15 obowiązkowych wtyczek dla marketingowców afiliacyjnych

Sukces w tworzeniu stron internetowych WordPress zależy od wielu rzeczy. Bierze pod uwagę twoją kreatywność, opłacalność twojego pomysłu i wytrwałość.


Co ważniejsze, zależy to od twoich umiejętności i wiedzy w rozległym świecie wtyczek WordPress.

To prawda, że ​​marketingowcy afiliacyjni mają już mnóstwo rzeczy na swoich talerzach. Właśnie dlatego WordPress jest dla nich idealną platformą. Dzięki stale powiększającej się bibliotece wtyczek mogą łatwo dodawać funkcje i funkcje bez konieczności nauki programowania.

Większość wtyczek z biblioteki WordPress ma również prosty proces integracji. Wystarczy poszukać potrzebnej wtyczki, kliknąć „Zainstaluj”, a następnie „Aktywuj”.

Ale to nie znaczy, że możesz przypadkowo uderzyć dowolną wtyczkę, kiedy tylko masz na to ochotę. Jasne, wielu samouków użytkowników WordPressa uczy się metodą prób i błędów. Ale w przypadku marketingowców stowarzyszonych błędy mogą kosztować jeden dzień zysków.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zarządzać linkami partnerskimi, czy chcesz być widoczny w wyszukiwarkach, poniżej znajduje się 15 najpopularniejszych wtyczek WordPress, o których musisz wiedzieć jako marketingowiec stowarzyszony:

Linki partnerskie

Pierwsza wtyczka WordPress, której potrzebujesz jako marketingowiec afiliacyjny, to menedżer linków afiliacyjnych. Wykonują one najważniejszą pracę polegającą na zintegrowaniu linków partnerskich i zapewnieniu zarobków.

1. Łatwe linki partnerskie

Teren: https://prettylinkpro.com – Cena: bezpłatnie / 49 USD rocznie

Bardziej popularną alternatywą dla Easy Affiliate Links byłby Pretty Link Lite. Jest to idealne rozwiązanie dla marketerów, którzy chcą robić coś więcej niż tylko maskować, zarządzać i monitorować swoje linki. Zawiera nie tylko wszystkie funkcje zarządzania maskami, których będziesz potrzebować, ale także rozszerzone ustawienia, dodatkowe narzędzia i bardziej kompleksowe raporty.

Jeśli masz budżet, możesz również uaktualnić do wersji pro, która umożliwia automatyczne zastępowanie słów kluczowych w całej witrynie linkami partnerskimi, wdrażanie ukrytych przekierowań i dzielenie testów.

3. Spragnieni partnerzy

Teren: http://support.bestazon.io – Cena: darmowy / non-profit model darowizny

BestAzon to jedna z najbardziej przydatnych wtyczek do zarządzania linkami dla sprzedawców powiązanych, którzy sprzedają za pośrednictwem Amazon. Sposób działania jest prosty: konwertuje linki Amazon na globalne linki partnerskie, a następnie przekierowuje użytkowników do zlokalizowanego sklepu Amazon.

To doskonały sposób na zaoferowanie odwiedzającym odpowiednich ofert, zwiększenie konwersji i budowanie zaufania do Twojej marki. Po instalacji wystarczy wprowadzić swoje identyfikatory afiliacyjne Amazon dla odpowiednich rynków.

Warto jednak zauważyć, że BestAzon zarabia dzięki modelowi darowizn non-profit lub opłatom zryczałtowanym.

  • Model darowizny (darmowy) wykorzystuje 3 na 100 kliknięć linków partnerskich, aby wyświetlić stronę pośrednią, która przynosi korzyści organizacji non-profit.
  • Opłata zryczałtowana kosztuje 6 USD miesięcznie.

5. EasyAzon

Teren: https://wordpress.org/plugins/wp-cloaker – Cena: za darmo

Jeśli potrzebujesz szybkiej, niezawodnej i lekkiej wtyczki maskowania linków partnerskich, to WP Cloaker jest jedną z lepszych opcji. Jeśli chodzi o funkcje, ta wtyczka jest tak samo intuicyjna i niezawodna jak Łatwe linki partnerskie.

Pomimo prostszego interfejsu WP Cloaker jest wyposażony w narzędzie do raportowania w czasie rzeczywistym, które może dostarczyć ci wygodny wykres kliknięć. Możesz także skorzystać z widżetu pulpitu „Top 10 Links”, aby monitorować swoje najlepsze kampanie partnerskie.

Jego jedyną wadą jest brak skalowalności. Nadal powinno wystarczyć do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z zarządzaniem linkami partnerskimi – od kategoryzacji linków po śledzenie użytkowników.

7. Affiliate Links Lite

Teren: https://wordpress.org/plugins/affiliate-coupons – Cena: za darmo

Jak sama nazwa wskazuje, Affiliate Coupons to wtyczka, która pozwala promować specjalne oferty za pomocą kodów promocyjnych na stronie WordPress.

Po instalacji cały proces instalacji składa się z kilku prostych kroków. Musisz tylko dodać dane dostawcy, wstawić kod kuponu, uzupełnić go krótkim opisem i umieścić kupony za pomocą krótkiego kodu.

Cały proces wydaje się prosty, ale rezultat wygląda zachęcająco i profesjonalnie z punktu widzenia użytkownika.

9. Twórca kuponu

Teren: https://www.soft79.nl/product/woocommerce-extended-coupon-features – Cena: bezpłatnie / 29 €

Jeśli zależy Ci na platformie WooCommerce do sprzedaży internetowej, powinieneś już znać jej wbudowane funkcje zarządzania kuponami. Rozszerzone funkcje kuponu WooCommerce pozwalają po prostu rozszerzyć funkcjonalność tych funkcji.

Dla tych, którzy są zainteresowani użyciem tej wtyczki, warto przyjrzeć się funkcji automatycznego kuponu. Pozwala tworzyć automatyczne kupony, które uruchamiają się, gdy zostaną spełnione określone warunki.

Na przykład, jeśli klient korzysta z określonej metody płatności, do kasy automatycznie zostanie dodany kupon automatyczny. W wersji pro możesz wprowadzić bardziej zaawansowane mechanizmy promocyjne, takie jak rabaty i gratisy oparte na ilości.

Tabele porównania produktów

Chcesz promować dwa lub więcej produktów stowarzyszonych w jednym poście? Doskonałym sposobem na to jest staranne przedstawienie każdego produktu w tabeli porównawczej lub tabeli porównawczej.

11. WP-Lister Lite

Teren: https://huge-it.com/product-catalog – Cena: za darmo / 29 USD

Ta kolejna wtyczka – Katalog – pozwala tworzyć kompleksowe katalogi produktów wraz ze zdjęciami, gwiazdkami i przyciskami udostępniania społecznościowego.

Pod względem wzorniczym katalog jest jednym z elementów, które należy koniecznie znaleźć na tej liście. Pozwala każdemu marketerowi stowarzyszonemu w kilka kliknięć przekształcić nowo utworzoną witrynę WordPress w profesjonalnie wyglądający sklep e-commerce..

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać z pięciu bezpłatnych szablonów katalogowych – z których wszystkie są już wstępnie skonfigurowane w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownika. Na przykład suwak zawartości jest idealny, jeśli chcesz prezentować obrazy produktów w wysokiej rozdzielczości.

Katalog ma również kilka ważnych funkcji, w tym między innymi responsywność telefonu, powiększanie zdjęć i wyskakujące okna lightbox. Zachowaj ostrożność podczas aktywacji zbyt wielu funkcji wizualnych, ponieważ mogą one negatywnie wpłynąć na wydajność Twojej witryny.

13. TablePress

Teren: https://premium.wpmudev.org/project/wp-smush-pro – Cena: bezpłatnie / 49 USD miesięcznie (członkostwo WPMU DEV)

Kompresja i optymalizacja obrazu Smush – znana również jako „WP Smush” – jest najpopularniejszą dostępną obecnie wtyczką do kompresji multimediów. Jest to prosta wtyczka, która może wykonać zadanie za pomocą jednego kliknięcia.

Aby uzyskać dostęp do wtyczki, przejdź do „Media” > „WP Smush”, w którym możesz łatwo „Bulk Smush” do 50 swoich zdjęć za darmo.

Możesz zapłacić za wersję premium, aby zoptymalizować zbiorczo wszystko inne poza limitem 50 zdjęć. W przeciwnym razie będziesz musiał ręcznie skompresować każdą z biblioteki multimediów.

WP Smush działa poprzez kompresję rozmiaru pliku zdjęć bez utraty jakości. To znacznie skraca czas ładowania, zmniejszając całkowite zużycie przepustowości każdej strony.

15. WP Performance Score Booster

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map