[TURINYS] Kas turi geriausius augimo įsilaužimo įrankius?

Augimas yra visų išradimų motina.


Senas posakis nėra toks, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje internetinio verslo augimas yra būtinybė.

Jei norite sulaukti sėkmės, turite rasti būdų, kaip išplėsti savo verslą. Negalite ilsėtis ant savo laurų ir būti patenkinti tuo, ką nuveikėte. Jei liksite patenkinti savo dabartiniais laimėjimais, jūsų verslui ateities nėra!

Įsilaužimas į augimą yra terminas, dažnai minimas šiomis dienomis. Augimas paprastai užtrunka, tačiau kai kurie žmonės randa būdų, kaip pagreitinti procesą, kad per pusę laiko jie galėtų padvigubinti savo pajamas ir pardavimus..

Hacking jūsų verslo augimui nėra vien sėkmė. Prieš pradedant greitą kelią į sėkmę, reikia daug žinių apie jūsų rinką, geras auditorijos supratimas ir dar geresnis jūsų verslo supratimas. Tai toli gražu nėra pats lengviausias kelias į sėkmę, tačiau vis dėlto naudingiausias yra augimo apiplėšimas.

Už kiekvieno augimo įsilaužėlio yra įrankis

Verslo savininkams, ieškantiems būdo, kaip savo strategijoje įgyvendinti įsilaužimo augimą, jie turi žinoti apie priemones, kurios įgalina šią taktiką. Sukurti ir įgyvendinti strategiją, siekiant nulaužti jūsų augimą, yra vienas dalykas; programinės įrangos ar įrankio naudojimas kai kuriems jūsų strategijos procesams automatizuoti yra dar vienas dalykas.

Nors jūs patys galite atlikti užduotis, būtų daug geriau, jei galėtumėte jas pavesti naudoti augimo įsilaužimo įrankį. Šių priemonių esmė yra palengvinti jūsų darbą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į svarbesnius dalykus verslui.

Todėl, jei turite savo augimo įsilaužimo strategijas arba bent jau turite idėją, kaip tęsti savo verslo augimo įsilaužimą, tada jums tereikia įrankio, kuris užbaigs galvosūkio dalis..

Žemiau yra verslo savininkai ir rinkodaros specialistai, kurie su jumis dalijasi pasirinktais augimo įsilaužimo įrankiais, kurie paskatino jų verslo augimą į greitą kelią..

Prieš naršydami įraše rasite atsakymus, kuriuose pateikiami įvairūs įrankiai ir programos, kurie padėjo jiems greičiau išplėsti savo verslą. Todėl tikėkitės daugybės atsakymų, kurie suteiks įdomių įžvalgų apie tai, kaip kiekvienas respondentas vertina savo augimo įsilaužimą.

Kas turi geriausius augimo įsilaužimo įrankius?

1 – Marcusas Howardas

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Marcuso atsakymu!

2 – Aaronas Rosenas

Spustelėkite čia norėdami pasidalinti Aarono atsakymu!

3 – Randy Mitchelson

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Randy atsakymu!

4 – Vladimiras Gendelmanas

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Vladimiro atsakymu!

5 – Davidas Krauteris

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Deivido atsakymu!

6 – Dennisas Seymouras

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Denniso atsakymu!

7 – Janice Wald

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Janice atsakymu!

8 – Danas Janalis

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Dano atsakymu!

9 – Richardas G Lowe jaunesnysis.

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Ričardo atsakymu!

10 – Dave’as Attardas

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Dave’o atsakymu!

11 – Kirilas Nikodeme

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Cyril atsakymu!

12 – Brianas Jacksonas

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Briano atsakymu!

13 – Marcinas Zaba

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Marcin atsakymu!

14 – Melissa Tirey

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Melissos atsakymu!

15 – Adomas Benzionas

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Adomo atsakymu!

16 – Warrenas Whitlockas

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Warreno atsakymu!

 

17 – Rafi Chowdhury

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Rafi atsakymu!

 

18 – Sorinas Amzu

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Sorino atsakymu!

19 – Michaelas Pozdnevas

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Michaelio atsakymu!

20 – Mike’as Kawula

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Miko atsakymu!

21 – Toddas Worley

Spustelėkite čia, kad pasidalytumėte Todo atsakymu!

22 – Dave’as Schneideris

Atnaujinimas: Dave’as nebevykdo „Ninja Outreach“, bet jį galima rasti svetainėse lesschurn.io ir daveschneider.me.

Karjeros vadybos treneris Jane Jackson trenerė / „Twitter“ – „LinkedIn“  

Jane JacksonAš sužinojau, kad kalbant apie įsilaužimą į augimą, yra daugybė būdų, kaip užmegzti verslą, neišleidžiant daug pinigų reklamai.

Vienas iš būdų, kaip aš plėtojau savo verslą, yra plėtoti santykius – aš visada užtikrinu, kad teikiu vertę bet kuriai internetinei sąveikai ar bendravimui akis į akį. Jūsų tinklas ir reputacija yra jūsų raktas į sėkmę.

Aš naudoju ir „LinkedIn“, ir „Facebook“, kad užmegzčiau tvirtus ryšius, kad įsitikinčiau, jog žmonės su manimi susipažįsta, o tada man patinka tai, ką darau, ir galiausiai pasitikiu, kad įvykdysiu savo pažadus suteikti jiems puikias paslaugas..

Puikus būdas tai padaryti yra sukurti bendruomenę ar gentį, kurioje teikiate vertę, nuoširdų ryšį ir palaikymą, taip pat suteikiate galimybę savo gentis palaikyti ir vieni kitus..

Aš įsteigiau uždarą „Facebook“ grupę, kad teikčiau atskaitomybės paramą ieškantiems darbo ir karjeros pokyčiams bei tiems, kurie svarsto galimybę pradėti verslumą. Per keletą trumpų mėnesių bendruomenė įsitraukė ir pasidalino savo rūpesčiais, viltimis, planais ir tikslais.

Tai, savo ruožtu, lemia mano tinklalapio peržiūrą, smalsumą apie visas mano teikiamas paslaugas ir kvietimus į tiriamuosius pokalbius ir rezervavimą bei mano internetinių produktų pardavimą ir seminarus..

Niekas iš jūsų nepirks, jei jie jūsų nepažins, todėl praleiskite laiką kurdami gerbėjų gerbėjų bendruomenę!

Generalinis direktorius Skaitmeninis instinktas / „Twitter“

Allanas PollettasMano mėgstamiausias įsilaužimo į verslo plėtrą įrankis yra „Google“. „Google“ yra populiariausia interneto svetainė internete ir ja nesinaudojama, norėdama padidinti srautą. Tačiau iš to galite gauti daug daugiau. Viena gudrybė yra naudoti „Google“ rinkos tyrimams.

Naudodamiesi „Google“ raktinių žodžių planavimo įrankiu galite sužinoti, ko žmonės ieško ir kokia gali būti produkto ar paslaugos paklausa. Turėdamas šią didžiulę paieškos veiklos duomenų bazę kartu su SEO strategija, jūsų verslas gali realizuoti šį rinkos potencialą.

Generalinis direktorius „StartUp“ juodas diržas / „Twitter“ – „LinkedIn“

Steve'as EakinasŠiuo metu mano mėgstamiausias augimo įsilaužimo įrankis yra „MissingLettr“. Kalbant apie socialinius dalykus, žaidimo pavadinimas visada turėjo būti viršuje. Tai niekada nebuvo taip lengva, o pajamos iš skelbimų yra svarbiausias veiksnys, rodantis, kaip socialinėje platformoje rodomas jūsų turinys..

„MissingLettr“ man patinka tai, kad galiu ten įdėti savo straipsnius ir tai sukuria man visus metus vertus pranešimus. Toks turinio lašėjimas suteikia man daugiau galimybių pamatyti mano turinį žmonių, kuriems iš tikrųjų reikia jį matyti, socialiniame triukšme, net jei jie nėra prisijungę per 5 minutes, kai mano įrašas cirkuliuoja viršuje.

Generalinis direktorius & Steigėjas Atsibodo / „Twitter“ – „LinkedIn“

Suzanne NobleMano mėgstamiausias augimo įsilaužimo įrankis turi būti „hashtag“ #journorequests „Twitter“ arba, dar geriau, prisiregistruojant prie „JournoRequest“, kuris kuratoriauja dienos maišos žurnale ir pristato jį kasdien el. Paštu. Man pavyko tokiu būdu užsitikrinti didelę aprėptį internete ir neprisijungus įvairiuose aukšto lygio leidiniuose, tokiuose kaip „The Telegraph“, „The Times“, „Evening Standard“ ir daugelyje kitų..

Kai jis tampa vis populiaresnis, reikia būti vienu iš pirmųjų, atsakančių į šūksnius, kuriuos žurnalistai ir tinklaraštininkai skelbiasi ieškantys atstovų jų istorijoms, tačiau, turėdamas PR žinių, manau, kad tai savaime suprantama. Apskritai „Twitter“ yra vienas geriausių būdų susisiekti su žiniasklaida ir visiems, kuriems įdomu, kaip pasiekti tam tikrą žiniasklaidos būdą, tai visada yra mano pirmas įplaukimo uostas..

Danų seksologė ir santykių terapeutė MajWismann.com / Facebook – „Twitter“ – „Instagram“

Maj WismannMano geriausias įsilaužimo įrankis, norint plėsti savo verslą, yra įrankis, vadinamas „TinyRanker“. Tai įrankis, padedantis išsiaiškinti, kokį reitingą turite pagal tam tikrą raktinį žodį ir kuris yra pirmuosiuose 10 reitinguose. Man labai svarbu, kad žmonės galėtų mane rasti internete.

Kaip seksologas, žmonės ieško turimų lytinių problemų ir, jei negali manęs rasti, aš neturiu jokio verslo. Taigi naudoju šį įrankį, kad galėčiau sekti savo reitingus, ir kurdamas naujus tinklaraščio įrašus galiu patikrinti tuos, kurie yra viename „Google“ puslapyje, kad pamatyčiau, ką aš galiu padaryti geriau už juos, ir tokiu būdu išsiversti į priekį. IR galiu sekti, kaip laikui bėgant gerėja mano rangas.

Generalinis direktorius „Idea Integration Co Inc“. / „Twitter“„Instagram“

Manau, kad įrankiai yra ramentas ir žmonės per daug jais remiasi. Tikroji auginimo įsilaužimo paslaptis yra pasikliauti savo klientų raginimu ir paprašyti jų atsivesti savo draugus bei bendraminčius..

„Facebook“ skelbimai ir kiti įrenginiai veikia, tačiau patikimo patarėjo persiuntimo galimybė konvertuos daug daugiau nei skelbimas ar įrankis. Priklausomai nuo pramonės šakos ar įmonės, galite pamatyti ledo ritulio pagausėjimą tiesiog parašę savo klientų ratą el. Paštu ir paklausdami jų, ar jie patenkinti, ar jie ką nors apie tai papasakos. Jei paskatinsite tuos žmones (finansiškai ar turinčius tokią padėtį, kaip oro linijų bendrovė, leidžianti pirmiausia patekti į lėktuvą), visa tai gali įvykti dar greičiau.

Vyriausiasis internetinės rinkodaros strategas, C2 interneto rinkodaros strategijos, LLC / „Twitter“„LinkedIn“

Cathy E Smith

Viena iš mano mėgstamiausių priemonių, leidžiančių padidinti įsitraukimą, yra vaizdo įrašų kūrimas. Vaizdo įrašų populiarumas ir toliau auga ir geriau rodomi naujienų sraute įvairiose platformose. Man patinka naudotis „Ripl“ mobiliosios programos pro versija, norint mokyti ar pateikti žingsnis po žingsnio procesus.

„Ripl“ leidžia kurti puikius trumpus vaizdo įrašus su muzika ar be jos ar be savo balso, ar be jos, teikia trijų skirtingų tipų pasiūlymų skelbimus konkrečiomis savaitės dienomis ir suteikia jums galimybę įvertinti jūsų vaizdo įrašų įtraukimo laipsnį. skirtingas platformas („Facebook“, „Instagram“ ir „Twitter“). Nuolat vartodamas „Ripl“, mano verslo prekės ženklas išaugo tris kartus.

Steigėjas Verslo rinkodaros variklis / „Twitter“„LinkedIn“

Gabe ArnoldasGeriausias būdas išplėsti savo agentūrą yra šaltas el. Paštas. Tai yra paprasčiausias ir veiksmingiausias būdas nuosekliai pasiekti naujas perspektyvas savo žinute. Kad ji būtų sėkminga, turite būti tikri, kad kiekviena žinutė yra suasmeninta ir gavėjui suteikia tiesioginę vertę.

Mes čia, „Verslo rinkodaros variklis“, padedame savo klientams sukurti veiksmingus šaltuosius el. Laiškus su mūsų „Copywriter“ produktu.

Pagrindinė seka yra:

  1. Nusiųskite tikslingai pateiktą 50 savo nišos žmonių sąrašą
  2. Skambinkite visiems tiems, kurie atidaro pranešimą
  3. Atsiųskite tiems, kurie neatsidaro

Taikydami šį metodą galite pasiekti 250 tikslinių perspektyvų per savaitę. Jei jūsų pasiūlymas ir kopija yra teisingi, galite tikėtis, kad per šį susitikimą per savaitę įvyks 5–10 susitikimų..

Šaltas el. Paštas yra geriausias bet kokio verslo, kuris nori augti, įrankis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me