15 „WordPress“ temų mobiliesiems parengtoms svetainėms kurti

Naujausi Jungtinės Karalystės statistiniai duomenys rodo įdomų (ir ne tiek stebinantį) faktą.


Asmenų, besinaudojančių internetu išmaniaisiais telefonais, skaičius (33 proc.) Viršija asmenų, naudojančių nešiojamuosius kompiuterius, skaičių (30 proc.).

Ne tik tai, bet ir ilgesnis laikas, praleidžiamas išmaniesiems telefonams. Dauguma JK žmonių išmaniuosiuose telefonuose kasdien praleidžia maždaug dvi valandas. Daugelis panašių skaičių leidžia suprasti, kad yra aiškus poslinkis į mobiliuosius įrenginius ir išmaniuosius telefonus. Mobilieji telefonai yra nuolatiniai dviejų trečdalių suaugusiųjų Jungtinės Karalystės palydovai.

Visi šie JK faktai greičiausiai yra teisingi visam pasauliui.

Mobilieji telefonai pakeitė mūsų bendravimo ir verslo principus.

Kadangi mobiliųjų telefonų naudojimas yra toks įprastas, svarbu, kad svetainės būtų prieinamos ir patraukliai rodomos mažesniuose ekranuose. Taigi, „WordPress“ temos nėra suderinamos su mobiliaisiais telefonais. Vietoj to, jie turi būti jautrūs ir mažinti visus įrenginius. Kūrėjai greitai pastebėjo jautrias tendencijas ir dizaino temas.

Vien „ThemeForest“ yra daugiau nei 5000 jautrių temų. Aš pasirinkau 15 temų, kurios yra populiarios norint greitai pamatyti.

Herojus

Herojus

Herojus yra paprasta naudoti ir labai funkcionali tema. Jis buvo plačiai išbandytas keliuose įrenginiuose ir puikiai veikia mobiliuosiuose įrenginiuose.

Į temą įtraukta jutiklinė galerijų sistema, „PhotoSwipe“. Lankytojai gali paliesti ir perbraukti mobiliojo prietaiso ekraną, kad be vargo matytų vaizdus jūsų galerijoje. Visiškai reaguojantis dizainas užtikrina, kad kiekvienas elementas, įskaitant formas, laukus, meniu ir įterptąjį turinį, gali puikiai atitikti mažo ekrano įrenginius..

Energingas

Energingas

Lengva ir minimalistinė tema „Vibrant“ taip pat apima „PhotoSwipe“.

Jis turi skysto dizaino ir išsiskiriančio meniu funkcijas, kurios palengvina naršymą mobiliuosiuose įrenginiuose. Gyvybingi gali būti mobilūs namai jūsų verslui. Ji taip pat gali būti dviguba kaip tik mobiliesiems skirta jūsų esamos „WordPress“ svetainės tema.

Aura

Aura

Aura yra visiškai paruošta tinklainei. „FontAwesome“ piktogramos, 370 vaizdo piktogramos ir tinklainės paruoštos piktogramos gali būti naudojamos norint tvarkingai parodyti turinį.

Patogios mobiliesiems funkcijos yra mobiliųjų telefonų ir darbalaukio aptikimas, mobiliųjų telefonų peradresavimo papildinys, perbraukimo meniu kairėn ir dešinėn, taip pat daugelis jutikliams optimizuotų funkcijų. Dienoraščių skaitymas yra maloni patirtis, nes įrašų formatas yra gerai palaikomas.

Palieskite

Palieskite

Galite naudoti „Touch“, kad nustatytumėte antrinį „WordPress“ diegimą tik mobiliesiems vartotojams, arba savo svetainėje galite sukurti visiškai naują „WordPress“ diegimą..

Išskirtinė šios temos savybė yra unikaliai sukurta kontaktinė forma, kurią galima patvirtinti. Jis yra visiškai patogus mobilumui, nes yra visiškai reaguojantis ir paruoštas tinklainei.

Metro

„Metro Premium Mobile“

„Metro“ temos „Administratoriaus“ parinkčių skydelis ir mobiliųjų trumpųjų kodų redaktorius padės pritaikyti temą mobiliesiems. Galite sukurti mobiliąsias plyteles ir surinkti jas skirtingomis madomis, kad gautumėte unikalų vaizdą. Mobiliųjų įrenginių išdėstymą galima puikiai matyti tiek kraštovaizdžio, tiek portreto vaizduose visuose mobiliuosiuose įrenginiuose..

Mobilizuok

Mobilizuok 1

„Mobilize“ yra „WordFress“ geriausiai parduodamų „HTML“ mobiliųjų telefonų šablono „ThemeForest“ versija. Jis pastatytas naudojant „jQuery“. Pagrindiniame puslapyje yra pritaikytas jutiklinis, lengvai reaguojantis slankiklis su 24 perėjimais. Taigi tikrai galite naudoti pagrindinį puslapį, norėdami daug ką supakuoti ir padaryti jį lengvai pasiekiamą iš nešiojamųjų įrenginių.

Atsakinga „WordPress“ tema

Reaguoja

Reaguojanti „WordPress“ tema yra nemokama „CyberChimps“ reaguojanti tema, kuri nuostabiai veikia staliniuose kompiuteriuose, mobiliuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose..

Jis buvo atsisiųstas daugiau nei 1,5 mln. Kartų. Pasirinktinė antraštė lengvai leidžia įkelti logotipus, o tema gerai integruojasi su socialiniais tinklais. Ši tema yra tinkama mobiliesiems telefonams.

Mano mobiliojo puslapio V3 „WordPress“ tema

Mano mobilusis puslapis V3

Skysčio naršymas, lankstūs vaizdai ir vaizdo įrašai, reaguojanti galerija ir skaidrių demonstracija yra funkcijos, dėl kurių „Mano mobilusis“ yra mėgstama „WordPress“ tema mažiems ekranams. Galite turėti kitą „WordPress“ temą darbalaukyje ir įdiegti „Mano mobiliojo telefono tema“ į savo mobilųjį telefoną. Tada, naudodamiesi mobiliojo komutatoriaus įskiepiu, darbalaukio temą galite rodyti darbalaukio vartotojams, o „Mano mobilioji tema“ – mobiliesiems.

Bauhausas

Bahausas

„Bauhaus“ sukuria plokščią, šiuolaikišką išvaizdą. Jis yra lankstus ir lengvai modifikuojamas, kad atitiktų jūsų prekės ženklo įvaizdį.

Jis yra lengvas ir supakuotas su švaria sąsaja, leidžiančia lankytojui intuityviai naršyti svetainėje.

Mobiliųjų prekių parduotuvė

Mobiliųjų prekių parduotuvė

Mobiliųjų prekių parduotuvė yra „WPtouch Pro“, sukurta specialiai mobiliesiems telefonams, ypač „WooCommerce“. Tai tema, kurią norite pasirinkti, jei norite ką nors parduoti internetu. Vieno puslapio kasos, „multi-touch“ produkto puslapis, „drobės“ meniu ir krepšelio palaikymas šią temą paverčia malonia lankytojų apsipirkimo patirtimi.

Kuklus

Kuklus

Naudodami „Nimble“, lankytojams nebereikės didinti ir slinkti naršant jūsų svetainę mobiliajame telefone. Paprastas ir profesionalus „Nimble“ yra puikiai reaguojantis ir patogus mobilumui.

Firmos

Firmos

Bendrovė yra „WordPress“ verslo tema, visiškai reaguojanti ir palaikanti visus įrenginius. „Drobės be vargo“ meniu padeda efektyviai išnaudoti ekrano vietą. Tai gerai tinka korporacijoms, laisvai samdomiems darbuotojams ir agentūroms, kurios nori plėsti savo verslą.

Aegaeus

Aegaeus

„Aegaeus“ yra verslo „WordPress“ tema iš „Mojo Themes“. Jis yra šviežias ir modernus bei tinka bet kokiam įrenginiui. Jis tiekiamas neribotomis spalvomis, ir jūs galite sukurti patrauklią svetainę šia tema.

Įsivaizdavimas

Įsivaizdavimas

„ThemeFuse“, naudodamasi reaguojančio interneto dizaino metodu, sukūrė „Envision“. Tai reiškia, kad lankytojams nereikia per daug slinkti jūsų svetainėje, o keičiant dydį jų nėra. Visi turinio elementai – tekstas, vaizdai, piktogramos ir grafika – bus aiškūs visų dydžių ekranuose.

Mobitas

Mobitas

„Mobit“ yra visiškai pritaikomas ir jūs galite pakeisti beveik viską, ką matote. Galite naudoti neribotą spalvą. Ši tema buvo išbandyta naudojant „Android“, „iOS“ ir „Windows Mobile 8.“. Tinklainės palaikymas ir visiškai reaguojančios funkcijos daro tai mobiliesiems pritaikyta tema.

Mobiliesiems pritaikyti atnaujinimai

„Google“ reitinguoja svetaines naudodama algoritmą, iš dalies nurodantį, kokia mobili jūsų svetainė yra. Natūralu, kad svetainės, kuriose yra mobiliųjų puslapių, bus aukštesnės. Tai reiškia, kad mobiliųjų įrenginių vartotojai gali patogiai peržiūrėti jūsų svetainę. Bet kuri iš aukščiau paminėtų temų gali jums tai padėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map