverat savas durvis daudziem potenciālajiem klientiem, kuri neatrodas WP. Kā stratēģija koncentrēties tikai uz WordPress lietotājiem ir ietekmējusi uzņēmējdarbību?

Pressidium līdzdibinātāji Džons Andriopoulos, Filip Slavik, Giannis Zachariadis un Andrew Georges.Pressidium līdzdibinātāji Džons Andriopoulos, Filip Slavik, Giannis Zachariadis un Andrew Georges.

Uzturot mūsu kompetenci un galveno uzmanību veltot WordPress, mēs saviem klientiem varam piedāvāt kaut ko tādu, kas nav pieejams standarta mitināšanas uzņēmumos. Mēs zinām, ka WordPress darbojas iekšēji, mēs esam ar to strādājuši gadiem ilgi, mēs pieņemam darbā tikai talantīgākos cilvēkus, kuriem ir dziļas zināšanas un izpratne par WordPress, tāpēc mēs esam labākie cilvēki, uz kuriem nāk klienti, ja viņiem rodas problēma.

Salīdzinājumam tradicionālie hostinga uzņēmumi izplata savas zināšanas vairākās platformās. Mēs domājam, ka tas var vājināt piedāvātās informācijas kvalitāti. Jūs nevēlaties runāt ar ekspertu Joomla vai Magento, ja jūsu vietne, piemēram, izmanto WordPress.

Uzņēmējiem tā nebūt nav problēma. Tā vietā, lai to aplūkotu kā “mūsu durvju aizvēršanu potenciālajiem klientiem”, mēs uzskatām, ka tā kalpo tiem cilvēkiem, kuri patiešām vēlas ar mums sadarboties, piedāvājot vislabāko no tā, kas mums patīk.

Tas viss attiecas uz maniem jautājumiem – es ceru, ka jums patika šī tiešsaistes intervija. Vai ir kaut kas, ko vēlaties pievienot? Liels paldies.

Liels paldies, tas bija satriecoši, un es esmu pagodināts par iespēju aizstāvēt mūsu WordPress mitināšanas revolūciju saviem lasītājiem. Mēs patiešām ticam tam, ko darām, mēs esam neticami lepni par savu platformu, un tas ir lieliski, kad mums ir iespēja dalīties redzējumā ar citiem.

Sirsnīgs paldies Endrjū Georgesam

Es vēlos pateikt sirsnīgu paldies Endrjū Georgesam, Pressidium līdzdibinātājam, ka viņš veltīja laiku sarunai ar WHSR par uzņēmuma iekšējiem procesiem. Jūs varat uzzināt vairāk par Pressidium un citiem hostinga uzņēmumiem mūsu vietnes hostinga pārskatu sadaļā šajā vietnē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me