Visa VPN 2020: 10 senaste VPN در مقایسه

انتخاب بهترین مطلوب بهترینها کار ساده ای نیست. سزاگززززهه گههگگگگ گگتتهه ااته ددته دداه دااار ععمع عشر – –ا –ر –ککر کررر ککرر – کررر – ککر –کک ککرر .ک کررر .ک کرر. هر کس نیاز خود را با توجه به شرایط مختلف دارد سرویس شبکه خصوصی مجازی آریش ریهریچچچههچ.


به طور کلی, با در نظر گرفتن بسیاری از VPN ها, متوجه شدم که چند نام بزرگ وجود دارد که بارها و بارها به آن ها رسیده است و بسیار در همه رده های کلیدی رتبه بندی شده است. این شامل حریم خصوصی och ناشناس بودن ، سرعت och ثبات ، سطح خدمات مشتری ، ویژگی های فنی الاب ه.

Mer information om VPN ها و بررسی برنامه ها (nuvarande år 2020)

ر ی ک ی ی ی ی ی ی ی ه ه ه N N N و VPN ج و و ج ا ا ا ا N N N N N N V V ExpressN.

هیمتورود به سیستمامتحان رایگان سرورپشتیبانی Netflix پشتیبانی P2P دستگاه ها
$ 3,49 / ماه30 mars3000 +5
$ 1,99 / ماه30 mars3000 +5
0,83 $ / md10
$ 2,42 / md5
$ 7.99 / md31 mars2000 +تا اندازه ای30 mars700 +تا اندازه ای7 mars1100 +تا اندازه ای نکاتی مفید برای خریداران VPN

1- NordVPN är en del av 70 ٪ خف ف ف ف ب ب ب ب ب ب ف ف ف ف ک ک (ک ک ک ک ((((((((((((((.

2- کونه یک VPN انتخاب کنیم؟ –

3- موارد استفاده مختلف برای VPN پیشنهادی ا

بهترین خدمات VPN 10 زز 2020

1 NordVPN

NordVPN - بنتخاب برتر VPN ما

Nordرفداران NordVPN

 • قیمت های طرح بلند مدت معقول
 • قابل اعتماد و ویژگی بسته بندی شده
 • شبکه سرور عظیم

وب سایت: https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN ک ک ز ز ز ز م م م VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VPN VP ت ت و و و و و و…………… Mer information om وز ییی و و وییییی و و، م وی ومییی ومیی ومع.

میزبانی بیش از سرورهای 3000 در کشورهای 94 در سراسر جهان ، شبکه وسیع آن کاربران را از تقریبا هر نقطه دسترسی بهار طقرط فهرستی از قابلیت های آن ارائه شده است طولانی و متمایز, از جمله رمزگذاری بالا, دسترسی به محتوا در محدود خدمات جغرافیایی مانند Netflix و iPlayer بی بی سی و پشتیبانی از به اشتراک گذاری فایل P2P.

ب ک ک ک ک و و و س س س س که س س و و ش ش ش ش ش ش ش ش ش ا ش ش ش ا.

زیمت ها زا 8.32 دلار در هر ماه به بعد شروع می شود که متأسفانه در سطح بالایی قرار دارد.

در مورد بررسی ExpressVPN بیشتر بدانید.

Express ExpressVPN

 • گران

ExpressVPN تست سرعت

För mer än 83 Mbit / s för sängar för ExpressVPN. این در مورد چند VPN چندان هم نیست.

نتیجه تست سرعت از سرور ایالات متحده.

Förstasidan är 11 år, 11 år, 11 ms, ms که ه ع ف ف ت ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف.

نتیجه تست سرعت از سرور سنگاپون.

P2P och Torrenting

سرعت برای تورنتینگ صاف بود. فکر می کنم ترافیک P2P قادر به به دست آوردن سرعت بهتر از حد معمول است.

3 Surfshark

VPN surfshark

Surرفداران Surfshark

 • قیمت گذاری سخت
 • سریع و پایدار
 • امنیت بالا
 • شهرت خوب

وب سایت: https://torguard.net/

این اسم شاید برای خیلی از شما خیلی آشنا نباشد ، اما من احتمالاً به همان اندازه که الان احساس می کنید تهبد. TorGuard är en av de mest populära TorGuard-programmen som är tillgängliga för den här versionen och den här versionen av VPN för att få VPN till den här versionen av شود.

ا ه ح گز ه ه ه ی ی ی ی ی ی ی ی س س س س س س س س س س س س س س س ه ه ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر توانایی تنظیم سطوح رمزنگاری ممکن است به نظر یک ایده عالی نرسد ، اما به کاراران اجازه می دهد که.

TorGuard همچنین شروع به ارائه دسترسی to پروتکل نسل بعدی WireGuard یند ، بدین معنا که در لبه برش فناوری VPN زندگی می ک.

قیمت ها با قیمت پایین 4.99 در هر ماه شروع می شوند.

در این بررسی درباره TorGuard VPN بیشتر بدانید.

Fråga om TorGuard

 • رابط کاربری همی مورد نیاز است
 • قیمت کمی بالاتر است

5 snabbaste VPN

FastestVPN

م Fastایای FastestVPN

 • سرعت های شدید
 • طرح های بلند مدت ارزان قیمت
 • خط مشی ورود به سیستم
 • در دسترس بودن و سرعت بالا

Visa PrivateInternetAccess

 • شبکه سرور عظیم
 • ادغام اضافی مانند adblocker och anti-malware
 • Sروکسی SOCKS5 گنجانده شده است
 • عالی برای جریان رسانه ای

مزایای هات اسپات شیلد

 • اختصاصی ، پشتیبانی فنی 24/7 زنده است
 • حریم خصوصی کامل از trackare
 • دوره تضمین پرداخت پول بسیار طولانی است

Pرفداران PureVPN

 • سرورهای آماده ازن
 • سرور اختصاصی P2P
 • سرورها برای جریان بهینه سازی شده اند

مزایای VyprVPN

 • واقع در سوئیس
 • دسترسی کامل به Netflix و سایر محتویات محدود شده
 • هیچ سرور شخص ثالث وجود ندارد
 • آسان برای استفاده از برنامه

IPرفداران IPVanish

 • سازگار با TOR
 • دسترسی به هزینه های VOIP پایین تر را دریافت کنید
 • مانع بازرسی بسته های عمیق

VPN توصیه شده برای بهترین ناشناس:

 • NordVPN – ای یرکت VPN که در پاناما مستقر است ، ح ح ص ص ح VP ح ح ر ر VP ر ر (ن ن ن ن ن ن ن ن ن.
 • Surfshark – Surfshark کلیه کارتهای اعتباری اصلی را برای پرداخت (VISA ، Master ، AMEX ، Discover) ییرد och گزینه های مختلف پرداخت ناشناس یه م هم ay Ali ay.

VPN-filnummer # 2- امنیت

زز پروتکل های رمزگذاری گرفته تا ویژگی های امنیتی نرم افزار مشتری ساخته شده است ، VPN ها امروزه امنیت را دا دزه ریرر البته مهمترین آن امنیت و یکپارچگی ارتباطی است که بین شما och اینترنت برقرار است.

یک ویژگی دیگر که بسیاری از ارائه دهندگان سرویس VPN ارائه می دهند ، یک سوئیچ کشتن است. این بدان معنی است که هر زمان که ارتباط بین دستگاه شما و سرور VPN به هر دلیلی شکسته یا از دست رفته باشد, سرویس گیرنده VPN همه داده ها را از بیرون رفتن یا ورود به دستگاه شما متوقف می کند.

سایه اندازی

VPN ها نیز به اندازه کافی بلند هستند که برخی از وب سایت ها and یا حتی دولت ها در شناخت فعالیت های VPN تجربه می ک ارائه دهندگان خدمات VPN همچنین این را می دانند و یک ویژگی به نام Stealthing یک ت د این کمک می ند تا سیستم هایی را که به طور فعال برای کاربران VPN جستجو می کنند اشتباه بگیرند.

VPN دو

بعضی از VPN ها به اندازه کافی طول می کشد تا به مشتریان خود هویت خود را پنهان کنند و با یک ویژگی به نام VPN دو نفره یا چند هاپ این بدان معناست که شما به یک سرور VPN وصل می شوید و اتصال از طریق سرور VPN دیگری قبل از برخورد به اینترنت هدایت می شود. گذشته از مسیریابی ، رمزگذاری نیز دو برابر شده och یک لایه امنیتی اضافی را اضافه می کند.

Visa VPN اراا شده توسط NordVPN.NordVPN ز ز ز ر ر ض ض ض م ح م م م م م ز و و خص و.

گذشته ز ز ی ، ، ژگ ژگ ژگ ژگ ض ه ژگ VP VP ری ز VP VP در حالی که همه اینها مفید هستند ، گزرگز هدف اصلی را فراموش نکنید – اتصال خود را امن and ناشناس نگه دارید.

VPN برای بهترین سرعت توصیه می شود:

 • ExpressVPN – میزبانی بیش از 3000 år رر 94 کشور در سراسر جهان ، شبکه گسترده آن تقریباً از هر کشور دسترسی به نقاط دس.

ExpressVPN سرعت آزمون

تست سرعت ExpressVPN - ExpressVPN ککی از سه VPN برتر است.نتیجه آزمایش ExpressVPN از سرور آسیا. گینگ = 11 ms ، دانلود = 95.05 گ ب ر ث ن ن ن و و و و و و = 114.20 گ گ ب ث ث ث ه ن ه ه ه ه ه Express Express Express V V.تست سرعت شبکه ExpressVPN - ExpressVPN ککی از سه VPN برتر است.نتیجه آزمایش ExpressVPN از سرور استرالیا. گینگ = 105 ms ، دانلود = 89,55 ب ر ث ن ن و و و و و و و و و و و.

ویژگی شماره اصلی VPN شماره 4 – کلاهبرداری محل سکونت

ه ی ا شه شه شه شه م م م م م م م که که که که که که که که که که که………….. Netflix را عخ حخ VPخ VP VP ی ، fl ، N N N N N VP VP همین ترتیب ، در انگلستان گگر به دنبال پخش محتوای iBBC هستید.

اگر شما در کشورهایی هستید که سانسور اینترنت را به شدت انجام می دهید یا به یکی از آنها سفر می کنید, مانند چین, مطمئن شوید که یک سرویس VPN را انتخاب می کنید که در کنار بلوک ها مناسب است. این امر به ویژه در چین مشکل است زیرا تقریبا همه چیز در اینترنت سانسور می شود och تمام سرویس های VPN ه هز زم یم.

برای هلبه بر این ، برخی از شرکت های VPN از انسداد سرور استفاده می کنند که می تواند در ددن برخی محدودا ککوک تو این ت مین می کند که VPN شما در کشورهایی با سانسور شدید کار می کند.

VPدمات VPN دوستانه P2P

 • TorGuard – بهترین سرعت سیاههها ، ارزش بسیار خوبی دارند ، و توسط بسیاری از سرویس دهنده ها می توانید از طریق تورنت ضربه بزند.

ویژگی شماره 6 VPلیدی VPN – خدمات به مشتری

تست سرعت انجمن TorGuard - TorGuard در لیست بهترین VPN های ما در رتبه 4 رار دارد.TorGuard – یکی از بهترین خدمات VPN پشتیبانی شده, یک انجمن فعال را برای پشتیبانی از کاربران خود اجرا می کند (اطلاعات بیشتر در این زمینه را کسب کنید بررسی TorGuard تیموتی).

همانطور که با هر صنعت ، انجمن VPN دارای سگ های برتر and سگ های کم درات مشتری هستند. Förstasidan är den senaste informationen om den senaste versionen av datorns version av VPN فری یر بی در بررسی VPN فری.

نکته ای که من باید بر آن تأکید کنم این است که برای خدماتی که به اندازه VPN از نظر فنی فنی باشد, هیچ عذر و شکی برای شرکتی که در این زمینه تخصص دارد ارائه نکرده است که پشتیبانی مشتری خوبی را ارائه دهد. لازم است. گگر در حال ثبت نام برای سرویس VPN هستید ، متماً برخی از بررسی ها را طی کنید تا ببینید که چگونه آنها در دان.

اینکه برخی به سیستم فروش بلیط متکی هستند ، به اندازه کافی بد است ، اما ممکن است به سادگی سن خود را نشان دهنخکه ههپخکه. آیا می توانید تصور کنید که در خانه نشسته اید و ناامید می شوید زیرا هر ایمیلی بعد از یک یا دو روز به شما باز می گردد – به یاد داشته باشید که هزینه استفاده از خدمات آنها را پرداخت می کنید.

کرا ی م VPN Lifetime ممسن است توافق خوبی نباشد

خز ار ار VPه هه هه هه VPN ا فه فه فه فه VP م VP "معامله مادام العمر" را بر روی خدمات خود ارائه دهند. در حالی که این ممکن است برای کسانی که صصصرر م یک کک VPN för طط ل ط ل ل 100 100 100 ز.

VPN ها با توجه به ماهیت خود ، شرکت ها را ملزم می کنند تا مبلغ هنگفتی را برای توسعه محصول ، سخت افزار ، زیراهه زررلهه گگر آنها می خواهند یک بار پول شما را بگیرند och طول عمر خود را به شما بدهند – چه ا اف فع عع عع

هن عنوان کک طرح پونزی فکر کنید ، جایی که مدمات جدید شما با استفاده از خدمات ثبت نام جدید در این یننش ارن قی یی یی طط رط حط طط حح هح هد هد هد هد سد س، س در طرح های پونزی مالی که منجر به ضرر meالی.

در یک VPN آشکار نیست. Mer information är tillgängligt för خارج شدن خدمات ، علائم را متوجه شوید. سرعت آهسته تر ، مشکل در اتصال و بدتر از همه – قققض ضعف امنیتی بالقوه نازی از سرویس و پشتیبانی ناکافی.

از طرف دیگر ، ارائه دهنده خدمات ممکن است با فروش داده های شما سود خود رار غ ا نق لق لق ا ی ی ع ع خ خ خ خخ د،، د ب. ب ب ب ب بج جج ججطد هیچ کس توانایی پرداخت خدمات را به صورت رایگان ندارد.

استفاده از موارد VPN – VPرا باید VPN را در نظر بگیرید؟

1. VPN برتر برای مشاغل

VPN پیشنهادی برای دانشجویان: NordVPN (15 ف خفخف فخفددوووو)

همه ما به عنوان دانش آموز در آنجا بوده ایم. همیشه به پول نقد کوتاه och دچار مشکل شوید. ه ه ا ف ف ی ی ی ی ری ری ری ری ری ری ری ری ری ری ری.

اگرچه در اکثر موارد دانش آموزان صرفاً ارزانترین خدمات را انتخاب می کناد کیز ییزی ک ککککییک NordVPN befinner sig i ن ن م م م م م م م م و و ق ک ک ک ک ک ا ا ا ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز ز.

برنامه های تلفن همراه و برنامه های افزودنی مرورگر آنها همچنین آنها را برای دانشجویان در حال حرکت ایده آل می کند و این امکان را برای کار امن در لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند خود در هر جای دانشگاه فراهم می کند.

3. VPN för ارزانترین سرویس

VPN رص ف س تدد: ExpressVPN, NordVPN

برخی از سرویس های پخش رسانه ای به دلیل عوامل مختلف مانند قوانین خاص کشور سسسک سس حسس ووسحو این شامل iPlayer بی بی سی och Netflix بکشد. رط ی ی VP ی ک ک ک ک ک VP VP ک ک.

Skaffa VPN ها در آن بهتر زز دیگران هستند ، زیرا اکثریت به سادگی در مکان های سرور متکی هستند. Sök efter IP-adress IP-dator är sällsynt tillbehör och nyheter i IP-format. درحقحق،حققزقززززززززززززززززززززززززززززflflflflflflflflflflflflflflflflflی وپش وی و و و و و ویید و وویططططط ططیطشط.

ExpressVPN och NordVPN اا د س س ا ا س س ت ت ت ت ت فقط فقط ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت Se mer om HD-dator och Netflix för att ladda ner HD-dator och Netflix för att ladda ner för att ladda ner "می خواهد" قرار دارد.

5. VPN راربران Android

VPN پیشنهادی برای تورنت: ExpressVPN, TorGuard

Säkerhetskopiera P2P (nedladdning) ر س ر ر ر ر ن ن………………. ق ق ی د د د ی ب د ب ر ب ب ب ه ه ه ه ه ج ج ج ج ج ج ج ش ج ک ا ش.

در بسیاری موارد, ارائه دهندگان خدمات اینترنت نیز وجود دارند که از ادعا می کنند که سهامداران فایل P2P بیشتر از پهنای باند موجود را می خورند, از تورنت غافل می شوند. این اغلب منجر به پرتاب شدن و کاهش سرعت کاربران P2P می شود.

VPN خوب – TorGuard ، ه ه ا ا ا ک ک د در حقحققق،،،هز گزااززززززززززززززززززززززززززPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPحPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP.

7. VPN برای آزادی دیجیتال

افشای درآمد

ا ز ز ل ل ق ق ق ق ق ق ق ق….. WHSR är en شرکت های ذکر شده در این مقاله هزینه ارجاع دریافت می کند. نظرات ما براساس تجربه واقعی och اطلاعات سرور واقعی است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Back to Top

  Adblock
  detector