12 bardzo przydatnych wtyczek formularzy niestandardowych do WordPress

Nastąpił ogromny wzrost liczby firm, które dzięki internetowi znajdują nowe źródła przychodów, nowych klientów i współpracowników. Teraz odnoszę się nie tylko do stron eCommerce, które oferują usługi b2b i b2c, ale także do tradycyjnych firm biznesowych, takich jak kancelarie prawne i butikowe banki inwestycyjne.


Żaden rozsądny i dobrze prowadzony biznes nie może pozwolić sobie na brak obecności online. Jakość strony internetowej odzwierciedla jakość założenia firmy, dlatego musimy zadbać o to, aby strona internetowa firmy była w doskonałym stanie.

Jedną z kluczowych i często pomijanych części strony internetowej firmy są formularze używane na niej. W tym przypadku formularz kontaktowy, który odgrywa rolę amora między firmą a potencjalnym nowym klientem.

Możesz nauczyć się kodować i tworzyć własne niestandardowe formularze lub kupić niestandardową wtyczkę formularza. Jeśli chcesz to zrobić później, oto przegląd najlepszych wtyczek do formularzy niestandardowych dostępnych w Internecie.

Płatne wtyczki formularzy niestandardowych

Formy grawitacyjne

GravForms

Ta wtyczka jest absolutną bestią, jeśli chodzi o funkcjonalną funkcjonalność, ale początkujący użytkownik WordPress powinien z łatwością skorzystać z niej (patrz porównanie Gravity i formularzy WP tutaj). Zapewnia bezproblemową integrację z wieloma innymi usługami premium, takimi jak Paypal, Stripe, Monitor kampanii, MailChimp itp. Oprócz ciekawych funkcji wbudowanych w tę wtyczkę, istnieje wiele dodatków, które mogą potencjalnie dodać do niej posługiwać się. Uzbrojony w edytor formularzy wizualnych, formularze wielostronicowe, formularze zamówień i pola warunkowe; Ta wtyczka jest obowiązkowa dla każdego, kto szuka potężnego narzędzia do budowania formularzy.

Więcej szczegółów & pliki do pobrania

Form Craft

FormCraft

Form Craft pomaga tworzyć responsywne formularze za pomocą kreatora przeciągnij i upuść. Logikę warunkową i aktualizację na żywo można wykorzystać w celu zmaksymalizowania wygody użytkowania. Wtyczka posiada również wbudowaną funkcję analityczną, która pozwala śledzić procenty przesyłania danych i konwersji. Ta wtyczka może łatwo współpracować z Mailchimp, Campaign Monitor, My Mail, Get Response i AWeber.

Więcej szczegółów & pliki do pobrania

Ninja Kick

NijaKichpngpsd

3 motywy o czystym designie i 30 niesamowitych tłach oferują wszystkie niezbędne możliwości dostosowywania. Możesz zbudować formularz kontaktowy za pomocą formularza kontaktowego 7, a następnie zastosować wszystkie fantazyjne zmiany w formularzu kontaktowym za pomocą Ninja Kick. Jedną z funkcji, które zauważyłem podczas sprawdzania wersji demo dla siebie, był pasek sieci społecznościowych nad formularzem kontaktowym, który byłby bardzo przydatny.

Więcej szczegółów & pliki do pobrania

ARForms

ARFormsBuilder

Jeszcze jedna wtyczka do tworzenia formularzy premium z logiką warunkową, opór & konstruktor drop, integracja wielu e-mail marketingu, liczne elementy formularzy i funkcje natychmiastowego przeglądu. Aby dodać do wszystkich tych funkcji, można tworzyć formularze do latania i wyskakujące za pomocą tej wtyczki. Wtyczka obsługuje formularze wielokolumnowe i WPML, co oznacza, że ​​można jej używać w wielu językach. Wtyczka wykorzystuje reCaptcha, aby zapobiec wysyłaniu spamu i zapewnia administratorowi system analityczny do sprawdzania wskaźników wpływających na szybkość przesyłania formularzy.

Więcej szczegółów & pliki do pobrania

Darmowe wtyczki formularzy niestandardowych

Spójrzmy teraz na kilka bezpłatnych wtyczek, z których niektóre mogą dobrze służyć Twojej stronie i nie kosztować ani grosza.

Formularz kontaktowy 7

Form7 i

Prosta wtyczka do zarządzania formularzami może tworzyć wiele formularzy, wspierać przesyłanie formularzy AJAX i zapobiegać spamowi, jak każda z wyżej wymienionych wtyczek premium. Będziesz jednak potrzebował kilku innych dodatków do pracy w tandemie, aby zapisać wszystkie zgłoszenia otrzymane przez Twoją witrynę. Ta wtyczka jest wystarczająca, jeśli szukasz dobrego formularza kontaktowego lub nieco więcej, ale nie najlepiej nadaje się do specjalnych funkcji jako samodzielna wtyczka.

Więcej szczegółów & pliki do pobrania

Formy Ninja

ninjaFormsDmeopngpsd

Ninja Forms zapewnia niesamowite, wolne od tworzenia rozwiązanie dla przeciętnego właściciela bloga. Kreator przeciągania i upuszczania pomaga z łatwością stworzyć niesamowitą niestandardową formę. Ponieważ jest to darmowa wtyczka, wszelkie modyfikacje są mile widziane i została zaprojektowana, aby pomóc Ci zmodyfikować kod, aby dostosować go do twoich celów. Możesz zarządzać, eksportować i edytować zgłoszenia otrzymywane przez Twoją witrynę. Bezpłatna wtyczka oferuje wiele funkcji, a jeśli potrzebujesz więcej, istnieje mnóstwo komercyjnych rozszerzeń tej wtyczki w Ninja Forms.

Więcej szczegółów & pliki do pobrania

Wniosek

Jak już zauważyłeś, pewne formy tworzenia & wtyczki do zarządzania nadają się dobrze do ogólnych celów, a niektóre inne są bardzo dobre w określonych funkcjach. Od Ciebie zależy wybranie jednej z 12 niesamowitych wtyczek wymienionych tutaj, aby wykonać zadanie na swojej stronie internetowej.

Polecam formularz kontaktowy 7 przeciętnemu właścicielowi bloga, który szuka skutecznego formularza kontaktowego. Ale jeśli prowadzisz działalność online, powinieneś wypróbować Gravity Forms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map