15 obligāti zināmi spraudņi ārštata rakstniekiem

Tātad, jūs beidzot nolēmāt papildināt savu rakstīšanas spēli; labāk pārliecinieties, ka esat sagatavots darbam.


Kā pats ārštata rakstnieks un satura tirgotājs es varu garantēt, ka jums ir nepieciešams vairāk nekā tikai gramatika un pareizrakstības pareizība. Galu galā rakstīšanas uzdevums ir tikai maza daļa no šī lauka. Jums ir arī zīmols, kas jāuztur, liek vajāt, klienti paliek laimīgi, un liela darba slodze, kas jums jāuzņemas pašiem.

Lielāko – ja ne visus – no tiem var apstrādāt, izmantojot oficiālo tiešsaistes vietni. Šajā rakstā jūs uzzināsit par vissvarīgākajiem WordPress spraudņiem, kurus varat izmantot.

Kā prēmiju es iemetīšu dažus personīgās automatizācijas padomus, kurus pats izmantoju.

Sāksim.

1. WP saišu lapa

Pirmais, ko potenciālie klienti meklē ārštata rakstniekā, ir faktisks viņu kompetences pierādījums. Tādēļ jums ir nepieciešams tiešsaistes portfelis, kas demonstrē jūsu pieredzi, izmantojot darba paraugus.

Populāra stratēģija ir izveidot vienkāršu “portfeļa” lapu, kurā ir tikai ķekars saites uz jūsu iepriekš rakstītajiem rakstiem. Alternatīvi varat izmantot spraudni, piemēram, WP saišu lapu, kas izveido izejošo saišu galeriju ar ekrānuzņēmumiem.

Lai sāktu, vienkārši palaidiet spraudni no WordPress informācijas paneļa, ievadiet nepieciešamo informāciju par katru saiti un ieguliet saišu galeriju, izmantojot īso kodu [wp_links_page_free]. Varat arī pārslēgties no saraksta uz saišu galerijas režģa skatiem, dodoties uz “WP saišu lapa”. > “Iestatījumi” no galvenā paneļa.

2. Novelists

Kas var būt noīrētāks par ārštata rakstniekiem, kuru grāmatas ir publicētas ar viņu vārdu? Izmantojot Novelist, jūs viegli varat izveidot skaistu visu zem jostas esošo grāmatu portfeli.

Novelist ļauj jums iesniegt grāmatas kā interaktīvu režģi – komplektā ar pirkšanas saitēm, publicēšanas datumiem, lappušu skaitu, grāmatu vākiem un daudz ko citu. Varat arī sakārtot nosaukumus pēc kategorijas. Pilnīgu rokasgrāmatu par spraudņa lietošanu un visu tā funkciju apguvi skatiet pilnā dokumentācijā, kas atrodas spraudņa oficiālajā vietnē.

3. Atsauksmju logrīks

Dažreiz pat visizcilākajiem rakstiskajiem paraugiem nepietiek, lai nomierinātu rūpīgus klientus. Tādā gadījumā jums ir vajadzīga iepriekšējo klientu palīdzība, lai apliecinātu jūsu zīmolu, izmantojot pozitīvas atsauksmes.

Protams, jūs varat iet tradicionālajā veidā, manuāli aujot atsauksmes savas lapas saturā. Bet, ja vēlaties radīt spēcīgu iespaidu par jūsu izredzēm, jums ir nepieciešams spraudnis, piemēram, Widget, lai sniegtu viņu viedokli ērtākā un dinamiskā veidā..

Atsauksmju logrīks nemanāmi integrējas ar jebkuru WordPress motīvu – pateicoties tā minimālistiskajam dizainam. Bet, ja vēlaties sakārtot lietas, varat izmantot pārejas animācijas, kategoriju segmentēšanu, kā arī video atsauksmes atbalstu..

Izmantojot apmaksāto versiju, jūs varat arī piekļūt papildu funkcijām, piemēram, zvaigznīšu vērtējumiem, fragmentiem un lietotāju iesniegtām atsauksmēm.

4. Spēcīgas atsauksmes

Alternatīva liecību logrīkam būtu spēcīgas atsauksmes, kas izmanto modernizētu vizuālo stilu. Tas darbojas, ļaujot jums pārvaldīt liecību “skatus”, dodoties uz “Atsauksmes” > ‘Skati’. Lai ģenerētu atsauksmes sadaļu, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot jaunu” un sāciet konfigurēt, kā vēlaties, lai atsauksmes izskatās..

Pašlaik savas atsauksmes varat attēlot kā sarakstu, režģi, slaidrādi, veidlapu vai izmantojot motīva atsevišķās ziņas izkārtojumu.

Spēcīgas atsauksmes nāk arī ar pielāgojamiem izkārtojumiem un veidnēm. Piemēram, ar “Mūra” izkārtojumu atsauksmes parādās kaskādes blokos, kas automātiski pielāgojas ekrāna izmēram. No otras puses, parastais izkārtojums vienkārši sakrauj atsauksmes viena virs otras.

5. Sazinieties ar 7. veidlapu

Papildus tam, ka palielinat savu uzticamību kā ārštata darbiniekam, jums vajadzētu arī atvieglot potenciālo klientu sazināšanos ar jums. Kontaktinformācijas parādīšana vietnes galvenē vai kājenē ir solis pareizajā virzienā. Bet, izmantojot Kontaktformu 7, potenciālie klienti bez pūlēm var ar jums sazināties, neizejot no jūsu vietnes.

Lietošanas ērtums ir viens no vissvarīgākajiem kontaktformas 7 pārdošanas punktiem. Pēc instalēšanas dodieties uz WordPress informācijas paneli un noklikšķiniet uz “Sazinieties”. > “Pievienot jaunu”, lai izveidotu pirmo kontaktinformācijas veidlapu.

Lai veidlapai pievienotu jaunus laukus, vienkārši noklikšķiniet uz pogas galvenajā rīkjoslā vai manuāli pierakstiet tos galvenajā redaktorā. Pēc tam, izmantojot īskodu, varat iegult veidlapas noteiktos ierakstos vai lapās.

Kontaktinformācijas veidlapa 7 tiek piegādāta arī ar vairākām funkcijām, piemēram, viktorīnām, captcha, failu augšupielādēm un pielāgotajiem paziņojumiem.

6. Redakcijas kalendārs

Daudzi ārštata darbinieki uzskata termiņus par pretiniekiem, kuri jums jāpārspēj. Bet šis domāšanas veids ne tikai radīs daudz stresa, bet arī liek vairāk koncentrēties uz rakstīšanas ātrumu, nevis kvalitāti.

Tāpēc jums vajadzētu sākt redzēt termiņus kā partneriem, kas ir klāt, lai palīdzētu jums organizēt darba slodzi. Šim nolūkam viens no labākajiem spraudņiem, ko varat izmantot, ir uzticamais redakcijas kalendārs.

Īsumā tas darbojas kā virtuāls kalendārs, kas sniedz jums grafiku no putna lidojuma.

Lai gan tas ir paredzēts, lai palīdzētu jums organizēt un ieplānot ziņas, kas parādīsies jūsu emuārā, tas var arī palīdzēt jums pārvaldīt klienta darbu. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Jauna ziņa” uz projektu izpildes termiņu, kad tos saņemat.

Daži ārštata darbinieki tomēr vēlas pārvaldīt savu darba slodzi, izmantojot ārēju produktivitātes rīku, piemēram, Trello vai Slack. Bet, ja jūs esat brīvmākslinieka veids, kurš ir vairāk “praktisks”, runājot par viņu emuāru vai tiešsaistes portfeļa saturu, tad redakcijas kalendārs noteikti ir ērta izvēle.

7. Nelio saturs

Jebkurā zināšanu jomā teiciens “Dievs ir detaļās” ir patiess. Auglīgu karjeru garantē tikai visprasmīgākie rakstnieki, kuri pievērš uzmanību katram sava amata aspektam.

Tāpēc jums vismaz jāzina, kā darbojas Nelio Content, un jāzina, ko tas piedāvā rakstniekiem. Virspusē tas var parādīties kā vienkāršs redakcijas kalendāra spraudnis, kas ļauj plānot saturu. Kad esat veltījis laiku, lai patiesi izpētītu tā funkcijas, jūs sapratīsit, kāpēc tas ir viens no jums zināmajiem spraudņiem.

Viena no ievērojamākajām funkcijām ir satura palīgs, kas veic rūpīgu jūsu satura analīzi. Tas ir noderīgi, ja jums ir uzdots personīgi augšupielādēt savu darbu klienta vietnē.

Pēc Nelio Content instalēšanas jums to vajadzētu atrast redaktora lodziņā “Publicēt”.

Nelio Content piedāvā arī automātisku sociālo apmaiņu un satura analīzi, kas laika gaitā var palīdzēt uzlabot jūsu rakstīšanas kvalitāti. Ar karoti netiks pabarots tieši tas, kas jums jādara – drīzāk tas palīdzēs jums noteikt, ko vēlas jūsu auditorija, izmērot jūsu iepriekšējo ziņu piesaisti.

8. Nolīgt mani statusa logrīku

Pārāk daudz klientu kā brīvmāksliniekam ir abpusēji griezīgs zobens. Lai gan tas noved pie lielākas peļņas, pārāk daudz pieprasījumu saņemšana var radīt stresu jums un jūsu klientam, kad tos noraidīsit.

Lai to novērstu, varat izmantot modes mazo spraudni, kuru sauc par Hid Me Status logrīku. Tas darbojas, daloties ar jūsu pieejamības statusu un ļaujot potenciālajiem klientiem zināt, kad ar jums sazināties.

Spraudnis darbojas kā logrīks, tāpēc jums tas ir jāmaina, izmantojot “Izskats” > “Logrīki” no WordPress informācijas paneļa. Turklāt jūs to varat ievietot tikai vietnes sānjoslas un kājenes zonās.

9. Par mani

Ikviens sevi cienošs emuāru autors, domu līderis vai brīvmākslinieks savā lapā “Par mani” izturēsies sarežģīti. Tomēr WordPress lapas redaktors var izdarīt tik daudz dizaina ziņā, kas ir – neatkarīgi no tā, vai jums tas patīk vai nē – būtiska loma svina ģenerēšanā.

Par mani lapa ir spraudnis, kas jūsu lapai piešķirs tik nepieciešamo pārveidošanu. Šis spraudnis nevis paļaujas uz vienkāršu tekstu, lai izceltu savas prasmes, pieredzi un fona, bet arī klientiem ir daudz vieglāk iemācīties visu, kas viņiem jāzina par jūsu personīgo zīmolu.

Lai modificētu savu jauno “About Me” lapu, palaidiet spraudni caur informācijas paneli un sāciet aizpildīt nepieciešamos laukus. Viena no interesantākajām šī spraudņa funkcijām ir sadaļa “Prasmes”, kas ļauj jums izcelt savus individuālos talantus ar atbilstošu procentuālo novērtējumu.

10. Sociālo mediju spalva

Lai ātri izveidotu ziņojumu ar potenciālajiem pircējiem, laba stratēģija ir padarīt sevi pamanāmu dažādos sociālo mediju kanālos. Lai gan jūs vienmēr varat manuāli izveidot sociālo mediju pogas vai saites, kas ved uz jūsu kontiem, ir grūti panākt, lai viņi uzaicinātu noklikšķināt.

Izmantojot sociālo mediju spalvu, jūs varat uzreiz izveidot un savai vietnei pievienot pievilcīgas sociālo mediju pogas.

Ja iepriekš sniegtā stilīgo pogu izvēle jums neatstāj iespaidu, ņemiet vērā, ka sociālo multivides spalvu var arī pielāgot, izmantojot CSS. Turklāt tas pilnībā atbalsta tīklenes un FHD displejus.

11. ImageInject

Kā ārštata rakstniekam jums jābūt arī prasmīgam attēlu atlasīšanai, lai pievienotu rakstīto. Atcerieties, ka piedāvātie attēli dara brīnumus, piesaistot mērķa lasītāju uzmanību.

ImageInject ir ērts rīks, kas ļauj ievietot attēlos bez autoratlīdzības attēlus, neatstājot WordPress redaktoru.

Pašlaik spraudnis nokasē tikai Flickr un Pixabay attēlus, kam vajadzētu būt vairāk nekā pietiekami, ņemot vērā, ka viņiem jau ir miljoniem attēlu krājumā kopā.

12. Starbox

Ja vēlaties saviem apmeklētājiem sniegt nedaudz pamatinformācijas, nenovirzot viņus no jūsu satura, tad jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot Starbox, nevis atkarībā no lapas “Par mani”..

Starbox darbojas, ģenerējot autoru lodziņu, kas tiek parādīts kopā ar jūsu ziņām vai lapām. Papildus jūsu aprakstam tas var arī sniegt lasītājiem saites uz jūsu jaunākajām ziņām.

Atcerieties, ka autora lodziņu var ievietot arī jebkur citur jūsu vietnē, izmantojot īskodu, nodrošinot lielāku elastību un kontroli, izmantojot vietnes dizainu..

13. Tikai rakstīšana

Atzīsimies – rakstīšana ar noklusējuma WordPress redaktoru ir vienkārši neapmierinoša. Liela daļa rakstnieku, piemēram, es, dod priekšroku ārējas platformas, piemēram, Microsoft Word vai Google Docs, izmantošanai.

Tikai rakstīšana ir viens no nedaudzajiem spraudņiem, kas izveidoti, lai uzlabotu faktisko rakstīšanas pieredzi WordPress. Tas galvenajā redaktorā pievieno jaunu pogu “Rakstīšanas režīms”, kas būtībā ir tīrāka un reaģējošāka iepriekš esošā “bez uzmanības novēršanas rakstīšanas” režīma versija.

Ja rakstīšanas režīms jūsu gaumei šķiet pārāk ierobežots, varat iespējot citas pogas, piemēram, fontu, fona krāsu, pievienot atdalītāju un citas. Nepieciešamās iespējas ir pieejamas, dodoties uz sadaļu Lietotāji. > “Tavs profils” un ritiniet uz leju līdz “Tikai rakstīšana”

14. Dīgļu rēķini

Pirms algošanas jums ir vēl viens jautājums, kas klientiem jāuzdod: “cik tas maksās?”

Izmantojot Dīgļu rēķinus, jūs viņiem ar dažiem klikšķiem varat nosūtīt izmaksu aprēķinus. Kā norāda nosaukums, tas ir rēķinu pievienošanas spraudnis, kas palīdz visos pārdošanas cikla posmos – no potenciālo pirkumu ģenerēšanas līdz maksājumu noslēgšanai.

Papildus tam, ka tas atvieglo pieprasījumu nosūtīšanu potenciālajiem klientiem, Sprout Invoices automātiski ģenerē arī izmaksu aprēķinus, pamatojoties uz iepriekš iestatītām pakalpojumu likmēm un ziņojumiem. Neuztraucieties – spraudnis ļaus jums veikt korekcijas katrā darījumā, ļaujot jums elastīgi darboties ar ārštata likmēm, kā vēlaties.

15. UpdraftPlus

Nav svarīgi, vai jūs vadāt ārštata rakstīšanas vietni vai tiešsaistes veikalu. Jums ir regulāri jādublē WordPress vietne, ja vēlaties nodrošināt savu datu nepārtrauktību un drošību.

Izmantojot UpdraftPlus, jūs varat bez piepūles automatizēt visu dublēšanas procesu.

Regulārs rezerves grafiks nodrošinās jums mieru, koncentrējoties uz citiem jūsu ārštata karjeras aspektiem. UpdraftPlus to var nodrošināt kopā ar papildu funkcijām, piemēram, vietnes migrēšanu, ātru atjaunošanu, atkļūdošanas režīmu un daudzām citām.

Secinājums

Satura rakstīšana – parasti – ir vērsta uz paziņošanu iespējami skaidrā un saistošā veidā. Jūs to nevarat nodrošināt konsekventi, ja vien procesos nepievēršat uzmanību organizācijas līmenim.

Cerams, ka iepriekšminētie spraudņi bija pietiekami, lai skaidrotu jūsu klientu darbplūsmas. Lai iegūtu vairāk padomu, apskatiet Luana ierakstu par to, kā rakstīt ātrāk, neupurējot kvalitāti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map