Kā piecos īsos gados Apargs ieguva vairāk nekā 400 klientu

Uzņēmējdarbības izaugsme no paša sākuma nevienam nav viegls sasniegums. Faktiski ir liels izaicinājums izdomāt, kā pārdot savu jauno biznesu, kur atrast klientus un kā padarīt to par rentablu..


Tāpēc mēs ar prieku tērzējām ar Aparg (http://aparg.com), kuru veido jauno izstrādātāju komanda, kas pazīstama ar dažādām lietotnēm, lai palīdzētu tīmekļa izstrādātājiem un interneta entuziastiem.

apargsAparga mājas lapa. Uzņēmums piedāvā visu, sākot no vietņu izstrādes līdz mobilajām lietotnēm.

Arsēns Pyuskyulyan paņēma laiku, lai sarunātos ar mums par to, kā uzņēmums piecu īso gadu laikā ieguva pārsteidzošus 400 un vairāk klientus. Arsēns dalījās, ka viņu uzņēmums koncentrējas gan uz mobilajām lietotnēm, gan uz WordPress spraudņiem un tēmas attīstību. Šobrīd uzņēmumam visaugstākā prioritāte ir WordPress produktu izstrāde.

Viens no iemesliem, kāpēc Aparg koncentrējas uz WordPress vairāk nekā uz citām jomām, ir tas, ka WordPress satura pārvaldības sistēma (CMS) pašlaik ir visvairāk izmantotā CMS pasaulē. “Mums ir liela pieredze attīstībā šajā jomā, un mēs patiešām novērtējam tās elastīgumu un arhitektūru. Mēs strādājam ar WordPress attīstību tā, kā pīle nonāk ūdenī, ”dalījās Arsēns.

CMS lietošanas statistika un tirgus daļas (avots: W3 Tech, pilnu diagrammu varat iegūt šeit).

Interesanti, ka WordPress izstrāde uzņēmumam nav visrentablākā joma. Tomēr viņi iegulda šajā jomā un ir pārliecināti, ka tā ir kļuvusi par galveno Aparg filiāli.

Īsa Aparga vēsture

Arsēns Pyuskyulyan

Lai pilnībā saprastu, kā Apargs redzēja izaugsmi, jums jāzina, kur viņi sākās. Uzņēmumu 2011. gadā nodibināja bijušie viena IT uzņēmuma darbinieki un tuvi draugi Arsēns Pyuskyulyan un Arshak Aleksanyan. Viņi norāda uz faktu, ka viņi augstu vērtē draudzību un ziedošanos, un ka viņi uzskata, ka šīs ir viņu veiksmes galvenās sastāvdaļas.

Galvenais iemesls, kāpēc abi nodibināja IT uzņēmumu pretstatā kāda cita veida maziem uzņēmumiem, bija tas, ka Arsēns pēc nodarbošanās bija tīmekļa izstrādātājs. Bija jēga izveidot IT uzņēmumu, un tas bija piemērots.

Mani interesē viss, kas saistīts ar jaunajām tehnoloģijām un inovācijām. Esmu diezgan pārliecināts, ka viss, ko jūs darāt ar mīlestību, ir atkarīgs no panākumiem.

Turklāt Arsēns norāda, ka viņa dzīvesveids ir cieši saistīts ar IT. “Mūsdienās, ja jūs pusaudzim parādīsit disketi un pajautāsit, kas tas ir, viņš / viņš atbildēs, ka tā ir programmas“ saglabāšanas ”ikona. Mana pieredze IT jomā sākās no brīža, kad diskete bija galvenā datu glabāšanas iespēja [pieejama]. ”

Kad Arsēns mācījās vidusskolā, viņš veica papildu nodarbības par programmēšanu. Viņa klasesbiedriem bija 30 gadu, un viņš bija jaunākais. Viņa mīlestība uz IT varētu izrietēt no tā, ka viņš uzskata, ka IT jau ir mainījis pasauli un daudzās jomās arī turpmāk sniegs lielu ieguldījumu cilvēces attīstībā..

“Es patiešām motivēju, kad saņemu pozitīvas atsauksmes par mūsu produktiem. Tad es zinu, ka tas kādam palīdzēja atrisināt viņa / viņas problēmas. Šī motivācija patiešām liek mums smagi strādāt katru dienu un darīt visu iespējamo, lai klientiem piedāvātu labākos risinājumus, kas mūsu produktus padarīs labākus. ”

Vēl viena panākumu atslēga bija viņu uzticība jau no paša sākuma. Arsēns un Aršaks brīvajā laikā ne tikai rotaļājās ar Apargu. Viņi pameta pārējos darbus un visu uzmanību veltīja uzņēmuma veidošanai. Šāda veida saistības ir kopīgas daudziem veiksmīgu uzņēmumu īpašniekiem. Zināšana, ka jums nekas cits neatliek, kā atgriezties, liek jums būt radošam un atdot 110% attiecīgajam biznesam.

Pāreja no startēšanas uz panākumiem

Lai arī Arsēns un Aršaks visu laiku veltīja Aparga celtniecībai, panākumi nebija uzreiz.

Sākumā mēs veicām tikai ārpakalpojumus, jo mums nebija pietiekami daudz finanšu līdzekļu. Pēc pāris gadu smaga darba mēs sapratām, ka esam gatavi darīt savu ceļu IT attīstībā.

Šodien Arsēns panākumus vidēja lieluma uzņēmumā ar izciliem darbiniekiem piešķir divām sastāvdaļām: lielai vēlmei un atskurbjošam darbam.

“Pēc savas pieredzes es saprotu vienu lietu, ja esat iesācējs un jums ir lieliska ideja, sākumā nevajadzētu domāt par peļņu. Ieteikums ir domāt tikai par savu nākotnes produktu: strādājiet pie tā, paaugstiniet produktivitāti, padariet to labāku un izaudziniet savus fanus. Ticiet man, kādu dienu peļņa palielināsies, ”piebilda Arsēns.

smartadSmartAD ir WordPress reklāmas pārvaldības spraudnis, ko izstrādājis Aparg (demonstrācija un lejupielāde).

Pirmais Aparg izlaistais tīmekļa produkts bija URL saīsinātājs parg.co. Tas ir bez maksas. “Tūkstošiem cilvēku to lieto ikdienā. Protams, mēs šodien neatrodamies vienā vietā, un tagad mūsu darba galvenais virziens ir WordPress produktu attīstība. ”

Piedāvājumu paplašināšana

Papildu produkti, ko Aparg ir laidis klajā, ietver slīdni (viņu pirmais spraudnis). Tas ir attēlu un video slīdnis, kas darbojas ar YouTube un Vimeo. Katrā slaidā ir iespēja pievienot aprakstus. Aparg ūdenszīmes un lieluma maiņas spraudnis tīmekļa vietņu īpašniekiem ļauj mainīt attēlu lielumu un ūdenszīmi ievietot tikai brīžos. Tas ir arī bez maksas. SmartAd ir WordPress reklāmas pārvaldības spraudnis.

Tagad mēs strādājam pie vēl diviem satriecošiem spraudņiem. Pirmais no tiem ir ar funkcijām bagāts sociālā spraudņa un informatīvā izdevuma spraudnis WordPress.

Līdz šim:

 • Aparg Slider ir 4253 lejupielādes.
 • Aparga ūdenszīmes un lieluma maiņas spraudnim ir 1097 lejupielādes.
 • Aparg SmartAd WordPress Reklāmu pārvaldības spraudnī ir 41 pirkums.

Šo produktu iedvesma radās no darba, ko viņi jau veica. “Pirms savu produktu izstrādes mūsu uzņēmums veica ārpakalpojumus citiem uzņēmumiem. Strādājot pie saviem uzdevumiem, saskaroties ar zināmām grūtībām un neatrodot atbilstošus spraudņus, mēs īsinājām idejas, ”sacīja Arsēns.

Mobilās lietotnes

Aparg ir pievērsis uzmanību arī mobilo lietotņu izstrādei, lai vēl vairāk paplašinātu savus produktus. Viņi piedāvā pilnu mobilo un tīmekļa attīstības pakalpojumu klāstu. Arsēns dalījās vienā veiksmes stāstā par viņu tīmekļa attīstības pakalpojumiem.

“Mobilo ierīču izstrādei mēs izmantojam PhoneGap tehnoloģiju, kas ir vislabākā no aprēķinātajiem izdevumiem un rezultātiem. Piemēram, mēs sākām strādāt ar vienu milzīgu medicīnas centru, kas atrodas Armēnijā pirms to atvēršanas. Pirmkārt, mēs izstrādājām šī lielā uzņēmuma vietni. Vēlāk mēs viņiem sākām strādāt ar mobilo lietotni. Mēs no viņiem esam saņēmuši lieliskas atsauksmes. ”

Viena lieta, ko jūs varat mācīties no Aparg, ir paplašināt to, kas jums jāpiedāvā, lai apmierinātu klientu prasības. Ja ir vajadzība un jūs varat izdomāt, kā to aizpildīt, tad veiksmi atradīsit tieši tāpat kā Apargs.

Klientu problēmu risināšana

Vēl viens veids, kā Aparg ir audzis kopš tā pirmsākumiem, ir koncentrēties uz klientu.

Daži no Aparg klientiem (avots):

Maizes biznesa vietnes dizains (hac.am).Vietnes dizains AWI vietnei (awi.am).

“Mēs nekad neizturamies pret saviem klientiem kā pret naudas maisu, tā vietā cenšamies risināt viņu problēmas. Tas ir tas, ko cilvēki novērtē visaugstāk: sajūta, ka uzņēmums rūpējas par jūsu interesēm. Tas ir veids, kā klienti, kuri bija apmierināti ar mūsu mazajiem uzdevumiem, nolēma dot mums vairāk uzdevumu, pēc tam iesaistoties lielākos projektos. Tas darbojas kā sniega bumba. ”

Arsēns ir pilnīgi pareizs attiecībā uz mutvārdu reklāmas sniega bumbas efektu. Apmēram 84% patērētāju apgalvo, ka viņi vismaz zināmā mērā uzticas ģimenes vai draugu ieteiktam uzņēmumam un uzskata vārdu mutē kā vienu no galvenajiem faktoriem pirkšanas lēmumu pieņemšanā..

Patiesībā Aparg nemaz nedara daudz reklāmu, tāpēc tas nevar būt iemesls viņu veiksmīgajam skaitam.

Cilvēkiem mūsu produkti patīk augstās funkcionalitātes un saprātīgās cenas dēļ. ” Viņš arī norāda, ka emuāru autori bieži pārskata savus piedāvājumus, kas viņiem sniedz papildu vārdu mutiski reklamēšanu.

Vēl viens svarīgs elements ir tas, ka viņi piedāvā tik daudz pārsteidzošu bezmaksas produktu, ieskaitot divas lietotnes: Velopark velosipēdu mīļotājiem un Carpark automašīnu lietotājiem. Šīs lietotnes ir bez maksas. Aparga ieņēmumu lielāko daļu veido vietņu izstrāde un spraudņu tirdzniecība.

Velopark – viena no bezmaksas mobilajām lietotnēm, ko izstrādājis Aparg.

Augošo sāpju pārvarēšana un nākamie soļi

Jebkurš mazs uzņēmums kādā brīdī piedzīvos arvien lielākas sāpes.

Parasti naudas plūsma neatpaliks no izaugsmes.

Viens no risinājumiem ir atrast investoru, kurš varētu iemest naudu un palīdzētu jums pārvarēt šo problēmu. Kā saka Arsēns: ““ Ja mēs varētu izveidot sadarbību ar investoru, tas uzlabotu mūsu uzņēmumu. Katrā jaunizveidotajā uzņēmumā ir inovatīvas idejas, taču resursu trūkums neļauj viņiem realizēt šo ideju īstenošanu. Gan attīstības problēmas, gan reklāmas vajadzības var atrisināt ar ieguldījumiem. ”

Arsēns noslēdza mūsu interviju ar vienu no viņa iecienītākajiem motivācijas citātiem, cerot, ka tas varētu iedvesmot citus biznesa īpašniekus.

Dari to, kas tev patīk, un mīli to, ko dari.

Īpašs paldies Arsenam Pyuskyulyan par dalīšanos ar mums, kā izveidot uzņēmumu ar neko un pāris gadu laikā to padarīt par plaukstošu spraudni, lietotni un tīmekļa attīstības uzņēmumu. Cerams, ka viņa stāsts iedvesmos jūs izmantot visu iespējamo biznesa veidošanā un sekot savām kaislībām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map