Kaip „Firedrop“ pasinaudojo augančiu A.I. įgyti 4000 vartotojų prieš paleidimą

Prieš „Firedrop“ (www.firedrop.ai) net neatvėręs savo virtualių durų, joje buvo daugiau nei 4000 aktyvių vartotojų. Bendrovės koncepcija, sukurta 2015 m., Jie ieškojo investuotojų, užsitikrino finansavimą ir atvėrė duris iki 2017 m. Vasario mėn., Kai tiems iš anksto užsiregistravusiems vartotojams išleido „Beta“ versiją..


„Firedrop“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Marc Crouch

„Firedrop“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Marcas Crouchas leido laiką pokalbiui su mumis apie sėkmingo starto pradžios raktus – tiek prieš pradedant, tiek išlaikant tą augimą paskui.

Crouch turi daugiau nei 20 metų patirtį verslininkų ir rašytojų technologijų pramonėje. Crouch’o pradžia yra šiek tiek unikali technikai. Jis prisimena, kad mokykloje mokėsi kalbininko. „Turiu nebaigtą anglų literatūros laipsnį, todėl nesu tipiškas kūrėjas“. Crouchas pasakoja, kad įsitraukė į tech per muziką.

Aš kuriu muziką daugiau nei 20 metų, o praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje buvau aktyvus keliuose AOL forumuose, skirtuose muzikantams mėgėjams, kur susitikau su internetinės svetainės, kurioje buvo siūlomos konstruktyvios apžvalgos mėgėjų mėgėjams, parašytos savanorių visame pasaulyje, įkūrėju. Iš pradžių prisijungiau prie redaktoriaus, užtikrindamas, kad apžvalgos būtų skelbiamos aukšto lygio anglų kalba. Tada vieną dieną įkūrėjas dingo, ir aš perėmiau pagal nutylėjimą, nes nė vienas kitas savanoris nesidomėjo.

Nuo didžiojo anglų kalbos iki pirmosios savo įmonės savininko

Crouchas toliau mokė, kaip užkoduoti sudėtingesnes kalbas. Jis tiesiog panaudojo knygą, kad išmoktų kodavimo kalbos. Būtent tada jis pradėjo suvokti svetainių potencialą. Ši patirtis įrodo, kad jei būsite pasiryžę, rasite išteklių išmokti reikalingus įgūdžius. Crouchas tai sugebėjo devintajame dešimtmetyje, kai nebuvo beveik tiek daug internetinių MOOC ir kitų išteklių, kad išmoktum techninių įgūdžių..

Crouchas įkūrė įmonę, pardavė reklamą ir išėjo į muzikos industriją sudaryti sandorių. Jo pirmoji svetainė per porą metų išaugo nuo 8000 mėnesinių lankytojų iki 3 milijonų lankytojų per mėnesį.

„Mes turėjome įrašų kompaniją, renginių vadybą ir atlikėjų vadybos skyrius. Buvo šeši etatiniai darbuotojai ir armija savanorių. Tai buvo fantastiškas laikas, ypač būnant muzikos versle tokiame jauname amžiuje – mano 20-ies metų pradžioje “.

Deja, „Dotcom“ katastrofa užklupo ir verslas susidūrė su pinigų srautų problemomis.

Tačiau Crouch meilės ryšys su technologijų verslu jau buvo visiškai išplėtotas. „Net kai kurį laiką turėjau gauti darbą pardavime, kad galėčiau finansiškai atsistoti ant kojų, aš visada turėjau šalutinį projektą kelyje. Tai yra pats įdomiausias mano verslas. “

Tai tik parodo, kad kai jums reikia pradėti verslą, esate aistringas. Tokiu būdu, net ir nesėkmių metu, turėsite tą degantį norą toliau judėti į priekį, ir tai tikrai yra raktas į sėkmę.

Ankstyvosios „Firedrop“ dienos

Firedrop gimė, kol Crouch dirbo kitoje įmonėje.

Tai buvo 2015 m. Ir jis buvo svetingumo projektavimo agentūros „Umi Digital“ vykdomasis direktorius. Kai kuriose didelėse rezervavimo svetainėse jo tėvai nebevykdo savo veiklos ir jis pradėjo galvoti, kaip jis galėtų padėti mažam nepriklausomam viešbučio ar restorano savininkui..

Iš esmės Crouchas matė problemą, kurią turėjo mažesnių įmonių savininkai, kai jie neturėjo galimybės tapti portalo svetaine, ir jis pasiryžo sukurti sprendimą, kuris turėjo leisti klientams patiems susikurti paprastas svetaines. Pradėta rengti parodoje, kurios kaina 20 eurų per mėnesį. Pirmojoje parodoje jie rado 20 naujų klientų.

Tačiau netrukus po to, kai sulaukė saujelės klientų, prasidėjo telefono skambučiai. Žmonės nesuprato proceso, nežinojo, kaip pridėti turinį, arba turėjo daugybę kitų klausimų.

Taigi iki 2015 m. Pabaigos įmonė žinojo, kad reikia ištirti būdus, kaip pritaikyti automatizavimo metodus kuriant svetainę. Jie tai derino su A.I. ir perdirbo kaip Firedrop.

„firedrop“ platformos ekrano kopija„Firedrop.ai“ platformos ekrano kopija. Atlikite pakeitimus savo puslapyje, atkreipkite dėmesį į dešinėje pateiktus intuityvius klausimus.

„Iš pradžių mes kūrėme„ WordPress “pagrindu sukurtą šablonų ekosferą ir valdėme prieglobą bei valdymą, kurie veikė, tačiau vis tiek neleido mums sumažinti svetainių sąnaudų pakankamai toli mažesnėms įmonėms, todėl 2015 m. Pradėjome ieškoti savitarnos sprendimų. , iš pradžių supaprastintas „drag and drop“ svetainių kūrėjas, pavyzdžiui, „Wix“ ar „Weebly“, tačiau su masiškai supaprastinta sąsaja “.

Kurdami šiandien matomą platformą, jie vis sakydavo sau, kad „padaryti paprasčiau“.

Iš pradžių jie surinko nedidelę pinigų sumą, kad galėtų sukurti prototipą, ir turi šešis mėnesius, kad pasiektų žemę. Crouch taip pat anksti pasamdė savo pagrindinę komandą. „Ankstyvosios dienos buvo daug sunkaus darbo ir naujovių, bet kartu ir daug jaudulio. Svarbu turėti išsamų biudžetą, nes priešingu atveju mes būtume išgyvenę labai greitai. “

Crouchas pabrėžia, kad tai buvo jo pirmoji patirtis, kai jis buvo vienintelis įmonės įkūrėjas.

Ankstesnė jo įmonė buvo įkurta kartu su vienu įkūrėjų. Kadangi tai buvo ketvirtasis verslas, kurį Crouch pradėjo, jis pabrėžia, kad jis jau buvo susipažinęs su stresais, kuriuos jam teks patirti kuriant verslą. Jis žinojo, kad jam reikės stipraus palaikymo tinklo draugų, šeimos ir investuotojų. Jis taip pat atkreipia dėmesį į tinkamos komandos samdymą.

„Iš pradžių mes buvome darbingi, todėl komandoje reikia stiprios kultūros. Jie visi vis dar yra čia. “

„firedrop“ svetainės ekrano kopijaFiredrop.ai svetainės ekrano kopija

Nuolatinis augimas

Prieš jų paleidimą „Firedrop“ beveik pradėjo veikti po radaru. Pirmąjį augimo spurtą jie patyrė 2016 m. Rugpjūtį. Juos pasirinko „Hacker News“ svetainė, nes jis anksčiau buvo sumokėjęs už įtraukimą į informacinį biuletenį pavadinimu „Betalist“..

„Firedrop“ per vieną naktį nuvyko nuo 50 užsiregistravusiųjų iki daugiau nei 2500. Iš to, Crouchas dalijasi, kad tai buvo nuolatinis registracijų srautas, kurį daugiausia lėmė tinklaraščių kūrimas ir socialinės žiniasklaidos pastangos. Jis taip pat parengė perdavimo sistemą, kuri buvo gana veiksminga. Iki to laiko, kai „Firedrop Beta“ pasirodė 2017 m. Vasario mėn., Jie pasiekė daugiau nei 4000 vartotojo ženklų, anksčiau paminėtų šiame kūrinyje.

Jis mini, kad per pastaruosius šešis mėnesius jų augimas buvo gana stabilus, šiek tiek padidėjo, tačiau laikui bėgant bendras eismo srautas padidėjo. Jis bando pažvelgti į platesnį požiūrį, o ne į tuos staigius smaigalius, kad susidarytų aiškesnį augimo vaizdą per tam tikrą laiką.

Šiandien „Crouch“ dalinasi, kad dabar siūlo nemokamą pradinį puslapio sąranką, kad galėtų prisijungti. Jis užsiminė, kad tai iš tikrųjų nėra masto, tačiau pritraukia jiems reikalingą trauką, ir, jo manymu, tai yra gyvybiškai svarbu, nes jie vis dar yra gana anksti pradėję savo verslą. Jie jau išaugo iki maždaug 10 000 vartotojų.

atleistų darbuotojų„Firedrop.ai“ darbuotojai

Patarimai kitiems verslo savininkams

Crouchas turėjo patarimų žodžius kitiems verslo savininkams. Kaip ir minėjęs anksčiau, jis ne tik turėjo tvirtą palaikymo tinklą, bet ir pastebėjo, kad mato vieną didelę pirmą kartą įkūrėjų klaidą. Jis sakė, kad jie linkę apsimesti, kad visą laiką yra ant visko, ir neprašo kitų pagalbos ar patarimo.

„Tai didžiulė klaida, nes paklausimas ne tik padeda pasidalyti našta, bet ir padeda išspręsti jums pačias problemas. Niekada negali žinoti, kas ar kada gaus puikų patarimą. “

Kitas klausimas yra tas, apie kurį jau kalbėjome anksčiau čia, WHSR, ir tai yra laiko valdymas.

„Visada reikia padaryti milijoną dalykų ir lengvai susipainioti su smulkmenomis. Mano geriausias patarimas – atsiminti svarbiausią dalyką: visada sutelkti dėmesį į grynuosius pinigus “.

Crouch pabrėžia, kad tai gali reikšti investicijų pritraukimą arba klientų, kurie gali sumokėti per tą laiką, kurį jums reikia sumokėti, pritraukimą. Svarbiausias prioritetas turėtų būti darbas, kuriame pirmenybė teikiama pinigų srautams.

Taigi, jei jūs galėjote susitikti ir nesate tikri, ar ji eina į priekį šia darbotvarke, mandagiai atsisakykite jos ar paprašykite paaiškinimo. Ir tada perduokite viską, kas jums nepatinka, pavyzdžiui, sąskaitas. Nepriimk visko sau; tai tiesiog neįmanoma “.

Norėdami išvengti šių pradinių pinigų srautų problemų, su kuriomis susiduria daugelis mažų įmonių, kai pradeda augti, jis siūlo:

Turėkite tvirtą finansinį planą ir prognozę ir manykite, kad viskas užtruks ilgiau, nei tikėtasi. Kiekvienas verslas tam tikru momentu išgyvena grynuosius pinigus (kartais daugiau nei vieną ar du kartus!), Tačiau svarbu nuo to nesislėpti ir atsiminti, kad VISIŠKAI galima susitarti su net mokesčių mokėtoju. Gerai pasakyti tiekėjui, kad turite grynųjų pinigų problemų ir jums reikia daugiau laiko arba reikia paskirstyti mokėjimus. Kas netinka – apsimesti, kad viskas gerai, ir tada pykti kreditoriams ant nugaros.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me