Kaip Carol Tice užsidirba pragyvenimui iš savo laisvai samdomų straipsnių rašymo dienoraščio

Carol Tice savo tinklaraštį „Make a Living Writing“ pradėjo kurti 2008 m.


Jai prireikė keleto metų, kad jos tinklaraštis būtų parengtas, tačiau iki 2011 m. Ji jau uždirbo šešiaženklę pajamą … Turėdama ~ 2000 abonentų el. Pašto adresų sąrašą.!

Šiandien ji uždirba daugiau nei 500 000 USD per metus su mažiau nei 20 000 abonentų.

„Palaukite, kaip tai įmanoma?“ galite pagalvoti. „Ar jums nereikia turėti šimtų tūkstančių el. Pašto abonentų ir gauti milijonus puslapių peržiūrų, kad uždirbtumėte tokio tipo pinigus?“

Na, matyt, jūs to nedarote.

Kaip Karolis pirmą kartą pradėjo

„MakeALivingWriting.com“ pagrindinis puslapis.

Antroji savo laisvojo rašytojo karjerą Carol Tice pradėjo dar 2005 m., Taip pat praėjus maždaug penkeriems metams, laisvai dirbdama 90-aisiais. Daugelis žmonių, einančių tuo keliu, yra per daug dirbantys ir nepakankamai apmokami. Vis dėlto Carol buvo rimta ir nesutiko jokių nesąmonių (juk ji turėjo sumokėti sąskaitas!).

Netrukus ji pritraukė tinkamas pajamas ir jas kasmet didino.

Ji nepradėjo savo tinklaraščio dėl pinigų – ji pradėjo, nes ją piktinosi rašytojų išnaudojimas, kurį matė aplinkui.

„Mano internetinis dienoraštis prasidėjo todėl, kad mane tiesiog sužavėjo mažos kainos, kurias rašytojai gaudavo iš daugelio internetinio turinio gamyklų.

Aš buvau laisvai samdomas rašytojas ir uždirbau gerai. Galvojau, gal galėčiau padėti kitiems rašytojams – ne, tai neteisinga. Jaučiausi priverstas pasisakyti prieš tai, ką mačiau kaip visiškai blogą, ir padėti rašytojams rasti geresnį atlyginimą “, – aiškina Carol savo straipsnyje„ Write to Done “.

Jos šeimos įsipareigojimai ir laisvai samdoma karjera jau lėmė, kad ji buvo labai užimta, tačiau ji buvo taip atleista, kad tiesiog turėjo tai padaryti. „Buvau tokia sujaudinta, kad pažodžiui negalėjau miegoti naktį galvodama apie visas žinutes, kurias norėjau parašyti“, – tame pačiame pranešime sako ji..

Taigi, 2008 m. Gimė „Make a Living Writing“. Kas galėjo numatyti, kad tinklaraštis jau konkurencingoje nišoje taps 500 000 USD + per metus verslu? Be abejo, ne Karolis.

Išmoktos pamokos

Rimtai žiūrėkite į savo tinklaraštį

Sutrikimas niekur jūsų nekeliaus. „Svarbu suprasti, kad kuriate verslą, ir, kaip ir bet kuriame kitame versle, norint sukurti savo tinklaraštį reikia daug laiko ir energijos“, aiškina Karolis savo rašytojų pokalbyje. „Taigi, sakyčiau, jei rimtai žiūrite į tai, turėtumėte tai vertinti kaip ne visą darbo dieną ir į savo dienoraštį investuoti bent 15 (geriausia 20–25) valandų per savaitę.“

Nuolat mokykis savęs

Neužtenka tik gerai parašyti. Jūs turite žinoti, kaip rašyti internete ir kaip parduoti savo raštus. Taip pat turite suprasti, kaip vykdyti el. Pašto rinkodaros kampanijas ir kaip kurti bei paleisti savo produktus. Nori patekti į A sąrašą? Tada įsipareigokite mokytis tekstų rašymo ir internetinės rinkodaros.

Rasti mentorius

Carol studijavo tinklaraščių antraščių rašymą, sunkiai dirbo prie savo įrašų ir netrukus sulaukė tuometinio „Copyblogger“ asocijuotojo redaktoriaus Jon Morrow ir Dereko Halperno iš „Socialinių trigerių“ susidomėjimo. Šie ir kiti mentoriai patarė jai apie geriausią internetinių dienoraščių rašymo praktiką, supažindino ją su aplinkiniais ir padėjo savo svečiams paskelbti geriausius tinklaraščius. Jie išgelbėjo jos metų bandymus ir klaidas.

„Tweet“, kuris visa tai pakeitė

2010 m. Gegužės mėn. Carol gavo „Twitter“ iš „Copyblogger“ asocijuoto redaktoriaus Jono Morrow’o ir tai buvo jos tinklaraščio viršūnė..

Po pokalbio telefonu Jonas pasiūlė Karoliui parašyti svečio įrašą „Copyblogger“. Ji iškart pripažino neįtikėtiną galimybę ir priėmė pasiūlymą.

Parašyti svečio įrašą tokiam „A“ sąrašo tinklalapiui kaip „Copyblogger“ pasirodė gana sunkus iššūkis. Pirmosios Carol pastangos praleido ženklą, todėl ji turėjo jį išmesti ir pradėti iš naujo. Vis dėlto ji norėjo įdėti tiek pastangų, kad būtų sukurtas išskirtinis svečio postas, todėl ji dirbo su Jonu, kol jis liko patenkintas rezultatu.

50 „Can’t-Fail“ metodų, leidžiančių rasti puikias tinklaraščio temas, buvo puikios, buvo įtrauktos į „Best of Copyblogger 2010“ kolekciją ir pritraukė daug srauto į Karolio svetainę.

Tačiau tik nedaugelis lankytojų kreipėsi į abonentus, todėl ji ieškojo pagalbos.

Ji prisijungė prie tuo metu vykusio „A-List Blogging“ kurso (dabar „A-List Blogging Masterclass“), kuris suteikė jai prieigą prie švietimo šaltinių, taip pat prie forumo, kuriame ji galėjo užduoti klausimus. Karolis greitai tapo aktyviu tos bendruomenės nariu, uždavė beveik 400 klausimų forume ir pasidalino savo įžvalgomis su kitais.

Tada vieną dieną Marija iš „A-List Blogging“ pateikė jai el. Laišką ir pasiūlė dalyvauti konkurse „Parašyti atliktą“ populiariausių rašytojų tinklaraščių dešimtuke. Karolis nesitikėjo daug, bet suprato, kad tai nepakenks išbandyti. Ir, spėk kas? Ji laimėjo.

Išmoktos pamokos

Įveikite savo nenorą parduoti

Nemažai žmonių bijo parduoti, nes pardavimus jie sieja su pasninkavimu (o kas gi juos gali kaltinti?). Jei norite užsidirbti padorių pinigų iš savo tinklaraščio, turite tai įveikti. Tai padėjo Carolui padaryti „A-List Blogging“. Ar turi tą pačią problemą? Tuomet reikia susirasti ką nors ar ką nors, kas padėtų tau tiesiai į galvą. Tai gali būti nemokamas turinys, tai gali būti aukščiausios kokybės medžiaga, tai gali būti verslininko draugo patarimas … Kas jums tinka!

Klausykite savo auditorijos

Galite pamanyti, kad žinote, ko nori jūsų skaitytojai, tačiau greičiausiai to nenorite.

Nustokite daryti prielaidas – pradėkite užduoti klausimus ir atkreipkite dėmesį į gaunamus atsiliepimus. Tada parduoti savo produktus bus daug lengviau, nes duosite žmonėms tai, ko jie jau nori.

Uždirbkite daugiau nei 500 000 USD per metus

Taigi, kaip ji perėjo nuo to, kad 2011 m. Praleido tą 6 skaičių ženklą, iki 2016 m. Sulaužė 500 000 USD?

Metams bėgant ji išleido įperkamas elektronines knygas, internetinius seminarus ir rašymo kursus, tačiau svarbiausia buvo savo narystės svetainę paversti klestinčia bendruomene. Šiuo metu „The Den“ narystė kainuoja 25 USD / mėn., Ir joje yra daugiau kaip 1 100 mokančių narių. Spręsti matematiką.

Kaip pataria Karolis kitiems nišinių tinklaraštininkų, kurie nori sėkmingai užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščių, tinklalapiams?

Interviu „Writers in Charge“ ji rekomenduoja pradėti nuo produkto, kurį nesunku sukurti, įkainokite jį nuo 0,99 USD iki 2,99 USD ir parodykite savo auditorijai. Tada sukurkite antrą, šiek tiek vertingesnį ir brangesnį produktą. Tada sukurkite trečiąjį, tai yra dar vertingesnį ir dar brangesnį ir t.

Sukurkite savo piltuvą nuo pat pradžių, pradedant nuo produkto įvežimo kainos, iki pat aukščiausios kokybės medžiagos. Tokiu būdu įvairiose kainų vietose turėsite krūvą produktų, kurie patiks skirtingiems žmonėms.

Anot Carolio, nišinis tinklaraštininkas, turintis mažą el. Pašto adresų sąrašą, tai veiks daug geriau, nei paleisti brangų produktą iškart prie šikšnosparnio..

Galų gale viskas pasibaigė klausant savo auditorijos ir suteikiant jai tai, ko jie nori. Kai Carol paklausė: „Kaip manote, koks yra pagrindinis skirtumas tarp tinklaraštininkų, kurie uždirba tik tiek, kad padengtų savo sąskaitas, ir tinklaraštininkų, tokių kaip jūs, kurie sudaro šešis skaičius?“ tai ji pasakė:

„Glaudesni santykiai su mūsų skaitytojais. Viskas prasideda nuo santykių su savo skaitytojais užmezgimo, jų klausymo ir suteikimo jiems to, ko jie nori. “

Atnaujinimai: rašytojų darbo užmokesčio nuoroda

Rašytojų atlyginimas JAV (2017 m. Liepa). Remiantis „Pay Scale“ apklausa, JAV rašytojai vidutiniškai uždirba 42 042 USD.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me