Web Host Intervija: Jautājumi un atbildes ar CloudAccess.net izpilddirektoru Jonathan Gafill

Visvairāk Joomla! lietotāji nav sveši vārdam CloudAcccess.net.


CloudAccess.net, kura galvenā mītne atrodas Traverse City, Mičiganā, ir oficiālais Joomla hostinga partneris! kopš 2010. gada. Katru mēnesi vairāk nekā 30 000 jaunu lietotāju reģistrējas saviem pakalpojumiem vietnē CloudAcccess.net – tas nozīmē, ka, ja jūs to darāt, tas ir vairāk nekā 800 jauno Joomla! demonstrācijas lietotāji katru dienu.

Šajā rakstīšanas laikā CloudAcccess.net darbojas kā platforma kā pakalpojumu uzņēmums, kas atvieglo gan Joomla! un WordPress satura pārvaldības sistēma. 2014. gada aprīlī Džonatans Džeimss Gafils atkāpās un ieņēma Geriju Džeju Brooksu kā CloudAccess.net izpilddirektors. Ar Saurabh Shah palīdzību man izdevās iespiest Jonathan Gafill aizņemtajā tiešsaistes intervijas grafikā, lai runātu par uzņēmumu un viņa jauno lomu uzņēmumā.

Bez turpmākas kavēšanās šeit ir Q&Sesija.

Ievads: uzņēmums CloudAccess.net

Sveiks, Jonathan, es esmu pagodināts, ka šodien esat WHSR. Sāksim ar nelielu ievadrakstu?

CloudAccess.net vispirms tika izveidots kā tīmekļa dizaina un konsultāciju uzņēmums ar nosaukumu Michigan Media, bet tagad tas ir viens no atzītākajiem vārdiem Joomla! mitināšana. Vai varat pastāstīt vairāk par uzņēmuma panākumu gaitu?

jonathan cloudaccessJonathan James Gafill – CloudAccess.net izpilddirektors

Gerijs Brukss bija smadzenes un prāts aiz visa tā. Viņš sāka darbu ar Joomla, izstrādājot vietnes ar nosaukumu Michigan Media.

Šajā laikā viņš redzēja iespēju uzlabot iepriekšējo Joomla demonstrācijas programmu un turpināja savu redzējumu, vienlaikus pārvarot dažus būtiskus šķēršļus. Viņš 30 minūšu Joomla demonstrāciju pārvērta par 30 dienu izmēģinājumu ar atbalsta sistēmu sastatnēm, lai nodrošinātu, ka jaunie lietotāji Joomla izmanto ērti. CloudAccess.net ir veiksmīgi palielinājies, galvenokārt pateicoties Gerija redzējumam un apņēmībai. Mēs visi viņu par to slavējam. Man paveicās, ka man tika nodots vadības zizlis, kad Gerijs nolēma atkāpties no izpilddirektora amata.

Apsveicam ar paaugstināšanu par izpilddirektoru. Kā tas ir vadīt ātri augošu, globālu uzņēmumu, piemēram, CloudAccess.net – kāda ir jūsu tipiskā diena darbā??

Tas ir gods, un es jūtos privilēģija būt tā dalībniece. Mēs esam izveidojuši lielisku kultūru ap CloudAccess.net, un tas ir prieks katru dienu ienākt darbā.

Mana tipiskā diena sākas ar braucienu ar velosipēdu uz biroju ap plkst. 8:00 (kad vēl nelīst). Es esmu liels nulles iesūtnes filozofijas piekritējs, tāpēc parasti spēju pāriet uz daudzveidīgu ikdienas uzdevumu un sanāksmju klāstu. Katra diena nāk ar savu jauno izaicinājumu kopumu, un es uz katru no tiem skatos kā uz iespēju pilnveidoties un augt. Parasti es piedalīšos dažās foosball cīņās (galda futbols mūsu ES lasītājiem) un laiku pa laikam praktizēju savas spējas putt-putt vai šautriņu mešanā. Kad jūtu, ka esmu paveicis labu dienu, es braucu uz mājām ķerties pie sava neprātīgā zinātnieka slāņa..

Platforma kā pakalpojumu bizness

CloudAccess.net izceļas kā vienīgais hostinga partneris kopā ar Joomla! vairāk nekā 4 gadus, un tas daudz saka par jūsu komandu un uzņēmumu. Kā jūs domājat, kādi ir CloudAccess.net panākumu noslēpumi?

Paldies par laipnajiem vārdiem. Manuprāt, mūsu panākumus var saistīt ar divām lietām: pirmkārt, mēs esam apvienojuši izcilu komandu. Otrkārt, mēs esam virzījuši savu komandu uz ārkārtas mērķiem. Mēs pielāgojamies visiem panākumiem un neveiksmēm, nepārtraukti mācoties, kā kolektīvi kļūt par vēl labāku uzņēmumu. Noslēpums ir sadarboties tādā veidā, kas nepārtraukti veicina uzlabojumus.

Jonathan, pirms 2014. gada CloudAccess.net specializējās Joomla! tikai mitināšana. Kā tas ir ietekmējis uzņēmējdarbību vietnē CloudAccess.net?

Sākumā Joomla bija mūsu galvenā uzmanība. Mēs braucām ar to un cieši turējāmies, jo uzņēmums strauji pieauga. Pa ceļam mūsu klienti vēlējās, lai viņi spētu pārvaldīt savas WordPress vietnes mūsu mākoņa vadības panelī (CCP), un viņi vēlējās, lai mūsu augstākā atbalsta komanda paliktu aiz tām, kamēr viņi uzbūvēja. Kopš tā laika mēs esam ieviesuši WordPress kā pilnīgi integrētu produktu piedāvājumu visā mūsu platformā. Kaut arī mēs vienmēr būsim Joomla veikals pēc sirds patikas, mēs secinām, ka ir pieprasījums pēc dažādības… un cilvēki vienkārši mīl mūsu vadības paneļus un komandu.

CloudAccess.net WordPress mitināšanas plāniCloudAccess.net WordPress mitināšanas plāni

Labi zināt, ka CloudAccess.net tagad piedāvā WordPress mitināšanu. Bet parunāsim nedaudz vairāk par uzņēmuma partnerību ar Joomla! – Es saprotu, ka uzņēmums iegūst gandrīz 1000 jaunu Joomla! vietnes katru dienu. Kas ir lielākais izaicinājums, vadot tīmekļa mitinātāju ar tik lielu apgrozījuma līmeni?

Mums katru dienu tiek palaists liels skaits demonstrāciju. Sākumā izaicinājums bija sistēmu izveidošana, lai varētu veikt šāda veida mērogošanu. Tad bija izaicinājums rīkoties ar visiem šiem lietotājiem, jo ​​īpaši, ja uzskatāt, ka demo klientiem mēs sniedzam tādu atbalsta līmeni, kas pārsniedz to, ko vairums hostinga pakalpojumu sniedzēju piešķir saviem apmaksātajiem klientiem! Dažos pēdējos gados mēs esam pieraduši pie slodzes un esam izveidojuši automatizāciju un sistēmas, lai palīdzētu ar sāpju punktiem… tagad mēs strādājam pie citiem izaicinājumiem.

Izmantojot Joomla! un CloudAccess.net

Kādas ir dažas Joomla lietošanas priekšrocības! biznesa vietnei?

Divi vārdi: Open Source.

Turklāt es domāju, ka tas ir ideāls sajaukums “viegli” un “universāls”. Atzīsimies, mazam / vidējam uzņēmumam ir stimuls veidot un pārvaldīt savu vietni savā mājā, ja tie var pareizi darboties. Joomla izceļas ar šo scenāriju un vēl jo vairāk tad, ja uzņēmumam ir komanda, kas laiku pa laikam sniedz norādījumus un palīdzību. Šeit nāk CloudAccess.net. Mēs piedāvājam platformu, intuitīvus vadības paneļus un komandu, kas nodrošina, ka bizness veiksmīgi izmanto Joomla, kā arī citas programmas, piemēram, WordPress.

“Es vēlos izmēģināt CloudAccess.net, taču tas šķiet pārāk sarežģīti / par daudz problēmu / Es neesmu labs Joomla / utt.” Ko jūs teiktu cilvēkiem, kuri nav pārliecināti par CloudAccess.net?

Tā ir taisnība, ka daži cilvēki šaubās par savām spējām iemācīties jaunas lietas – it īpaši tehnoloģiju pasaulē.

Šajā gadījumā mēs sastopamies ar daudziem cilvēkiem, kuriem šķiet, ka viņi nav “tehniķi”. Mēs apskaujam šos cilvēkus un vadām viņus, kad viņi mācās. Ar laiku mēs redzam, ka šie paši pašpasludinātie “ne-tehniķi” apgriežas un veido sev un saviem draugiem un ģimenes locekļiem skaistas vietas. Un tas nav tāpēc, ka Joomla ir ārkārtīgi ērti lietojams … tas ir tāpēc, ka viņi zina, ka var paļauties uz CloudAccess.net, lai viņiem palīdzētu ar tiešsaistes vebināriem, konsultācijām un praktisku palīdzību.

CloudAccess.net nākotnes plāni un pēc tam

Jonathan, mēs esam redzējuši diezgan daudz lielu uzņēmumu pārņemšanu un apvienošanos pēdējos gados – miljonus, ja ne pat miljardus, veica mitināšanas uzņēmumu dibinātāji. Kāda ir jūsu doma šajā sakarā? Nākamo 18 mēnešu laikā CloudAccess.net plānā ir izpārdošana vai citu uzņēmumu pirkšana?

Gerijs Brukss joprojām ir mūsu īpašnieks, bet viņš ir publiskojis, ka plāno pārdot uzņēmumu, ja situācija ir pareiza.

Mēs gatavojam dažus nopietnus jauninājumus … lietas, kuras nedara neviens cits. Pēc mūsu mākoņa vadības paneļa izmantošanas klienti atkārto, ka cPanel pieder vēstures grāmatās. Mums ir labi pārdomāta infrastruktūra, un mūsu klientu loks strauji pieaug. Turklāt mēs esam izveidojuši komandu, kas ir nepārspējama. Tas ir pielīdzināms vērtīgam uzņēmumam, kas, vērtējot laiku, kļūst tikai vērtīgāks. Grūti paredzēt nākotni, bet mēs visi esam satraukti par gaidāmo.

Tas viss ir par maniem jautājumiem, liels paldies par jūsu laiku. Vai ir kaut kas, ko vēlaties pievienot, pirms mēs beidzam šo jautājumu&Sesija?

Paldies, ka esat manī! Dž

Vēlas vairāk?

mākoņa piekļuve

Jūs varat izveidot savienojumu ar CloudAccess.net vietnē:

 • Twitter: https://twitter.com/cloudaccess
 • Google+: https://plus.google.com/108716495886729484756/
 • YouTube: http://www.youtube.com/user/cloudaccess
 • FaceBook: https://www.facebook.com/cloudaccess
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map