11 nemokamų „WordPress“ papildinių, norint padidinti pasirinkimo galimybes, akcijas ir konversijas

Būdamas tinklaraštininku, žinai, kad negali sau leisti visko padaryti pats. Reikėtų mėnesių ar metų, kad išmoktumėte praktinių ir protinių įgūdžių, kad galėtumėte sukurti scenarijus kiekvienai funkcijai, kurią norite turėti jūsų svetainėje. Aš tai žinau, nes, nors ir pradėjau mokytis koduoti beveik tuo pačiu metu, kai pradėjau rašyti internetinius dienoraščius, mano dienoraščių rašymo įgūdžiai vystėsi daug greičiau nei mano kodavimo įgūdžiai. Taip, šiandien aš galiu kurti savo „WordPress“ temas, kodo fragmentus, sukurtus aplink „WordPress Codex“, ir galiu programuoti mažus PHP scenarijus, tačiau man dar labai trūksta įgūdžių kurti visą sistemą. Tai reiškia, kad turite sutelkti savo energiją į tai, ką galite padaryti dabar, ir į tai, kaip galite panaudoti savo turimus įgūdžius, kad patenkintumėte dabartinius internetinių dienoraščių poreikius:


 • Didėjantis populiarumas (socialinės akcijos ir nuorodos)
 • Gausiau pasirenkate savo informacinį biuletenį ar adresų sąrašą
 • Padidinti konversijas

Šiame įraše apžvelgiu 11 įskiepių, kuriuos naudoju ar naudojau savo tinklaraščiuose ar klientų tinklaraščiuose, kurie, aš žinau, gali efektyviai padėti jums atlikti visus tris aukščiau aprašytus dalykus – nereikia išmokti kodo eilutės..

1. Pranešimų juosta (NB)

Pranešimų juosta (NB) - kaip ji atrodo ir nustatymai  http://getconversion.com/products/gc-message-box/ Kai nusprendžiau, kad turiu pridėti CTA savo tinklaraščio įrašų pabaigoje, žinojau, kad galiu tiesiog susikurti reklaminę juostą ir susieti ją su savo pasiūlymu arba naudoti PHP scenarijų, kurį parašiau tam tikslui, bet … kas būtų, jei būtų „WordPress“ įskiepis, kuris kiekvieno įrašo pabaigoje automatiškai įterpdavo CTA reklamjuostę? Štai kaip radau „GC Message Box“, kurią pateikė „GetConversion“. Jei norite stebėti paspaudimus ir konversijas, galite derinti jį su konversijos tikslais „Google Analytics“ ar „ConverThis“ papildinyje (žr. Šio įrašo Nr. 5). Apskritai, „GC Message Box“ palengvina visos šalies CTA, kurį visi lankytojai gali pamatyti, nepaisant to, kuriame pranešime jie nusileido.

Kaip ja naudotis

Įdiegę papildinį iš „WordPress“ saugyklos, eikite į papildinius -> „GC Message Box“ ir sukonfigūruokite nustatymus (daugiausia Bendrieji nustatymai, Rašyti pranešimo ir stiliaus nustatymus). Atkreipkite dėmesį į skyrių Filtrai, nes čia pasirinksite, kaip rodyti savo CTA langelį. Aš nerekomenduoju naudoti animacijos (net jei papildinys leidžia jums pridėti keletą efektų), nes jie gali atitraukti ir erzinti skaitytoją.

Svarstymai

Šis įskiepis turėjo gražią funkciją, leidusią susieti ją su „MY.GetConversion.net“ analizės rinkiniu, kad galėtumėte sekti paspaudimus ir konversijas be papildomų mokesčių. Remiantis mano tyrimais, atrodo, kad jis veikė iki 2013 m., Tada dėl tam tikrų priežasčių (galbūt neatrastų klaidų) sustojo. Ši parinktis vis dar yra, tačiau jų analizė nestebi paspaudimų (atlikau kelis testus), todėl, nebent norėjote patys atlikti testą, rekomenduoju nenaudoti šios funkcijos ir pasikliauti „Google Analytics“ ar kita analizės programine įranga su veikiančia konversija. tikslo sekimo funkcija.

3. Atgaivinkite seną paštą

Atgaivinti seną įrašą - nustatymaiAtgaivinti seną įrašą – bendrieji nustatymai ir įrašų eilė

 https://sumome.com Kai pirmą kartą nusprendžiau išbandyti „SumoMe“ savo naujų personažų tinklaraščiuose, perskaičiau Brianą Deaną iš „Backlinko“ pasakojimo, kaip ir kodėl šis įskiepis jam padarė įtaką (ir 82 000 USD per metus). Labai įkvepiantis! Kai tik ją įdiegiau, buvo gana lengva ir intuityvu konfigūruoti. Tai iš tikrųjų „viskas viename“ tipo papildinys, turintis daugybę rinkodaros funkcijų, pradedant analitika ir baigiant sąrašų kūrimu bei dalijimusi socialiniais tinklais.

Kaip ja naudotis

Įdiekite „SumoMe“ iš „WordPress“ saugyklos, suaktyvinkite papildinį ir tada grįžkite į savo tinklaraščio informacijos suvestinę. Pamatysite mažą mėlynos spalvos kvadratinę piktogramą (su baltu vainiku viduje), plūduriuojančią dešinėje ekrano pusėje. Spustelėkite ją ir sukurkite „SumoMe“ sąskaitą, tada grįžkite į informacijos suvestinę ir vykdykite „Sensei“ („SumoMe“ vedlio) nurodymus. Konfigūravimo procesas yra paprastas ir intuityvus, be galvos. Tiesiog vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus.

Svarstymai

„SumoMe“ praneša jums apie naujus prenumeratorius ir man tapo labai lengva sekti analizę ir bendrą vartotojo veiklą naudojant „WordPress“ diegimą. Dauguma funkcijų gali laisvai naudotis, todėl tikrai nereikia bijoti, kai kalbama apie šį papildinį. Vis dėlto aš rekomenduoju dar kartą pagalvoti apie visas funkcijas prieš suaktyvinant „Welcome Mat“, nes, jei lankytojams nepateikite tikrai nuostabaus pasiūlymo, kurį norite pamatyti prieš turinį, viso ekrano CTA juos tik erzins. Atminkite, kad vartotojai pirmiausia kreipiasi į jūsų tinklaraštį norėdami gauti informacijos ir tik tada, kai atsakysite į jų klausimus, jie svarstys jūsų pasiūlymus.

5. „ConverThis Premium“

„ConverThis Premium“ - konversijos tikslų nustatymai  https://wordpress.org/plugins/email-subscribers/ Kai pradedate veiklą ir nenorite išgalvoto savo sąrašo ESP, PHP pagrįsti el. pašto abonentai yra patogus sąrašo tvarkymo papildinys, kurį turite įdiegti. Galite rinkti el. Laiškus ir siųsti kampanijas. Turėti informacinį biuletenį ar adresų sąrašą yra svarbiausias bet kokio sėkmingo tinklaraščio pranašumas. Jūsų sąrašas visada bus konvertuojamas geriau nei bet kuris atsitiktinis lankytojas, užklupęs jūsų puslapį, nes jis sudarytas iš žmonių, kurie žino jūsų vertę ir kuriems rūpi jūsų žodžiai.

Kaip ja naudotis

Įdiekite papildinį iš saugyklos ir sukonfigūruokite nustatymus (žr. Ekrano kopiją aukščiau). Čia sukonfigūruosite visus savo automatizuotus abonentų pranešimus, todėl, norėdami, kad šie el. Laiškai būtų veiksmingi, geriau pasinaudokite savo tekstų rašymo įgūdžiais. Taip pat galbūt norėsite perskaityti Peep Laja 14 žingsnių, susijusių su registracijos formų, veikiančių „ConversionXXL“, kūrimu.

Svarstymai

Šis papildinys apima viską. Tik neigiama pusė: jei jūsų kompiuteris blokuos IP ar el. Pašto adresus, kai kurie jūsų abonentai bus išstumti ir jie gali nebegrįžti. Susisiekite su savo šeimininku ir sužinokite apie jų el. Pašto adresų sąrašų politiką prieš nusprendžiant savarankiškai surengti savo.

7. Popup tyrimai & Apklausos (MARE.io)

„Mare.io“ apklausos ir apklausos - prietaisų skydelis ir pavyzdys„Mare.io“ apklausos ir apklausos – prietaisų skydelis ir pavyzdys

 https://intellywp.com/intelly-related-posts/ Jūsų skaitytojai ieškos susijusių įrašų jūsų archyvuose, tad kodėl jiems nepadėjus ir palengvinus procesą? Susiję įrašai yra papildinys, leidžiantis įterpti langelius „Skaityti šį“ į savo įrašus kontekste, kad skaitytojai galėtų atidaryti juos naujame skirtuke, kai eina per skaitomą įrašą, ir greitai pereiti prie jų, kai jie baigti skaityti. Kaip ja naudotis Įdiekite papildinį ir eikite į „Nustatymai“ -> Susieti įrašai, skirti ją sukonfigūruoti. Kaip matote iš aukščiau pateiktų ekrano kopijų, galite tinkinti savo intarpų stilių ir gauti jo apžvalgą, net jei galutinį stilių pasirinksite iš įprasto CSS. Svarstymai Susiję „Inline“ įrašai veikia labai gerai savo nemokama versija, tačiau temų yra tik dvi. Jei tai yra problema, galima atnaujinti už 27 USD (vienoje svetainėje) ir gauti ir kitas funkcijas, pvz., Neribotas pašto dėžutes ir matomus vaizdus..

9. Virusinės socialinės medijos mygtukai, kuriuos pateikė „Upshare“

„Upshare“ svetainės sąranka + mygtukai

Kaip ja naudotis

Tiesiog įkelkite arba įdiekite iš „WordPress“ saugyklos ir atnaujinkite savo socialinę statistiką. Galite atnaujinti rankiniu būdu arba automatiškai, bet geriau tai padaryti rankiniu būdu pirmą kartą, kad paspartintumėte procesą. Socialinė analizė visada atnaujins jūsų statistiką kas 24 valandas, bet jei dėl kokių nors priežasčių tai nepraėjo daugiau nei savaitę, atnaujinkite rankiniu būdu.

Svarstymai

Aukščiau esančioje ekrano kopijoje rodomas „Twitter“ netaikomas stulpelis, nors „Twitter“ yra platforma, kur žinutės iš tinklaraščio pavyzdžių gauna daugiausiai akcijų. Priežastis slypi pokytyje, kurį „Twitter“ paskelbė 2015 m., Kad jie nutraukia „Tweet count“ funkcijos API palaikymą. Ateityje tai gali pasikeisti, tačiau šiuo metu nėra galimybės suskaičiuoti „Twitter“ akcijų iš oficialios API, todėl paimkite visas „Social Analytics“ akcijas su druska. Tačiau kaip alternatyvų būdą stebėti „Twitter“ akcijų skaičių galite naudoti „NewShareCounts“ ir pridėti savo įrašų skaičių prie bendro skaičiaus, kurį rodo „Social Analytics“..

11. „WP Pixabay“ paieška ir įterpimas

„WP Pixabay“ - nustatymai ir kaip įterpti vaizdą į paštą

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map