Kaip paslėpti ar pakeisti mano IP informaciją? Apsaugokite savo privatumą internete

IP adresai vienareikšmiškai identifikuojami prie tinklo prijungtų prietaisų numerių. Internetas, kurio tinklas yra saugus, o daugiau žmonių, norėdamas paslėpti, pakeisti IP.


Taigi kaip paslėpti IP galite?

„Trys būdai“, kaip paslėpti ar pakeisti savo IP, būtinai anonimiškai aprašyti internete:

  Šį straipsnį mes įsigijome į šiuos metodų skyrius.

  3 paprasti būdai paslėpti / pakeisti savo IP informaciją

  1. Naudojant VPT

  VPN jungia jus prie kito serverio (tokiu būdu pakeisdamas savo IP adresą) ir nukreipdamas srautą į tunelį (šifravimas), kai jūsų duomenys bus saugomi konfidencialiai. Sužinokite daugiau apie VPN darbus čia.

  VPN arba virtualūs privatūs tinklai yra vienas iš geriausių ir ne tik paslėpti savo IP, bet ir saugių duomenų. Nors VPT imamasi nedidelių mokesčių, jie siūlo visus papildomus privalumus, kuriuos viršija išlaidos.

  Pirma, prisiregistruodami su VPN paslaugų teikėjų gausia prieiga prie visų jų saugių serverių tinklo. Šie serveriai užmezga jūsų IP adresą ir paketo savo kodą. Privatus VPN serverio IP adresas yra žinomas tik tada, kai naudojamas.

  Kitame lygmenyje tikrinamos geriausios VPN paslaugos, teikiamos aukščiausio lygio šifravimo priemonės. Tai įmanoma, jei bet kokie duomenys bus nustatyti, jei bus naudojamas jūsų VPN serveris, ir bus galima naudoti panašius šifravimo būdus, jei bus naudojami kariškiai.

  Pakeisti savo IP, VPT taip pat visada reikia sugadinti vietas. Tai reiškia, kad kai kurios tarnybos tarnybos ar valstybės narės įsitikino, kad geografinės padėties blokai. Pavyzdžiui, naudingas internetinis VPN, tinklas „Netflix US“ gali rasti bet kurias pasaulio vietas.

  Pažvelkite į visas geriausias VPN paslaugas. Mes rekomenduojame „NordVPN“ (3,49 USD / mėn.) Ir „SurfShark“ (1,99 USD / mėn.)..

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me