U kunt een IP-adres ontvangen? Apsaugokite savo privatumą internete

IP adresai vienareikšmiškai identifikuoja prie tinklo prijungtų prietaisų numerius. Internetas laikomas tinklu ir dėl didėjančių saugumo problemų vis daugiau žmonių norėjo paslėpti ar pakeisti savo IP adresą.


Taigi kaip paslėpti IP adresą?

Trys būdai, kaip paslėpti ar pakeisti savo IP adresą, norint anonimiškai naršyti internete:

  Šiame straipsnyje mes įsigilinsime į šių metodų detales.

  3 paprasti būdai paslėpti / pakeisti savo IP adresą

  1. Naudojant VPN

  VPN jungia jus prie kito serverio (taigi keičiate savo IP adresą) ir nukreipiate srautą per tunelį (šifravimas), kad jūsų duomenys išliktų konfidencialūs. Sužinokite daugiau apie VPN darbus čia.

  VPN arba virtualūs privatūs tinklai yra vienas iš geriausių būdų ne tik pas IP-adres, bet ir saugoti duomenis. Nors už naudojimąsi VPT imami nedideli mokesčiai, jie siūlo visą sąrašą privalumų, kurie gerokai viršija išlaidas.

  Pirma, prisiregistruodami su VPN paslaugų teikėju gausite prieigą prie viso jų saugių serverių tinklo. Šie serveriai užmaskuos jūsų IP adresą ir pakeis jį savo kodu. Svetainės, kuriomis naudojatės, žinos tik jūsų naudojamo VPN serverio IP adresą.

  Kitame lygmenyje patikimiausios VPN paslaugos taip pat teikia aukštą šifravimo lygį. Tai reiškia, kad bet kokie duomenys, perduodami tarp jūsų įrenginio ir VPN serverio, yra apsaugoti, dažnai naudojant panašų šifravimo lygį, kurį naudoja daugelis kariškių.

  Pakeisdami savo IP, VPN taip pat padės sugadinti vietas. Tai reiškia, kad kai kurias tarnybas ar šalis galėsite įveikti geografinės padėties blokus. Pavyzdžiui, naudodamiesi VPN, galite pasiekti „Netflix US“ turinys iš bet kurios pasaulio vietos.

  Bekijk de pagina met de gratis VPN-VPN-services voor pas-aanvragen. Mes rekomenduojame ieškoti tokio stipraus ir patikimo paslaugų teikėjo kaip „NordVPN“ (3,49 USD / maand) en „SurfShark“ (1,99 USD / maand).

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me