Radošuma aizvešana ārpus audekla ar audeklu

Projektēšana ir prasme, pie kuras ne visi prot. Daži varētu būt dzimuši, ņemot vērā dizainu, bet citi – ne tik daudz. No otras puses, Canva uzskata, ka ikviens var un vajadzētu spēt noformēt kaut ko vienkāršu, bet skaistu.


Kā viena no vadošajām tiešsaistes grafiskā dizaina platformām, mēs bijām īpaši ekstātiski, lai varētu sarunāties ar komandu Canva un saprast, kā Canva izveidojusies, kādas ir tās komandas vīzija un kur viņi plāno atrasties nākotnē.

Canva.com mājas lapa

Mākslas sadarbības platforma


Viņa (Melānija Perkinsa) saprata, ka dizaina nākotne būs vienkāršāka, tiešsaistē un sadarbībā. – Liza Makkenzija, “Canva” sabiedrisko attiecību vadītāja

Ideja par Canva radās, kad izpilddirektore Melānija Perkinsa, toreizējā universitātes studente, apmācīja citus studentus, kā izmantot esošo dizaina programmatūras komplektu. Viņa pamanīja, ka pagāja ilgs laiks, līdz viņas studenti jutās attālināti pārliecināti, izstrādājot pat kaut ko samērā vienkāršu.

Pēc tam viņa domāja izveidot platformu, kas lietotājiem ļāva vienkāršos veidos sadarbībā radīt skaistus dizainus, lai atvieglotu projektēšanu. Tas radīja sākotnējo Canva koncepciju un biznesa ideju.

Pirms Canva faktiskās atklāšanas viņa un partneris Klifs Obrehta nolēma izmēģināt ideju, vispirms pievēršoties nišas tirgum, un pierādīt, ka viņas jaunā pieeja dizainam ir gan iespējama, gan nepieciešama.

Melānija ar saviem diviem līdzdibinātājiem Klindu Obrehtu (centrā) un Kameronu Adamsu.

Tas noveda pie Fusion Books – programmatūras platformas, kuru skolēni izmantoja, lai izstrādātu savas skolas gada grāmatas. Idejas panākumi bija trieciens, kas bija nepieciešams Perkinsam, lai savu koncepciju izvērstu plašākā līmenī.

“Pēc tam, kad tas dažus gadus turpināja augt, viņi nolēma, ka ir gatavi to paplašināt un risināt visu dizaina telpu, un uzsāka Canva.” Atzīmē Makkenziju par to, kā kļuva Kanvas izcelsme.

Radīt pasauli, kurā ikviens var noformēt

Canva komandai ideja vienmēr bija būt par platformu, kuru ikviens var izmantot, lai ērti un ērti izveidotu un izstrādātu visu, ko viņi vēlas. Tieši šī filozofija darbināja Canva redzējumu un tās galveno dizainu.

“Canva vīzija ir dot iespēju ikvienam projektēt jebko un publicēt jebkur. Tādējādi Canva nodrošina vienkāršu veidu, kā ikvienam izveidot skaistu grafiku tīmeklim un drukāšanai. Tā ir vilkšanas un nomešanas platforma, kas ir izstrādāta tā, lai to varētu izmantot neticami vienkārši. ”

Canva komanda ir ne tikai neticami intuitīva grafiskā dizaina platforma, bet arī zināja, ka parastie dizaina rīki vienkārši neatbilst mūsdienu tehnoloģiju prasībām..

Piemērs: Facebook reklāmas attēls, kuru mēs izveidojām, izmantojot Canva.

“Daudzi darba vietas rīki, kas pēdējās pāris desmitgadēs kļuvuši par skavām, vairs neatbilst mūsdienu darbaspēka vajadzībām. Tie tika izstrādāti pirms interneta laikmeta parādīšanās, un to pamatjēdzieni paliek tie paši. ” McKenzie saka par viņu platformas tehnoloģiju. “Mums ir bijusi izdevība no jauna pārveidot produktivitātes rīkus, lai rūpētos par to, kas šodien vajadzīgs visiem. Spēja vizuāli paust savas idejas nekad nav bijusi tik svarīga. ”

Viņu vilkšanas un nomešanas lietotāja saskarnes galvenā uzmanība tika pievērsta tam, lai lietotājiem būtu pieejami rīki un līdzekļi skaistas grafikas izveidošanai, nesaistot tradicionālās metodes. Otrs bija pārliecināties, ka visi to var izmantot.

Tā kā mēs vēlamies, lai visi spētu radīt skaistus un profesionālus dizainus, mūsu uzmanības centrā ir pilnīgi jauna dizaina programmatūras izstrāde, tā ir vienkārša un intuitīva, nevis koncentrējas uz to, kā aizstāt esošo opciju..

Izgudrojot pilnīgi jaunu dizaina metodi, Canva ir sevi pozicionējusi kā unikālu spēlētāju grafiskā dizaina pasaulē un, pats galvenais, uzstādījusi viņus uz veiksmes ceļa.

Panākumu gūšana ārpus audekla

Kopš Canva atvēra savu vietni 2012. gadā, viņi visu gadu laikā vienmērīgi un ātri ir sasnieguši daudzus atskaites punktus un panākumus. Šodien uzņēmums ir varējis lepoties ar diezgan daudziem sasniegumiem, no kuriem daži ietver:

 • Kanādā ir reģistrējušies vairāk nekā 10 miljoni lietotāju 190 dažādās valstīs – no Kazahstānas līdz Butānai (Ziemeļkorejā ir bijuši pat daži reģistrēšanās gadījumi!)
 • Viņu platforma tiek piedāvāta 108 dažādās valodās, ieskaitot spāņu, franču, vācu, krievu un portugāļu valodu
 • Līdz šim Canva ir radīti vairāk nekā 850 miljoni dizainu.
 • Katru sekundi Canva tiek izveidoti vairāk nekā 20 dizaini.
 • Padarot platformu pieejamu darbvirsmā, iPad, iPhone un Android.

Lai arī daži no šiem sasniegumiem ir diezgan izcili, lielākie panākumi, ko līdz šim piedzīvojusi “Canva”, ir tas, ka 2018. gada janvārī uzņēmums tiek novērtēts USD 1 miljarda vērtībā. Tas būtībā nozīmē Canva kā vienu no vērtīgākajiem privātajiem uzņēmumiem Austrālijā šodien..

Līdz ar finanšu panākumiem, ko piedzīvo Canva, un sasniedzot vienradza statusu, uzņēmums ir sācis skatīties uz āru, lai attīstītos. Kopš 2018. gada viņi ir aktīvi meklējuši un ieguvuši mazākus jaunuzņēmumus, lai vēl vairāk paplašinātu savu klātbūtni.

Canva plāni – sāciet bez maksas (uz visiem laikiem!) Vai arī iegūstiet avansa iespējas par USD 12,95 / lietotājs mēnesī.

Funkcijas, kuras pēc izskata ir skaistas

Lai Canva būtu platforma, kas patiesi pieļauj dizaina brīvību, Canva bija jāizveido sistēma, kas piedāvā visas funkcijas, kas dizainerim būtu vajadzīgas.

Dažas no šīm funkcijām ietver:

 • Attēlu apgriešana
 • Pievienojiet tekstu fotogrāfijām
 • Domu burbulis un runas radītājs
 • Attēlu rediģēšana, iztaisnošana un uzlabošana
 • Fotoattēlu un attēlu rāmji
 • Vietņu nozīmītes un nūjas

Pašlaik viņi lietotājiem piedāvā trīs plānus – Canva, Canva for Work un Canva Enterprise. Viņu pamatplāns, Canva, ir bezmaksas un dod piekļuvi viņu pamatam velkošajam redaktoram. Neskatoties uz to, ka plāns ir bezmaksas, plāns lietotājiem sniedz iespēju piekļūt vairāk nekā 50 000 veidņu, 1 GB krātuves un fotoattēliem, sākot no katra USD 1.

Tie, kuriem nepieciešams jaudīgāks rīks, var izvēlēties Canva for Work vai Canva Enterprise. Canva for Work piedāvā citas funkcijas un funkcijas, kuras profesionāli dizaineri vēlētos, piemēram, neierobežotu krātuvi un mapes, pielāgotu fontu augšupielādi, komandas funkcijas un daudz ko citu.

Uzņēmumā Canva Enterprise ir iekļautas visas Canva for Work funkcijas un pievienotas īpašas firmas funkcijas, piemēram, iebraukšanas stimuli, īpašs konta pārvaldnieks un 99,9% uptime SLA.

Lietošanai gatavas veidnes Canva

Iebūvētas logo veidnes Canva.Iebūvētas logo veidnes Canva.Iebūvētās CV veidnes.Iebūvētas vizītkaršu veidnes Canva.

Ko nākotnē sagaida Canva

Ņemot vērā panākumus, ko viņi ir sasnieguši, grafiskā dizaina pieejas sasniegumus un uzņēmuma vienradza statusa sasniegšanu, izskatās, ka Canvai vairs nav atlicis jauns apgabals..

Tas nevarētu būt tālāk no patiesības. Canvas ļaudīm uzņēmumam vēl ir daudz darāmā un jāpilnveido viņu redzējums par universāla dizaina programmatūru.

Mēs esam sasnieguši tikai 1% no tā, kur mēs domājam, ka varam paņemt Canva. Mūsu vīzija ir dot iespēju cilvēkiem realizēt savu ideju un pēc iespējas nemanāmāk to pārveidot par dizainu; mēs domājam, ka mēs jau esam spēruši dažus lielus soļus šajā virzienā, tomēr mēs tikai sākam darbu.

Ir skaidrs, ka Canva drīz neatpūšas uz viņu lauriem un ir gatava lielākām un labākām lietām nākotnē.

Audekls ikvienam

Mēs vēlamies pateikties Canva komandai par ieguldīto laiku, lai dalītos ar mums par uzņēmumu, tā iekšējo darbību, redzējumu un, pats galvenais, par savu nākotni. Ir skaidrs, ka Canva iedzīvotāji cenšas būt vislabākā grafiskā dizaina programmatūra gan reklāmdevējiem, gan ne-radošajiem, un mēs ceram, ka viņi sasniegs savu mērķi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me