Interviu iš žiniatinklio prieglobos: klausimai ir atsakymai su „CloudAccess.net“ generaliniu direktoriumi Jonathanu Gafilliu

Labiausiai Joomla! vartotojams nėra svetimas vardas CloudAcccess.net.


„CloudAccess.net“, kurios būstinė yra Traverse City, Mičiganas, yra oficialus „Joomla“ prieglobos partneris! nuo 2010 m. Kiekvieną mėnesį daugiau nei 30000 naujų vartotojų prisiregistruoja naudotis savo paslaugomis „CloudAcccess.net“ tinkle – jei atliksite matematiką, tai yra daugiau nei 800 naujų „Joomla“! demonstracinių vartotojų kasdien.

Šiuo metu „CloudAcccess.net“ veikia kaip paslaugų įmonė kaip platforma, palengvinanti abi „Joomla!“. ir „WordPress“ turinio valdymo sistema. 2014 m. Balandžio mėn. Jonathanas Jamesas Gafillas pasitraukė iš pareigų ir užėmė Gary Jay Brookso „CloudAccess.net“ generalinio direktoriaus pareigas. Padedamas Saurabh Shah, aš sugebėjau įsitraukti į Jonathano Gafillio užimtą internetinio interviu tvarkaraštį, kad galėčiau papasakoti apie įmonę ir jo naują vaidmenį įmonėje..

Be didesnio delsimo, čia yra Q&Sesija.

Įvadas: „CloudAccess.net“, įmonė

Sveiki, Jonathanai, man didelė garbė šiandien jus lankyti WHSR. Pradėkime nuo kai kurių įžangų?

„CloudAccess.net“ pirmiausia buvo įkurta kaip internetinių svetainių kūrimo ir konsultavimo įmonė, pavadinta „Michigan Media“, tačiau dabar ji yra viena iš labiausiai atpažįstamų vardų „Joomla“! talpinimas. Ar galite papasakoti daugiau apie įmonės sėkmės istoriją?

jonathanas cloudaccessJonathan James Gafill – „CloudAccess.net“ generalinis direktorius

Gary Brooksas buvo viso to smegenys ir smegenys. Jis pradėjo dirbti su Joomla kurdamas svetaines pavadinimu Michigan Media.

Per tą laiką jis pamatė galimybę patobulinti ankstesnę „Joomla“ demonstracinę programą ir tęsė savo viziją įveikdamas keletą esminių kliūčių. Jis 30 minučių „Joomla“ demonstracinį modelį pavertė 30 dienų bandymu su palaikymo sistemų pastoliais, kad naujiems vartotojams būtų patogiau naudotis „Joomla“. „CloudAccess.net“ sėkmingai išaugo nepaprastai greitai, daugiausia dėl Gary vizijos ir ryžto. Mes visi jį už tai sveikiname. Man pasisekė, kad man perduota vadovo lazda, kai Gary nusprendė pasitraukti iš generalinio direktoriaus pareigų.

Sveikiname pasididinus generalinio direktoriaus vaidmeniu. Kaip yra valdyti greitai augančią globalią įmonę, tokią kaip CloudAccess.net – kokia yra tipiška jūsų diena darbe?

Tai garbė ir manau, kad privilegija būti to dalimi. „CloudAccess.net“ sukūrėme puikią kultūrą ir tai teikia džiaugsmą kiekvieną dieną.

Įprasta mano diena prasideda važiavimu dviračiu į biurą apie 8 val. (Kai ne sninga). Esu didelis nulinės gautųjų filosofijos šalininkas, todėl paprastai sugebu pereiti prie įvairaus asortimento kasdienių užduočių ir susitikimų. Kiekviena diena ateina su savo naujų iššūkių rinkiniu, ir aš į kiekvieną žvelgiu kaip į galimybę tobulėti ir augti. Paprastai dalyvausiu keliose futbolo kovose (stalo futbolas mūsų ES skaitytojams) ir retkarčiais praktikuoju savo „putt-putt“ ar „smiginio“ metimo įgūdžius. Kai pajuntu, kad nuveikiau gerą dienos darbą, važinėju namo norėdamas pabučiuoti savo išprotėjusio mokslininko sluoksnyje..

Platforma kaip paslaugų verslas

„CloudAccess.net“ išsiskiria kaip vienintelis „Joomla!“ Partneris. daugiau nei 4 metus ir tai daug pasako apie jūsų komandą ir kompaniją. Jūsų nuomone, kokios yra „CloudAccess.net“ sėkmės paslaptys?

Ačiū už malonius žodžius. Mano nuomone, mūsų sėkmė gali būti siejama su dviem dalykais: pirma, subūrėme išskirtinę komandą. Antra, mes nukreipėme savo komandą link išskirtinių tikslų. Mes prisitaikome prie kiekvienos sėkmės ir nesėkmės, nuolat mokomės, kaip kolektyviai tapti dar geresne įmone. Paslaptis yra bendradarbiauti tokiu būdu, kuris nuolat palengvina tobulėjimą.

Jonathan, iki 2014 m., CloudAccess.net specializuojasi Joomla! tik priegloba. Kaip tai paveikė „CloudAccess.net“ verslą?

Pradžioje Joomla buvo pagrindinis mūsų dėmesys. Mes važiavome su juo ir tvirtai laikėmės, kai kompanija smarkiai pakilo. Pakeliui mūsų klientai norėjo, kad būtų galima valdyti savo „WordPress“ svetaines „Cloud Control Panel“ (CCP), ir jie norėjo, kad mūsų aukštesnioji palaikymo komanda stovėtų už jų, kol jie statėsi. Nuo to laiko mes pristatėme „WordPress“ kaip visiškai integruotą produktų pasiūlymą visoje mūsų platformoje. Nors širdyje visada būsime „Joomla“ parduotuvė, pastebime, kad yra įvairovės poreikis … ir žmonės tiesiog myli mūsų valdymo pultus ir komandą.

„CloudAccess.net WordPress“ hostingo planai„CloudAccess.net WordPress“ hostingo planai

Verta žinoti, kad „CloudAccess.net“ dabar siūlo „WordPress“ prieglobą. Bet pakalbėkime šiek tiek daugiau apie įmonės partnerystę su Joomla! – Aš suprantu, kad įmonė gauna beveik 1000 naujų „Joomla“! svetaines kiekvieną dieną. Kas yra didžiausias iššūkis paleisti žiniatinklio prieglobą su tokiu dideliu apyvartos rodikliu?

Kiekvieną dieną vykdome daugybę demonstracinių versijų. Iš pradžių iššūkis buvo sukurti sistemas, kad būtų galima pritaikyti tokį mastelį. Tada iškilo iššūkis sutvarkyti sąveiką su visais šiais vartotojais, ypač kai manote, kad demonstraciniams klientams teikiame tokį palaikymo lygį, kuris pranoksta tai, ką dauguma prieglobos paslaugų teikėjų teikia savo mokamiems klientams! Per pastaruosius kelerius metus mes pripratome prie apkrovos ir sukūrėme automatiką bei sistemas, kurios padės įveikti skausmo taškus … dabar mes dirbame prie kitų iššūkių.

Naudodamiesi Joomla! ir „CloudAccess.net“

Kokie yra „Joomla“ naudojimo pranašumai! verslo svetainei?

Du žodžiai: „Open Source“.

Be to, manau, kad tai puikus „lengvo“ ir „įvairiapusio“ derinys. Pažvelkime į tai, kad mažas / vidutinis verslas turi paskatų kurti ir administruoti savo svetainę namuose, jei jie gali tinkamai vykdyti savo veiklą. „Joomla“ pranašesnis už šį scenarijų, ir dar daugiau, jei verslas turi komandą, kuri retkarčiais teikia patarimus ir pagalbą. Čia ateina „CloudAccess.net“. Mes teikiame platformą, intuityvius valdymo skydelius ir komandą, kuri užtikrina, kad verslas sėkmingai naudoja „Joomla“, taip pat kitas programas, pvz., „WordPress“..

„Norėčiau išbandyti„ CloudAccess.net “, bet tai atrodo per daug sudėtinga / per daug vargo / aš nesu geras Joomla / etc“. Ką pasakytumėte žmonėms, kurie nėra tikri dėl „CloudAccess.net“?

Tiesa, kai kurie žmonės abejoja savo sugebėjimu išmokti naujų dalykų – ypač technologijų pasaulyje.

Šiuo atveju mes susiduriame su daugybe žmonių, kurie mano, kad jie yra „ne technikai“. Mes priimame šiuos žmones ir vadovaujamės jais, kai jie mokosi. Laikui bėgant pamatysime tuos pačius pasiskelbusius „ne technikus“, kurie apsisuks ir pastatys gražias vietas sau, savo draugams ir šeimos nariams. Ir ne todėl, kad „Joomla“ yra ypač lengva naudoti … Taip yra todėl, kad jie žino, kad gali pasikliauti „CloudAccess.net“ ir padėti jiems tiesioginius internetinius seminarus, vadovėlius ir praktinę pagalbą.

„CloudAccess.net“ ateities planai ir už jų ribų

Jonathan, mes pastaraisiais metais matėme daug didelių įsigijimų ir susijungimų – milijonus, jei ne milijardus, padarė prieglobos kompanijų įkūrėjai. Kokia tavo mintis? Per artimiausius 18 mėnesių išparduoda ar perka kitas bendroves „CloudAccess.net“ plane?

Gary Brooks ir toliau liko mūsų savininku, tačiau jis paviešino, kad planuoja parduoti įmonę, jei situacija bus tinkama.

Mes ruošiame rimtas naujoves … dalykus, kurių niekas kitas nedaro. Pasinaudoję „Cloud Control Panel“, klientai pakartoja, kad „cPanel“ priklauso istorijos knygoms. Turime gerai apgalvotą infrastruktūrą ir klientų ratas greitai auga. Be to, subūrėme komandą, kuriai nė motais. Tai prilygsta vertingai įmonei, kuri laikui bėgant tampa tik vertingesnė. Sunku numatyti ateitį, bet visi džiaugiamės, kas laukia.

Viskas už mano klausimus, labai ačiū už jūsų laiką. Ar yra ką nors, ką norėtumėte pridėti, kol nesibaigsime šio klausimo&Sesija?

Ačiū kad priėmei mane! J

Nori daugiau?

prieiga prie debesies

Galite susisiekti su CloudAccess.net apsilankę:

 • „Twitter“: https://twitter.com/cloudaccess
 • „Google+“: https://plus.google.com/108716495886729484756/
 • „YouTube“: http://www.youtube.com/user/cloudaccess
 • „FaceBook“: https://www.facebook.com/cloudaccess
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map