22 nemokamos medžiagos tinklaraštininkai gali naudoti tyrimams

Anksčiau skųsdavausi, kad internete nėra pakankamai nemokamos medžiagos tinklaraštininkams.


Na, pasirodo, klydau – internete yra daugybė tyrimų ir mokymosi medžiagos, daug daugiau, nei galėčiau kada nors panaudoti per visą gyvenimą.!

Pati atsitiktiniausia interneto paieška atnešė daugybę nemokamų išteklių, kurie, be abejo, yra tik maža dalis turimo turinio, vis dar paslėpto mano akims..

Nori lažintis?

Kur galime pasisemti idėjų savo tinklaraščio įrašams ar neatsilikti nuo naujų atradimų savo nišose?

Čia aš sudariau 22 nemokamų šaltinių (straipsniai, elektroninės knygos, spausdinti žurnalai, el. Žurnalai, informaciniai biuleteniai ir tt) sąrašą, kurį galite naudoti nemokamai.

Sąrašą galima suskirstyti į 7 pagrindines kategorijas:

 • Knygos & El. Knygos
 • El. Kursai
 • Gidai & Ataskaitos
 • Žurnalai
 • Naujienlaiškių prenumeratos
 • Nišos dienoraščiai
 • Socialinės bendruomenės

Naudokite juos visus arba tiesiog išsirinkite keletą, tai palengvins autoritetingų tinklaraščių įrašų rašymą kaip niekada anksčiau ir padidins jūsų skaitytojų pasitikėjimą ir patikimumą..

Laimingas internetinis dienoraštis!

Knygos & El. Knygos

1. Europos knygynas

es knygynas

Tonų ir tonų nemokamų knygų apie ES vyriausybę, projektus ir iniciatyvas.

ES gyventojai taip pat gali paprašyti NEMOKAMŲ kiekvienos turimos knygos ar žurnalo egzempliorių. Tarptautiniai vartotojai gali atsisiųsti nemokamas PDF kopijas, jei įmanoma.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti ir gauti nemokamą sąskaitą. Jei užsakysite popierinę medžiagą ES, ji bus pristatyta per 3 savaites nuo išsiuntimo dienos. Jei gyvenate ne ES arba pasirenkate medžiagos PDF versiją, ją atsisiųsti reikia nedelsiant.

URL adresas: https://library.hubspot.com

3. Pasaulio mokslas.com

Šioje svetainėje pateikiama medžiaga yra mokama, tačiau užsiprenumeravę jų naujienlaiškius dažnai gausite nemokamą nemokamą prieigą prie daugelio jų mokslinių žurnalų ir knygų skyrių..

Gerumas, tai yra nuostabi galimybė visiems akademikams įsitraukti į priekį, ypač jei dienoraščiai rašomi tam tikroje pramonės šakoje, kuri labai priklauso nuo žinių ir naujų atradimų..

Papildomi taškai, jei galite apklausti vieną iš savo tinklaraščio ar kliento autorių!

URL adresas: http://americanenglish.state.gov/resources/loop

El. Kursai

5. MIT „OpenCourseware“

mit atviras kursas

Nesvarbu, ar jums reikia greito tam tikros temos atnaujinimo, ar tiesiog norint išmokti tam tikros temos pagrindus savo tinklaraščių straipsniams, „MIT OpenCourseware“ dalijasi savo geriausiais kursais su visuomene ir tai daro nuo 2005 m..

Jei esate priklausomas nuo internetinių seminarų ar labai vizualus tinklaraštininkas, jums gali būti naudinga sekti kursus naudojant nemokamus paskaitų vaizdo įrašus, o ne tik tekstinius kursų užrašus..

(Be to, mes, tinklaraštininkai ir laisvai samdomi darbuotojai, esame besimokantys visą gyvenimą, ar ne?)

URL adresas: http://www.internetbasedmoms.com/learn-internet-marketing.html

7. Poynter’s News universitetas 

Nemokama „Poynter’s“ yra žurnalistų ir rašytojų e. Universitetas. Pagal kai kurias medžiagas reikia mokėti mokestį, tačiau daugumą e-kursų ir internetinių seminarų galima gauti nemokamai.

Geros medžiagos, kurias aš asmeniškai panaudojau, yra reklamos pajamų padidinimas ir 100 idėjų, kaip pagerinti jūsų žurnalistiką, internetiniai seminarai ir „API Poynter“ skaitmeninių pasakojimų viršūnių susitikimo kursai..

URL adresas: https://www.techrepublic.com

9. „MarketingSherpa.com“

rinkodaros šerpų

Atrodo, kad rinkodaros tyrimų institutas ne tik padeda rinkodaros specialistams atlikti savo darbą. Rinkodaros ir SEO nišos tinklaraštininkai gali gauti šimtus nemokamų ataskaitų, kad galėtų pagrįsti savo tyrimus šioje svetainėje.

Pvz., Radau Specialiąją ataskaitą: Taktinis požiūris į turinio rinkodarą – kaip sukurti turinį, kuris pagreitina atvykstamojo švino kokybę, ir konversijas, labai naudingas kuriant savo tinklaraščius ir ieškant laisvai samdomų tinklaraščių straipsnių..

Kiti puikūs ištekliai, kuriuos siūlo „Sherpa“ rinkodaros vaizdo įrašai ir straipsnių biblioteka. Tinklaraštį būtina perskaityti rinkodaros nišoje dirbantiems tinklaraštininkams.

URL adresas: https://www.tradepub.com

Žurnalai

11. Magcloud.com

magcloud

Čia galite įsigyti nemokamą skaitmeninį žurnalą su kiekvienu perkamu žurnalu arba atsisiųsti žurnalų nemokamai arba už mažiau nei 3 USD. Palyginti su prieš dvejais metais, nemokamų žurnalų yra mažiau, tačiau dauguma žurnalų kainuoja kavos, todėl vis tiek galite juos sau leisti..

Jei rašote ne tik internetinius dienoraščius, bet ir žurnalus, „Magcloud“ yra gera biblioteka, kurioje galite tyrinėti ir ieškoti.

URL adresas: https://www.lifewire.com/

13. PRNewswire.com

Informaciniame biuletenyje yra šimtai naujų šviežių temų, apie kurias reikia rašyti kiekvieną dieną, taigi, jei esate į naujienas orientuotas tinklaraštininkas, tai yra būtinas šaltinis, kurį galite užsiprenumeruoti ir patogiai naudotis..

URL adresas: http://smartbrief.com/browse-topics

Nišos dienoraščiai

15. AWAI internetiniai straipsniai

awai

Jie gali laisvai skaityti, net ir ne nariams. Tačiau AWAI turtinga su verslu ir verslumu susijusi medžiaga nesibaigia straipsniais – taip pat yra nemokamų pasirašyti ir atsisiųsti teleseminarų ir garso įrašų transliacijų..

Galite užregistruoti nemokamą sąskaitą AWAI ir gauti savaitinį (arba kiekvieną dieną, jei yra svarbių naujienų) informacinį biuletenį su patarimais, kvietimais į renginius ir specialiais pasiūlymais.

AWAI žmonės yra draugiški, palaikantys būrį, todėl bet kuriuo metu galite kreiptis į palaikymo tarnybą, jei turite problemų su svetaine. Turiu pripažinti, kad tai yra vienas iš mano mėgstamiausių šaltinių iki šiol.

URL adresas: http://boostblogtraffic.com

17. „QuickSprout.com“

Kitas išradingas, tinkantis internetinis dienoraštis, kad jūsų tinklaraščio rinkodara vyktų stipriai ir saugiai. Neilas Patelas yra gerai žinomas kaip produktyvus tinklaraštininkas, pateikiantis daugybę praktinių patarimų kiekviename tinklaraščio įraše ir jo „Advanced Guides“.

Jei teikiate pirmenybę vaizdiniam, o ne rašytiniam turiniui, ten yra „QuickSprout“ universitetas, kuriame Neilas periodiškai išleidžia nemokamas rinkodaros vaizdo įrašų programas, įskaitant pažangų SEO, el. Pašto rinkodarą ir konversijų optimizavimą (mano asmeninis mėgstamiausias!).

URL adresas: http://backlinko.com

Socialinės bendruomenės

19. „DeviantART.com“

O, tai ne tik menas (bet ir gera vieta parduoti savo meno įgūdžius, jei turite)! – „DeviantART“ yra puikus patarimų ir kokybiškų interneto svetainių šablonų šaltinis – viskas nemokamai.

Jei nepaliksite dizaino ar meno kūrinio kredito ir nepaisysite licencijos, savo tinklaraštyje galėsite naudoti tiek medžiagų, kiek norite..

URL adresas: http://moz.com

21. „MyBlogU.com“

myblogu

Ann Smarty žiniatinklio vaikas, „MyBlogU“ yra bendruomeninė paslauga „surask ekspertą“, kuri padeda tinklaraštininkams kurti minčių temas tinklaraščių įrašams ar interviu ekspertams.

Šios platformos ekspertai yra kiti bendruomenės nariai, turintys žinių ir patirties, kurią siekiate suteikti jūsų tinklaraščio įrašams autoritetą ir pasitikėjimą.

Aš naudoju „MyBlogU“ norėdamas rasti šaltinių savo tinklaraščio įrašams per pastaruosius šešis mėnesius, įskaitant pranešimus, skirtus WHSR.

URL adresas: http://beafreelanceblogger.com/forum

Ką apie nemokamo tinklaraštininko įrankių dėžę?

Aš suprantu, kad 22 nemokamų išteklių gali nepakakti.

Aš esu tinklaraštininkė, kaip jūs, aš žinau, kad jums nereikia tik informacijos, bet netgi naudingo įrankių rinkinio, kuriai nereikia išleisti daug pinigų (arba iš viso pinigų).

„Ostel.co“ – Telefono įrankis, skirtas saugiai naudoti „Tinklą“, norint užšifruotus telefoninius skambučius klientams ir apklaustiesiems (jie turėtų gauti sąskaitą, kad jis veiktų, kaip naudojant „Skype“). Tarnyba negali slėpti to, kad tarp jūsų ir jūsų pašnekovo ar kliento buvo bendraujama, tačiau kiekvienas jūsų pakeistas žodis bus užšifruotas ir neįmanoma jo iššifruoti trečiajai šaliai..

WP statistika – Galingas „WordPress“ papildinys srauto statistikai matuoti. Tai apima hitus, dažniausiai lankomus puslapius, paieškos variklių persiuntimus, paieškos užklausas ir lankytojų pasaulio žemėlapį. Geras „Google Analytics“ ar „Piwik“ pakaitalas, net jei jis gali pateikti klaidingų teigiamų rezultatų, kai klaidina naują robotą tikram lankytojui (tačiau klaidos ištaisomos su kiekvienu atnaujinimu).

Taiga.io – Jūsų projekto valdymo poreikiams tenkinti. Tai atviro kodo ir intuityviai naudojama. Mes, tinklaraštininkai, esame ne mažiau užimti projekto dalyvių nei pradedantieji ir kūrėjai, todėl šis įrankis neabejotinai daro darbą ir mums! (P.S., kurdami naują projektą nereikia pasirinkti šablono, jei jis netaikomas.)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map