Nepaneigiamų internetinių dienoraščių rašymo paslaptys

Galite sukurti nuostabų svetainės dizainą, tačiau turinys yra tai, kas parduoda jūsų svetainę išoriniam pasauliui. Neatšaukiamų tinklaraščių įrašų rašymas yra svarbus dalykas, norint išlaikyti turinį šviežią ir patrauklų.


Yra daugybė elementų, kurie išskiria tinklaraščio įrašą.

1 patarimas: žinokite savo auditoriją

Pirmasis nenugalimo tinklaraščio įrašo rašymo žingsnis yra žinoti, kam rašote įrašą.

Kam norite pasiekti savo įrašą?

Kai tai išsiaiškinsite, išspręsti tinkamą straipsnio dėmesį yra paprastas dalykas.

Galite išsiaiškinti, kas yra jūsų auditorija, skaitydami analizę ir apklausdami nuolatinius lankytojus. Sužinoję savo tikslinę auditoriją, parašykite vartotojo asmenybę ar dvi.

Dabar rašykite visus savo straipsnius taip, tarsi rašytumėte tam asmeniui.

Susipažinkite giliau: kaip rasti tinklaraščio įrašų idėjų, kurių žmonės negali laukti, kol perskaitys

3 patarimas: sugalvokite įtraukiančią antraštę

Tinklaraščio pavadinimas gali paskatinti skaitytoją spustelėti nuorodą ir perskaityti įrašą arba atsitraukti. Geriausios antraštės yra aprašomosios ir aktyvios. Svarbu, kad skaitytojas norėtų perskaityti straipsnį.

Susipažinkite giliau: kodėl istorijų pasakojimas yra gyvybiškai svarbi tinklaraščių rašymo dalis

9 patarimas: uždarykite su tikslu

Nepraraskite galo artėdami prie paskutinės savo tinklaraščio įrašo pastraipos. Norėsite uždaryti straipsnį tuo pačiu impulsu, kurį atidarėte. Tvirta baigiamoji pastraipa skaitytojams primins, ką įtraukėte į paštą, ir leis jiems jaustis taip, tarsi jie išmoktų kažko naujo.

Toje baigiamojoje dalyje taip pat norėsite sukurti raginimą veikti. Kita galimybė yra pridėti mygtuką prie galo arba atskirą eilutę su raginimu veikti (CTA). CTA tiesiog ragina skaitytoją imtis tam tikrų veiksmų.

Vienas raginimo veikti pavyzdys galėtų būti toks sakinys, kaip „Tapk geresniu bėgiku skaitydamas protingo vandens apžvalgas“.

Norėdami parašyti gerą CTA, turite žinoti, ką norite pasiekti pateikdami pareiškimą. Kokių veiksmų norite, kad jūsų skaitytojas imtųsi? Kai žinosite veiksmą, kurį norite atlikti skaitytojui, bus nesunku parašyti pareiškimą, kuriame skaitytojo prašoma padaryti būtent tai.

Kasti giliau: penki būdai, kaip užfiksuoti klaidas savo rašinyje

Kodėl verta praleisti laiką kuriant nuostabius pranešimus?

Puikūs internetiniai dienoraščių įrašai gali padėti paieškos varikliams užmegzti, privilioti svetainės lankytojus prisiregistruoti prie jūsų adresų sąrašo ir kuo geriau parodyti jūsų svetainę..

Sekdami šiame įraše esančias paslaptis, jūsų tinklaraščio įrašai bus aukščiausios kokybės.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me