Web Host Intervija: Jautājumi un atbildes ar SiteGround izpilddirektoru Tenko Nikolovu

Es vienmēr esmu vēlējies pārbaudīt vairāk hostinga uzņēmumu un pārskatīt tos vietnē Web Hosting Secret Revealed (WHSR). Lai gan man jau ir vairāk nekā duci pārskatu *, joprojām ir garš saraksts ar citiem tīmekļa mitinātājiem, kurus vēlos izmēģināt.


Vietnes vietne (http://www.siteground.com) – vārds, uz kuru bieži piesakāties dažādos tīmekļa pārziņu forumos – ir viens no saraksta nosaukumiem. Ar vietnes Ground mārketinga personāla Svetlas Angovas palīdzību man izdevās iespiest vietnes Ground izpilddirektoru, Tenko Nikolova aizņemto grafiku tiešsaistes intervijai. Uzņēmums nupat pagājušajā nedēļā apkopoja ikgadējo klientu apmierinātības aptauju, tāpēc ir daudz sarunu punktu.

* Atjauninājumi: Šeit ir mans padziļinātais vietnes pārskats, kas pirmo reizi tika publicēts 2014. gadā un atjaunināts ik pēc diviem mēnešiem. 

Netērējot vairāk lasīšanas vietas, šeit ir Q&A.

Ievads: uzņēmums SiteGround

tenko
Sveiki, Tenko, es saprotu, ka jūs sākotnēji bijāt jurisprudences students, bet tagad jūs vadāt uz tehnoloģijām balstītu uzņēmumu. Kāds ir šī fakta iemesls??

Es nācu no ģimenes, kurai ir senas tradīcijas praktizēt likumus.

Tomēr mana sirds bija saistīta ar tehnoloģijām, kopš mācījos vidusskolā. Tiklīdz sāku strādāt nepilnu darba laiku SiteGround otrajā kursā juridiskajā skolā, es jutu, ka mana nākotne nav tiesību jomā.

Tas ir interesanti. Ko vēl jūs varat mums pastāstīt par SiteGround biznesu kā šodien? 

Pašlaik mēs mitinām gandrīz 250 000 domēna vārdu. Vietnē SiteGround strādā 120 cilvēki, un mēs strādājam ar serveriem 3 datu centros visā pasaulē – ASV, Eiropā un Singapūrā. Runājot par mūsu mērķauditoriju, sākotnēji šķita, ka tīmekļa tipa klientiem mēs piesaista vairāk jaunu iesācēju. Patiešām, bija vairāk cilvēku, kas tikai sāka darboties tīmeklī pirms 10 gadiem.

Tomēr mēs esam pakāpeniski pārvirzījuši savus centienus uz pieredzējušākiem lietotājiem. Īpaši pēc ievērojamā jaunā zīmola pārveidošanas, ko mēs ieviesām pagājušajā gadā, nopietni pieauga to tīmekļa profesionāļu skaits, kuri, izvēloties mūsu pakalpojumu, veido un uztur mājas lapas iztikai. Mēs izstrādājām ļoti optimizētu pakalpojumu Joomla un WordPress lietotājiem, kā rezultātā daudzi šo divu programmu fani kļuva par mūsu klientiem.

Vietnes vietnē Hostings

Vietnes vietne daudzējādā ziņā atšķiras no pārējām. Piemēram, dažas servera funkcijas (ti,, SuperCacher un iepriekš instalēts GIT) piedāvātie netiek bieži redzēti citu plānos. Ko mēs varam uzzināt vairāk par šo??

Es domāju, ka tas, kas mūsu hostinga plānus padara atšķirīgus, nav viena ieviesta programmatūra vai politika, bet tas, ka vairums lietu, ko mēs darām, ir balstīti uz unikālu filozofiju. Šī filozofija ir tāda, ka mēs vienmēr cenšamies izgudrot jaunus un unikālus risinājumus, nevis paļauties uz masveidā pieejamajiem.

SuperCacher (uzziniet, kā tas darbojas) ir labs piemērs. Tas ir rīks, kas ļauj mūsu klientiem izmantot vairākas ātruma optimizācijas tehnoloģijas, piemēram, Lakas un Memcached. Unikāla ir tā, ka mēs pirmie ieviesām Memcached koplietotā servera vidē. GIT integrācija arī tika padarīta unikāli pieejama mūsu serveros, paturot prātā tās izmantošanas vieglumu.

Drošība vienmēr ir galvenā tīmekļa pārziņu un emuāru veidotāju problēma. Ko vēl jūs varat dalīties ar savu drošības komandu? Un kā komanda strādā kopā?

Ir divas sastāvdaļas, kas padara mūsu drošības komandu tik veiksmīgu.

Pirmkārt, viņi vienmēr ir sardzē. Mēs uzraugām vairākus informācijas avotus attiecībā uz visa veida neaizsargātību un izmantošanu, kas var ietekmēt mūsu serverus un klientus. Tādā veidā mums izdodas būt starp pirmajiem, kas uzzina par visiem draudiem. Otrkārt, viņi ir neticami radoši problēmu risināšanā – tas nozīmē, ka, tiklīdz viņi atklāj kādu problēmu, viņi izmanto savas zināšanas, lai patstāvīgi atrastu oriģinālu risinājumu. Šī pieeja ir daudz ātrāka nekā nozares prakse, kurā drošības komanda gaida, kad kāds cits atrisinās problēmu, un pēc tam piemēro gatavu risinājumu. Papildus viņu pienākumam pastāvīgi pārbaudīt aktuālos jautājumus un tos novērst, drošības komanda nepārtraukti strādā pie projektiem, lai palielinātu mūsu drošību, nevis kā atbildi uz esošo problēmu, bet gan kā novēršanu no nākamajām..

Vietnes klientu apmierinātība

Es uzskatu, ka jums jau ir pieejams uzņēmuma gada klientu apmierinātības aptaujas rezultāts. Vai jūs varētu pastāstīt vairāk par to? Un, jūsuprāt, kādas ir jomas, kuras 2014. gadā ir jāuzlabo?

Aptaujas rezultāti patiešām pārsniedza manas cerības.

Šis ir otrais gads, kad mēs vaicājam klientiem par viņu viedokli tik plašā mērogā. Nedaudz baidījos, ka pēc izciliem rezultātiem, ko redzējām pagājušajā gadā, būs grūti iegūt labākas atsauksmes. Tomēr mums ne tikai izdevās saglabāt ārkārtīgi augstos apmierinātības līmeņus (virs 95% visos aspektos, ieskaitot atbalstu, ātrumu, drošību un laiku), bet arī panākot izmaiņas klientu skatījumā, labāk komunicējot par mūsu priekšrocībām, kuru mēs pagājušajā gadā identificējām. Pilnus rezultātus varat redzēt mūsu emuārā.

Runājot par nākamā gada izaicinājumiem, mums ir prātā dažas idejas par mūsu tālākpārdevēju programmas atsākšanu. Šī iemesla dēļ mūs interesēja atsauksmes, ko saņēmuši mūsu pašreizējie tālākpārdevēju klienti. Mēs arī vērojām pieaugošo mākoņa pakalpojumu tirgu kā teritoriju ar lielu potenciālu mums, kuru plānojam izpētīt tālāk.

Vietnes klientu klientu aptaujas rezultāti īsumā

vietņu klientu aptauja 1 vietņu klientu aptauja 2 vietņu klientu aptauja 3

Vietnes zemes nākotnes plāni un daudz kas cits

Pēdējos gados mēs esam redzējuši diezgan daudz lielu pārņemšanu un apvienošanos – miljonus, ja ne pat miljardus, veica mitināšanas uzņēmumu dibinātāji. Kā jūs domājat par šo? Nākamo 18 mēnešu laikā vietnes Ground paplašināšanas plānā ir izpārdošana vai citu uzņēmumu pirkšana?

SiteGround vienmēr ir nedaudz atšķīries no tipiskās sākuma mentalitātes.

Mēs to visu neesam izveidojuši, ar mērķi to pārdot.

Man personīgi iesaistīšanās forša, inovatīva un lieliski sevi uzturoša uzņēmuma izveidē un attīstībā ir laba vieta, kur atrasties. Kas attiecas uz citu uzņēmumu iegādi, tas noteikti ir iespējams izaugsmes veids. Tehnoloģiju uzņēmumi, kas jau ir izstrādājuši kvalitatīvus pakalpojumus, kurus mēs uzskatām par noderīgiem, šajā brīdī man ir interesantāki nekā paši hostinga nozares uzņēmumi.

Tas viss attiecas uz maniem jautājumiem. Paldies! 

Vēlaties vairāk vietnē SiteGround?

vietnes laukums

Vietni Ground varat apmeklēt tiešsaistē šeit – https://www.siteground.com; kā arī sekojiet līdzi sabiedrībai visās lielākajās sociālo mediju platformās – Twitter un Facebook.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map