12 žingsnių po žingsnio parašykite savo pirmąjį internetinį kursą – I dalis

Dar 1996 m. Aš kelioms studentams pradėjau siūlyti internetinius rašymo kursus per pokalbių svetaines. Tuo metu internete nebuvo tiek daug internetinių kursų variantų, o tai, ką aš ir kiti darėme, vis dar buvo novatoriška. Šiandien galite rasti kursų keliose platformose, parduoti juos savo svetainėje arba pasiūlyti naudodami tokią aplinką kaip „Udemy“.


Šiandien man labai patinka internetiniai kursai, kad turite daugybę variantų, kaip pateikti medžiagą savo studentams. Aš šiandien nekenčiu internetinių kursų, kad yra tiek daug skirtingų variantų, kad tai gali būti tikrai painu. Laimei, aš esu čia, kad padėčiau naršyti po savo galimybes ir taip pat padėti išsiskirti iš minios.

Šis straipsnis susideda iš dviejų dalių. Pirmojoje šio straipsnio dalyje bus aprašyta viskas, ką turite žinoti, kad parengtumėte savo pirmąjį kursą, nuo idėjos iki paaukštinimo. Antroje šio straipsnio dalyje bus pasvarstyta, ką turi pasakyti kiti kursų kūrėjai. Mokykitės iš jų klaidų ir sėkmės.

1 žingsnis: Pasirinkite temą

Pirmasis jūsų žingsnis kuriant internetinį kursą yra pasirinkti mokomą temą. Idealiu atveju tai turėtų būti:

# 1: tema, kurią gerai suprantate

Jei ketinate mokyti kitus, turite suprasti temą iš vidaus ir iš vidaus. Įsivaizduokite, jei jūs stovėtumėte priešais kambarį, kuriame pilna žmonių, ir jie užduodavo jums klausimų šia tema. Ar galėtumėte lengvai atsakyti į tuos klausimus, ar jaučiatės nuostolingi?

Puiku, jei yra kitų žmonių, kurie supranta temą taip pat gerai, o gal net geriau nei jūs. Svarbu, kad jūs tai gerai suprastumėte.

# 2: Geriau nei kiti tos pačios temos kursai

Kai turėsite galvoje temą, peržiūrėkite, kokie kiti kursai ta pačia tema jau yra. Ką viskas apima kursai? Ar jis pateikiamas kartu su vaizdo įrašais ar papildoma medžiaga? Kruopščiai išstudijuokite kitus ten esančius kursus.

Dabar pabandykite tuose kursuose rasti skylių. Ar yra temų, kurios nėra visiškai paaiškintos ar praleistos? Ar pridėjus vaizdo įrašą pagerėtų kursai? Ką papildomo galite pasiūlyti?

Jei neturite ką papildyti, pabandykite sugalvoti unikalų kurso supakavimo būdą. Pvz., Galite susieti temą su televizijos laida ar populiariu filmu. Jau keletą kartų mes tai padarėme su straipsniais, tokiais kaip „Kaip paleisti savo tinklaraštį kaip vieną iš ryklių iš ryklių tankų ryklių“ ir „Ką jūs galite sužinoti iš Vampyro dienoraščių apie skaitytojų įsitraukimą“.

Supakavę temą unikaliu būdu, galite padėti mokiniams geriau suprasti temą.

# 3: tema, kuriai esate aistringa

Nors svarbu pasirinkti populiarią temą, nesirinkite dėstyti padangų keitimo kurso, jei manote, kad tai yra kvailiausias dalykas, kurį bet kas galėjo padaryti, ir niekada nepakeisite savo padangos. Galbūt daug žinote apie šią temą, tačiau jei to nesijaučiate ir mokote apie tai kitus, tada kursas nenusileis.

Ar kada nors sėdėjote klasėje, kur galėjote pasakyti, kad profesorius taip pat tikrai nenori ten būti? Ar tai nebuvo labai smagu? Dabar pagalvokite apie jūsų turimus mokytojus, kurie aistringai dalijosi savo žiniomis su jumis. Daugiau nei tikėtina, kad jūs daug iš tų užsiėmimų patekote.

# 4: Kažkas domisi

Savaime suprantama, kad turėtumėte pasirinkti tokią temą, kurioje yra daugybė žmonių, norinčių sužinoti daugiau. Jei pasirinksite ypač unikalią temą, galbūt per daug susiaurinote savo nišą, kad pritrauktumėte auditoriją. Pavyzdžiui, galite pasiūlyti maisto gaminimo klasę, kaip paversti ungurius užkandžiais.

Galite būti tikri, kad nedaug žmonių nori valgyti ungurių ir kad jūs ką tik apribojote savo auditoriją.

Kita vertus, jei jūs pasiūlysite kursą, kaip sukurti unikalius užkandžius ir kurių vienas iš jų yra unguriai, tačiau taip pat pasiūlysite keletą standartinių pasirinkimų, tada pritrauksite platesnę auditoriją.

Galite tyrinėti temas naudodami „Google“ raktinius žodžius ir „SEORush“, kad gautumėte supratimą apie tai, kas žmonėms labiausiai įdomu sužinoti daugiau.

2 žingsnis: Pasirinkite platformą

Yra daugybė skirtingų platformų, kuriomis galite naudotis. Galite pasirinkti tokią, kurioje yra įmontuota auditorija, pvz., „Udemy“, ar net pasirinkti programinę įrangą, kurią norite įdiegti savo svetainėje. Pavyzdžiui, „Forbes“ praneša, kad vidutinis „Udemy“ instruktorius uždirba apie 7000 USD už kursą, tačiau diapazonas yra platus. Vieni gali uždirbti 60 USD per metus, kiti – iš šešių skaičių.

„Paprastai tie, kurie seka labai daug stebėjimų socialinėje žiniasklaidoje ir kurie gali sutelkti savo auditoriją pirkti, gali per metus sugeneruoti šešis skaičius iš savo kursų“, – rašo Dorie Clark, „Kaip sukurti internetinį pinigų uždirbimo kursą“ autorė.

Nors išvardyti kiekvieną variantą būtų neįmanoma, panagrinėsiu keletą populiariausių variantų.

1: Udemy

udemija

http://moodle.org

„Moodle“ yra atvirojo kodo programinė įranga, kurią galite įdiegti savo svetainėje ir siūlyti internetinius kursus. Tai leidžia priimti tam tikrus studentus, nustatyti aplankus, apsaugotus slaptažodžiais, kurti kursus, pridėti vaizdo įrašus ir turėti pokalbių kambarius vienoje patogioje vietoje. Žinoma, priklausysite nuo srauto, kurį galite sugeneruoti į savo svetainę norėdami rasti studentų, tačiau jei jau turite didelį adresų sąrašą, ši parinktis gali būti jums geriausia..

# 3: Mokomas

mokomas

 https://www.wiziq.com

Jei norite pasiūlyti savo kursus kaip internetinius seminarus, kuriuos vartotojai gali atsisiųsti pagal pareikalavimą, „WizIQ“ yra puiki galimybė. Galite pridėti skaidrių, dalytis informacija iš savo darbalaukio ir įtraukti garso ir vaizdo failus. „WizIQ“ siūlo internetinę rinką, kuri gali padėti jums pritraukti studentus iš jų srauto. Dar geriau, „WizIQ“ integruota su „Moodle“ ir „Blackboard Learn“.

# 5: Kitos parinktys

Žinoma, yra dešimtys kursų valdymo platformų. Kai kurie yra nemokami, kai kurie yra mokami. Jei nenorite nesutikti su programinės įrangos platforma, taip pat galite pasiūlyti savo kursus adresų sąraše, kur vartotojui kas tiek dienų siunčiama nauja pamoka. Kita galimybė yra senamadiškas internetinis pokalbių kambarys, kuriame tam tikru dieną ir tam tikru metu galite susitikti su studentais internete ir pristatyti savo klasę. Tada studentai užduoda visus klausimus, į kuriuos vis dar reikia atsakyti.

3 žingsnis: parašykite savo kursą

Kai pasirinksite platformą, bus lengviau parašyti kursą, nes žinosite, kokio formato reikia kursui sukurti. Pvz., Jei ketinate pasiūlyti vaizdo kursą, tada reikia rašyti scenarijų, kad galėtum sekti ir praktikuoti įrašymo pamokas.

Keletas dalykų, kuriuos reikia atsiminti rašant kursą:

 • Kursą lankantis asmuo nežino, ką žinai. Jis arba ji yra pradedantysis, todėl pradėkite nuo pradžių.
 • Sudarykite terminų žodyną ir apibrėžkite juos. Pirmą kartą paminėdami, įsitikinkite, kad juos taip pat apibrėžėte.
 • Sukurkite turinį, kurį lengva nugirsti ir įsisavinti. Jei įmanoma, naudokite antraštes, ženklų taškus ir skaidykite turinį.
 • Pakvieskite ką nors perskaityti jūsų darbą, kad padėtumėte sugauti rašybos klaidas ir jas taisyti.
 • Įtraukite beta grupę, kad galėtumėte peržiūrėti savo kursą, ir pranešti, jei turite informacijos skilčių, kurias reikia užpildyti.

Kursų rašymas ir galbūt jų įrašymas yra viena iš daugiausiai laiko užimančių internetinių kursų pardavimo dalių. Vis dėlto atminkite, kad kuriate tai, ką ateityje galėsite parduoti vėl ir vėl. Taigi, nors dabar įdėsite daug pastangų, gausite iš to ilgą laiką pelną.

4 žingsnis: Redaguoti, kad būtų suprantama

Iki šiol tikriausiai turite parengtą tikrai gražų kursą. Čia jūs turėtumėte atidėti savo projektą maždaug savaitei. Tada grįžk ir pažvelk į tai šviežiomis akimis ir įsitikink, kad viskas lengvai perskaityta.

Perskaitykite visą kursą garsiai arba skaitykite jums skaitymo programą. Tai padės išgirsti bet kokias su formuluotėmis susijusias problemas ir sugauti nepatogias frazes ar keistus rašybos raštus.

Net jei jūsų proza ​​yra gramatiškai teisinga, svarbu atlikti šį žingsnį. Jūsų kursą galima skaityti taip, kad studentui sunku suprasti, kas vyksta.

5 žingsnis: pridėkite papildomus duomenis

Dabar atėjo laikas įtraukti keletą priedų. Atminkite, kad norite, jog jūsų kursai išsiskirtų iš minios. Jei pasirinkote temą, apie kurią žmonės nori sužinoti daugiau, tada greičiausiai jau yra kitų jūsų temos kursų. Kas padarys jūsų unikalų? Kodėl žmonės norės užsiregistruoti į jūsų kursą virš kitų?

Apsvarstykite galimybę pridėti:

 • Darbalapiai
 • Vaizdo įrašai
 • Pokalbiai su kitais ekspertais
 • Premija medžiaga susijusia tema
 • Q sąrašas&Kaip ir ankstesnėse klasėse ar seminaruose
 • Nuorodos į papildomus išteklius, pavyzdžiui, knygas ar svetaines, kurios vartotojui bus naudingos.

Vis dėlto būkite atsargūs, kai susiejate kur nors iš savo kurso. Nenorite, kad vartotojas pradėtų skaityti kitą svetainę ir niekada nebegrįžtų prie savo. Būkite labai išrankūs ir dalinkitės tik tuo, kas tikrai pagerina jūsų medžiagą. Jei tai yra kažkas, ką galite parašyti patys ir pasiūlyti skaitytojams, geriau turinį kurti patys ir išlaikyti srautą savo trasoje.

6 žingsnis: Parduokite savo kursą

Galite sukurti geriausią kursą, kurį bet kada yra sukūręs, bet jei niekas nesiims kurso, tai jums nepadarys daug gero. Internetinių kursų rinkodara yra be galo svarbi. Yra daugybė būdų parduoti savo internetinius kursus.

 • Sukurkite svetainę, skirtą paaiškinti, ką jūsų kursas siūlo potencialiems studentams.
 • Paskelbkite savo tinklaraštyje straipsnius, susijusius su jūsų kursu, bet neatsisakykite kurso turinio.
 • Dalykitės turiniu socialinėje žiniasklaidoje ir užmegzkite ryšius su savo tiksline auditorija.
 • Išvardykite savo kursą kursų svetainėje.
 • Sukurkite adresų sąrašą.

Jūs taip pat norėsite galvoti už dėžutės ribų.

Pavyzdžiui, ar galite pasiūlyti svečio įrašą svetainėje, kuri nekonkuruoja su jūsų, bet turi panašią tikslinę auditoriją? Kita idėja yra dalyvauti konferencijose, kuriose galite užmegzti ryšius su potencialiu studentu.

7 žingsnis: bendravimas su studentais

Pardavę kursą savo pirmiesiems studentams, norėsite suteikti geriausią patirtį, kokią jie kada nors yra patyrę internetiniame kurse. Tai paskatins juos papasakoti savo šeimai ir draugams apie jūsų kursą. Be to, jei ateityje parašysite kitą kursą, turėsite nelaisvą auditoriją.

 • Nusistatykite automatinius atsakiklius taip, kad minutę, kai studentas užsiregistruoja į kursus, jis gautų informaciją apie jo pradžią ir kaip patekti į kursą..
 • Kelyje nustatykite priminimus, kad studentas nesitrauktų ir nepamirštų baigti kurso.
 • Jei neturite tūkstančių studentų, kurie greičiausiai nepradės, palieskite asmeninį pagrindą ir įsitikinkite, kad studentas mėgaujasi kursais. Patartina paliesti pagrindą, kai bus baigta pirmoji kurso dalis, vėl įpusėjus kursui, ir kurso pabaigoje paprašyti įvertinimo..
 • Skatinkite studentus prisijungti prie jūsų adresų sąrašo, kad galėtumėte palaikyti ryšį net ir baigę kursą. Tai taip pat gali suteikti jums galimybę ateityje parduoti priedus. Pvz., Jei jūs siūlote kursą, kaip pradėti naują verslą, galite įtraukti asmeninį ugdymą kaip priedą. Toliau kalbėsime apie papildomų paslaugų pridėjimą prie jūsų pajamų.

Nepamirškite būti mandagūs, profesionalūs ir prieinami, kad padarytumėte ilgalaikį įspūdį savo mokiniams.

8 veiksmas: naujų klausimų paieška iš klausimų

Taip pat galite sukurti trumpesnius kursus, kurie papildytų jūsų pradinę temą. Vienas geriausių būdų rasti šias temas yra pažvelgti į klausimus, kuriuos užduoda jūsų mokiniai, ir atsakyti į tuos klausimus nuodugniai.

Pvz., Jei jūsų kursas yra apie tai, kaip dažyti kambarį, o jūsų studentai nuolat klausia, kaip geriausiai dažyti lubas, galbūt norėsite įtraukti atskirą tęstinį kursą apie lubų dažymą..

Kartais klausimas paskatins ką nors padaryti taip nuodugnų, kad galėsite įtraukti visą kursą ir surengti antrą kursą savo studentams. Vis dėlto dažniausiai klausimai sukels trumpų priedų jūsų pradiniam kursui. Ši premijinė medžiaga gali išlaikyti lėšas, kurios, priešingu atveju, jūs negavote.

9 žingsnis: likusių pajamų galia

Tikriausiai anksčiau girdėjote apie likutines pajamas. Iš esmės tai yra, kai jūs darote vieną kartą, bet jūs užsidirbate pinigus neribotą laiką. Pvz., Jei rašote knygą, jūs ją parduodate ir uždirbate honorarus už tą knygą tol, kol ją siūlote parduoti.

Internetiniai kursai yra šiek tiek panašūs. Sukūrę kursą, bėgant laikui, jis ir toliau atneš pinigų.

Atminkite, kad norint gauti likusias pajamas reikia tęsti savo svetainės ir produktų pardavimą. Priešingu atveju potencialiems klientams bus sunku jus rasti, o laikui bėgant jūsų pardavimai sustos.

Likusios pajamos yra gyvybiškai svarbios jūsų verslo stiprybei. Galite tik greitai rašyti kursus, bet kadangi kursai uždirbs pinigus net ilgai, kai tik baigsite juos rašyti, galite eksponentiškai padidinti savo pajamas parašydami antrą kursą, kol bus pasiūlytas pirmasis, o paskui trečiąjį kursą, ir ketvirta ir t.

Laikui bėgant turėtumėte sukurti pastovų pajamų srautą, nereikalaudami daug papildomų darbų.

10 žingsnis: Kiti būdai užsidirbti iš savo kursų

Taip pat norėsite ieškoti kitų būdų užsidirbti pinigų iš savo kursų. Jau minėjau, kad galite pasiūlyti priedų ir atskirti kursus. Jūs taip pat galėtumėte pasiūlyti instruktavimą vienas prieš vieną. Tai suteiktų studentams privačių instruktorių sesijas, kurios padėtų jiems iš tikrųjų suvokti koncepciją.

Pavyzdžiui, aš anksčiau siūlydavau rašymo ir anglų kalbos kursus namų moksleiviams. Aš siūliau kursus tiek internetu, tiek asmeniškai. Iš pradžių aš tiesiog vedžiau kursus, bet paskui pradėjau siūlyti papildomas papildomas paslaugas, tokias kaip vienas su vienu mokymas, pagalba rengiant priėmimo kolegijose esė ir studentų instruktavimas kuriant romanus..

Pagalvokite, kaip galite suteikti papildomos naudos savo kursams. Koučingas yra akivaizdžiausias pasirinkimas, tačiau pagalvokite už lango ribų ir pažiūrėkite, ką dar galite sugalvoti.

11 veiksmas: paprašykite atsiliepimo

Jei norite, kad jūsų internetinis kursas tikrai užsidegtų, turite paprašyti atsiliepimo. Išsiųskite savo studentams apklausą, kai jie baigs kursą. Jei leisite jiems anonimiškai užpildyti apklausą, didžiąją laiko dalį gausite sąžiningesnius atsiliepimus.

Tikrai atkreipkite dėmesį į skundus. Kurso metu galite lengvai išspręsti problemas, spręsdami bet kurias studentų iškeltas problemas. Galbūt per daug darbo yra ne klasėje, vaizdo pamokos nėra greitai įkeliamos arba kurso dalys yra painios. Kad ir kokia būtų problema, jūsų studentų atsiliepimai yra neįkainojami.

Idealiu atveju parašysite savo kursą, bet tada jį tobulinsite tol, kol pajusite, kad jis yra tobulas. Tai yra geriausias būdas įsitikinti, kad jūsų turinys yra geresnis nei kitų.

12 žingsnis: paprašykite pagalbos

Sužinosite apie savo internetinius kursus nebus lengva ar greitai. Gera idėja paprašyti pagalbos. Žodis žodžiu yra viena geriausių ir pigiausių reklamos formų.

 • Paprašykite šeimos ir draugų papasakoti kitiems apie jūsų kursus.
 • Paskelbkite socialinėje žiniasklaidoje ir paprašykite savo pasekėjų pasidalyti informacija apie jūsų kursą.
 • Sukurkite gatvės komandą, kuri padėtų reklamuoti savo kursą. Pasiūlykite jiems nemokamą kursą, jei jie tai pakalbės.
 • Prekyba su kitais instruktoriais (ne konkurentais) ir kalbėk savo kursus, kol jie kalbėsis su tavimi.
 • Paklauskite socialinės žiniasklaidos poveikio vertintojų, jei jie apsvarstys jūsų išbandymą ir rekomenduos, ar jiems tai patinka (įsitikinkite, kad pirmiausia užmezgate ryšį su jais).

Nustebsite, kiek žmonių norės jums padėti, jei tik paprašysite kokios nors pagalbos.

Internetiniai kursai su poveikiu

Rašyti internetinius kursus nėra sunku, tačiau rašyti internetinius kursus, kurie daro įtaką žmonėms, yra sudėtinga. Atkreipdami dėmesį į visus elementus, kurie sudaro puikią klasę, galite išsiugdyti gero instruktoriaus reputaciją. Jūsų studentai ne tik mylės jus, bet ir rekomenduos jus kitiems.

Tobulėjant jūsų reputacijai, parduosite vis daugiau kursų, sukurdami tas likutines pajamas, apie kurias kalbėjome aukščiau. Antroje šio straipsnio dalyje apžvelgsime keletą patarimų iš kitų, kurie sukūrė sėkmingus internetinius kursus. Jūs išmoksite iš jų klaidų, taip pat jų sėkmės.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me