10 popularnych firm deweloperskich wtyczek WordPress w USA

WordPress jest bardzo znany ze swojej elastyczności i łatwego interfejsu. WordPress obsługuje ponad 34% wszystkich stron internetowych na świecie. Liczba mówi sama za siebie. Usługi tworzenia stron internetowych WordPress są przez nią wzmacniane i rosną gwałtownie.


Statystyki użytkowania CMS i udziały w rynku (źródło: W3Tech).

Podstawowym powodem ulepszonej funkcjonalności strony WordPress są jej wtyczki. WordPress przesyła strumieniowo całą moc ze swoich wtyczek. Opracowywanie niestandardowych wtyczek WordPress to kolejna zasada, która dodaje mocy do Twojej witryny biznesowej.

W tym poście podam ci wyłączną listę dziesięciu amerykańskich firm opracowujących wtyczki WordPress, które pomogą ci w opracowaniu niezwykle przydatnej strony biznesowej.

Zacznijmy,

Popularne firmy deweloperskie wtyczek WordPress w USA

1. WordSuccor Ltd.

WordSuccor Ltd

WordSuccor Ltd. jest jedną z najlepszych firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych WordPress w USA. Po jego powstaniu w 2011 r. Rośnie niezmiernie, a potem nigdy nie oglądał się za siebie. Dzięki ponad 45 doświadczonym programistom WordSuccor dostarczył ponad 1000 stron internetowych z satysfakcjonującym współczynnikiem 98%.

WordSuccor oferuje przede wszystkim usługi tworzenia stron internetowych WordPress, z których zyskał popularność w tworzeniu niestandardowych wtyczek WordPress. Mają wystarczające doświadczenie, aby opracować niestandardową wtyczkę, która może pomóc w rozwijaniu funkcjonalności witryny biznesowej. Ich wtyczki są specjalnie zaprojektowane, aby pasowały do ​​kluczowych wskaźników wydajności firmy. Dlatego też jest bardzo produktywny.

Musisz się zastanowić, zanim wybierzesz dowolną firmę zajmującą się programowaniem wtyczek WordPress.

2. Varshyl

Varshyl Tech

Varshyl Technology znajduje się na drugim miejscu na mojej liście. Jest bardzo popularny ze względu na niestandardowe projekty w motywach i wtyczkach WordPress. Działają z Milpitas, Kalifornia – USA. Mają także korzenie w Indiach i Australii. Chociaż mają różne dziedziny, w których mają biegłość, jednak rozwój wtyczek WordPress jest podobny do ich USP.

Ich usługi różnią się w czterech różnych filarach,

 • Projektowanie i rozwój stron internetowych
 • Niestandardowe rozwiązanie CMS
 • Programowanie aplikacji mobilnych
 • Doradztwo i rozwiązanie biznesowe

Zawsze koncentrują się na jakości, oryginalności i finezji artystycznej we wszystkich niestandardowych wtyczkach zaprojektowanych specjalnie z myślą o potrzebach biznesowych.

3. Macrosoft Inc

Macrosoft

Macrosoft Inc to informatyczni giganci z New Jersey. Są dobrze znane ze swoich usług, zwłaszcza w zakresie tworzenia stron internetowych WordPress. Zatrudniają obecnie ponad 300 pracowników, ale nie jest to liczba programistów. Mają jednak rozszerzoną listę klientów, od tworzenia stron internetowych po tworzenie wtyczek WordPress.

Firma działa na rynku od około 20 lat. Daje to im przewagę doświadczenia nad konkurencją. W swoich usługach programistycznych WordPress oferują usługi w różnych obszarach rozwoju WordPress. Te zasady to: tworzenie stron internetowych WordPress, tworzenie motywów WordPress, usługi konserwacji WordPress i rozwój wtyczek WordPress. Dzięki temu, że mają doświadczenie w tej dziedzinie, są prawdopodobnym wyborem podczas wyszukiwania usług programistycznych WordPress.

4. BaymediaSoft

Baymediasoft

Baymediasoft to znana firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych z siedzibą w USA. Dostarczając ponad 1800 witryn internetowych dla ponad 400 zadowolonych klientów, cieszy się, że jest najbardziej prawdopodobnym wyborem dla usług programistycznych WordPress. Jest dobrze znany z tworzenia kreatywnych niestandardowych rozwiązań programistycznych WordPress.

Ich usługi WordPress różnią się od dostosowywania motywów WordPress, opracowywania wtyczek WordPress, konwersji PSD do WordPress, aktualizacji WordPress i wielu innych.

Są wysoko wyszkolonymi profesjonalistami, którzy zawsze szukają odrobiny wszechstronności nawet przy niewielkich budżetach. Ich wykwalifikowani programiści oferują najbardziej innowacyjne usługi tworzenia stron internetowych z bardzo zaawansowanym podejściem.

5. Webdev Studios

Webdev Studios

Webdev Studios to kompleksowy dostawca usług rozwoju sieci WordPress, który pomoże Ci zaprojektować i rozwinąć stronę internetową firmy. Ich usługi różnią się od Doradztwa, Custom Design, Custom Development, wydajności & bezpieczeństwo, migracja treści i konserwacja.

Obejmują każdą ścieżkę tworzenia stron internetowych WordPress. Jednak ich niestandardowe usługi rozwoju wtyczek WordPress są niesamowite. Są znani z tego, a ich kod jest również bezpieczny. Wolą nie tylko obejmować wszystkie rzeczy, które chcesz. Sugerują także dodatkowe funkcje, które mogą być potrzebne w przyszłości, gdy Twoja firma będzie się rozwijać.

Warto również sprawdzić ich listę klientów, ponieważ pracowali i tworzyli strony internetowe dla różnych gigantów korporacyjnych, takich jak Discovery Communications i Starbucks. Wierzą też w edukację swoich klientów.

6. Eight25media

Eight25media

Jak sama nazwa wskazuje, Eight25media to firma o krok do przodu. Ma siedzibę w Fremont w Kalifornii. Jest to wielokrotnie nagradzana firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych w Dolinie Krzemowej. Jednak mają również biegłość w zakresie usług opracowywania wtyczek WordPress. Dzięki swoim usługom wysokiej jakości pozyskali do 500 milionów dolarów finansowania.

To wiele mówi o jakości usług, które oferują swoim klientom. Najpierw strategują plan rozwoju, a następnie oferują usługi doradcze, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

To tutaj ich usługi rozwoju wtyczek różnią się od innych. Nie tylko opracowują wtyczkę, ale ją rozwijają w danym czasie. Z tego powodu ich rozwiązania są różne i bardzo skuteczne.

7. Kodery wartości

Kodery wartości

Kodery wartości zostały wprowadzone po raz pierwszy w 2004 roku. Najlepszą częścią tej firmy jest to, że mają duży zespół ponad 450 wysoko wykwalifikowanych programistów, którzy mogą obsługiwać wiele projektów jednocześnie. Daje im to przewagę wydajności, która pozwala im uzyskiwać produkty wysokiej jakości dla swoich klientów.

Mają ponad 1500 zadowolonych klientów ze współczynnikiem retencji wynoszącym 96%. To pokazuje, jak dobre są ich usługi, ponieważ klienci wybierają je wielokrotnie.

Ich niestandardowe usługi programistyczne WordPress są również bardzo godne uwagi. Popularne są w projektowaniu wtyczki, która jest specyficzna dla Twojej witryny WordPress i charakteru firmy. Możesz na nich polegać, aby zapewnić idealne rozwiązanie niestandardowego problemu lub zapytania wtyczki WordPress.

8. Inflexion Interactive

Inflexion Interactive

Inflexion Interactive to firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych z siedzibą na Manhattanie w Nowym Jorku. Firma zapewnia kompleksowe usługi projektowania i rozwoju, które będą pasować do charakteru Twojej firmy.

Nie tylko tworzą strony internetowe, ale także opracowują niestandardowe wtyczki, które zostały zaprojektowane specjalnie w celu zapewnienia pożądanej funkcji witryny biznesowej.

9. Blue Fountain Media

Blue Fountain Media

Blue Fountain Media to niesamowita agencja marketingu cyfrowego z siedzibą na Manhattanie, która oferuje najlepsze na świecie usługi tworzenia aplikacji internetowych za pomocą WordPress. Firma współpracowała z tysiącami popularnych firm, w tym usługami rozrywkowymi i technologicznymi.

Są ekspertami w konwertowaniu plików PSD na piękne, dobrze zakodowane motywy WordPress i niestandardowe wtyczki WordPress. Z ich pomocą możesz szybko skonfigurować bogatą w funkcje witrynę WordPress.

10. MarkupBox

MarkupBox

MarkupBox to trwały dostawca usług programistycznych WordPress, który oferuje swoim klientom wysokiej jakości usługi programistyczne WordPress.

Firma oferuje usługi konwersji projektu, takie jak PSD na HTML, HTML na responsywne strony WordPress oraz niestandardowe wtyczki WordPress w przystępnych cenach. MarkupBox jest pełen entuzjastycznych i wysoko wykwalifikowanych projektantów i programistów, którzy dostarczą swoją pracę w określonym czasie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map