15 Privalomų žinoti įskiepių filialų rinkodaros specialistams

Sėkmė kuriant „WordPress“ svetainę priklauso nuo daugelio dalykų. Tai atsižvelgia į jūsų kūrybiškumą, jūsų idėjos pelningumą ir atkaklumą.


Dar svarbiau, kad tai priklauso nuo jūsų galimybių ir žinių didžiuliame „WordPress“ papildinių pasaulyje.

Tiesa, filialų pardavėjai jau turi daugybę daiktų savo lėkštėse. Štai kodėl „WordPress“ yra tobula platforma jiems. Su nuolat plečiama papildinių biblioteka, jie gali lengvai pridėti funkcijas ir funkcijas, nemokėdami koduoti.

Dauguma „WordPress“ bibliotekos papildinių taip pat turi tiesioginį integracijos procesą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai ieškoti reikiamo papildinio, spustelėkite „Įdiegti“, tada „Įjungti“..

Bet tai nereiškia, kad galite atsitiktinai paspausti bet kurį papildinį, kai tik jaučiatės. Be abejo, daug savamokslių „WordPress“ vartotojų mokosi bandydami ir klaidodami. Bet filialų rinkodaros atveju klaidos gali jiems kainuoti dienos vertės pelną.

Nesvarbu, ar jums reikia valdyti filialų nuorodas, ar norite būti matomi paieškos varikliuose, žemiau pateikiami 15 geriausių „WordPress“ papildinių, kuriuos turite žinoti apie filialų rinkodaros specialistus:

Partnerių nuorodos

Pirmasis „WordPress“ papildinys, kurio jums reikia kaip filialo rinkodaros specialistas, yra dukterinių nuorodų tvarkytojas. Tai atlieka svarbiausią darbą – integruoti dukterinius ryšius ir užtikrinti, kad gausite atlyginimą.

1. Lengvos partnerių nuorodos

Svetainė: https://prettylinkpro.com – Kaina: nemokamas / 49 USD per metus

Populiaresnė „Easy Affiliate Links“ alternatyva būtų „Pretty Link Lite“. Tai puikiai tinka prekybininkams, norintiems ne tik apsiauti, valdyti ir stebėti savo nuorodas. Tai ne tik apima visas jums reikalingas apsiaustų tvarkymo funkcijas, bet taip pat apima išplėstinius nustatymus, papildomus įrankius ir išsamesnes ataskaitas..

Jei turite biudžetą, taip pat galite naujovinti į „pro“ versiją, kuri leidžia automatiškai pakeisti raktinius žodžius visoje svetainėje su filialų nuorodomis, įgyvendinti paslėptus peradresavimus ir padalinti testavimą.

3. Ištroškę filialai

Svetainė: http://support.bestazon.io – Kaina: nemokamas / ne pelno dovanojimo modelis

„BestAzon“ yra vienas iš naudingiausių nuorodų tvarkymo papildinių filialų rinkodaros specialistams, kurie prekiauja per „Amazon“. Tai, kaip ji veikia, yra paprasta: „Amazon“ nuorodas paverčia visuotinėmis filialų nuorodomis ir tada peradresuoja vartotojus į lokalizuotą „Amazon“ parduotuvę.

Tai puikus būdas pasiūlyti lankytojams tinkamus sandorius, padidinti konversijas ir sustiprinti pasitikėjimą savo prekės ženklu. Įdiegę jums tereikia įvesti „Amazon Affiliate ID“ taikomose prekyvietėse.

Verta paminėti, kad „BestAzon“ uždirba pinigus naudodamasi ne pelno dovanojimo modeliu, arba mokėdamas fiksuotą mokestį.

  • Aukos modelyje (nemokamai naudojamas) naudojami 3 iš 100 partnerių nuorodų paspaudimai, kad būtų parodytas tarpininko puslapis, naudingas ne pelno organizacijai..
  • Fiksuotas mokestis apmokestina 6 USD per mėnesį.

5. „EasyAzon“

Svetainė: https://wordpress.org/plugins/wp-cloaker – Kaina: nemokama

Jei norite greito, patikimo ir lengvo dukterinių nuorodų maskavimo papildinio, tada vienas iš geresnių variantų yra „WP Cloaker“. Kalbant apie funkcijas, šis įskiepis yra toks pat intuityvus ir tvirtas kaip „Easy Affiliate Links“.

Nepaisant paprastesnės sąsajos, „WP Cloaker“ pateikia realaus laiko ataskaitų teikimo įrankį, kuris gali suteikti patogų paspaudimų grafiką. Taip pat galite pasinaudoti prietaisų skydelio valdikliu „10 geriausių nuorodų“, kad galėtumėte stebėti savo sėkmingiausias partnerių kampanijas.

Vienintelis jo trūkumas yra mastelio stoka. Vis dėlto to turėtų pakakti, kad būtų patenkinti visi jūsų filialų nuorodų tvarkymo poreikiai – nuo nuorodų kategorizavimo iki vartotojo stebėjimo.

7. Partnerių nuorodos Lite

Svetainė: https://wordpress.org/plugins/affiliate-coupons – Kaina: nemokama

Kaip rodo pavadinimas, „Affiliate Coupons“ yra įskiepis, leidžiantis reklamuoti specialius pasiūlymus per „WordPress“ svetainės reklaminius kodus..

Įdiegus visą sąrankos procesą reikia atlikti kelis paprastus veiksmus. Jums tiesiog reikia pridėti pardavėjo duomenis, įterpti kupono kodą, papildyti jį trumpu aprašymu ir įterpti kuponus per trumpąjį kodą..

Visas procesas atrodo paprastas, tačiau vartotojo požiūriu rezultatas iš tikrųjų atrodo kviečiantis ir profesionalus.

9. Kupono kūrėjas

Svetainė: https://www.soft79.nl/product/woocommerce-extended-coupon-features – Kaina: nemokama / 29 €

Jei jūsų internetinių pardavimų pastangos priklauso nuo „WooCommerce“ platformos, tuomet jau turėtumėte būti susipažinę su integruotomis kuponų valdymo funkcijomis. „WooCommerce“ išplėstinio kupono funkcijos tiesiog leidžia išplėsti minėtų funkcijų funkcijas.

Tiems, kurie domisi šio papildinio naudojimu, verta pasidomėti automatinio kupono funkcija. Tai leidžia jums sukurti automatinius kuponus, kurie įsijungia įvykdžius tam tikras sąlygas.

Pvz., Jei klientas naudoja tam tikrą mokėjimo būdą, automatinis kuponas automatiškai pridedamas prie kasos. Naudodami „pro“ versiją galite pristatyti sudėtingesnę reklaminę mechaniką, pvz., Nuolaidą pagal kiekį ir nemokamą kainą.

Produktų palyginimo lentelės

Reikia reklamuoti du ar daugiau dukterinių produktų viename įraše? Puikus būdas tai padaryti yra tvarkingai pateikti kiekvieną produktą palyginimo diagramoje ar lentelėje.

11. „WP-Lister Lite“

Svetainė: https://huge-it.com/product-catalog – Kaina: nemokama / 29 USD

Šis kitas papildinys – Katalogas – leidžia kurti išsamius produktų katalogus, kuriuose yra vaizdai, įvertinimai žvaigždutėmis ir socialinio bendrinimo mygtukai.

Dizaino požiūriu katalogas yra viena iš būtiniausių šio sąrašo dalių. Tai leidžia bet kuriam filialo rinkodaros specialistui keliais paspaudimais paversti savo naujai sukurtą „WordPress“ svetainę profesionaliai atrodančia elektroninės prekybos parduotuve..

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti iš penkių nemokamų katalogų šablonų – visi jie jau yra iš anksto sukonfigūruoti siekiant maksimalios vartotojo patirties. Pvz., Turinio slankiklis yra puikus, jei norite pateikti aukštos kokybės produktų vaizdus.

Kataloge taip pat yra keletas dėmesio vertų funkcijų, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, reagavimą į mobilųjį telefoną, nuotraukų mastelio keitimą ir iškylančiuosius langus. Tiesiog būkite atsargūs suaktyvindami per daug vaizdinių funkcijų, nes jie gali neigiamai paveikti jūsų svetainės našumą.

13. „TablePress“

Svetainė: https://premium.wpmudev.org/project/wp-smush-pro – Kaina: Nemokamas / 49 USD per mėnesį (WPMU DEV narystė)

„Smush“ vaizdų glaudinimas ir optimizavimas – dar žinomas kaip „WP Smush“ – yra populiariausias šiandien galimas žiniasklaidos glaudinimo papildinys. Tai nesąmoningas įskiepis, kurį atliekant darbą galima atlikti tik vienu paspaudimu.

Norėdami pasiekti papildinį, eikite į „Media“ > „WP Smush“, kur galite nemokamai nemokamai „Bulk Smush“ iki 50 savo atvaizdų.

Galite sumokėti už „premium“ versiją, jei norite optimizuoti visa kita, viršijančią 50 vaizdo apribojimų. Kitu atveju turėsite suglaudinti kiekvieną iš savo medijos bibliotekos rankiniu būdu.

„WP Smush“ veikia suglaudindama jūsų atvaizdų failo dydį neprarandant kokybės. Tai žymiai padidina įkėlimo laiką, nes sumažėja bendras kiekvieno puslapio pralaidumas.

15. „WP Performance Score Booster“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me