7 internetinių dienoraščių pranašumai ir kaip juos pasiekti 2016 m

2015 m. Balandžio mėn. Heather Armstrong, AKA tinklaraštininkė „Dooce“, viena iš ankstyvųjų tinklaraščių kūrimo lyderių, paskelbė, kad daugiau nebenorės rašyti tinklaraščių. Įrašas sukėlė daug diskusijų apie internetinių dienoraščių kūrimo ateitį ir iškėlė klausimą: ar internetiniai dienoraščiai mirę??


Mano požiūriu, atsakymas yra garsus „ne!“ internetiniai dienoraščiai gali padėti jums pasiekti daugelį savo gyvenimo ir verslo tikslų. Pažvelkime į tai, kaip internetiniai dienoraščiai vis dar gali jums padėti 2016 ir vėlesniais metais.

7 internetinių dienoraščių pranašumai ir kaip juos pasiekti

1 pranašumas: išmokkite įgūdžių nemokamai

Kai pradedate savo tinklaraštį, yra daugybė dalykų, kuriuos turėtum žinoti: „šaltinių kreditai“, redagavimas, fotografija, rinkodara.

Kaip: 

 • Praktika tampa tobula
  Kuo daugiau dirbsite su savo amatu, tuo daugiau rasite savo balso, sužinosite, ko nereikia daryti, atrasite, kas veikia, o kas ne. Perskaitykite savo darbą garsiai – išgirsite klaidas. Fotografuokite daug nuotraukų – išmoksite technikos.
 • Priimkite konstruktyvius atsiliepimus
  Kartais auditorija arba jos trūksta arba mentorius gali padėti suprasti, kad darote ką nors blogo. Atkreipkite dėmesį ir paisykite jų patarimų.
 • Dienoraštis apie savo svajonių darbą
  Rašykite taip, lyg jūs jau dirbtumėte tą darbą. Pavyzdžiui, noriu išmokyti tėvus natūraliai gydyti savo vaikus, todėl rašau apie tikrą maistą, detoksiką ir natūralią sveikatą. Kaip jūsų darbas tinka tinklaraščio temai?
 • Rasti palaikymą
  Bloggerių grupės, el. Knygos, internetiniai kursai ir internetiniai seminarai susijusiomis temomis yra nemokami ir nebrangūs ištekliai, kuriuos turėtumėte naudoti tobulindami savo įgūdžius. Pradėkite nuo įprastos internetinės palaikymo grupės ar vietinės tinklaraštininkų bendruomenės ir užsiregistruokite nemokamai iš ekspertų. Tada apsvarstykite trenerio, pagrindinio kurso vadovo ir visą kursinį darbą to, ko jums reikia išmokti giliau.

2 pranašumas: tapkite autoritetu

Tinkliniai tinklaraščiai padeda greitai sutelkti dėmesį į jūsų tinklaraštį ir patirtį. Čia yra keletas strategijų, kaip tapti autoritetu.

Kaip:

 • Sutelkite dėmesį į savo turinį
  Pasirinkite susijusias temas, kad sutelktumėte energiją į tai, ką įtraukiate, jei jau esate ekspertas, jei tinka. Pasinerkite į juos sekdami lyderius ir dalydamiesi jų turiniu. Savo „Facebook“ puslapyje reguliariai dalinuosi Robyn O’Brien darbais ir mano skaitytojai tuo užsiima.
 • Raskite patikimus, nikotus šaltinius
  „Google“ leidžia atlikti tiesioginius tyrimus po ranka, tačiau turėsite sužinoti, kas yra patikimas jūsų nišos šaltinis, o kas ne. Pavyzdžiui, „Mayo“ klinika ir CDC yra puikūs pagrindinės informacijos apie sveikatą šaltiniai, bet ne alternatyvios sveikatos bendruomenės labui. Jūsų palaikymo grupės gali padėti jums.
 • Dirbkite su kitais
  Nesvarbu, ar jūs siunčiate svečius, ar imatės pirmojo apmokamo tinklaraščio darbo, ar rašote draugui, įgysite įgūdžių dirbdami kitų labui, pavyzdžiui, redaguodami. Jie auga greičiau, kai turite kitą profesionalų, redaguojantį savo darbą.

3 pranašumas: Atnaujinimas realiuoju laiku

Jei turite tinklaraštį, potencialūs darbdaviai ir darbdaviai jį suras ir patikrins. Norisi prisijungti ir jiems gerai atrodyti.

Kaip:

 • Parodykite savo geriausią darbą
  Kol jūsų balsas yra autentiškas ir kuriate geriausius įmanomus pranešimus, būsite paslėptas savo nišoje. Manote, kad jūsų tinklaraštyje yra per daug humoro profesionaliam darbui? Raskite darbą, kuriame reikia humoro. Matyti fotografo skelbimą? Paskelbkite daugiau nuotraukų, kad parodytų geriausius savo darbus.
 • Paramos perspektyvos
  Socialinėje žiniasklaidoje raskite mėgstamas įmones ir pradėkite su jomis domėtis palaikydami jų priežastis ir prekės ženklus. Tai leis jums išsiskirti, ar norite darbo, ar dirbdami su jais kampanijoje.
 • Ieškokite jų

Šie žmonės gali apsilankyti ir vietos verslo bei konferencijų renginiuose, taigi, jei įmanoma, susipažinkite su savo personalu asmeniškai ir socialinėje žiniasklaidoje. Naudokite „LinkedIn“ norėdami susisiekti su žmonėmis, kuriuos pažįstate kompanijoje.

4 pranašumas: verslo inkubatorius

Tradiciniam verslui pradėti reikia tūkstančių dolerių, tačiau tinklaraščių kūrimas yra ir maža rizika, ir maža kaina. Internetinis dienoraščių rašymas yra ekonomiškas būdas išbandyti vandens telkinius naujam verslui.

Kaip:

 • Smegenų šturmas Jūsų idėja
  Pagalvokite už langelio ribų ir atlikite norimą darbą internete. Galite sukurti pokalbių laidą, sukurti internetinį seminarą ar nufilmuoti kūrybinį vaizdo įrašą. Pvz., Norėdami auginti savo aistrą padėti tėvams, kolegos rekomendavo sukurti internetinius seminarus ir iškart pasiūlyti instruktažą vienas kitam..
 • Apsipirkti
  Kas yra jūsų konkurentai ir kolegos? Ką jie parduoda? Kaip jie siūlo produktus? Šios idėjos jiems pasitarnavo – kas tinka tiems, kuriuos pažįstate? Ieškokite idėjų, kurios verčia susimąstyti: „Aš to dar nemačiau!“ ir išverskite jį į savo verslą.
 • Gaukite konstruktyvų atsiliepimą
  Paklauskite patikimų tinklaraštininkų, ką jie mano apie jūsų produktą ar idėjas. Gavau atsiliepimų apie tai, kad mano tinklaraštis yra kažkas, ko labai reikia, ir tai paskatino mano verslo idėją apie tėvų mokymą.

5 pranašumas: Dalinkitės gera valia

Viena iš nuostabių internetinių dienoraščių dovanų yra tai, kad pasidalinę tuo, ką žinote, galite padėti kitiems ir „sumokėti į priekį“.

Kaip:

 • Pasiūlykite pagalbą
  Pradėkite atsakydami į klausimus, siūlydami pagalbą, kurdami mokomuosius dalykus ir pan., Atsižvelgdami į savo nišą ir patirtį. Galite užduoti klausimų socialinėje žiniasklaidoje – tai gerai veikia prieš akcijas. Iš ten pateikite redakcijos kalendorių, kuriame būtų jūsų patirtis. Kai „Twitter“ buvo mano pagrindinė socialinės žiniasklaidos priemonė, norėčiau užduoti klausimus su tinkama nuoroda, pavyzdžiui: „Kaip aš galiu jums padėti šiandien? # matomas #autizmas. “

 • Turėdamas tiek daug tiesioginio srauto transliavimo parinkčių, nėra nuovokus dalykas, pradedantis kalbėti apie savo patirtį. Mano tikslas šiais metais yra apimti kasdienius patarimus dėl specialiųjų poreikių turinčių vaikų auklėjimo ir Blabbing’o patarimus, kaip gaminti maistą kartu su jais ir jiems.

6 privalumas: Gydymas

Internetiniai dienoraščiai yra puikus būdas pradėti gydyti skausmingus gyvenimo įvykius. Kai kuriems tai netgi paskatino verslą.

Kaip:

 • Pasidalykite savo istorija
  Kiti žmonės išgyveno tai, ką išgyvenote, ir jiems reikia vilties bei padrąsinimo tai pamatyti. Tai taip pat yra puikus būdas būti autentiškam, tačiau prieš pasidalindami įsitikinkite, kad susikūrėte ribas, kad apsaugotumėte artimuosius. Bėgant metams tinklaraščių rašymas buvo naudojamas kaip būdas išgydyti skausmą dėl mano vaikų negalios.
 • Įtraukite savo bendruomenę
  Raskite kitus, kurie vaikščiojo po jūsų batus „Facebook“ grupėse, gyvų palaikymo bendruomenių, pokalbių svetainių, konferencijų ir kt. Tinkle. Savo nišoje sukurkite skaitytojų auditoriją ir įtvirtinkite savo unikalią perspektyvą. Aktyviai dirbu keliose grupėse, reklamuojančiose ekologišką maistą, gyvenimą be nuodingų medžiagų ir natūralią sveikatą. Sužinokite, kaip socialinis gėris gali padėti jūsų verslui.

7 pranašumas: papildomos pajamos

Internetiniai dienoraščiai gali uždirbti pinigų įvairiais būdais ir išplėsti savo įgūdžius kitose profesijose.

Kaip:

 • Rėmėjai & Apmokėtos socialinės akcijos
  Tai galima įsigyti darant ženklus arba prisijungiant prie tinklaraštininkų grupių, pavyzdžiui, „Social Fabric“ arba „Influence Central“. Aš uždirbu deramą pragyvenimą, sukurdamas 1–3 remiamus pranešimus per mėnesį ir keletą remiamų akcijų.
 • Skelbimų pajamos
  Galite parduoti savo tinklaraščio vietas, jei turite bent 5000 PV per mėnesį. Parduokite skelbimo plotą nuo 5 USD per mėnesį, kai skelbimas yra 125 × 125. Arba prisijunkite prie partnerių programos, tokios kaip „Dalykis išpardavimas“, kad surastumėte jas, o ne nurodykite asmeniškai. Aš padariau abu, tačiau paruoštus skelbimus lengviau valdyti.
 • Darbas nuomai
  Tinklaraštininkai gali parduoti savo įgūdžius rašydami internete, fotografuodami, teikdami socialinės žiniasklaidos paslaugas ir dirbdami virtualiais padėjėjais. Koks tu geriausias? Profesionalaus tinklaraštininko karjerą pradėjau dirbdamas su draugais, kuriems reikia, už atlygį.
 • Parduokite savo produktus
  Yra daugybė puikių produktų, kuriuos galite parduoti naudodami savo tinklaraštį, kad paleistumėte ir parduotumėte tuos išpardavimus ir įvykius. Pavyzdžiui, mados tinklaraštininkai gali parduoti papuošalus.
 • Partnerių marketingas
  Tai geriausiai veikia, kai rekomenduojate produktus viename straipsnyje. Pvz., Tėvystės vadovą galima užpildyti knygomis, kurios tėvams padeda valdyti drausmę, kaip aš darau savo raktinių žodžių turinčiame puslapyje apie autizmą..

Internetiniai dienoraščiai NĖRA mirę, tačiau turime kūrybiškai pažvelgti į galimybes, kurias jis gali suteikti tiek profesiniam, tiek asmeniniam augimui naujoje šviesoje..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me