Web dizaina intervija: Jautājumi un atbildes ar RocketTheme partnerības vadītāju Raienu Pīrsonu

Ideja par klubu veidņu vietni pirmoreiz radās 2004. gadā, kad Andy Millers, RocketTheme izpilddirektors strādāja par “Mambo CMS galveno izstrādātāju”. Tajā pašā gadā viņš sāka mambodev.com, kas piedāvāja veidnes, kā arī pielāgotus darbus. Šī vietne pārtapa par to, kas šodien ir RocketTheme. RocketTheme saviem biedriem nodrošina veidnes, lai palīdzētu viņiem izveidot pamata vietni kaut kam ar neparastu dizainu.


Vietne piedāvā augstākās Joomla veidnes, kā arī WordPress, Magento un phpBB veidnes. Jūs atradīsit arī bezmaksas spraudņus un paplašinājumus šīm platformām, piemēram, laikapstākļu moduli, kas ieslēdzas Yahoo vai Wunderground APIS un parāda laika apstākļu informāciju. Tas ir tikai viens no daudzajiem paplašinājumiem, kas pieejami RocketTheme.

Raķešu tēmas mājas lapaRaķešu tēmas mājas lapa

Ievads: uzņēmums RocketTheme

RocketTheme ir sava veida veidņu klubs. Vai jūs varētu pastāstīt nedaudz vairāk par to, kā darbojas dalība?

Mēs piedāvājam divas dažādas primārās metodes mūsu veidņu un tēmu iegādei. Pirmais ir abonēšanas pakalpojums, kas ļauj abonēt kādu no mūsu platformas klubiem. Šīs kluba biedri var ar pilnu piekļuvi visai mūsu veidņu bibliotēkai dotajā platformā, kā arī ar atbalstu veidnēm un visiem paplašinājumiem vai papildu produktiem, kurus mēs darām pieejamus šai platformai..

Piemēram, ja jūs abonējat mūsu Joomla klubu, jūs varat lejupielādēt jebkuru no mūsu atbalstītajām Joomla veidnēm, kā arī saņemt atbalstu tām un visiem mūsu Joomla paplašinājumiem.

Otrā metode ir tiešais pirkums, kas ir vienreizējs maksājums, kas dod iespēju lejupielādēt veidni vai motīvu un izmantot to ne vairāk kā vienā vietnē. Jūs arī saņemat atbalstu par to un visiem paplašinājumiem vai spraudņiem tik ilgi, kamēr tiek atbalstīti produkti. Šī ir labāka izvēle cilvēkiem, kuri vēlas īpašas veidnes un nevēlas uztraukties par abonēšanas termiņa beigām, kad viņiem vēlāk ir nepieciešams atbalsts.

FeatureClub MembershipSingle Template
Veidņu katalogsVisa platformas katalogsTikai veidne
Atbalsts / ForumiPilna pieeja klubu forumiemTikai veidne un paplašinājums
Pagarināšanas klubsPapildinošsPapildinošs
Vietņu licences1 – 3 (paplašināms)1 (neizvēršams)
Cena59–99 USD29–49 USD

Ar ko RocketTheme atšķiras no citiem tur esošajiem veidņu klubiem?

Mums patīk domāt, ka mēs ražojam izcilu produktu, kas iztur laika pārbaudi. Mēs regulāri atgriežamies pie dažām vecākām veidnēm un atjauninām tās, lai izmantotu jaunākās tehnoloģijas un standartus, tāpēc jums ir mierīgi zināt, ka jūsu vietne noveco vai netiks aizkavēta..

Mēs izveidojām Gantry, spēcīgu WordPress un Joomla sistēmu, un izlaidām to kā atvērtā pirmkoda projektu, lai ikvienam, kurš vēlas izveidot savu veidni, būtu iespēja to darīt ar tādu pašu sistēmu, kādu mēs izmantojam pārdotajiem. Mēs arī esam atbrīvojuši visus savus paplašinājumus un spraudņus kā bezmaksas produktus, ļaujot ikvienam, kam ir veidne vai motīvs, izmantot tos savā vietnē.

Par RocketTheme veidnēm

Jūs piedāvājat veidnes tādos formātos kā Joomla! un WordPress. Kāds ir jūsu populārākais formāts un kāpēc, jūsuprāt, tas ir?

Pašlaik mēs esam lielākie Joomla pakalpojumu sniedzēji. Mūsu dibinātājs Andijs Millers bija viens no sākotnējiem Joomla projekta pamatdibinātājiem, un mēs esam par lielu panākumu parādā Joomla kopienai..

Tas teica: Mēs izveidojam un atbalstām produktus četrām galvenajām platformām: Joomla, WordPress, phpBB un Magento. Mums ir komandas locekļi, kas ir norīkoti radīt un uzturēt produktus katrā no viņiem, un mēs piedāvājam tāda paša līmeņa atbalstu visā pasaulē.

Jūs redzēsiet, ka lielākā daļa mūsu dizainu ir pieejami visās četrās šajās platformās. Tas ļauj mūsu lietotājiem atrast sev tīkamu stilu un pieturēties pie tā pat tad, ja viņi nolemj savu vietni migrēt no Joomla uz WordPress vai pievienot phpBB forumu.

Jūsu uzņēmums izstrādāja portālu sistēmu. Pastāstiet mums mazliet vairāk par to un kāpēc tas ir izdevīgi uzņēmumu īpašniekiem…

Gantry ietvars tika izveidots kā nepieciešamības produkts. Izstrādājot jaunas veidnes, mums nācās atkārtot daudzus procesus. Katru reizi mēs no jauna izgudrojām riteni, lai pievienotu elementus, kas mūsu klientiem patika, sākot no viena dizaina līdz otram, un Gantry kļuva par veidu, kā mēs vienu reizi varam izdarīt kaut ko ļoti labi, un viegli to pievienot nākamajiem dizainiem..

Kopš tā pirmsākumiem ietvars ir diezgan daudz attīstījies, un mēs esam paveikuši milzīgus soļus, izveidojot kaut ko lietotājam draudzīgu, ātru un viegli pielāgojamu..

Šķiet, ka mūsdienās WordPress vietnes gandrīz nepārtraukti tiek pakļautas hakeru uzbrukumam? Vai jūsu motīvi tiek regulāri atjaunināti, lai ņemtu vērā jaunus drošības pārkāpumus vai kādas garantijas jums ir ieviestas?

Mēs pastāvīgi uzraugām mūsu dalībnieku forumus, lai redzētu ziņojumus par drošības jautājumiem, kas saistīti ar mūsu tēmām, un ātri atjauninām jebkuru tēmu, kur šāda problēma pastāv.

Tā kā visas mūsu mūsdienu tēmas ir veidotas ar vienu un to pašu ietvaru (Gantry), mēs varam ātri identificēt un izvietot labojumus, kas vienlaikus aptver visas mūsu tēmas.

* Piezīme. Šīs intervijas beigās mēs esam iekļāvuši dažus RocketTheme veidņu paraugus. 

Informācija par RocketTheme dalību

Ko es varu iegūt, ja iestājos klubā? Vai tā ir tikai pieeja jau izveidotajām tēmām, vai arī regulāri tiek pievienotas jaunas tēmas? Ja jā, cik bieži, cik utt.?

Pievienošanās kādam no mūsu klubiem dod tūlītēju piekļuvi visai mūsu veidņu, motīvu vai stilu bibliotēkai šai konkrētajai platformai. Varat lejupielādēt un pārbaudīt ar tik daudz, cik vēlaties, un saņemat vietņu licences, kas ļauj izmantot mūsu veidnes tiešsaistes vietnēs. Iestājoties klubā, jūs varat iegūt ne vairāk kā trīs licences, un jums ir iespēja jebkurā laikā iegādāties vairāk. Katru reizi atjaunojot, jūs iegūstat arī papildu licences.

Jūs arī piekļūstat mūsu atbalsta forumiem gan mūsu veidnēm, gan visiem saistītajiem paplašinājumiem. Šos forumus papildus mūsu izstrādātājiem pārvalda arī moderatoru komanda. Mēs centīsimies pārliecināties, ka uz jautājumiem tiek atbildēts ātri un pilnīgi.

Es teiktu, ka, iespējams, viens no biedrības lielākajiem īpašumiem ir mūsu kopiena. Forumos mūsu biedri pastāvīgi sazinās viens ar otru un redz, ka no šīm diskusijām ir ieguvumi.

Rocket Theme WordPress Theme Club cenu informācija.Rocket Theme WordPress Theme Club cenu informācija.

Es ievēroju, ka jums ir Premier atbalsta iespēja kluba biedriem par nelielu papildinājumu. Kāds ir piemērs tam, kā uzņēmumu īpašnieki to var izmantot?

Šī opcija ir pieejama ikvienam, kurš saskaras ar problēmu vai kam ir nepieciešama papildu roka, lai mūsu veidnes vai paplašinājumi iegūtu kaut ko unikālu savā vietnē. Tas ir pieejams arī ikvienam, kam varētu būt nepieciešams papildu acu komplekts vai kāds neliels pielāgojums kādai no mūsu veidnēm.

Daudzi mūsu klienti būvē savu pirmo vietni vai izveido kaut ko daudz lielāku un detalizētāku par visu, ko viņi jau ir risinājuši iepriekš. Mēs esam šeit, lai palīdzētu, ja viņiem tas ir vajadzīgs.

RocketTheme filiāļu programma

Daudzi no mūsu lasītājiem ir vietņu īpašnieki, kurus interesē veidi, kā savai vietnei palielināt ienākumus. Es saprotu, ka jums ir saistīta programma. Kā būtu, ja pierakstītos šajā programmā??

Mūsu saistīto programmu pārvalda ShareASale, un tas ir lielisks veids, kā nopelnīt papildus naudu, izplatot vārdu par to, ko piedāvā RocketTheme. Mūsu saistītā programma ir lieliski piemērota ikvienam, kurš blogo par tīmekļa dizainu vai ir vietne, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta citai papildinošai tēmai.

Vai ir kādi pasākumi, ko tīmekļa īpašnieki var darīt, lai programma būtu veiksmīgāka, piemēram, efektīvāks izvietojums lapā, kurā pamanījāt, personisks apstiprinājums vai cits?

Vislabākais īkšķa noteikums ir saglabāt saiti tīru un viegli pamanāmu. Vietnes, kas lielā mērā ir atkarīgas no reklāmām, mēdz pārblīvēt lapu ar reklāmkarogiem un radīt reklāmas aklumu saviem apmeklētājiem. Ja vēlaties gūt panākumus, samaziniet jucekli līdz minimumam.

Mums ir dažas vadlīnijas, lai pārliecinātos, ka mūsu saite tiek izmantota vietnē, kur tai būtu jēga, un ka saite tiek parādīta veidā, kas apmeklētājam nerada neskaidrības.

Motīvu pielāgošana

Cik pielāgojamas ir tēmas? Vai tas ir tikai jautājums par neliela koda pārrakstīšanu vai dažādu stilu pievienošanu, lai iegūtu jaunu izskatu, vai tas ir sarežģītāk?

Mūsu motīvi ir ļoti pielāgojami. Lielā mērā tas notiek pateicoties tam, ka mēs izmantojam portāla ietvaru, jo tas padara moduļu / logrīku pārkārtošanu ļoti vienkāršu. Jūs varat pārvērst RocketTheme veidni par gandrīz jebkura veida vietni, kuru jūs varētu iedomāties.

Gandrīz katru mūsu veidņu aspektu var pielāgot, neveicot kodu.

Vai jums ir kāda statistika, diagrammas vai diagrammas, kas saistītas ar RocketTheme, ko vēlaties dalīties ar mūsu lasītājiem?

Lai gan mums pašlaik nav kopīgu diagrammu vai grafiku, ar kuriem dalīties, mums ir aktīva un augoša tīmekļa izstrādātāju, mazu uzņēmumu īpašnieku un topošu uzņēmēju kopiena, kas mūsu forumos ne tikai mijiedarbojas ar mums, bet arī ar citiem, izmantojot arī sociālos medijus.

Mūsu Facebook un Twitter lapās ir vairāk nekā 10000 sekotāju, un mēs izmantojam šīs platformas, lai personiskāk izveidotu savienojumu un apmainītos ar informāciju ar mūsu kopienu..

Mūsu galveno komandu veido nedaudz vairāk nekā ducis dalībnieku, tostarp izstrādātāji, tehniskais autors, kvalitātes kontroles un atbalsta koordinatori. Mums ir arī foruma moderatoru komanda, kas mūsu forumos sniedz papildu atbalstu mūsu lietotāju bāzei. Mūsu komanda atrodas visā pasaulē tādās vietās kā ASV, Lielbritānijā, Nīderlandē, Vācijā, Polijā, Horvātijā, Grieķijā un Indonēzijā.

Neskatoties uz attālumu, katru mēnesi mēs vidēji izgatavojam četras veidnes, stilus vai motīvus. Turklāt mēs regulāri uzturam un atjauninām savu paplašinājumu bibliotēku vairākām lielām platformām, kuras ir brīvi pieejamas ikvienam neatkarīgi no tā, vai tām pieder RocketTheme veidne vai nē..

Mēs arī izveidojām Gantry ietvaru, kas ir atvērts un pieejams ikvienam, lai to varētu izmantot kā daļu no nākamās veidnes vai tēmas dizaina.

“Mēs atrodamies Gantry5 izstrādes vidū, kas ir būtisks mūsu primārās sistēmas atjauninājums un kas lietotājiem ieviesīs daudz jaunu iespēju. Mēs plānojam nākamā mēneša laikā savā emuārā dalīties ar vairāk informācijas par šīm jaunajām funkcijām. ”

Vēlaties vairāk informācijas par RocketTheme?

RocketTheme uztur emuāru, un jūs varat viņiem sekot sociālo mediju vietnēs Facebook un Twitter.

RocketTheme veidņu paraugi

WordPress veidne – Vermilion

Wordpress veidne - Vermilion

Magnēta veidne – kapela

Magnēta veidne - kapelaMagnēta veidne – kapela

phpBB veidne – osmoze

phpBB veidne - osmozephpBB veidne – osmoze

Joomla! Veidne – pārpilnība

Joomla veidne - pārpilnībaJoomla veidne – pārpilnība

Par Raienu Pīrsonu

ryan

Rajenam Metjū Pērsonam ir vairāk nekā desmit gadu pieredze tehnoloģiju rakstīšanā, emuāru veidošanā un apraidē. Papildus multimediju satura ražošanai viņš ir uzrakstījis tūkstošiem rakstu par tehnoloģiju tēmu, kas ir publicēti dažās no top tehnoloģiju vietnēm un biļeteniem tīmeklī..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me