17 „Facebook“ papildinių, skirtų „WordPress“ integracijai

Stebima socialinė žiniasklaida yra ypač svarbus sėkmingo tinklaraščio ar svetainės palaikymo aspektas. „WordPress“ turi daugybę įskiepių, kurie padeda gausinti savo socialinius gerbėjus, naudojant daugybę paslaugų ir papildinių.


„Facebook“ turi daugiau nei milijardas vartotojų.

Kaip galite tuo pasinaudoti, kad padidintumėte savo svetainės lankomumą ir padidintumėte skaitytojų skaičių?

Yra daugybė įskiepių, kurie prideda skirtingus „Facebook“ elementus prie jūsų „WordPress“. Savo „WordPress“ svetainėje galite pridėti patikimų skaitiklį, „Facebook“ turinio saugyklą, „Facebook“ nuolaidą „patinka“ galimybei ir dar daug daugiau.

Reikia pagalbos kuriant pasirinktinį WP papildinį?
Dabar WHSR yra „Codeable.io“ partneris, kad padėtų vartotojams, kuriems reikia profesionalių WP kūrimo / pritaikymo paslaugų.

Norėdami gauti nemokamą pasiūlymą, užpildykite šią užklausos formą.

Pažvelkime į kelis papildinius, kurie turėtų padėti integruoti „Facebook“ į jūsų „WordPress“ svetainę.

Nr. 1: „Facebook“

„Ultimate1“

Tikriausiai geriausias įskiepis integruoti „Facebook“ į savo „WordPress“ svetainę. Naudokite šį papildinį, kad prisijungtumėte prie „Facebook“ ir suteiktumėte vartotojams galimybę registruotis su savo „Facebook“ informacija. „WordPress“ narystės profilį galima automatiškai užpildyti duomenimis, išsaugotais vartotojo „Facebook“ profilyje.

Papildinys siūlo lengvą automatinį paskelbimą. Mygtukus „Komentarai“, „Patinka“ ir „Siųsti“ galite lengvai pridėti prie savo „WordPress“ svetainės, naudodamiesi nedidelėmis pastangomis. Papildinyje yra visos įmanomos tinkinimo parinktys, kurias galima įsivaizduoti kaip „ & Siųskite mygtukų žinutes, puslapius, pasirinktinius įrašų tipus arba turimus trumpus kodus.

„Ultimate2“

Norėdami įtraukti įvykius ir albumus, galite pridėti valdiklių, tokių kaip dėžės ir trumpieji kodai. Veiklos sklaidos kanalas gali būti naudojamas norint parodyti naujausią veiklą jūsų svetainėje, o naujausių komentarų funkcija – norint parodyti „Facebook“ komentarus jūsų svetainėje.

Daugiau informacijos & parsisiųsti

# 3: paprastas „Facebook“ gerbėjų puslapis ir reklamos kūrėjas

skatinimas

Jūs naudojate „Easy Facebook Page Builder“, kad sukurtumėte pasirinktinius gerbėjų puslapius, tiesiogiai susietus su jūsų „WordPress“ svetaine. Papildinyje yra funkcija „Share Gate“, kuri rodo svetainės turinį tik tuo atveju, jei vartotojas jau pasidalino jūsų tinklaraščiu ar svetaine. Naudodami šį papildinį galite valdyti „Facebook“ loterijas & dovanos. Pridėti „Facebook“ patinka, bendrinti, sekti ir siųsti mygtukus bet kurioje savo svetainės vietoje.

Daugiau informacijos & parsisiųsti

Nr. 5: „Facebook“ virusinio turinio užraktas

FBAPP nustatymai

Jei norite pasiūlyti savo aukščiausios kokybės turinį keliems, tada patikrinkite šį papildinį.Galite nustatyti, kad prieiga prie savo turinio būtų suteikiama bet kuriam lankytojui, mainais už prisijungimą prie savo svetainės su „Facebook“ paskyra. Taip pat galite nustatyti pasirinktinį pranešimą, kuris bus rodomas lankytojo „Facebook“ laiko juostoje.

Daugiau informacijos & parsisiųsti

# 7: „jQuery“ „Facebook Wall WordPress“

walljquery

Kitas „Facebook“ papildinys, kuris paskelbs jūsų „Facebook“ sklaidos kanalą, nuotraukas, albumus ir įvykius jūsų „WordPress“ svetainėje. Papildinys gali rodyti galerijas šviesoje. Nuostabi šio įskiepio savybė leidžia visoms „Facebook“ funkcijoms sąveikauti su nuotraukomis ir įrašais, pavyzdžiui, komentuoti ir patikti.

Daugiau informacijos & parsisiųsti

# 9: Nuolaida patinka

Nemėgsta

Madingas papildinys, padedantis jums patikti. Jei dirbate internetinėje parduotuvėje, tada turite sužinoti, ką šis papildinys gali padaryti už jus. Galite padidinti savo socialinę žiniasklaidą socialiniame tinkle „Facebook“ teikdami nuolaidą produktams po to, kai „Facebook“ gauna tam tikrą skaičių simpatijų. Taigi viliojantys potencialūs klientai mėgsta jūsų puslapį tikėdamiesi, kad galiausiai jie gaus nuolaidą.

Daugiau informacijos & parsisiųsti

# 11: „Facebook Survivor“

Prisijungti

Nuostabus papildinys, teikiantis prisijungimo prie „Facebook“ funkciją lankytojams, norintiems prisiregistruoti jūsų „WordPress“ svetainėje. Vienu paspaudimu galite lengvai reklamuoti savo įrašus naudodami „Facebook“.

Daugiau informacijos & parsisiųsti

# 13: „Facebook“ kaip mygtukas

Fabbutton

Paprasčiausiu būdu pridėkite „Facebook Like“ ir „Follow“ mygtukus prie savo „WordPress“ tinklaraščio. Galite pasirinkti, kur išdėstyti šį mygtuką po turinio ar prieš jį. Arba galite bet kur ją sudėti naudodami trumpąjį kodą. Papildinys taip pat padeda pakeisti standartinį vaizdą į pasirinktinį.

Daugiau informacijos & parsisiųsti

# 15: „Facebook“ nariai

Crunchify

Tinklalapių administratorių sprendimas, padedantis pritraukti patinkančių „Facebook“ puslapių per savo svetainę. Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite lengvai pridėti „Facebook“ rekomendacijas ir panašias dėžutes prie savo „WordPress“ svetainės.

Daugiau informacijos & parsisiųsti

# 17: IK „Facebook“ papildinys

Paprastas naudoti „WordPress“ svetainės papildinys, norint pridėti viešojo „Facebook“ puslapio kanalą su trumpuoju kodu arba valdikliu. Pridėkite mygtukus „Like“ bet kurioje savo „WordPress“ svetainės vietoje. Parodykite „Facebook“ sukurtą nuotraukų galeriją, komentarų skyrius ir „Facebook“ įvykius visiškai lengvai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me