Kodėl jų vartotojai buvo raktas į „MotoCMS“ sėkmę

„MotoCMS“, gerai žinomas kaip greitas svetainių kūrėjas, jau kurį laiką yra svetainių kūrėjų žaidime. Jų kelionė į dabartinę sėkmę buvo nukreipta į aiškų tikslą būti platforma, teikiančia svetainių kūrimo patirtį, kuria vartotojai gali mėgautis.


Dabar, dešimtą dešimtmetį, apžvelgiame unikalią įmonę ir kaip jie sugebėjo būti vieni geriausių svetainių kūrėjų tiems, kurie nori paprastos žaidimų aikštelės, kad galėtų sukurti tinklaraštį, el. Prekybos parduotuvę ar svetainę.

„MotoCMS“ pagrindinio puslapio ekrano kopija.

Nuo blykstės iki funkcijos

Tai buvo dar 2008 m., Kai įkūrėjas ir dabartinis generalinis direktorius Demetrio Fortmanas nusprendė įkurti svetainių kūrėją, siūlantį patogumą, funkcionalumą ir lengvai naudingą masėms. Tuomet kompanija vadinosi „FlashMoto“ kaip technologija, kuria grindžiamos jų blykstės.

Nors „FlashMoto“ ir jo sistema buvo pakankama, kad įmonė taptų pelninga įmone, neilgai trukus „Fortman“ ir įmonei reikėjo pertvarkyti sistemą, kad ji atitiktų dabartinius reikalavimus.

Laikas praėjo ir naujos technologijos pakeitė senas. Atsižvelgiant į laiką, „FlashMoto“ buvo pertvarkytas, kad prisitaikytų prie rinkos, ir dėl to mes gavome „MotoCMS“ – ​​antrąją mūsų svetainių kūrėjo, pagrįsto HTML, kartą.

Šis pakeitimas į visiškai naują sistemą buvo pradžia, kurios įmonei reikėjo, norint perkelti juos į kitą interneto svetainių kūrėjo lygį..

Po „FlashMoto“ pakeitimo į „MotoCMS“, jie toliau tobulino sistemą ir baigėsi dabartiniu „MotoCMS 3“, kuris buvo išleistas 2015 m. Dabartinė „MotoCMS“ iteracija dabar gali pasigirti labiau reaguojančiu tinklalapio kūrėju, kuriame yra didžiulė apšvietimo kolekcija. – greiti šablonai vartotojams.

„MotoCMS“ nuvilkimo sistema su „Skyline“ šablonu

Pilnai supakuotas statybininkas

Peržiūrėjus visą sistemą, „MotoCMS“ buvo pasiryžusi išsiskirti iš kitų daugybės CMS platformų. Vienas iš pagrindinių jų tikslų buvo būti „greitas sprendimas greitai sukurti svetainę“..

Iš esmės jie turėjo įsitikinti, kad jų turinio valdymo sistemos turi tinkamai optimizuotą svetainių šablonų įkėlimo greitį. Remiantis duomenų analizės bandymu, kuris buvo atliktas naudojant „Pingdom“, „MotoCMS“ yra greičiausia CMS, kurios greitasis įkrovimo laikas yra 1,8 s..

Žinoma, jiems neužtenka greičiausio tinklalapių kūrimo platformos rinkoje. Jie norėjo būti visiškai supakuoti svetainių kūrėjai, siūlantys visas funkcijas ir funkcijas, kurių vartotojai tikisi iš įprastų svetainių kūrimo priemonės.

Tai apėmė papildomų funkcijų, tokių kaip įmontuotas SEO, socialinės žiniasklaidos integracija, galimybė sukurti internetinę parduotuvę, lengvas integravimas su analizės įrankiais, galimybė įterpti trečiųjų šalių kodus ir dar daugiau.

Tačiau tai, kas iš tikrųjų išsiskyrė iš likusio konkurso, yra jų šablonų ir temų biblioteka.

Šablonai bet kokiai progai

Nors bendrovės svetainių kūrimo vartotojo sąsaja ir funkcijos buvo pagrindinės, kad jos įgytų pripažinimą svetainių kūrėjų pramonėje, būtent jų šablonai iš tikrųjų įtraukė juos į žemėlapį. Nuo šiandien „MotoCMS“ sukūrė šablonų, sudarytų iš daugiau nei 60 skirtingų kategorijų ir turinčių daugiau nei 2500 temų, biblioteką.

„MotoCMS“ plati šablonų ir temų biblioteka.

„Būdama tarp populiariausių svetainių šablonų pardavėjų,„ MotoCMS “vartotojams siūlo bet kokio lygio žinias ir patirtį, turinčią daugiau nei 2500 profesionaliai sukurtų ir labai lanksčių temų, surinktų daugiau nei 60 unikalių verslo kategorijų.“

Dėl savo šablonų ir temų lankstumo „MotoCMS“ galėjo patenkinti įvairius žmones, norinčius sukurti svetainę, kuri galėtų būti nišinė rinka. Kai kurios jų unikalių svetainių šablonų kategorijos yra: Vestuvės, Verslas, Fotografija, Muzika ir Žaidimai.

„MotoCMS“ svetainės šablonai kategorijoje „Žaidimai“.„MotoCMS“ svetainės šablonai „Vestuvių“ kategorijoje.

Savo vartotojams siūlydamas platų unikalių šablonų ir temų asortimentą, sujungdamas jį su intuityvia interneto svetainių kūrimo priemonės vartotojo sąsaja, jis leido „MotoCMS“ susisiekti su platesne auditorija, taigi ir didesne sėkme..

Prekės ženklo pripažinimo stiprinimas

Bendrovei toliau kuriant „MotoCMS“ platformą, kuri tapo galingesnė ir patikimesnė, jie taip pat suprato, kad reikia dar labiau sustiprinti savo prekės ženklo identitetą..

Kadangi internete buvo daugybė kitų konkurentų ir mėgdžiotojų, „MotoCMS“ žmonėms buvo svarbu įtvirtinti savo prekės ženklo įvaizdį ir suteikti vartotojams garantiją, kad jie gali pasikliauti patikimu prekės ženklu, kuris yra „MotoCMS“..

Įgyvendindamas šią iniciatyvą, „MotoCMS“ išvyko ir įsigijo savo įmonei prekės ženklą, kad galėtų toliau įteisinti savo prekės ženklo įvaizdį ir pripažinimą.

„MotoCMS“ galutinai įgijo prekės ženklo statusą savo įmonei 2018 m.

„Konkurencija rinkoje tampa vis griežtesnė. Sukčių, bandančių pavogti jūsų asmeninius duomenis ar parduoti prastos kokybės produktus, skaičius toliau auga. Taigi, svarbiausia buvo gauti paslaugų ženklą, kuris mus atpažįsta ir išskiria iš kitų. “

Nors daugumai žmonių prekės ženklo turėjimas gali atrodyti nereikšmingas, „MotoCMS“ tai buvo didelis laimėjimas, nes tai padeda dažyti įmonę kaip patikimą prekės ženklą, kuris pažadės vartotojams suteikti aukščiausią skaitmeninių prekių ir paslaugų kokybę..

Laikydami tai maloniu „The Core“

Mūsų pats pirmasis „MotoCMS“ tikslas buvo sukurti lengvą statybininką, kuris pavers realų bet kokio asmeninio tinklalapio kūrimą..

– „Demetrio Fortman“, generalinis direktorius & „MotoCMS“ įkūrėjas

Akivaizdu, kad nuo mažų internetinių svetainių kūrimo „Flash“ pagrindu pradžios iki dabartinės iteracijos, išnaudojančios visas HTML svetainių kūrėjo galimybes, yra akivaizdu, kad įmonė išaugo labai greitai..

Įvairių „MotoCMS“ kartojimų metu komanda niekada nepamiršo, kas buvo svarbu įmonei ir kuo siekia būti jų platforma..

„Nepaisant technologijos pokyčių,„ MotoCMS “misija išliko ta pati – suteikti tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams malonią svetainių kūrimo patirtį. Mes nuolat tobuliname savo produktus ir paslaugas jums diena iš dienos, laikydamiesi aukščiausių standartų, kurių reikalauja šiuolaikinis pasaulis. “

Iš paprastos ir intuityvios vartotojo sąsajos, daugybės funkcijų ir ilgo šablonų bei temų sąrašo neatrodo, kad „MotoCMS“ bet kuriuo metu sulėtės ir dar kelerius metus tobulės ir tobulins savo turinio valdymo sistemą..

Visais atvejais jie visuomet iškėlė svarbiausią dėmesį vartotojui ir įsitikins, kad kiekvieną kartą kuriant svetainę su jais visada bus malonu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map