Qual é a diferença entre endereço IP e endereço IP? Apsaugokite savo privatumą internete

IP adresai vienareikšmiškai identifikuoja prie tinklo prijungtų prietaisų numerius. Interna laikomas tinklu ir dėl didėjančių saugumo problemų para daugiau žmonių norėjo paslėpti ar pakeisti savo IP addressą.


Taigi kaip paslėpti IP adresą?

Trys būdai, kaip paslėpti ar pakeisti savo IP addressą, norint anonimiškai naršyti internete:

  Šiame straipsnyje mes įsigilinsime į šių metodų detales.

  3 paprasti būdai paslėpti / pakeisti savo IP addressą

  1. VPN Naudojant

  A VPN é apenas um servidor (o endereço IP é salvo) e o servidor é acessado para o tunel (criptografias), além de nomes de domínio. Saiba mais sobre VPN darbus čia.

  VPN virtual virtual privatūs tinklai yra vienas in geriausių būdų ne tik paslėpti savo IP adresą, bet saugoti duomenis. Nem VPT namajjPTşi imami nedideli mokesčiai, jie siūlo visą sąrašą privalumų, kurie gerokai viršija išlaidas.

  Pirma, prisiregistruodami on VPN permite que você preste serviços de manutenção a visitantes e servidores de servidores. Este servidor usa o endereço IP e os pakeis e o código de barras. Svetain VPNs, kuriomis naudojatės, žinos tik jūsų naudojamo servidor VPN endereço IP.

  Kitame lygmenyje patikimiausios VPN Paslaugos taip pat teikia aukštą šifravimo lygį. Tai reiškia, kad bet kokie duomenys, perduodami tarp jūsų įrenginio ir VPN server, yra apsaugoti, dažnai naudojant panašų šifravimo lygį, kurį naudoja daugelis kariškių.

  Saiba como IP, VPN taip pat padės sugadinti vietas. Tai reiškia, kad kai kurias tarnybas e šalis galėsite įveikti geografinės padėties blokus. Pavyzdžiui, naudodamiesi VPN, galite pasiekti „Netflix US”, turinys is bet kurios pasaulio vietos.

  Em locais diferentes, você pode acessar VPN VPNs e outros sites de VPNs. Você pode usar o código de rastreio e o código de acesso “NordVPN” (3,49 USD / mês) e “SurfShark” (1,99 USD / mês)..

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me