Kā Exabytes kļuva par Web Hosting Powerhouse Dienvidaustrumu Āzijā


Tas bija 2001. gadā, kad Chan Kee Siak, Exabytes (www.exabytes.com) izpilddirektoram un dibinātājam bija vīzija kļūt par labākajiem vietņu un e-komercijas mitināšanas risinājumiem Dienvidaustrumu Āzijas reģionā..

Kopš tā laika Exabytes ir kļuvis par tīmekļa mitināšanas spēkstaciju ASEAN reģionā ar vairāk nekā 300 štābu un vairāk nekā 250 000 lietotāju.

Mums bija prieks apmeklēt viņu Penangas štābu turnejā, kuru vadīja viņu pašreizējais COO pārstāvis Andijs Zāģs kopā ar Ēriku un Veju Sjinu, vecākajiem interneta mārketinga vadītājiem; un izdevās runāt par Exabytes izaugsmi un to, kur viņi plāno doties.

Exabytes galvenā biroja ieeja Suntech Penang Cybercity, Malaizijā.

Vēl svarīgāk ir tas, ka mēs gribējām uzzināt, kā viņiem izdevās pārcelt Exabytes no neliela uzņēmuma, kurā bija tikai nedaudz cilvēku, par vadošo tīmekļa mitināšanas uzņēmumu Malaizijā..

Pazemīgs sākums Exabytes

Exabytes savu jauno ceļojumu uzsāka kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs 2001. gadā. Pirms tam dibinātājs un izpilddirektors Čans Kee Siaks bija tikai Tunku Abdul Rahman koledžas students Malaizijā, kurš nopelnīja papildu naudu, pārdodot datortehniku ​​un palīdzot klientiem izveidot mājas lapas..

Viņš drīz atklāja ienesīgo tīmekļa mitināšanas tirgu un nolēma pats atvērt tīmekļa mitināšanas vietņu hostkaki.com..

Neapmierināts ar to, ka ir tikai tīmekļa mitināšanas pārdevējs, Čans pēc tam izveidoja Exabytes Malaysia, ar redzējumu nodrošināt klientiem vislabāko tīmekļa risinājumu..

Pat pats nosaukums Exabytes tika radīts no Čana konkurences un redzējuma tendencēm. Kad viņš saskārās ar citu uzņēmumu ar nosaukumu “Gigabaiti”, viņš saprata, ka ir jāizveido uzņēmums, kas ir lielāks un labāks, tāpēc nosaukums “Exabytes”..

Tomēr panākumi Exabytes nenāca viegli. Čanam nācās pamest koledžu, lai koncentrētos uz savu tiešsaistes tīmekļa mitināšanas biznesu, un smaga darba un neatlaidības dēļ uzņēmums turpināja kļūt par pašfinansētu un spēja pat pārtraukt darbību savā pirmajā biznesa gadā.

Protams, tas iezīmēja pagriezienu, kad Exabytes no dzīvotspējīga un rentabla uzņēmuma pārgāja uz korporāciju, kas pārvalda milzīgu tirgus daļu Malaizijā un apkalpo vairāk nekā 250 000 lietotāju 121 valstī.

Exabytes mitināšanas operācijas notiek četrās vietās / datu centros: Kolorado Amerikas Savienotajās Valstīs, Telstra Singapore, Kuala Lumpur Malaysia un Jakarta Indonesia.

Sāk augt

Exabytes panākumi sāka gūt panākumus 2005. gadā, kad viņi paplašināja pakalpojumu klāstu, iekļaujot mākoņu mitināšanu, domēna vārda reģistrāciju / atjaunošanu, biznesa e-pasta mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS mitināšanu, speciālus serverus, Premium biznesa e-pasta mitināšanu ar Exchange ActiveSync, vietņu veidotāju. , SSL Web sertifikāts un citas.

Koplietojamais hostings Exabytes piedāvā tikai 0,01 USD mēnesī.

Tas bija solis uz viņu produktu dažādošanu, ko Čans uzskatīja par nepieciešamību pēc Exabytes sabiedrības maiņas un tehnoloģiskā progresa dēļ, kas izraisīja patērētāju pieprasījuma maiņu.

Paplašināšanās laikā viņi joprojām ir nelokāmi savā pamat redzējumā, kas ir labākais tīmekļa risinājums MVU, kuri vēlas paplašināt savu biznesu.

Exabytes COO, Andy

Andijs atkārtoti uzsver uzņēmuma uzmanību mūsu tērzēšanas laikā Exabytes HQ:

“Mūsu pamatdarbība ir vērsta uz maziem [vidējiem] uzņēmumiem, bet mēs skatāmies arī uz mazākām grupām [sponsoriem, tālākpārdevējiem].”

Tas nepārprotami tika izmaksāts dividendēs, jo tas ļāva Exabytes gūt lielus panākumus Malaizijā un tās reģionālajos apgabalos.

Šķēršļi Āzijā

Pirmie 6–7 gadi Exabytes bija īpaši izaicinoši, jo viņi saskārās ar vairākiem šķēršļiem uzņēmuma veidošanā. Īpaši viens no viņu lielākajiem šķēršļiem bija pietiekams darbaspēks.

Tīmekļa mitināšanas nozare joprojām bija ļoti jauna, kad tika izveidota Exabytes, un ne mazam Malaizijas iedzīvotājam bija atbilstošas ​​prasmes un tehniskās zināšanas.

“Mēģināt meklēt (cilvēkus) ir ļoti grūti,” stāsta Andijs. “Savam darbam, mums pašiem, mēs skatāmies uz visu, uz labākajiem cilvēkiem, kuri var darīt to (konkrēto).

Tad bija arī biznesa finansiālais aspekts – joma, kurā Čana nebija īpaši piemērota. “Tā ir izplatīta situācija, ar kuru nākas saskarties tehnopreneuriem. Es vienkārši nododu sava uzņēmuma pārskatus pirmajiem 6 – 7 gadiem. ” Čana atzīmē intervijā laikrakstam The Edge,

Tā rezultātā man nebija laba ideja par precīzu uzņēmuma finansiālo stāvokli. Rezultāts bija tas, ka es zaudēju iespējas un samazināju uzņēmuma potenciālu.

Panākumi Malaizijā un ārpus tās

Pārvarot šķēršļus, kas rodas, kļūstot par jaunu uzņēmumu, Exabytes sāka gūt pamatus un būtiskus panākumus reģionā. Atzinības raksti, ko Exabytes ir uzkrājuši gadu gaitā, liecina par viņu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

No Golden Bull balvām līdz Sin Chew biznesa izcilības balvām ir skaidrs, ka uzņēmuma smagais darbs un centība ir atmaksājusies. Bet visvairāk stāsta par viņu panākumiem ir lietotāju skaits, kas veido Exabytes klientu bāzi.

“Aktīvie lietotāji? Apmēram 250 000 ”atzīmē Andijs,“ (tie sastāv no) apmēram 30–40% ne Malaizijas (un) 60– 70% Malaizijas. ”

Jebkuram uzņēmumam 250 000 lietotāju (no privātpersonām, maziem un vidējiem uzņēmumiem, beidzot ar valdības un biržā kotētiem uzņēmumiem) pieskatīšana un energoapgāde nav mazsvarīgs sasniegums. Tas arī parāda, kā Exabytes raugās ārpus Malaizijas tirgus, kad runa ir par viņu paplašināšanu.

Exabytes personāla radošums ir redzams pie tā ieejas.Visa Exabytes klientu atbalsta komanda atrodas Penangas štābā.

Viņu pieliekamais un atpūtas zona tika veidota, domājot par radošumu, atpūšoties.Exabytes nodarbina pilnu dizaina komandu, lai atjauninātu savu tīmekļa dizainu.

* Noklikšķiniet, lai palielinātu attēlu. 

Sazarošanās

Ar lieliem panākumiem nāk lielāks potenciāls, un Exabytes netērē laiku, lai paplašinātu uzņēmuma portfeli, pārsniedzot vietni kā tīmekļa mitināšanas uzņēmums Malaizijā.

Sākot no šodienas, tie ir iekļāvuši vairākus piedāvājumus, piemēram, tīmekļa drošību, tīmekļa dizainu, digitālo mārketingu un nesen iegādāto e-komercijas platformu EasyParcel, lai kļūtu par universālu tīmekļa risinājumu MVU..

Mūsu uzņēmums EasyStore [EasyParcel] tika izveidots, jo daudzi klienti mums jautāja, kā pārdot savas preces tiešsaistē.

Chan piemin Vulcan Post intervijā. Kad viņi sāka pārdot produktus tiešsaistē, viņi arī vērsās pie mums, ņemot vērā vajadzību pēc labāka risinājuma, lai viņu produkti tiktu piegādāti. Tas ir tad, kad mēs nācām klajā ar EasyParcel. ”

Pagaidām ir skaidrs, ka Exabytes nebūs jūsu pašreizējais tīmekļa mitināšanas uzņēmums. Tā vietā viņi plāno lielus un sadalītus dažādos pakalpojumos, lai kļūtu par visaptverošu tīmekļa risinājumu Dienvidaustrumu Āzijā.

Sadarbība ar sabiedrību

Viena no Exabytes iniciatīvām bija atgriešanās sabiedrībā, kas palīdzēja veidot uzņēmumu.

Uzņēmums ļoti lepojas, nodrošinot vietu jaunajiem tehniķiem un plaukstošajiem uzņēmējiem, lai viņi uzzinātu par Exabytes, vadot seminārus un sarunas ar studentiem viņu Penangas štābā..

“Mēs nesen atjaunojām (un) pārveidojām (mūsu biroju). Ar jauno telpu, kad universitātes studenti apmeklē mūs, mēs organizējam sarunas / seminārus (viņiem). ” Andijs piemin, kamēr mēs apmeklējām viņu jauno biroju.

Papildus semināriem Exabytes ir arī aktīvi organizējis pasākumus uzņēmumiem un uzņēmējiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par e-komerciju un nozari.

Exabytes e-komercijas konference (EEK) ir ikgadējs e-komercijas pasākums, kas nodrošina platformu tiem, kuri vēlas iegūt ekspertu ieskatu un atklāt galvenās tendences daudzos digitālās komercijas aspektos. Pašlaik konference notiek jau trešo gadu, un tā joprojām ir digitālo mazumtirgotāju un uzņēmumu galvenais notikums.

Mēs esam sākuši mazus ar tikai 100 līdz 200 cilvēkiem. Pirmajā gadā mēs patiešām esam cīnījušies (smejas), bet tas ir mūsu pūļu daļa, lai atbalstītu mūsu lietotājus un sabiedrību.

Andijs stāsta mums: “(Apmeklētāji) viņi vēlas uzzināt jaunākās tirgus tendences, rīkus, kurus viņi var izmantot sava biznesa attīstīšanai, (un) mācīties no citiem jaunizveidotiem uzņēmumiem un uzņēmumiem – tieši tāpēc mēs aicinām spēlētājus no dažādām jomām – ieskaitot sekmīgi tiešsaistes veikalu īpašnieki, tādu tirgus vietu īpašnieki kā 11 Street and Shopee, maksājumu vārtejas pakalpojumu sniedzējs, piemēram, MOL Pay un iPay88. ”

Aplūkojot Horizon for Exabytes

Būdams biznesā 17 gadus, Čans un uzņēmums zināja, ka viņi nevar vienkārši atpūsties uz lauriem. Neskatoties uz to, ka tā ir pirmā vietne Malaizijā, viņi vēlējās, lai Exabytes būtu lielāka klātbūtne Dienvidaustrumu Āzijas tirgū.

Pēdējos gados viņi ir uzsākuši agresīvu paplašināšanas kampaņu nozarē. Citu hostinga uzņēmumu, piemēram, Singapūrā bāzēta USONYX un Cybersite, apvienošana un pievienošana Exabytes jumta daļai.

Mums ir jāiziet visas mazās lietas … Viņiem ir jāatklāj daudz lietu (ja klients sūdzas). Mums jāiet iekšā un jāveic mūsu rūpība.

Neskatoties uz juceklīgo procesu, Exabytes ir nepieciešams pārcelties uz lielāku klātbūtni Singapūrā un ārpus tās. Andijs arī mūsu tērzēšanas laikā piemin viņu pašreizējo ekspansiju lielā mērā neizmantotajā Indonēzijas tirgū:

Mēs veidojam (Indonēzijā). Mēs esam sākuši pagājušo gadu (2017. gads) janvārī. Mēs cenšamies iekļūt tirgū, piedāvājot vairākas lietas, piemēram, bezmaksas vai lētus domēnus.

Exabytes zīmola veidošana

Plašai sabiedrībai Exabytes agresīvā ekspansija varētu šķist nepamatota, taču Andijs norāda, ka tas viss ir daļa no lielākā plāna, lai pārorientētu un mainītu firmu un tās pakalpojumus.

Mēs jau esam sākuši ar Exabytes (kas ir galvenais tīmekļa mitināšanas risinājums), bet mēs lēnām pārejam (citus) zīmolus uz viņu uzmanību. Piemēram, mēs cenšamies pozicionēt USONYX kā VPS risinājumu, jo viņi to ļoti atbalsta. Šobrīd viņi ir Signetique, viņi izstrādā uzņēmējdarbības (tīmekļa mitināšanas) risinājumus, un mēs cenšamies tos pārveidot, lai koncentrētos uz (to).

Visu šo dažādo uzņēmumu sadarbība ar Exabytes ļauj viņiem nomainīt nulli un uzlabot klientu vēlamās funkcijas un pakalpojumus. Šķiet, ka tas ir solis, kas darbojas viņu labā, jo pašlaik Exabytes gūst ievērojamus ienākumus no viņu darbībām Singapūrā, Indonēzijā un Malaizijā.

Pieeja no augšas uz leju

Apvienojoties un paplašinoties, Exabytes personāla skaits tagad ir palielinājies. “Pašlaik ir aptuveni 150 plus (Exabytes). Pieņemsim, ka jūs apvienojat EasyParcel un EasyStore, tad tas nonāk 300. ” Andijs stāsta.

Rīcība ar tik daudziem cilvēkiem var būt satriecoša, taču Čana uzskata, ka uzņēmuma vērtību nodošanai tiek izmantota augšupēja pieeja. Intervijā Vulcan Post Čana skaidro par skaidras komunikācijas nepieciešamību:

“Lai nodotu savas vērtības, mēs tās iekļaujam ikvienā darbībā. Tas ir viss, ko mēs darām katru dienu, ieskaitot mūsu produktu iesaiņošanu, mārketingu un zīmolu veidošanu. Viņiem visiem būs viena un tā pati ziņa – tas ir, lai palīdzētu mūsu klientiem tiešsaistē veidot savu biznesu. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map