Ką galite sužinoti iš „Vampyro dienoraščių“ apie skaitytojų įsitraukimą

Jei esate „Vampyro dienoraščių“ gerbėjas, tuomet suprantate sudėtingus posūkius, paverčiančius scenarijus šio serialo autoriais, kurie gerbėjus laikė ant savo vietų. Yra daugybė gudrybių, kuriomis pasinaudojo šie rašytojai ir kurias galite įtraukti į savo internetinius dienoraščius ir išlaikyti skaitytojų susižavėjimą savaitę po savaitės, mėnesį po mėnesio ir metus po metų..


„Ar nemanai, kad miestelis turi šiek tiek pažadinti, – Damonas Salvatore, 1 sezonas, 02 epizodas

Tik tuo atveju, jei dar nematėte „Vampyro dienoraščių“, istorija yra apie jauną merginą, kuri susitinka su vampyru (skamba pažįstamai), bet tada susitinka su savo broliu ir taip sukuria meilės trikampį. Tačiau siužeto linija apima daugybę kitų posūkių, įskaitant doppelgangus, raganas, vaiduoklius, vilkolakius ir visokias kitas magiškas savybes, kurios kažkaip susisuka ir pasisuka į istoriją, išlaikančią žiūrovo / skaitytojo susidomėjimą..

Jūsų pažadinimo skambutis

Ar jūsų tinklaraštis yra šiek tiek, gerai, nuobodus? Vienas iš būdų lengvai sužinoti, ar nuolat įtraukiate skaitytojus, yra jūsų atmetimo rodiklis. Šią informaciją galite rasti naudodami „Google Analytics“. Pvz., Ar lankytojai, ateinantys į jūsų svetainę, pasilieka sekundę ir tada atsitraukia?

Remiantis Tony Haile straipsniu „Time“, jūs turite daugiausia 15 sekundžių, kad patrauktumėte skaitytojo dėmesį ir išlaikytumėte jį.

„Vampyro dienoraščių“ epizodo „Kometa naktis“ (1 sezonas) atidarymo scena yra vyras ir moteris, stovyklaujantys miške. Švelnus rūkas iškart juos supa, o pradedantis dialogas yra moteris, sakanti: „Ar tu tai girdėjai?“

Aišku, rašytojai atkreipia mūsų dėmesį. Kas galėtų padėti, bet toliau skaitykite / žiūrėkite su tokia anga?
Ar jūsų angos yra patrauklios? Nepaprastai svarbu, kad jūsų skaitytojai domėtųsi kabliais ir pakabos rašymo metu. Peržiūrėkite Jerry Lowo straipsnį „Parašykite tokias antraštes kaip Brianas Clarkas, Neilas Patelas ir Jonas Morrowas: 35 antraščių pavyzdžiai iš„ A-List “tinklaraštininkų.

Siužeto posūkis!

Vampyro dienoraščiai yra žinomi dėl siužeto posūkių. Puikus siužeto vingis ne tik nepakeičia žaidimo, bet ir yra puikus jausmas žiūrovui / skaitytojui. Atsargiai! Jei nematėte visų epizodų, priekyje yra spoileris, todėl praleiskite kitą pastraipą, jei nenorite žinoti, kas dar atsitiks.

Spoileris: Nuo tada, kai Katherine nėra kapavietėje, iki Bonnie, kuri pati miršta, iki Elenos, paverčiančios vampyrę, pasirodymas užpildytas susukimu. Tikriausiai vienas didžiausių visų laikų posūkių yra 6 sezono pabaigoje, kai Kai leidžia Eleną į gilų, miegančio grožio miegą, kurio ji neišbudins, kol Bonnie nemirš. Kalbėk apie savo didžiausią kerštą. Jis tiesiog atskyrė Eleną ir Damoną (vėl) ir įskaudino Bonnie procese, nes ji daugiau niekada nebematys Elenos (o gal ji bus? Gal dar vienas siužeto vingis?).

Sklypo posūkiais reikia pažvelgti į temą išties unikaliai ir skirtingai. Jie vis tiek turi turėti prasmę skaitytojui ir būti kažkas, kas gali nutikti sukurtame pasaulyje. Vis dėlto tikslas yra nustebinti skaitytoją.

Tinklaraštyje yra keletas būdų, kaip nustebinti ir nudžiuginti savo skaitytojus ir tokiu būdu įmesti „siužeto vingį“. Tačiau atminkite, kad jūsų pasisukimas turi prasmę. Negalite tvarkyti arklio tinklaraščio ir staiga pasiūlyti ką nors apie makiažo patarimus.

 • Padovanok dovaną.
 • Pasiūlykite netikėtą nuolaidą.
 • Pakvieskite kviestinį pranešėją užmegzti internetinį pokalbį.
 • Siūlykite seminarą ar telekonferenciją.
 • Pasiūlykite vaizdo įrašą, kuriame būtų parodyta, kaip ką nors padaryti.
 • Įsigykite droną, darykite kadrus iš kito kampo ir įkelkite juos.
 • Pakvieskite į savo svetainę svečių tinklaraštininką.
 • Pridėkite iškylantįjį langą kiekvienam tiek svečių, suteikdami jiems nemokamą dovaną.
 • Nusiųskite asmeninę pastabą savo geriausiems klientams.

Veikėjai

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės nuolat žiūri vampyro dienoraščius, ir tai jau septintasis sezonas yra dėl personažų. Žiūrovai susipažino ir myli tuos personažus.

 • Veikėjai turi gilumą. Kai Damonas sužeistas, jis pasielgs. Kai Stephanas bus sužeistas, jis ims bristi, bet galiausiai atšoks. Karolina yra gera mergaitė. Elena šypteli.
 • Mes žinome, kas juos skaudino. Elena neteko savo tėvų ir kaltina save ir pan.
 • Mes žinome jų keiksmus. Damonas yra sarkastiškas ir verčia mus juoktis. Elena padarys bet ką už tuos, kuriuos myli. Karolina nori, kad viskas būtų tobula.

Kaip tai virsta jūsų tinklaraščiu? Jūsų skaitytojai turi susipažinti su jumis asmeniškai. Arba, jei turite komandą, jie turi žinoti jūsų rašytojus. Tai apima kelis elementus:

 • Jūsų ir jūsų rašytojų nuotraukos.
 • Biografijos, kuriose šiek tiek dalijamasi kiekviena iš jų.
 • Unikalus balsas. Geriausi rašytojai turi stiprų balsą, kurį lengvai atpažįsti. Jų darbas gana nuoseklus, nesvarbu, kokia tema rašoma.
 • Jūsų rašytojai kartais tiesiog turi tapti asmeniški. Akademikai lieps niekada nenaudoti „tu“ rašydami. Vis dėlto, jei norite, kad jūsų rašymas tinklaraštyje atrodytų asmeniškai, svarbu kalbėtis su savo skaitytojais. Tiesą sakant, sakyčiau, kad daug svarbiau būti asmenišku, nei būti teisingu.
 • Dalijimasis patirtimi. Svarbu, kad jūs ir jūsų rašytojai norėtumėte pasidalyti tuo, kur jiems nepavyko ir kur jiems pasisekė, kad skaitytojai žinotų, kad gali pasitikėti gautais patarimais..

Neleisk, kad tavo tinklaraštis išsiurbtų tavo gyvenimą

Tinklaraščių rašytojai (ir scenarijų rašytojai) gali praleisti tiek daug laiko kurdami turinį, kad pradeda jaustis perdegę. Jei dieną po dienos praleisite prie kompiuterio be pertraukos, greičiausiai pradėsite kovą sugalvoti ką nors įdomaus, apie ką parašyti..

Jei pastebite, kad sėdite priešais klaviatūrą ir negalite nieko įvesti, laikas gerai užpildyti savo kūrybą. Savo knygoje „Menininko kelias“ Julia Cameron pasakoja apie tai, kaip gerai užpildyti savo kūrybą. Labai svarbu, kad kūrybingi žmonės praleistų šiek tiek laiko užsiimdami kita veikla, kad nekliudytų.

Pasivaikščiokite, apsilankykite muziejuje, o gal praleiskite šiek tiek laiko su Ianu Somerhalderiu (Damonu), žiūrėdami naujausią „Vampyro dienoraščių“ seriją. Nustebsite, kaip greitai rasite įkvėpimo savo rašymui ir verslui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me