15 obligāti zināmie spraudņi filiāļu tirgotājiem

Panākumi WordPress vietnes izveidē ir atkarīgi no daudzām lietām. Tas ņem vērā jūsu radošumu, idejas rentabilitāti un neatlaidību.


Vēl svarīgāk ir tas, ka tas ir atkarīgs no jūsu spējām un zināšanām WordPress spraudņu plašajā pasaulē.

Pietiekami patiesībā, filiāļu tirgotājiem jau ir daudz lietu savās plāksnēs. Tāpēc WordPress ir ideāla platforma viņiem. Ar pastāvīgi paplašinošo spraudņu bibliotēku viņi var viegli pievienot funkcijas un funkcijas, nemācot kodēt.

Lielākajai daļai WordPress bibliotēkas spraudņu ir arī vienkāršs integrācijas process. Viss, kas jums jādara, ir meklēt nepieciešamo spraudni, noklikšķiniet uz “Instalēt” un pēc tam uz “Aktivizēt”..

Bet tas nenozīmē, ka jūs varat nejauši uzpūsties par jebkuru spraudni, kad vien jums tas patīk. Protams, daudzi pašmācīti WordPress lietotāji mācās, izmantojot izmēģinājumu un kļūdas. Bet saistīto tirgotāju gadījumā kļūdas var viņiem maksāt peļņu dienā.

Neatkarīgi no tā, vai jums jāpārvalda filiāļu saites vai vēlaties būt redzamiem meklētājprogrammās, zemāk ir 15 populārākie WordPress spraudņi, kas jums jāzina par filiāļu tirgotāju:

Saistītās saites

Pirmais WordPress spraudnis, kas jums nepieciešams kā filiāles tirgotājs, ir filiāļu saišu pārvaldnieks. Tie veic vissvarīgāko darbu, integrējot saistītās saites un pārliecinoties, ka saņemat samaksu.

1. Vieglas saistītās saites

Vietne: https://prettylinkpro.com – Cena: Bezmaksas / 49 USD gadā

Populārāka alternatīva Easy Affiliate Links būtu Pretty Link Lite. Tas ir lieliski piemērots tirgotājiem, kuri vēlas darīt vairāk, nekā tikai apņemt, pārvaldīt un uzraudzīt savas saites. Tas ne tikai satur visas jums nepieciešamās apmetņu pārvaldības funkcijas, bet arī ar paplašinātiem iestatījumiem, papildu rīkiem un visaptverošākiem pārskatiem..

Ja jums ir budžets, varat arī jaunināt uz profesionālo versiju, kas ļauj visā vietnē pilnībā aizstāt atslēgvārdus ar saistītām saitēm, ieviest aizsegtus novirzījumus un sadalīt testēšanu..

3. Izslāpuši filiāles

Vietne: http://support.bestazon.io – Cena: bezmaksas / bezpeļņas ziedojumu modelis

BestAzon ir viens no visnoderīgākajiem saišu pārvaldības spraudņiem filiāļu tirgotājiem, kuri pārdod, izmantojot Amazon. Darbības veids ir vienkāršs: tas pārveido Amazon saites globālās saistītās saitēs un pēc tam novirza lietotājus uz lokalizētu Amazon veikalu.

Tas ir lielisks veids, kā piedāvāt atbilstošus piedāvājumus saviem apmeklētājiem, palielināt reklāmguvumus un radīt uzticību savam zīmolam. Pēc instalēšanas jums vienkārši jāievada savi Amazon Affiliate ID attiecīgajās tirdzniecības vietās.

Ir vērts atzīmēt, ka BestAzon pelna naudu, izmantojot bezpeļņas ziedojumu modeli vai fiksētas maksas maksājumus.

  • Ziedojuma modelī (bez maksas) tiek izmantoti 3 no 100 filiāļu saites klikšķiem, lai parādītu starpnieka lapu, kas nāk par labu bezpeļņas organizācijai.
  • Vienotā maksa iekasē 6 USD mēnesī.

5. EasyAzon

Vietne: https://wordpress.org/plugins/wp-cloaker – Cena: Bezmaksas

Ja vēlaties ātru, uzticamu un vieglu saistīto saišu maskēšanas spraudni, tad WP Cloaker ir viena no labākajām iespējām. Kas attiecas uz funkcijām, šis spraudnis ir tikpat intuitīvs un spēcīgs kā Easy Affiliate Links.

Neskatoties uz vienkāršāku saskarni, WP Cloaker nāk ar reāllaika ziņošanas rīku, kas var sniegt jums ērtu klikšķu diagrammu. Varat arī izmantot informācijas paneļa logrīka “Top 10 saites” priekšrocības, lai pārraudzītu visveiksmīgākās filiāļu kampaņas.

Vienīgais tā trūkums ir mērogojamības trūkums. Tomēr ar to vajadzētu pietikt, lai segtu visas jūsu saistīto saišu pārvaldības vajadzības – sākot ar saišu kategorizēšanu un beidzot ar lietotāja izsekošanu.

7. Affiliate Links Lite

Vietne: https://wordpress.org/plugins/affiliate-coupons – Cena: Bezmaksas

Kā norāda nosaukums, Affiliate Coupons ir spraudnis, kas ļauj reklamēt īpašus piedāvājumus, izmantojot reklāmas kodus savā WordPress vietnē.

Pēc instalēšanas viss iestatīšanas process ietver dažas vienkāršas darbības. Jums vienkārši jāpievieno pārdevēja informācija, jāievieto kupona kods, jāpapildina ar īsu aprakstu un jāievieto kuponi, izmantojot īso kodu..

Viss process izklausās vienkāršs, taču rezultāts no lietotāja viedokļa faktiski izskatās uzaicinošs un profesionāls.

9. Kupona izveidotājs

Vietne: https://www.soft79.nl/product/woocommerce-extended-coupon-features – Cena: Bezmaksas / 29 €

Ja jūsu tiešsaistes pārdošanas centieni ir atkarīgi no WooCommerce platformas, jums jau vajadzētu būt pazīstamiem ar tās iebūvētajām kuponu pārvaldības funkcijām. WooCommerce paplašinātā kupona funkcijas vienkārši ļauj paplašināt minēto funkciju funkcionalitāti.

Tiem, kurus interesē šī spraudņa izmantošana, ir vērts izpētīt automātiskā kupona funkciju. Tas ļauj jums izveidot automātiskus kuponus, kas tiek aktivizēti, ja ir izpildīti noteikti nosacījumi.

Piemēram, ja klients izmanto noteiktu maksājuma veidu, kasei automātiski tiks pievienots automātiskais kupons. Izmantojot profesionālo versiju, jūs varat ieviest progresīvāku reklāmas mehāniku, piemēram, atlaides uz daudzumu un bezmaksas piedāvājumus.

Produktu salīdzināšanas tabulas

Nepieciešams vienā amatā reklamēt divus vai vairākus saistītos produktus? Lielisks veids, kā to izdarīt, ir pareizi parādīt katru produktu salīdzināšanas diagrammā vai tabulā.

11. WP-Lister Lite

Vietne: https://huge-it.com/product-catalog – Cena: Bezmaksas / 29 USD

Šis nākamais spraudnis – Katalogs – ļauj izveidot visaptverošus produktu katalogus ar attēliem, zvaigznīšu novērtējumu un sociālās koplietošanas pogām.

Dizaina ziņā Katalogs ir viens no obligātajiem piedāvājumiem šajā sarakstā. Tas ļauj jebkuram saistītam tirgotājam dažu klikšķu laikā padarīt tikko izveidoto WordPress vietni par profesionāla izskata e-komercijas veikalu..

Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties no piecām bezmaksas kataloga veidnēm – tās visas jau ir iepriekš konfigurētas, lai nodrošinātu maksimālu lietotāja pieredzi. Piemēram, satura slīdnis ir ideāls, ja vēlaties produktu attēlus parādīt augstā izšķirtspējā.

Katalogā ir arī vairākas ievērības cienīgas funkcijas, tostarp, bet ne tikai, mobilā atsaucība, fotoattēlu tuvināšana un uznirstošie logi. Esiet piesardzīgs, aktivizējot pārāk daudz vizuālo funkciju, jo tās var negatīvi ietekmēt jūsu vietnes veiktspēju.

13. GaldsPress

Vietne: https://premium.wpmudev.org/project/wp-smush-pro – Cena: Bezmaksas / 49 USD mēnesī (WPMU DEV dalība)

Smush attēlu saspiešana un optimizācija – pazīstams arī kā “WP Smush” – ir vispopulārākais mūsdienās pieejamais multivides saspiešanas spraudnis. Tas ir nenozīmīgs spraudnis, kas darbu var paveikt ar vienu klikšķi.

Lai piekļūtu spraudnim, dodieties uz “Multivide” > “WP Smush”, kurā bez maksas varat ērti “Bulk Smush” līdz 50 attēliem.

Jūs varat maksāt par premium versiju, lai vairumā gadījumu optimizētu visu, kas pārsniedz 50 attēlu robežu. Pretējā gadījumā katrs no tiem no multivides bibliotēkas būs jāsaspiež manuāli.

WP Smush darbojas, saspiežot attēlu lielumu, nezaudējot kvalitāti. Tas ievērojami palielina ielādes laiku, samazinot katras lapas kopējo joslas platuma patēriņu.

15. WP veiktspējas rādītāja pastiprinātājs

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map