Kaip paslėpti ar pakeisti mano adresă IP? Apsaugokite savo privatumą internete

IP adresai vienareikšmiškai identifikuoja prie tinklo prijungtų prietaisų numerius. Internet laikomas tinklu ir dėl didėjančių saugumo problemųų vis daugiau žmonių norėjo paslėpti ar pakeisti savo IP addressą.


Adresa IP Taigi kaip paslėpti?

Încearcă būdai, kaip paslėpti ar pakeisti savo adresă IP, norint anonimiškai naršyti internete:

  Šiame straipsnyje mes įsigilinsime į šių metodų detales.

  3 paprasti būdai paslėpti / pakeisti savo adresă IP

  1. VPN Naudojant

  VPN jungia jus prie kito serverio (taigi keičiate savo adresă IP) ir nukreipiate srautą per tunelį (šifravimas), kad jūsų duomenys išliktų konfidencialūs. Sužinokite daugiau apie VPN darbus čia.

  VPN arba virtuală privatizări pentru a preveni adresele IP, pariu pe duomenii săi. Nors už naudojimąsi VPT imami nedideli mokesčiai, jie siūlo visą sąrašą privalumų, kurie gerokai viršija išlaidas.

  Pirma, prisiregistruodami su VPN paslaugų teikėju gausite prieigą prie viso jų saugių serverių tinklo. Šie serveriai užmaskuos jūsų Adresă IP ą pakeis jį savo kodu. Svetainės, kuriomis naudojatės, žinos tik jūsų naudojamo VPN servrio IP addressą.

  Kitame lygmenyje patikimiausios VPN paslaugos taip pat teikia aukštą šifravimo lygį. Tai reiškia, kad bet kokie duomenys, perduodami tarp jūsų įrenginio ir VPN serverio, yra apsaugoti, dažnai naudojant panašų šifravimo lygį, kurį naudoja daugelis kariškių.

  Pakeisdami savo IP, VPN taip pat pad ės vietas sugadinti. Tai reiškia, kad kai kurias tarnybas ar šalis galėsite įveikti geografinės padėties blokus. Pavyzdžiui, naudodamiesi VPN, galerie pasiekti „Netflix SUA” turinys iš bet kurios pasaulio vietos.

  Vis dėlto atminkite, kad ne visos VPN paslaugos siūlo kokybiškas paslaugas. Mesaje recomenduojame ieškoti tokio stipraus ir patikimo paslaugų teikėjo kaip „NordVPN” (3,49 USD / mnn.) Ir „SurfShark” (1,99 USD / mnn.).

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me