Darkونه برای دسترسی به وب سایت Dark: مرور وب تاریک ، مرورگر TOR و وب سایت های .ui

وب جهان گستر ، بسیارش.


به این واقعیت پیچیده ، تا زمانی کهش.

همه این ها به خوبی شناخته شده است, اما چند نفر از شما آگاه هستند که محتویاتی که معمولا در وب مشاهده می کنید, به ندرت سر و صدای کوه یخ های فراوان اطلاعات است?

هشدار: قبل از ادامه ، مهم این است که شما درک کنید که چیزهای زیادی در وب سایت Dark Web بسیار غیرقانونی هستند. مهم نیست که چه اقدامات احتیاطی داشته باشید ، قادر به بی احترامی به نظر می رسد بسیار بعید است. با مسئولیت خود وارد شوید!

1 دانلود و نصب مرورگر TOR

مرورگر Tor

علیرغم استفاده فعلی آن به عنوان یک مرورگر که اغلب برای دسترسی به بخشهای وب تاریک استفاده می شود, TOR (و همچنین مرورگر وب تاریک) در ابتدا برای کمک به حفاظت از ارتباطات آنلاین اطلاعاتی ایالات متحده, توسعه یافت.

امروزه یکی از معدود راه هایی برای دسترسی به وب سایت های .onion است که در وب سایت Dark Web قرار دارند.

TOR یک نسخه از محبوب مرورگر وب فایرفاکس است که به کاربران امکان می دهد وب را به صورت ناشناس مردرک مرورگر برای جلوگیری از تلاش های کاربر برای انجام کارهایی که ممکن است هویت آنها را نشان دهد, مانند تغییر اندازه ابعاد پنجره مرورگر, مسدود شده یا توصیه می شود.

د Tی T یکم T ا ا T T T س T T T Tس T T Tس Tس Tس Tس Tس Tر Tر Tک Tک Tک اس Tک Tک Tک Tک Tک Tک Tک کک Tک Tک Tک Tک Tک Tکی Tس Tک Tک Tک Tک Tری Tی Tس Tک Tر Tک Tر Tر Tر Tر Tر Tر Tر Tر Tر Tر Tر Tر Tر Tر Tر Tس Tر Tر Tس Tر Tر Tس Tر Tر Tر Tس Tس Tس ما هیچوقت نمیدونید ممکنه چه اتفاقی بیفته.

و همچنین – بررسی ویدیویی معرفی شده توسط TOR.

?

2 در نظر بگیرید برای یک سرویس خصوصی مجازی خصوصی پرداخت کنید

شبکه های خصوصی مجازی (VPN ها) سرورهایی هستند که از طریق آن به اینترنت متصل می شوید. این سرورها منحصر به فرد خود را مخفی می کنند و ممکن است مکان هایی را در بسیاری از نقاط جهان شبیه نازی اگر چه TOR هویت شما را ماسک می کند ، مکان شما را پنهان نمی کند.

برای کسانی که قبلاً از سرویس VPN استفاده نکرده اند ، ممکن است با یکی از بهترین ها نیز ثبت نام کنید: ExpressVPN. هر ند نگران نباشید زیرا آنها یک دوره 30 روزه بدون ریسک دارند که در طین می توانید خدمات آنها را ار.

تبلیغات: ExpressVPN - هنگام مرور Dark Dark از VPN استفاده کنید. Darkن Webام Darkت و گذار در Dark Web ، یک VPN توصیه می شود. این یک سطح امنیتی اضافی به داده های شما اضافه می کند و مکان شما را مخفی می کند. لطفا از تبلیغ کننده ما پشتیبانی –نید – ExpressVPN heeft voor Dark Web gebruikt ایمن باشید.

3 DuckDuckGo دوست شما است

مرور وب Dark Web کمی متفاوت است. به یاد داشته باشید که فاز هایی که اغلب در مورد آنها مطرح می شود: "گوگل دوست شما است"؟ یوب ، گوگل وب سایت های Dark Web را فهرست نمیی.

4 برای یک آدرس ایمیل ایمن ثبت نام کنید

اکنون که آماده هستید ، وقت آن است که برای یک ردرس ایمیل قابل کشف ثبت نام کنید. Gmail ازن سؤال نیست و برای ثبت نام در بسیاری از وبسایتهای .onion به یک آدرس ایمیل نیاز دارید.

در اینجا چند مورد وجود دارد که ممکن است دوست داشته باشید آنها را در نظر بگیرید:

 • ProtonMail
 • TORbox
 • بیت ماموریت
 • Sta op
 • للانتوس (خدمات پرداخت شده)
 • Mail2Tor

* توجه داشته باشید که اینها با دامنه .onion نیز همراه هستند که برای دسترسی به آنها باید با استفاده از مرورگر TOR دسترسی پیدا کنید مرورگرهای معمولی مانند Chrome و Firefox کار نمی کنند.

5 موتور جستجوی وب تاریک

.ui دامنه ای است که منحصراً در Dark Web استفاده می شود. اینها شبیه به دامنه های معمولی هستند ، اما بدون مرورگر تخصصی مانند TOR قابل دسترسی نیستند.

در اینجا چندین آدرس .ionion نسبتاً بی ضرر وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید:

 • موتور جستجوی DuckDuckGo
 • کتاب های الکترونیکی

وجود دارد لیست های بزرگ وب سایت های .onion در دسترس است و تنها تلاش کمی برای پیدا کردن آنها می کند. باز هم توجه داشته باشید که می توانید چیزهای عجیب و غریب (و غیرقابل انکار) در وب Dark Web را ببندید.

تصویری از یک وب سایت تاریک. Dark که شما می توانید در هر زمان در Dark Web مشاهده کنید – وب سایت های متذکره را مشاهده کنید.

ونه در وب تاریک است؟

به نظر می رسد عجیب و غریب است و آن هیجان ناشناخته و ناشناخته وجود دارد ، اما مانند دریای عمیق بآال العربة همانطور که جو (یا جیل ، به عنوان مثال ممکن است) به طور متوسط ​​اجرا شود ، این است که چگونه وب تایکیکر

اگرچه چیزهای واقعا عجیب و غریب در وب تاریک وجود دارد که شما به طور معمول نمی بینید و حتی برخی از چیزهای عجیب و غریب حتی در قالب ناشناس (برای شما), وب سایت تاریک جایی برای شما نیست که کورکورانه در مورد آن قضاوت کنید.

چیزهای بسیار بدی هستند و افرادی که در اطراف آن می خوابند ممکن است پیامدهای جدی برای شما ایجاد کنند. این موضوع نه تنها به افراد بد است ، بلکه بر اساس.

در صورتی که شما قانع نباشید ، در اینجا نمونه هایی از آنچه که در وب سایت تیره وجود دارد ، می بوشد

توزیع مواد مخدر

Meer informatie آنها از وب سایت تاریک برای فروش استفاده می کردند فنتانیلنوعی از مواد مخدر است که اغلب به عنوان مواد مخدر و مواد مخدر غیر مجاز مورد استفاده قرار می گیرد. این جفت ها با وجود استفاده از cryptocurrency ، شبکه های خصوصی مجازی و رروکسی ها و همچنین سایر تکنیک های حوادپرپپر.

اسلحه ، طلا و نقدی

بیش از 35 مردم در نیویورک و کالیفرنیا توسط یکارگروه آژانس همگانی برای بازداشت دستگیر شدند فروش قاچاقو Meer informatie 100 dollar 100 dollar $ 2.000 en 2.000 euro.

آدم ربایی و قاچاق جنسی

م مرد لهستانی در حال برنامه ریزی بود یک مدل بریتانیا ربوده شده را به فروش برسانید در تاریکی وب. زمانی که برنامه ها به درستی اجرا می شد, وی در ایتالیا دستگیر شد و قربانی وی ادعا کرد که از درآمد بیش از 17 میلیون دلار از فروش زنان ربوده شده در وبسایت تاریک برخوردار است.

راهنمای امنیت تاریک وب

از آنجایی که ما ثابت کرده ایم که چیزهای واقعا وحشتناکی در وب تاریک اتفاق می افتد, بیایید به برخی از راه هایی که می توانید از آنها اجتناب کنید, نگاهی بیندازید, اگر واقعا بر روی peeking اصرار دارید;

1- اطمینان حاصل کنید که مرورگر Tor شما به روز است

Tor Browser 9.0a4 در حال حاضر در صفحه دانلود مرورگر آلفا Tor (برای کسانی که میخواهند ویژگیهای جدید را آزمایش کنندددر).

استفاده از مرورگر Tor برای بازدید از سایتهای .onion ضروری است ، اما هر برنامه ضعف گاه و بیگاه دارد. همیشه از مرورگر Tor خود اطمینان حاصل کنید تا به امروز نگه داشته شد و سعی کنید از آگهی های آسیب گذرپذیب.

لینک کانون: ویکی پنهان

2. کیف پول مخفی

دانستن این که تن از چیزهایی که می توانید در اینجا خریداری کنید وجود دارد ، احتمالا می دانید ککپدرد این سایت مانند یک کیف پول دیجیتال است و به شما امکان می دهد معاملات در Bitcoins. تفاوت بزرگ این است که بیشتر سایت های کیفول دیجیتال ناشناس نیستند و بسیاری نیز باید با ماررت مالیه … هنهان … خوب ، پنهان است

لینک کانون: رویای بازار

4. س بوک

واقعا عجیب است که بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی در جهان ، یک ردرس ایمیل دارد ، اما شما درآآآآآ این بخش از فیس بوک ظاهرا توسط آنها توسعه یافته است تا به کسانی که خواهان یک شبکه اجتماعی ناشناس اسناس من کاملا مطمئن نیستم که چگونه "ناشناس" و "اجتماعی" با هم کار می کنند ، اما .onion فیسبوک ادعا می کند که سیاهههای مربوط به فعالیت کاربر را نداشته باشد.

لینک کانون: میزبانی خصوصی

6. Blockرید بیت کوین در Blockchain

Bitcoins به شما کمک می کند ناشناس باقی بمانید ، پس از آن کاربران بزرگ Tor. چس چرا به این سایت به طور مستقیم از طریق یک پیوند عضو پیوندی دسترسی ندارید؟ چه چیزی باعث می شود این سایت منحصر به فرد تر از برخی دیگر باشد که دارای یک گواهی HTTPS برای آدرس آن است.

لینک کانون: Netpoleaks

8. مشعل

همانطور که گوگل رقبای خود را دارد ، DuckDuckGO را پرداخت می کند (گرچه من آن را دوست دارم!). TORCH یک موتور جستجوی بسیار ساده و مینیمالیستی است که شما می توانید از هر نوع از اردک دوستانه خودا.

لینک کانون: فروشگاه های تور

10 ExpressVPN

ExpressVPN یک سرویس حق بحقمه VPN است که در طی سالیان متمادی محافظت از حریم خصوصی کاربران ایجاد کرده است. شبکه قوی سرورهای ایمن آن به راحتی فریاد ناشناس بودن را می گیرند و از نسخه های تیره وب سایت خود ن.

لینک کانون: اجاره یک هکر

12. سیب 4 بیت کوین

Macbook voor Macbooks en Macbooks voor Macbooks یکنه برای شما نیز وجود دارد ، اما انواع و اشکال مدل ها محدود هستند. تمام گوشی های تلفن همراه کارخانه را قفل می کنند و می توانند در هر نقطه از جهان کار کنند.

لینک کانون: آتش سوزی

14. ProPublica

برای کسانی که به روزنامه نگاری مستقل اعتقاد دارند ، وب سایت تاریک دارای انتشار و نشر نسبتاً منحصر ProPublica مکانی برای کسانی است که جرات دارند سوءاستفاده از قدرت ، فساد و انواع دیگر را به چالش بکشند. یکنها کاملاً غیر انتفاعی هستند و یک URL پیاز اختصاصی دارند که می توانید با استفاده از مرورگر Tor به آنداد.

لینک کانون: بیت ماموریت

16. ESCدمات ESCROW

اگر شما به دنبال یک راه امن (؟) برای تجارت در اینترنت هستید ، ترس ندارید ، گزینه هایی برای شما وجد خیلی شبیه نحوه یك وكیل می تواند بودجه را در سپرده ها نگه دارد ، بنابراین سرویس ESCROW شما را فراهم میك حتی در بیت کوین معاملات می کند تا همه چیز ناشناس باشد.

تجارت به محتوای قلب شما و همه آنها میپردازند ، هزینه معامله ٪ 1.5 ٪ است. آنها اطمینان حاصل می کنند که قبل از انتشار وجوه خود, اقلام حمل شده را بازبینی کرده و در صورت مواجه شدن با معامله, اختلاف نظر در مورد شخص ثالث را ارائه دهید.

لینک کانون: کیف پول وصابی

18. SecureDrop

Alles is veilig en veilig SecureDrop is beschikbaar. با این حال ، این کمی بیشتر از یکیک.

جالب توجه است ، این سایت در حال حاضر متعلق به و مدیریت است آزادی بنیاد مطبوعات. تمام داده ها رمزگذاری شده اند و هیچ اتصال شخص ثالث هیچ جایی در روند وجود ندارد. این واقعا کاملا ناشناس است!

لینک کانون: مرکز علمی تخیلی

سوالات متداول در مورد دسترسی به وب تاریک

چه موقع وب تاریک "شروع" ؟رد؟

تاریخچه وب پنهان تقریباً به اندازه تاریخ خود اینترنت قدیمی است. ما هیچ سابقه رسمی از "تاریخ شروع" واقعی پیدا نکردیم اما معتقدیم وب سایت تاریک که می دانیم امروز در سال 2000 با انتشار Freenet.

غیا غیرقانونی بودن در وب عمیق غیرقانونی است؟

سایت های موجود در وب عمیق به سادگی توسط موتورهای جستجو منظم ایندکس نمی شوند. وب سایت عمیق غیرقانونی نیست ، اما ممکن است برخی از سایت ها به فعالیت های غیرقانونی بپردازند. رکت در آن فعالیتها ممکن است غیرقانونی باشد.

ا وب تاریک ایمن است؟

ققریباً مانند زندگی واقعی ، همیشه عنصری از خطر به صورت آنلاین وجود دارد و وب تاریک هیچ تفاوتی ندارد. ایمنی نسبی است و بهتر است بدون توجه به آنچه انجام می دهید ، محافظت آنلاین خود را افزایش دهید. ز ار راه های انجام اسن هار استفاده از VPN است که می تواند داده های زگذما را رمزگذاری کرده و آدرر رمنر بهترین مقاله VPN را در مقاله دیگر خود پیدا کنید.

در تاریکی وب چه کاری می توانید انجام دهید؟

مشابه وب باز ، کلیه فعالیتهایی وجود دارد که می توانید در وب تاریک انجام دهید ، از مشارکت انجمرر با این حال ، کالاها و خدمات غیرقانونی نیز در وب تاریک موجود است.

Darkه چیزی را می توانید در Dark Web خریداری کنید؟

Dark Web بازاری غیرقابل تنظیم است که در آن مردم می توانند تقریباً در هر چیزی بخرند. این موارد شامل سلاح گرم, مواد مخدر غیرقانونی, حیوانات وحشی غیرقانونی, فیلم های وحشتناک, گذرنامه های جعلی, حساب های Netflix, اطلاعات کارت اعتباری یا حتی اجاره یک آدمکش است.

ا می توان در تور ردیابی کرد؟

استفاده از شبکه Tor ردیابی هویت شما را دشوار می کند ، اما غیرممکن نیست. استفاده از یک سرویس حفظ حریم خصوصی اختصاصی مانند موارد امن تر است ExpressVPN.

Duckا DuckDuckGo وب تاریک است؟

DuckDuckGo موتور جستجوگری است که وب سایتهای یونیون را فهرست می کند که منحصر به فرد وب تاریک است. این خود وب تاریک نیست. Meer informatie over DuckDuckGo دسترسی پیدا کنید: https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/

پسگفتار

اگر شما برخی از موارد را در این مقاله آزمایش کرده اید, در حال حاضر احتمالا متوجه شده اید که آنچه که من به شما داده ام, یک نسخه بسیار محرمانه از چیزی است که واقعا در وب سایت Dark در دسترس است. به طور جدی ، برخی از چیزها غیر قانونی هستند که من حتی آنها را در اینجا نخواهم نوشت.

وب سایت تاریک می تواند یک محل آزادی واقعی باشد. به عنوان مثال ،، متأسفانه ، آن را با بسیاری از چیزهای خوب ترکیب نمی کند.

لذت بردن از آزادی, اما همیشه به یاد داشته باشید, اگر شما سعی می کنید ناشناس باقی بمانید, اما هنوز هم گرفتار شده اید, شما برای فعالیت های غیر قانونی که در وب سایت Dark Web پذیرفته اید متهم خواهید شد. بعد از همه ، آنها حتی صدام حسین را گرفتند ، آیا آنها نبودند؟

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map