Kaip „Aparg“ per penkerius trumpus metus įgijo daugiau nei 400 klientų

Verslo plėtra nuo pat pradžių nėra lengvas žygdarbis. Tiesą sakant, yra didelis iššūkis išsiaiškinti, kaip parduoti savo naują verslą, kur susirasti klientų ir kaip tai padaryti pelningai..


Štai kodėl mums buvo malonu pabendrauti su „Aparg“ (http://aparg.com), kurį sudaro jaunų kūrėjų komanda, žinoma apie įvairias programas, kad padėtų žiniatinklio kūrėjams ir interneto entuziastams.

apargas„Aparg“ pagrindinis puslapis. Bendrovė siūlo viską – nuo svetainių kūrimo iki programų mobiliesiems.

Arsenas Pyuskyulyanas leido laiką pokalbiui su mumis apie tai, kaip per penkerius trumpus metus įmonė pritraukė nuostabius 400 ir daugiau klientų. „Arsen“ pasidalijo, kad jų kompanija daugiausia dėmesio skiria mobiliųjų programų ir „WordPress“ papildinių bei temų kūrimui. Šiuo metu „WordPress“ produktų kūrimas yra didžiausias įmonės prioritetas.

Viena iš priežasčių, kodėl „Aparg“ daugiau dėmesio skiria „WordPress“ nei kitoms sritims, yra ta, kad „WordPress“ turinio valdymo sistema (CMS) šiuo metu yra labiausiai naudojama CMS pasaulyje. „Mes turime didelę šios srities plėtros patirtį ir tikrai vertiname jos lankstumą ir architektūrą. „WordPress“ plėtra yra tokia, kokią antiena nuneša į vandenį “, – dalijosi Arsenas.

CMS naudojimo statistika ir rinkos dalys (šaltinis: „W3 Tech“, visą diagramą rasite čia).

Įdomu tai, kad „WordPress“ plėtra nėra pati pelningiausia kompanijos sritis. Tačiau jie investuoja į šią sritį ir yra tikri, kad ji taps pagrindine „Aparg“ šaka.

Trumpa „Aparg“ istorija

Arsenas Pyuskyulyan

Norėdami visiškai suprasti, kaip „Aparg“ matė augimą, turite žinoti, kur jie prasidėjo. Kompaniją 2011 m. Įkūrė buvę vienos IT bendrovės darbuotojai ir artimi draugai Arsenas Pyuskyulyanas ir Arshakas Aleksanyanas. Jie pabrėžia, kad vertina draugystę ir atsidavimą ir mano, kad tai yra pagrindiniai jų sėkmės ingredientai.

Pagrindinė priežastis, dėl kurios jie įkūrė IT įmonę, o ne kai kurias kitas smulkaus verslo rūšis, buvo ta, kad „Arsen“ pagal savo profesiją buvo interneto svetainių kūrėja. Buvo prasminga formuoti IT bendrovę ir ji buvo tinkama.

Mane domina viskas, kas susiję su naujomis technologijomis ir inovacijomis. Esu gana tikra, kad viskas, ką darai su meile, lemia sėkmę.

Be to, Arsenas pabrėžia, kad jo gyvenimo būdas yra glaudžiai susijęs su IT. „Šiandien, jei parodysite paaugliui diskelį ir paklausite, kas tai yra, jis / jis atsakys, kad tai programos„ išsaugojimo “piktograma. Mano patirtis IT srityje prasidėjo nuo tada, kai pagrindinė duomenų saugykla buvo diskelė [buvo]. “

Kai Arsenas mokėsi vidurinėje mokykloje, jis vedė papildomas programavimo pamokas. Jo klasės draugams buvo 30 metų, o jis buvo jauniausias. Jo meilė IT galėtų kilti dėl to, kad jis mano, kad IT jau pakeitė pasaulį ir toliau daug prisidės prie žmonijos vystymosi daugelyje sričių..

„Aš tikrai motyvuota, kai gaunu teigiamų atsiliepimų apie mūsų produktus. Tada aš žinau, kad tai padėjo kam nors išspręsti jo / jos problemas. Ši motyvacija iš tikrųjų verčia mus sunkiai dirbti kiekvieną dieną ir daryti viską, kad klientams pateiktume geriausius sprendimus, kurie pagerins mūsų gaminius. “

Kitas raktas į jų sėkmę buvo atsidavimas nuo pat pradžių. Arsenas ir Aršakas laisvalaikiu ne tik žaidė su „Apargu“. Jie pasitraukė iš kitų darbų ir visą dėmesį skyrė įmonės statybai. Toks įsipareigojimas yra tas, kurį dalijasi daugelis sėkmingų verslo savininkų. Žinojimas, kad neturite nieko kito, kaip atsilikti, verčia jus būti kūrybingiems ir atiduoti 110 proc.

Perėjimas nuo paleisties prie sėkmės

Nors Arsenas ir Arshakas visą savo laiką skyrė „Aparg“ statybai, sėkmė nebuvo akimirksniu.

Iš pradžių mes tik teikėme paslaugas išorinėms įmonėms, nes neturėjome pakankamai finansinių išteklių. Po kelerių metų sunkaus darbo supratome, kad esame pasirengę savo kelią kurti IT srityje.

Šiandien „Arsen“ sėkmės, kurią turi vidutinės įmonės, turinčios puikius darbuotojus, sėkmę lemia du komponentai: didelis noras ir neatsparus darbas.

„Iš savo patirties suprantu vieną dalyką, jei esate pradedantysis verslininkas ir turite puikią idėją, iš pradžių negalvokite apie pelną. Patarimas yra galvoti tik apie savo būsimą produktą: dirbkite su juo, kelkite produktyvumą, tobulinkite jį ir auginkite gerbėjus. Patikėkite, vieną dieną pelnas padidės “, – pridūrė Arsenas.

smartad„SmartAD“ yra „WordPress“ skelbimų valdymo įskiepis, kurį sukūrė „Aparg“ (demonstracija ir atsisiuntimas).

Pirmasis „Aparg“ išleistas žiniatinklio produktas buvo URL trumpiklis parg.co. Tai yra nemokama. Tūkstančiai žmonių tai naudoja kasdien. Žinoma, mes šiandien nestovime toje pačioje vietoje, o dabar pagrindinė mūsų darbo kryptis yra „WordPress“ produktų plėtra. “

Išplečiami pasiūlymai

Papildomų „Aparg“ išleistų produktų yra „Slider“ (pirmasis jų papildinys). Tai vaizdo ir vaizdo slankiklis, veikiantis kartu su „YouTube“ ir „Vimeo“. Kiekviena skaidrė turi galimybę pridėti aprašymus. „Aparg Watermark“ ir „Resize plugin“ leidžia svetainių savininkams pakeisti paveikslėlių dydį ir įterpti vandens ženklą tiesiog akimirkomis. Tai taip pat nemokama. „SmartAd“ yra „WordPress“ skelbimų valdymo įskiepis.

Dabar mes dirbame prie dar dviejų nuostabių papildinių. Pirmasis yra funkcijų turtingas socialinis ir informacinių biuletenių papildinys, skirtas „WordPress“.

Iki šiol:

 • „Aparg Slider“ yra 4253 parsisiuntimai.
 • „Aparg Watermark“ ir „Resize“ papildinyje yra 1097 atsisiuntimai.
 • „Aparg SmartAd WordPress Ad Management“ papildinyje yra 41 pirkinys.

Šių gaminių įkvėpimas kilo jau dirbant. „Prieš kurdama savo produktus, mūsų įmonė teikė paslaugas kitoms įmonėms. Dirbdami atlikdami užduotis, susidurdami su tam tikrais sunkumais ir nerasdami tinkamų papildinių, mes trumpai išrinkome idėjas “, – sakė A. Arsenas.

Programos mobiliesiems

„Aparg“ taip pat atkreipė dėmesį į programų mobiliesiems plėtrą, kad galėtų dar labiau išplėsti savo produktus. Jie siūlo visą mobiliųjų ir interneto svetainių kūrimo paslaugų spektrą. „Arsen“ pasidalijo viena sėkmės istorija už jų interneto svetainių kūrimo paslaugas.

„Mobiliojo ryšio plėtrai naudojame„ PhoneGap “technologiją, kuri yra geriausia apskaičiuotų išlaidų ir rezultatų požiūriu. Pavyzdžiui, mes pradėjome dirbti su vienu didžiuliu medicinos centru, įsikūrusiu Armėnijoje, prieš jų atidarymą. Pirmiausia sukūrėme šios didelės įmonės svetainę. Vėliau jiems pradėjome dirbti su mobiliąja programėle. Iš jų gavome puikių atsiliepimų. “

Vienas dalykas, ko galite išmokti iš „Aparg“, yra išplėsti tai, ką siūlote, kad patenkintumėte klientų poreikius. Jei yra poreikis ir galite sugalvoti, kaip jį užpildyti, tada sulauksite sėkmės taip, kaip turi „Aparg“.

Problemų klientams sprendimas

Kitas būdas, nuo kurio „Aparg“ išaugo nuo pat įkūrimo, – sutelkti dėmesį į klientą.

Kai kurie „Aparg“ klientai (šaltinis):

Kepyklų verslo svetainės dizainas (hac.am).AWI svetainės dizainas (awi.am).

„Niekada nelaikome savo klientų pinigų maišu, o stengiamės išspręsti jų problemas. Būtent tai žmonės vertina labiausiai: jaučia, kad įmonei rūpi tavo interesai. Taip klientai, patenkinti mūsų nedidelėmis užduotimis, nusprendė mums duoti daugiau užduočių, tada įsitraukė į didesnius projektus. Tai veikia kaip putinas “.

Arsenas yra visiškai teisus dėl žodinės burnos reklamos sniego gniūžtės efekto. Apie 84% vartotojų teigia, kad jie bent šiek tiek pasitiki šeimos ar draugų rekomenduojama įmone, ir žodį iš lūpų įvardija kaip vieną pagrindinių veiksnių priimant sprendimus dėl pirkimo..

Tiesą sakant, „Aparg“ visai nedaro daug reklamų, todėl tai negali būti sėkmingo jų skaičiaus priežastis.

Žmonėms mūsų produktai patinka dėl jų aukšto funkcionalumo ir priimtinos kainos. “ Jis taip pat pabrėžia, kad tinklaraštininkai dažnai peržiūri savo pasiūlymus, o tai jiems suteikia papildomos žodinės reklamos.

Kitas svarbus elementas yra tai, kad jie siūlo tiek daug nuostabių nemokamų produktų, įskaitant dvi programas: „Velopark“ dviračių mėgėjams ir „Carpark“ automobilių vartotojams. Šios programos yra nemokamos. Didžiausią „Aparg“ pajamų dalį sudaro internetinių svetainių kūrimas ir papildinių pardavimas.

„Velopark“ – viena iš nemokamų programų, sukurtų „Aparg“.

Augančių skausmų įveikimas ir kiti žingsniai

Bet kuri maža įmonė tam tikru metu patirs vis didesnius skausmus.

Paprastai pinigų srautai neatsiliks nuo augimo.

Vienas iš sprendimų yra rasti investuotoją, kuris įmestų pinigų ir padėtų jums įveikti šią problemą. Kaip teigia Arsenas, „„ Jei galėtume užmegzti bendradarbiavimą su investuotoju, tai sustiprintų mūsų įmonę. Kiekvienas startuolis turi novatoriškų idėjų, tačiau išteklių trūkumas neleidžia joms įgyvendinti tų idėjų. Investicijomis galima išspręsti ir plėtros klausimus, ir reklamos poreikius. “

Arsenas baigė mūsų interviu su viena mėgstamiausių jo motyvacinių citatų, tikėdamasis, kad tai gali įkvėpti kitus verslo savininkus.

Daryk tai, kas tau patinka, ir myli tai, ką darai.

Ypatingas ačiū Arsenui Pyuskyulyanui, kad su mumis pasidalino, kaip nieko nedaryti, o per kelerius metus paversti ją klestinčia įskiepių, programų ir interneto svetainių kūrimo įmone. Tikimės, kad jo istorija įkvėps jus mesti viską, ką galite, kurdami savo verslą ir sekti savo aistras.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map