10 šaltinių, kaip rasti laisvai samdomą rašymo darbą

Per 10 metų profesionalų internetinių dienoraščių rašymą ir rašymą išmokau keletą patarimų apie laisvai samdomų vertėjų rašymą. Šiandien ketinu atsakyti į kai kuriuos didžiausius trokštančių laisvai samdomų rašytojų klausimus ir pasidalinsiu keliomis geriausiomis vietomis ieškant laisvai samdomų rašytojų darbų..


Prieš pradėdami laisvai samdomų rašytojų darbą, atkreipkite dėmesį į keletą dalykų:

Koks rašymo darbas?

Pirmiausia turite nustatyti, kokio darbo norite.

Jei esate tinklaraštininkas, galite rasti daugybę internetinių dienoraščių ir vaiduoklių tinklaraščių kūrimo darbų (tai yra tinklaraščių rašymas be jūsų vardo kreditų).

Tačiau galite jaustis pasirengę išeiti iš šios dėžutės ir tapti prekės ženklo ambasadoriumi, rašyti produktų aprašymus ar rašyti tekstus. Jums reikės patirties bet kurioje srityje, į kurią jūs einate, taigi, jei turite, pridėkite ją prie savo gyvenimo aprašymo. Jei žinote apie artimus kontaktus šiose srityse, apsvarstykite galimybę pasiūlyti savo paslaugas ribotomis ar nedidelėmis sąnaudomis, vieną ar du kartus, kad jūsų kojos sušlaptų. Nepatariu įgyti tokio įpročio, tačiau pagalba įmonėms ir prekės ženklams visada naudinga.

Ką mokėti?

Mokėjimas už rašymą labai skiriasi. Kai kurie koncertai moka žodžiu, kiti siūlo fiksuotą mokestį.

Kadangi konkurencija yra tvirta, naujokai gali patikėti, kad negali parašyti daugiau nei už keletą dolerių.

Pirmasis mano koncertas sumokėjo 0,05 USD už žodį, o tai nėra puiku, bet už 500 žodžių yra daug daugiau nei 5 USD.

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kad kai kurios svetainės moka pajamų, o ne žodžių skaičių, tai yra, jūs gaunate dalį reklamos. Kitos svetainės teikia skaitytojų balsus ar premijas už kiekį, tuo tarpu įprastas atlyginimas yra gana mažas arba jo nėra.

Remiantis Jerry atliktu 100 populiariausių „UpWork“ laisvai samdomų rašytojų tyrimu, užmokestis už rašymą vidutiniškai siekia 29,29 USD / val., O didžiausias – 200 USD / val., O 30 USD / val. – kaip mediana.

Nors dabar uždirbi kelis dolerius už postą, gali jaustis puikiai, tačiau atrodo, kad už gerą darbą nuveikėte daug darbo, nieko nelaukdami..

Pro patarimas: niekada nerašykite nemokamai (arba pigiai)!

Galite būti pradedantysis, kuris tiesiog bando įsibrauti į laisvai samdomų rašytojų sceną, tačiau tai nereiškia, kad rašote nemokamai arba nešvariai kainuojate.

Tai bloga praktika. Darbo portaluose ir net „Facebook“ susidursite su daugybe klientų, kurie paprašytų parašyti nemokamus pavyzdžius. Atmeskite.

– „Pardeep Goyal“, kaip užsidirbti pinigų kaip laisvai samdomas rašytojas

Tai trumpai padėjo man, bet jei nesijaučiate pradėjęs dirbti su tokiu mažu atlyginimu, vietoj to pasiūlykite svečių žinutes apie jūsų aistringą ir išmanančią temą. Prisidėjimas prie to, kas tau rūpi, motyvuos gerai rašyti ir gali įtvirtinti tavo reputaciją. Priešingu atveju jūs negalite garantuoti, kad gautos pajamos bus vertos jūsų laiko ir pastangų, o jums gali kilti pagunda parašyti prastesnės kokybės kūrinį.

Darbo užmokesčio skalė - turinio autoriaus atlyginimasRašytojų atlyginimas JAV (2019 m. Birželio mėn.). Remiantis „Pay Scale“ apklausa, rašytojai JAV uždirba vidutiniškai 44 366 USD (vidutinis atlyginimas, palyginti su 2017 m., Padidėjo – 42 042 USD).

Kur paskelbti pavyzdinius pranešimus

Jei neturite svetainės arba jūsų tinklaraštis yra per daug asmeniškas, jums reikės internetinių rašinių rinkinio.

Daugelyje darbo skelbimų bus reikalaujama parašyti pavyzdžius – tai leis jums gauti tinkamą koncertą neturint daug patirties. Galite lengvai sukurti svetainę vykdydami šias instrukcijas; arba eikite į „Clippings.Me“, kad galėtumėte įkelti savo rašymo pavyzdžius. „Clippings.Me“ yra profesionalus, poliruotas ir skirtas rašytojams. Galite nemokamai įkelti neribotą iškarpą.

Kur rasti laisvai samdomų vertėjų darbo?

2008 m. Aš nusipirkau savo pirmąjį tinklaraštininko darbą po to, kai keletą mėnesių pradėjau kandidatuoti į kai kurias toliau išvardytas svetaines.

Ankstesnės apmokamos patirties neturėjau, tačiau jau turėjau patirties kaip ilgametė tinklaraštininkė toje nišoje, SEO ir interneto svetainių kūrimo srityje..

Nepamirškite kreiptis į bet kurį darbą šiose lentose taip pat, kaip ir su kitu darbu: parašykite efektyvų motyvacinį laišką, kuriame dėmesys bus sutelktas į potencialų klientą, įkelkite profesionalų gyvenimo aprašymą ir pateikite pritaikytus rašymo pavyzdžius..

1. „Problogger“ darbo taryba

„Problogger“ darbo taryba„Problogger“ darbo taryba

Šioje lentoje, kurį jums pateikė patikimi „ProBlogger“ žmonės, šioje lentoje visų pirma pateikiamas internetinių dienoraščių rašymo darbas, todėl jis yra pirmasis šaltinis, kuriame lankiausi. Be to, daugelis čia esančių skelbimų yra gana išsamūs, kad tiksliai pasakytų, ko jums reikia atsižvelgiant į patirtį ir mokamus parametrus. Darbai išskaidomi pagal tinklaraščių tinklo pozicijas ir įmonių darbo pasiūlymus. Pagrindinėje svetainėje taip pat teikiama daugybė patarimų apie internetinius dienoraščius.

Apsilankykite „FreelanceWritingGigs.com“

3. „Media Bistro“

žiniasklaidos restoranėlis„Media Bistro“ darbo lenta

Ši lenta visų pirma skirta vietiniam darbui žiniasklaidoje, taigi, jei jūs gyvenate netoli didžiojo miesto ar teritorijos, kurią jie aprėpia, norėsite reguliariai tikrinti šiuos darbo sąrašus.

Jie taip pat retkarčiais dirba laisvai samdomu ir nuotoliniu būdu, nors daugelis jų yra visą darbo dieną koncertuojami visose žiniasklaidos srityse. Tai yra patogi vieta ieškant darbo pagal vietą. Ši svetainė taip pat siūlo naujausias žiniasklaidos žinias ir daugybę mokamų mokymo galimybių.

Apsilankykite žurnalistikos darbuose

5. Vietinis „CraigsList“

„Craigslist“ - raskite vietos laisvai samdomų rašytojų darbusCraigslist

Būkite labai atsargūs su šiuo, tačiau šioje svetainėje galite rasti vietos ir galbūt nuotolinį darbą.

Dažnai „ProBlogger“ ir „Freelance Writing Gigs“ rinksis aukštos kokybės skelbimus iš šios svetainės, tačiau tai nereiškia, kad nerandate darbo netoliese naudodamiesi „CraigsList“. Problema ta, kad kai kurios iš šių nuorodų gali būti nepageidaujamos. Jei atrodo ir jaučiasi kaip skelbimas ar tiesiog rėkia, „dirbk iš namų!“ galite būti tikri, kad tai šlamštas.

Apsilankykite „Ryto kavos“ naujienlaiškyje

7. Visi indie rašytojai

Visi laisvai samdomų vertėjų rašymo darbai

Ši svetainė yra išsami ir joje pateikiamas darbo užmokesčio / profesionalumo lygis prieš jums net spustelint turinį, todėl tai tampa nauju mėgstamiausiu. Taip pat apima rašytojo spausdinimo darbų ir galimybių rinką.

Apsilankykite „Blogging Pro Job Board“

9. „LinkedIn“ darbai

„Linkedin“ darbai

Dėl savo kaip profesionalios svetainės pobūdžio „LinkedIn“ yra puiki vieta ieškoti darbo, detalizuoti savo darbo patirtį, rinkti patvirtinimus ir susisiekti su įmonėmis ir sritimis, kuriose norėtumėte dirbti. Be to, iš kontaktų galite pasirinkti, ko ieškote, ir kaip norite, kad jie su jumis susisiektų.

Nors tai nėra mano pagrindinis šaltinis ieškant darbo, aš per savo kontaktus pateikiau keletą įdomių projektų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map