Eksperto interviu: Angela England, kaip užsidirbti pinigų darant tai, kas jums patinka

Angela England yra „Neišmokusios namų šeimininkės“ ir „Blissfully Domestic“ įkūrėja. Ji sėkmingai dirba rašymo srityje ir pardavė daugybę elektroninių knygų, paremtų savo aistromis. Ją galite rasti apsilankę angengland.com ir sužinoti daugiau iš jos internetinių seminarų, skirtų kūrybiniam pelningumui.


Aš kalbėjau su ja norėdamas sužinoti, kaip tinklaraštininkams gali būti sėkmingiau dirbant savo pačių rašymo karjerą.

Klausimas: Papasakok, kaip prasidėjo tavo rašymo karjera. Kas padėjo jums pasisekti? Kokių konkrečių žingsnių ėmėtės norėdami reklamuoti savo pirmąją knygą „Ūkininkavimas kieme“?

Mano internetinio turinio kūrimo karjera prasidėjo gimus trečiam vaikui. Nebebuvo įmanoma tęsti darbą ne namuose ir mokėti vaiko priežiūros išlaidas.

Man reikėjo tik apie 250 USD per mėnesį, kad galėčiau pragyventi, todėl parašiau mažoms turinio svetainėms, kad sudaryčiau paskelbtų klipų aplanką. Aš labai ilgai nedirbau tokiais žemais įkainiais, bet panaudojau juos strategiškai kurdama paskelbtus darbus tomis temomis, kurias norėjau tęsti. Kaip įmanoma greičiau pradėjau kreiptis dėl likutinių pajamų pozicijų, kur galėčiau kaupti nuolatines pajamas.

Turėjau atstovą savo pirmajai tradiciškai išleistai knygai, nes jie susisiekė tiesiogiai su manimi dėl abipusio draugo ir mano tinklaraščio. Kai reikėjo išdėstyti savo knygą „Ūkininkavimas kieme“ (daugiau ar mažiau) “, aš kartu su ja sukūriau įtikinamą knygą ir santrauką. Agentai gali būti naudingi užmezgant tiesioginį kontaktą su leidėjais ir atrandant kokias knygas jie ieško ir yra verti 15% mokesčio. Po mano pirmosios knygos leidyklos tiesiogiai kreipėsi į mane.

Pirmai mano knygai svarbiausias dalykas, kurį aš padariau, buvo darbas su draugais ir kolegomis, kad būtų sudarytos galimybės pasirašyti knygas, pristatyti pašnekovų pašnekovus ir knygų apžvalgas jų svetainėse, „Amazon“ ir „Goodreads“. Bendradarbiaudamas su kitomis svetainėmis, tinklaraščių rašymu ir bendruomenės grupėmis ir pan., Kuriau bendrą „platformą“, kuri patraukė leidėjo dėmesį. Tai taip pat sukūrė tvirtą pagrindą, nuo kurio galima pradėti leisti knygą. Kai vartotojai palygino mano pavadinimą su panašiomis knygomis, jie pamatys daugybę apžvalgų, tinklaraščio įrašų ir teigiamų atsiliepimų, kurie paskatino pirkti.

Kl .: Kaip tinklaraštininkai gali pradėti kurti pelningą elektroninę knygą ir paversti ją turinio kūrimo karjera?

Rašant e-knygą reikia surasti mielą vietą tarp unikalaus, patrauklaus pavadinimo ir pakankamai plačios potencialios auditorijos. Jūsų knyga turėtų būti pakankamai koncentruota, kad patrauktų potencialaus kliento dėmesį, tačiau nėra tokia siaura, kad ją norėtų nusipirkti tik keli žmonės. Iš pradžių tai gali būti sudėtinga, todėl aš visada leidžiu naudotis mintimis ir temomis su savo internetinio seminaro studentais. Tai turbūt svarbiausias dalykas, o ne iš tikrųjų knygos rašymas.

Pajamos iš knygų paprastai būna lėtos – jūsų „Amazon“ honorarų patikrinimai bus maži ir atsitiktiniai. Kai išleisite kelis pavadinimus ir sugalvosite sau vardą, jūsų pajamos augs ir augs eksponentiškai.

Angela AnglijaAngela Anglija

Kl .: Kaip tinklaraštininkai turėtų reklamuoti savo esamas ar būsimas knygas, kad augtų karjera?

Priverskite savo pastangų tarnauti dvigubai. Jei rašau žurnalo straipsnį, klausiu, ar į straipsnio vidų galiu įtraukti savo knygos citatą, kad galėčiau reklamuoti tą knygą. Taip pat pabandysiu prekiauti reklama su draugu arba pasirašyti buvusius klientus kaip filialus, kad skatintų juos reklamuoti mano knygą.

Sudaryti savo el. Pašto sąrašą yra labai svarbu. Kai tik turėsite patrauklų pasirinkimo pasiūlymą, visur jį reklamuokite. Pavyzdžiui, aš siūlau savo knygos priedų puslapius nemokamai atsisiųsti iš savo svetainės. Jei kas nors nusipirktų „Ūkininkavimą kieme“ ir norėtų atsisiųsti spausdinamus gaminius, jie bus prenumeruojami mano adresų sąraše, kur gali sužinoti apie mano kitą knygą. Tai suteikia skaitytojui dar vieną būdą susisiekti su jumis.

Jei dar neturite el. Pašto sąrašo, nedelsdami jį sukurkite. Niekada nesakysi: „Per greitai pradėjau kurti savo naujienų biuletenių sąrašą ir turiu per daug prenumeratorių“. Aš parašiau straipsnį apie tai, kaip sukurti nemokamą informacinį biuletenį naudojant „Mailchimp“.

Klausimas: Papasakokite apie spausdinimą pagal pareikalavimą (POD) ir jo pranašumus / trūkumus naujiems knygų autoriams.

Iki POD, savarankiškai leidžiantys autoriai turėjo nusipirkti 500 ar 1000 savo knygos ir turinio egzempliorių, patys juos parduoti ir išplatinti. Tai buvo per maža kaina vidutiniam vienkartiniam ar pradedančiajam.

POD leidžia autoriams susimokėti už jų knygos spausdinimo išlaidas, juos pardavus. Siuntimo išlaidos susidaro pirkėjui perkant, o ne jūsų pačių kišenėje. Tokiu būdu prarasite šiek tiek pelno, tačiau be didelių išankstinių išlaidų daugiau rašytojų gali išbandyti savo jėgas leidyboje.

Didžiausias trūkumas yra tas, kad POD vis dar yra ribotas. Spausdinti spalvotą knygą vis dar gali būti brangu. Kitas trūkumas yra tai, kad didelė dalis leidėjo pelno patenka į gamybos sąnaudas. Užuot gavę didžiulę nuolaidą didmeninei spaudai, jūs mokate priemoką už tai, kad vienu metu spausdinate tik vieną ar dvi kopijas.

Paskutinis trūkumas yra patikrinimų ir pusiausvyros trūkumas. Turėdami tradicinę leidyklą, keli skyriai įrodo kiekvieną knygą prieš spausdindami. Mačiau keletą sugniuždytų pačių išleistų pavadinimų, kurie niekada nebūtų priartėję prie leidyklos. Kai patys leidžiate leidinius, nesmerkite savęs ir kitų savarankiškai publikuojamų autorių dėl prasto produkto. Sukurkite tai, kas yra tikrai profesionalu ir gerai pagaminta.

Kl .: Ką patartumėte tinklaraštininkams, besidomintiems žurnalų rinkimu ir mokamų vietų kūrimu?

Aš į tai žvelgiu iš „ką aš turiu prarasti?“ Galite pereiti nuo „jokių straipsnių“ prie galimybės paskelbti kai kuriuos darbus, kai ieškote žurnalų ar mokamų vietų. Jei manote: „Jei aš paaukštinu 100, o du sakau„ taip “, tai yra mažai“, atminkite, kad dvi mokamos praktikos vietos yra dvi daugiau nei jūs turėjote praėjusį mėnesį. Naudokite tuos straipsnius, kad pasinaudotumėte daugiau galimybių. Pirmieji keli bus sunkiausi, bet iš ten viskas bus nuokalnė.

Aš rekomenduoju autoriams neskaičiuoti sutikimų ir atmetimų. Verčiau suskaičiuokite aktyvias užklausas. Tai aš išmokau kartu su draugu atlikti „30 užklausų per 30 dienų“ iššūkį. Kadangi mūsų tikslas buvo kasdien pateikti konkretų užklausų kiekį, mes aktyviai judėjome į priekį laisvai samdomų rašytojų karjeroje.

Pažįstu rašytoją, kuris visada turi 10 aktyvių užklausų. Gavusi atsakymą į užklausą, ji gali per 24 valandas pakeisti tą užklausą kita, nepaisant rezultato. Prieš pradėdama straipsnius, kuriuos ji sutiko rašyti, ji paklausia kito žurnalo. Šis metodas leidžia jai labiau kontroliuoti, o ne atmetimą.

Klausimas: visi paskutiniai patarimai, padėsiantys tinklaraštininkams tapti knygų autoriais?

Suteikite knygai tokią istoriją ar formą, kuri yra visa apimanti. Kiekviena dalis turėtų turėti unikalų tikslą. Mačiau keletą baisių el. Knygų, kurios buvo tiesiog iškirptos ir įklijuotos tinklaraščių žinutėse be jokių perėjimų, be istorijos arkos, jokių formatavimo ar krypčių. Net ne grožinės literatūros kūriniai turėtų turėti kryptį, kaip padiktuoti knygos judėjimą.

Štai kodėl aš visada pradedu nuo s. Iš ten galėčiau vizualizuoti knygos eigą. Būtent to trūksta daugelyje tinklaraštininkų knygų: jie nenusimena savo minties, kad galėtų galvoti apie visą knygą..

Viso darbo išdėstymas prieš laiką yra naudingas pabrėžiant, ar nėra spragų, ir padeda tinklaraštininkams įsivaizduoti perėjimą prie didesnių darbų.

Taip pat rekomenduoju perduoti išorės paslaugas toms sritims, kuriose nesate toks stiprus, kad greičiau atliktumėte savo darbą ir sukurtumėte produktą, kuris yra tikrai profesionalus. Tada galite pereiti prie kito pavadinimo.

Ypatinga ačiū Angelai už šią akį atveriančią perspektyvą pereinant nuo tinklaraštininko prie rašymo profesionalo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me